Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5645)

Bobic 19.04.2009 16:59

Oglądam ten mecz i muszę wam powiedzieć ze jestem pozytywnie zaskoczony grą Wisły naprawdę gramy niezle.

Robek 19.04.2009 16:59

troche strach wpuszczac Brozia na tych drwali
moze w koncu Zieniu sie przelamie

rasel1906 19.04.2009 17:00

Cwielongowi moze i jest nieskuteczny ale wg mnie ma cos w sobie wierze ze w koncu sie przelamie bo ewidentnie brakujemu szczescia tak jak w tej sytuacji z Witkowskim

Mareq 19.04.2009 17:01

Wisła kontroluje grę , ale zawsze może wpaść jakiś farfocel z kontry czy ze stałego fragmentu , więc trzeba zabezpieczyć tę kontrolę .
Komentatorzy C+ maja stanowisko chyba na sektorze wipowskim , bo komenatrze jakie można usłyszeć w tle porażają błyskotliwością ;)

legol 19.04.2009 17:01

Ja bym wpuścił Łobo za Małeckiego. Mały strasznie wojuje tylko niestety nie na korzyść. Jeszcze wyleci albo coś. A Łobo wcale nie jest taki zły (może lepiej zagra jak kibice jego klubu nie będą na niego gwizdać)...

dynek.pl 19.04.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 711398)
Ja nic nie mam do Ćwielonga, ale patalaszy strasznie. I nie tylko dzisiaj. Taki już jest i raczej za słaby na Wisłę.

Brozek tez patalaszyl. Do rezerw go odsylano. Pepe ma potencjal - odblokuje sie i bedzie strzelal az milo.

prawnik25 19.04.2009 17:01

Mam nadzieję, że ostatnie wyniki zespołu będą miały przełożenie na strategię budowy drużyny na najbliższe sezony. Otóż tak się składa że bramki zdobywają zawodnicy, których już w najbliższym czasie ma u nas nie być i co wtedy - lepiej do przemilczeć, bez Zienia,Baszcza,Marcelo,Brożka itd nie ma mowy o dobrym zespole a działania celem wzmocnienia drużyny są najlepszym komentarzem do tego co może się już w nie dalekie przyszłości stać. Skorża już drugi raz błędu nie popełni i z pewnością z Ćwielongiem w ataku nie zamierza walczyć w europejskich pucharach. Gramy bez linii ataku- w czym Boguski jest dobry- bez Brożka to cień samego siebie- obrońcy muszą ich wyręczać-ewidentnie Rafałowi uderzyła sodówka po wielkim meczu z amatorami z San Marino - mam dla niego radę by nie zniżał się do poziomu niedawnych rywali...

Ogólnie poziom meczu słaby, ale czego można się spodziewać po zespołach szukających wciąż formy!

felipe 19.04.2009 17:03

Szkoda tylko, ze w ataku biega u nas taka zupełna "szarzyzna" ligowa - Ćwielong, Małecki, Boguski... Jak z Jagą - są akcje, sa czasem naprawdę fajne momenty gdy gnieciemy Arkę - tylko nie ma kto ukąsić, nie ma kogoś typu Brożek, Franek, Chinyama czy nawet Lewandowski do skończenia akcji. Do przerwy przez to tylko 1:0, więc wynik na styk, byle przypadek i mamy remis (odpukać!)...

Ogólnie jestem optymista przed drugą połową :)

<Crasch> 19.04.2009 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 711408)
Oglądam ten mecz i muszę wam powiedzieć ze jestem pozytywnie zaskoczony grą Wisły naprawdę gramy niezle.

Wedug Ćwielonga to słabo grają chyba że dobra gra to według naszych zawdoników ta naszym zdaniem słaba...

As 19.04.2009 17:06

A mi Cwielong wczesnego Zurawskiego przypomina, tez taki niepewny, stremowany. Mysle, ze musi duzo grac w koncu napewno sie przelamie jak Zuraw z GKS'em. Nie mozna Cwielongowi napewno odmowic woli walki bo pracuje bardzo duzo jak na napastnika i zawsze wraca po swoich stratach.

Olivarez 19.04.2009 17:06

Ćwielong nie zasługuje na wyjściową 11, jest słaby fizycznie, brak mu techniki, i wyobraźni, czasem każdy może mieć pecha, ale on jest wystawiany regularnie do 1 składu i niemal zawsze ma tego pecha. Po co nam drugi (tyle że słabszy) Małecki, jak już jednego mamy. Rozumiem że Niedzielan jest już skreślony, skoro drewno pokroju Ćwielonga gra w wyjściowym składzie. Co do Marcelo to jak ktoś już tu wspomniał, chyba możemy zapomnieć żeby zagościł w Wiśle na dłużej.
Po za tym Wisła powinna, strzelić jeszcze parę brameczek, rozdać autografy i szykować się na następny mecz.

sevenheaven 19.04.2009 17:07

Marcelo nie do przejścia :D

Brożek pewnie wejdzie na ostatnie 25 minut i strzeli na 2:0 sam taki wynik typowałem ..

szkoda, że nie padły bramki po strzale Zienia oraz ten koronkowej w polu karnym, co Baszczu odegrał do Diaza piętkna ale ten zwlekał i zamiast strzelac to chciał jeszcze odgrywac

iiYama 19.04.2009 17:11

W swoim czarny płaszczu Maciek Skorża niczym sęp wygląda :)

Masakryczne komentarze słychać w TV ...

AS82 19.04.2009 17:13

tam przy bocznej choragiewce ,siedza chyba same rasowe pikniki bo bluzgi ida niewybredne z tamtego rejonu

pirat.z.karaibow 19.04.2009 17:14

.......eni rasišci, czy to się kiedyś skończy w tym polskim bagnie?

AS82 19.04.2009 17:15

Cwielong co dotknie pilki to strata,juz Lobodzinskiego wpuscie

Pawelek nam gola wyciagnal

iiYama 19.04.2009 17:24

Szkoda ze nie potrafimy kontrolować meczu, mam obawy że wcisną nam farfocla.

rasel1906 19.04.2009 17:25

Nasi sie cofneli i wprowadza sie niepotrzebny niepokoj byle sytuacja i moze byc remis

sergio 19.04.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 711432)
Szkoda ze nie potrafimy kontrolować meczu, mam obawy że wcisną nam farfocla.




Wypluj to slowo! mecz sie wyrownal ale mam nadzieje ze po wejsciu Brozia z przodu sie cos ruszy!

igortsw 19.04.2009 17:39

Nie wiem czy ktoś słucha ale super zdanie w Soccer FM padło :"Matko Jedyna, na boisko wejdzie Łobodziński" :D

ultr4 19.04.2009 17:41

Pawel "chybil trafil" Brozek reaktywacja ? :)

wolfy 19.04.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ultr4 (Post 711440)
Pawel "chybil trafil" Brozek reaktywacja ? :)

Jaki ty dowcipny jesteś...

skeba 19.04.2009 17:43

Oj Brożek, mógł pociągnąć, a nie od razu strzelać

Devonisch 19.04.2009 17:45

Czemu zamiast dobić śledzi gramy z taką nonszalancją jakby już było 5 do 0.

felipe 19.04.2009 17:46

Widzieliście zwód Łobo? W lewo ! Uczy się!

iiYama 19.04.2009 17:48

No to ostatnie 5 minut obrona częstochowy. Samotny Brożek po kontuzji z przodu. Maciek co Ty robisz?

SkMk 19.04.2009 17:48

"Ruro jebana, ****o ruszaj dupę bękarcie" Mógłby C+ inaczej ustawiać te mikrofony :lol:

wolfy 19.04.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 711444)
Widzieliście zwód Łobo? W lewo ! Uczy się!

Ma jeszcze w końcu trzy lata kontraktu. Masa czasu...

piotrek chicago 19.04.2009 17:56

wazne 3 punkty ale gra jak by byl to sparing przed sezonem! kompletny brak pomyslu zamiast walnac sledzi 3-0 do przerwy to byly nerwy do konca!!!

AS82 19.04.2009 17:58

Brawo za wykonanie zadania ,widac ,ze forma jest nieco lepsza teraz niz w polowie sezonu. Wszyscy dobrze grali poza Cwielongiem .Szczegolne brawa dla Marcelo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl