Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

kaśka16 10.04.2009 11:14

I sam jesteś baba.

mic 10.04.2009 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 706423)
To ja już nie wiem. Połowa z nas mówi, że nie może zagrać, połowa mówi, że może... Dzisiaj się przekonamy.

Dzisiaj napewno nie zagra, bo mecz jest jutro :)

Ala: No co :P :piwko:

Kaska16: przepraszam kobieto ;)

ja_ka_ 10.04.2009 11:18

Za kartki z Jagą nie może zagrać Arek Głowacki. Amen

Ala1955 10.04.2009 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706426)

Ala: No co :P :piwko:

Narażasz się każdej kobiecie z tego forum, więc uważaj :P I popatrz na moją rangę - nie boisz się?? :P

kaśka16 10.04.2009 11:21

A fakt. Bo dzisiaj piątek:)

mic 10.04.2009 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 706428)
Narażasz się każdej kobiecie z tego forum, więc uważaj :P I popatrz na moją rangę - nie boisz się?? :P

Jednej czarownicy musze co mecz tlumaczyc co to spalony, wiec jak naraze sie jednej wiecej to jakos przezyje ;)

Ma ktos jakies statystyki naszych meczow z Jaga przy Reymonta ? Z/R/P bramki itd ?

WALDI1988 10.04.2009 11:25

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisly,1289033

kaśka16 10.04.2009 11:25

A tak w ogóle, to te ,,baby" czasem lepiej się znają od facetów. Wszyscy ode mnie ze szkoły kibicują Legii, a nawet nie wiedzą kto to jest Jan Mucha... i niektórzy z nich uważają, że obrońca nie może wyjść poza swoją połowę i strzelić bramki

Fafa 10.04.2009 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak1994 (Post 706422)
Oglądałem wszystkie mecze Jagi w tej rundzie i powiem wam tyle : brak Hermesa = brak Sobola (porównując do nas ) Ten zawodnik jest "płucami" tej drużyny i odbiera 80% piłek . W dodatku dobrze rozgrywa ! Bruno to jest także jeden z najważniejszych zawodników Jagi ...... Jego skrzydłem idzie większość akcji. Nie ujmując nic grającemu po drugiej stronie Jateckiemu - przy Bruno wypada słabo ! Król to także ważny zawodnik - gra pewnie w obronie i często sie podłącza do akcji w ofensywie....
!

Mniejsze pole manewru Probierz będzie miał, jeśli do siebie nie dojdą pomocnicy Hermes i Bruno. Brazylijczycy są mocno poobijani po meczu z ŁKS Łódź i trenują indywidualnie.

- Jest coraz lepiej, ale jeśli w kontuzjowanej nodze będę czuł ból, nie ma sensu, żebym grał - mówi Hermes.

Bruno zmaga się z urazem żeber, ale i on zapewnia, że sytuacja z dnia na dzień poprawia się. Jest spora nadzieja, że obaj jutro wystąpią.

- Medycyna czyni teraz cuda, ale na wypadek, gdyby Hermes i Bruno nie wykurowali się, w osiemnastce meczowej znalazł się Jacek Falkowski. Kontuzje trochę mieszają nam szyki, ale musimy sobie poradzić - zapewnia Czykier.

Więc nie liczyłbym na to ze Hermes i Bruno nie zagraja Pzdr.

mic 10.04.2009 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fafa (Post 706435)
Więc nie liczyłbym na to ze Hermes i Bruno nie zagraja Pzdr.

Jest juz oficjalnie potwierdzone ze obaj nie zagraja. A szkoda.

http://wislaportal.pl/news.php?id=15102 o ile wierzyc im. Ale chyba nigdy sie jeszcze nie zdarzylo zeby mieli zle info.
Na ktoryms z portali Jagi tez cos takiego widzialem.

Ala1955 10.04.2009 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706431)
Jednej czarownicy musze co mecz tlumaczyc co to spalony, ...

To znaczy, że Twoje umiejętności dydaktyczne sa zerowe :D
I pamiętaj - zostałeś ostrzezony, więc jeśli napiszesz jeszcze coś szkalujacego lepszą (i piekniejszą) połowę ludzkości to konsekwencje poniesiesz na własną prośbę :P

Wiślak1994 10.04.2009 11:39

Przewidywany skład Jagiellonii na mecz z Wisłą wygląda następująco: Rafał Gikiewicz - Alexis Norambuena, Pavol Staňo, Andrius Skerla, Igor Lewczuk - Kamil Grosicki, Szymon Matuszek, Jacek Falkowski, Paweł Zawistowski, Dariusz Jarecki - Tomasz Frankowski.

Jeżeli faktycznie Grosicki przejdzie na skrzydło a w środku zagra trójka : Falkowski-Matuszek-Zawistowski to będzie oznaczał ,że będą zadowoleni z 0:0 a jak przy okazji Franek coś strzeli to w ogóle będzie świeto........

Agnieszka 10.04.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 706433)
A tak w ogóle, to te ,,baby" czasem lepiej się znają od facetów. Wszyscy ode mnie ze szkoły kibicują Legii, a nawet nie wiedzą kto to jest Jan Mucha... i niektórzy z nich uważają, że obrońca nie może wyjść poza swoją połowę i strzelić bramki

A to jakaś podstawówka? Brak znajomości JANA Muchy może nie jest aż tak tragiczny, w końcu pewnie dla nich liczy się jedna Mucha ale z M jak Miłość, a z tymi obrońcami to ciekawa sprawa:lol:

Oni maja Franka, my możliwe, że będziemy mieć po przerwie Brożka :-D Pozatym mamy atut w postaci gry na własnym boisku.
Miejmy nadzieję że ze skutecznością będzie tylko lepiej niż w meczach z Lechem/Amicą. Bo jeśli to uda się poprawić to wygrana murowana, tym bardziej że jeśli chodzi o naszą gre to nie jest źle.
3 punkty MUSZĄ być i ja innej opcji nie przyjmuję. A wynik.. hmm 2-1 dla nas, dopisujemy 3 punkty i utrzymujemy kontakt z czołówką.

kaśka16 10.04.2009 11:58

Nie oglądam tego dziadowego serialu, więc nie znam jej.

buldus 10.04.2009 11:59

Ja obstawiam po dobrym meczu 3:1 po bramkach Małego, Pepe i może wkońcu BETO! Pozdro

mic 10.04.2009 12:01

Pawełek gotów do gry
Dzisiaj, 12:59

Mariusz Pawełek jest gotów do gry z Jagiellonią. Wcześniejsze prognozy okazały się bardziej pesymistyczne. Pierwszy golkiper Wisły doznał urazu więzadeł pobocznych kolana przed meczem Pucharu Polski z Lechem. W tym meczu wystąpił Ilie Cebanu. Zobaczymy, czy trener Skorża da Mołdawianinowi kolejną szanse, czy też postawi na pierwszego w hierarchii bramkarzy "Mario".


Teraz tylko czekac na napinaczy...

rafalek 10.04.2009 12:01

Pawełek jednak zdolny do gry. Ciekawe, czy będzie bronił On czy jednak Cebanu

Troszeczke spoźniony:D

TSWojtas 10.04.2009 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706454)
Pawełek gotów do gry
Dzisiaj, 12:59

Mariusz Pawełek jest gotów do gry z Jagiellonią. Wcześniejsze prognozy okazały się bardziej pesymistyczne. Pierwszy golkiper Wisły doznał urazu więzadeł pobocznych kolana przed meczem Pucharu Polski z Lechem. W tym meczu wystąpił Ilie Cebanu. Zobaczymy, czy trener Skorża da Mołdawianinowi kolejną szanse, czy też postawi na pierwszego w hierarchii bramkarzy "Mario".

fatalnie ...

kaśka16 10.04.2009 12:03

Przydałoby się, żeby Beto wreszcie pokazał, że potrafi strzelać bramki... Ale myślę, że jak się przełamie, to będzie jednym z najlepszych napastników ekstraklasy

Agnieszka 10.04.2009 12:06

buldus twoja wiara w Beto jest większa niż odległość z Krakowa do Guarulhos (mieścina w której urodził się nasz jakże utalentowany Brazylijski Napadzior)

Szczerze.. mi to obojętne czy zagra Pawełek czy Cebanu. I jeden i drugi bramkarzem na skalę światową nie jest aczkolwiek znajomość wielu języków przemawia na korzyść tego drugiego.
Ale jeśli Pawełkowi nic nie jest to trener zapewne postawi na tego bardziej doświadczonego.

maksinho 10.04.2009 12:10

Skończcie już z tym Beto. Chłop się rusza gorzej niż Dawidowski. Wpuszczać go tylko na końcówki albo na mało ważne mecze, których nie mamy już do końca sezonu. Trza na "Wtorka" stawiać. Ma taką ochotę do gry, że ciężko go nie wpuszczać. Skład na Jagę:

Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo P. Brożek
Zieniu Boguski Sobol Mały
Niedzielan Ćwielong

kaśka16 10.04.2009 12:10

Pora na wypróbowanie kogoś innego. Nie można ciągle stawiać na Pawełka.

kaśka16 10.04.2009 12:11

Ja bym wystawiła Cebanu.

maksinho 10.04.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 706462)
Pora na wypróbowanie kogoś innego. Nie można ciągle stawiać na Pawełka.

wszystko fajnie tyle że my nie mamy czasu na eksperymenty...:-/

grogoriogreg 10.04.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 706459)
aczkolwiek znajomość wielu języków przemawia na korzyść tego drugiego.

No to może poszukamy jakiegoś super poliglote znajacego kilkanascie jezykow zeby stal na bramce, bez komentarza...


A co do Kaski to zwykly troll, kazde posty skierowane do niej, sa dla niej pozywka, jej zajeciem jest nabijanie postow w bezsensowny sposob, obca jest jej "edycja"

tylko_na_kilka_dni 10.04.2009 12:27

cale szczescie, ze Pawełek bedzie mogl bronic. Wie ktos w ogole kiedy Cebanu konczy sie kontrakt?

kaśka16 10.04.2009 12:28

Grał z Lechem ostatnio. Nic by się nie stało, jakby zagrał z Jagą. To nie eksperyment.

kaśka16 10.04.2009 12:31

Mam gdzieś nabijanie postów, jak ktoś coś do mnie kieruje to odpisuje. A co do tego trolla... pomyśl trochę, zanim coś napiszesz.

maksinho 10.04.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 706477)
Grał z Lechem ostatnio. Nic by się nie stało, jakby zagrał z Jagą. To nie eksperyment.

Grał bo musiał, a nie dlatego, że Skorża go wystawił:-P

FraMat 10.04.2009 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 706465)
Ja bym wystawiła Cebanu.

a umówiła z Mariuszem?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl