![]() |
Pierwszy raz od bardzo dawna zmiany przyniosły jakieś pozytywne rezultaty.
|
Wygraliśmy dzięki ambicji i determinacji i dzięki Pawłowi oczywiście. Mnie cieszy przede wszystkim że zespół nie załamał się po bramce wyrównującej! Nie wiem czy z taką grą mamy szanse na MP ale dzięki ambicji naszych piłkarzy możemy liczyć na puchary:)
Piotrek Ćwielong Beto oby tak dalej:) |
Brożek mógł z 4 spokojnie walnąć ,ale i tak odwalił dobrą robotę .
Mi się podobał Beto ,do przechwytów napewno się nadaje . Pepe też sporo ożywienia wniósł . |
Beto ładnie.. z czasem będzie lepiej
Nie oszukujmy się,powinniśmy wyżej to wygrać. ale i tak jest dobrze. |
Beto jak dla mnie na +. Nie boi się dryblingu, dobrze się zastawia, mógł zaliczyć asystę. Oby był z niego pożytek.
|
Wynik super, mecz emocjonujący, z jednej strony zasługiwaliśmy na jeszcze minimum jedną - dwie bramki, no i ta sytuacja, w której upadł Ćwielong w polu karnym... Kontrowersyjna, ja bym podyktował jedenastkę. Dziewicki nie był zainteresowany piłką.
Oprócz wyniku najbardziej cieszy styl - w porównaniu do meczu z Polonią Bytom w końcu zobaczyliśmy pomysł, walkę i zaangażowanie. Miło było patrzeć na wślizgi Sobola, Baszcza czy Małeckiego w pierwszej połowie, tak właśnie należy grać. Kolejna pozytywna sprawa to wspólna radość zawodników i trenera. Widać, że to media na siłę starają się zepsuć atmosferę w klubie i przeinaczają fakty. Zwróciłem też uwagę na coś, co jest zjawiskiem bardzo rzadkim w polskich klubach - mianowicie zmiany były wzmocnieniem, a nie osłabieniem. Szczególnie mam tu na myśli Ćwielonga i Beto. Przede wszystkim Brazylijczyk zrobił na mnie wrażenie, drugiego podobnego charakterystyką gracza w polskiej lidze nie ma. Chłopak świetnie się zastawia, jest silny fizycznie i mocno trzyma się na nogach i dobrze radzi sobie w sytuacjach jeden na jeden. Plusem jest też to, że zauważa lepiej ustawionych partnerów - szkoda, że Brożek nie wykorzystał 100% sytuacji po jego świetnym podaniu. Mam nadzieję, że ten mecz będzie punktem zwrotnym, sprawi, że nasi zawodnicy nabiorą pewności siebie i przypomną sobie, że przecież w zeszłym roku to oni rządzili tą ligą. Sezon nie jest stracony, jak zawodnicy i trener będą robić swoje i walczyć to puchary mamy gwarantowane. A co do mistrza to zobaczymy. http://m.onet.pl/_m/fd4400deb66dd8ec...391bef,5,1.jpg |
Całkiem nieźle. Brawa dla Pawła za dwie brameczki. Pozatym całkiem dobrze Diaz, Marcelo. Bardzo dobrze poradzili sobie rezerwowi Beto i Ćwielong.
|
Ufff... nagle relacja na djcris mi się urwała i włączyłem radio, słysze ze rzut wolny, i słyszę w tle jak jakiś inny komentator mówi:"Gol", zamrłem na chwile, dobrze ze zaraz facet z radia Kraków zdementował.
Mecz z naszej storny na -4. Nie mieliśmy multum sytuacji, wykorzystaliśmy jedne z nie wielu, ale trzeba dodać, że też oborńcy Polonii, to nie średniacy w naszej lidze,tylko sama czołówka, w obronie w sumie naliczyłem po za błedem ze straconą bramką jeszcze 2, co też w meczu z tej klasy rywalem nie jest dużą sumą , chociaż jak wiadamo każda akcja mogła równać się piłka w siatce. |
Ufff... nareszcie 3pkt. Dzięki Ci Boże, że mamy Brożka ;) Szkoda, że nie strzelił hattricka, ale co się odwlecze to nie uciecze.
Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo ucieszyła wspólna radość Brożków i Skorży. Pokazali pismakom, że cały ten 'konflikt' to jedynie ich wymysł. Beto, czy Jego da przewrócić!? Miał dzisiaj jakąś stratę!? Bardzo podobała mi się Jego gra. Mam nadzieję, że z czasem się rozkręci i zacznie strzelać gole. Ćwielong - kolejny plus dla Niego. Według mnie powinien w kolejnym meczu wybiec w podstawowej 11. Obyśmy w następnym meczu zagrali jeszcze lepiej... ;) PS. JESZCZE WISŁA NIE ZGINĘŁA! |
Ja sie zastanawiam na takim faktem. Skoro nie kupujemy zawodnikow bo sa za drodzy-to czemu nie probujemy mlokosow? No Panie Cupial---jak nie transfery to szkolka! I naprawde bedzie dobrze. Poaptrzcie na naszych zawodnikow na dzin dzisiajszy---Cebanu, Piotr Brozek , Marcelo, Boguski, Pawel brozek, Patryk Malecki, Piotr Cwielong, Beto, Jirska...To wszyscy zawodnicy poinizej 27 roku zycia. Zatem najlepszy wiek pilkarza dopiero przed nimi. Moze jednak zainwestowac troszeczke w rozbudowe bazy i szkolenie mlodziezy oraz siec skautingu, co?
A mecz byl swietny pod wzgledem walecznosci.Widac ze jeszcze trochce niedokladnosci inerwowki , ale przynajmniej cos sie przelamalo. Jestem pod wrazeniem gry Pawla Brozka.To 90% wawrtosci naszej druzyny. |
Chłopaki zrobili świetną robotę, przy większym szczęściu powinniśmy wygrać conajmniej 2 więcej. Jak i waszą, tak i moją uwagę zwróciło wejście Beto. Brazylijczyk coraz pewniej czuje się w drużynie i z meczu na mecz powinien grać coraz lepiej. Z dobrej strony pokazał się w PP, a choć w mniejszym wymiarze czasowym, moim zdaniem dziś zagrał jeszcze lepiej. Dawać mu coraz więcej grać, a będzie bardzo dużo pociechy. I oczywiście sporo ożywienia wniósł Ćwielong.
|
acha jeszcze do pismaków, gdzie ten koniec Wisły? gdzie ta zła atmosfera w drużynie?
Ave Wisła i do przodu! |
Polonia przed tą kolejką miała najmniej straconych bramek w lidze - tylko dziewięć. Teraz ma 11, z czego 4 dostała w prezencie od Brożka ;)
Po meczu na gorąco: Wreszcie nie bolały mnie zęby na widok gry Wisły. Nie jesteśmy super, jesteśmy ciut powyżej średniej ligowej. Za to dzisiaj piłkarze wyszli z taką ambicją.... Chyba powinnyśmy prosić wszystkich pismaków, żeby pisali jak najwięcej bredni bo to chyba dopinguje Wiślaków. Manifestacja Brożka po pierwszej bramce przed Skorżą i usmiech trenera - to chyba kwintesencja tego meczu i tego tygodnia. Boisko to mamy teraz chyba najgorsze w lidze ;/ |
Oby ta wygrana uspokoiła naszych piłkarzy, bo naprawde, żal było patrzeć na naszą grę w ataku pozycyjnym.
Najlepsi zdecydowanie Diaz, Ćwielong i Brozio. Najsłabszy Boguski i Zieńczuk. Dobra zmiana Cantoro, wprowadził spokój. Z tego Beto może coś będzie, ale chyba będziemy też musieli na to troche poczekać. Szkoda też, że Małecki stracił formę z jesieni. Ogólnie zwycięstwo bezcenne, ale gra niestety nie napawa optymizmem, znowu brak pomysłu, na szczęście mamy Pawła. |
Pisałem kilka stron wcześniej, że wygramy po walce:) I chociaż to niepoprawne politycznie na tym forum ja pochwalę za zmianę także Cantoro. Oczywiście Beto niezła zmiana a Pepe świetna.
|
dawno sie tak nie wydarłem mimo ze na E byłem ehh bezcenne no i Wisła powinna refundowac leczenie nerow ;)
kilka rzeczy ktore mi sie rzuciły w oczy - Sędzia - Pawełek.. mimo dobrych interwencji pod koniec meczu to poczatek miał zenujący - BETO BETO BETO przeciez to diamencik - Zieńczuk beznadziejnie |
Cytat:
No, nie przesadzajmy tak bardzo, bo zaliczył asystę:D Gra była o niebo lepsza niż w meczu z Polonią, tyle że Bytomską. Ładne akcje na jeden kontakt, ambicja...oby tak dalej i PO MISTRZOSTWO! |
chociaż nie oglądałem całego mecz,widziałem ostatnie 20 minut to muszę powiedzieć,że w dzisiejszym meczu widziałem tą Wisłę jaką chcę widzieć w każdym meczu,walczącą zdeterminowaną.oby tak dalej a nie powinno być źle.o dzisiejszym meczu trzeba będzie zapomnieć i zacząć operację "Derby" , oczywiście jeszcze wcześniej mecz z Botem,który będzie się chciał zrehabilitować za dzisiejszą wpadkę.
|
bałem się tego meczu jak cholera, ale, jak zawsze :) ,wierzyłem.
Ktoś wyżej mądrze napisał: niech dziennikarzyny wypisują jak najwięcej głupot o Wisełce, to tylko naszych dodatkowo podkręci. Jutro oczywiście kibicujemy chłopakom z Białegostoku i Wodzisławia, niech i pod nas liga w końcu zagra :D Żywczyk już dziś smakuje świetnie, liczę na to, że jutro będzie wyśmienity. |
Piotrek Ćwielong zagrał fenomenalnie, Małecki jakoś ciężko biegał po tym boisku. Ćwielong grał dokładnie nie tracił piłek, wywaliczył karnego którrego śedzia nie podyktował, bardzo ładnie uderzył jednak dobrą interwencją popisał się Przyrowski. Co najważniejsze miał asyste ! Dodam, że ostro pracował w obronie. Udowodnił, że należy mu się szansa na pierwszy skład.
Środek pola dzisija perfekt Sobol z Diazem byli najsileniszymi punktami naszej drużyny. Co do Beto to zastawiac się umie jednak, ma pewne braki, jest okazja żeby zagrać mu prostopadłą a on się zatrzymuje i chce grać na sciane. Musi na pewno to poprawić. Miejmy nadzieje że to dopiero początek naszych zwycięstw. |
Nie ma tez co przesadzac z ochami i achami ,bo do strzelenia gola na 1-0 wcale nam sie gra nie kleiła .Bramka to wynik takiej wymiany cios za cios,najpierw Marcelo bodycheckiem czysto powstrzymal Ivanowskiego,poszla nasza kontra ,rog,poprawka i gol (chyba ze spalonego). Poczatek 2 giej polowy to znow sen, gol dla Polonii i trzeba bylo znow harowac na bramke ,udalo sie i na koncu znow obrona Czestochowy ,tak nie wolno grac ,bo gdyby sie skonczylo remisem to bylby placz.
Beto sie niezle zastawia i drybluje,mimo ze nie ma szybkosci jest pozyteczny dla druzyny wypracowal w pojedynke setke i fajnie tez pietka zagral.Cwielong dobra zmiana za Maleckiego.Malecki duzo walczy to jest jego zaleta ale neistety 4 na 5 podan,dosrodkowan ma niecelnych,musi nad tym pracowac.Solidny mecz glowackiego,niezly Marcelo,Diaz i Sobol na plus ,Zieniu asysta,Boguski robil duzo wiatru w przodzie no i niezastapiony Brozek.Mam nadzieje ze po tej wygranej morale chociaz troche pojdzie w gore |
Gol nie był ze spalonego...Boguski miał "spalone" kolano, a Brożek był na równi z linią piłki.
|
odniosłem wrażenie ze w koncówce Brożek za bardzo chciał strzelić trzecią bramkę i w sytuacji gdy powinien to zrobić nie strzelił:P ale chwala mu za te 2, które wpadły:)
Olbrzymi szacunek dla Sobola, gość jest niesamowity! Ćwielong i Beto dali super zmianę. Jestem pod wrazeniem jak Beto dochodzi do pilki, mimo ze widac pewne braki, ale jak chłop złapie dyspozycje to przeciwnicy bedą sie bać pod niego podchodzić:D Ponadto brawa dla Zienia, Baszcza, Głowy i Diaza Boguski niestety dziś nie błyszczał, podobnie Małecki ale co tu duzo mowić NARESZCIE ZWYCIĘSTWO!:D |
Tak w ogóle... podobno przyjeżdżali do nas tylko po zwycięstwo :rotfl:
Wy też darliście się po bramkach, jak nigdy? |
Cytat:
Na moje oko, Brożek był wychylony ciut i "jego głowa" była na pozycji spalonej :). Ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. To co nam w środę Lewandowski "zagarnął ręką" w meczu PP, dzisiaj odebraliśmy spalonym w meczu z Polonią. Bilans szczęścia i krzywd zawsze wychodzi na zero :))))))))) |
Ale jest mówione, że trzeba w sytuacjach spornych działać na korzyść druzyny atakującej - teraz to zadziałało i mogliśmy isę cieszyć z bramki Brozia.
|
brazylijski zaciąg prezentuje sie bardzo przyzwoicie. Marcelo - profesor, latał po całej szerokości asekurując Pietie i Baszcza. Szkoda ze pewnie w lecie odejdzie. Beto i genialnie sie zastawia a i techniką nie grzeszy. Kondycja jeszcze nie ta ale moim zdaniem to idealny partner dla Pawła. Martwi słaba dyspozycja Rafała.
Nie zmienia to faktu że gra nie wygląda imponująco. Dalej nie ma pomysłu tylko walimy z kontrami jak jest przechwyt. Natomiast atak pozycyjny polega na rozgrywaniu skorzanej miedzy obroncami i pała. |
Cytat:
|
Cytat:
To dziwne, ale tak ;) |
powtórki pokazały że tylko Boguski palił, nie Brozek ; )
A nie mówiłem że Wisła dzisiaj wygra? swoją drogą i Lechia i Śląsk dzisiaj wygrały. dobry dzień |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl