![]() |
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Degustacja suplementów Siłownia Niuton - Kraków - Nowa Huta szczegóły : www.mocnyblog.pl/2008/12/02/skosztuj-gainera/ |
Panowie co lepsze 6 waidera czy ABS? Robiłem 2 razy 6 ale nie skończyłem a ABSu nie próbowałem w ogóle.
A tak w ogóle to dzisiaj przyszedł mi darmowy gainer, którego wygrałem, otwieram go i nie wierze w to co widzę. Znowu wygrałem:):) Panowie polecam zakupy robić w mocnym sklepie, a promocja tylko do 19 grudnia. Może w następnym gainerze znowu będzie kupon:D:) Oto gainer http://mocnysklep.pl/13,musli-gainbody-3000g.html pozdro |
Zależy od celu. Jeśli chcesz poprawić wytrzymałość mięśni brzucha to stosuj A6W, jeśli chodzi o wygląd mięśni to ABS (A6W uwidacznia tylko górne partie mięśni). Osobiście uważam, że na zimę, jak jest się na masie i przybywa też trochę tłuszczyku, nie ma się co męczyć jakimiś ABSami i ja robię dwa ćwiczenia po dwie serie na brzuch. Na wiosnę pewnie dodam jeszcze jedno ćwiczenie, albo po serii do tych, które robię i myślę, że będzie git.
|
kto nie dał rady wpaść wczoraj do ncku - jutro beda gainery do wypicia w niutonie na os. kosciuszkowskim !
|
Miło miło :). Sczególnie, że Niuton na Koścuszkowskim to wiślacka siłownia.
Ps. Przed wakacjami była rozmowa o Muay Thai w Raczadamie. Zapisał się ktoś? :) - masa to nie wszystko!! |
A to chyba osobny temat jest nt. sztuk walk
ja bym wrocił na muay thai ale mam zrabane kolano i raczej mysle o BJJ |
Trochę to dziwne bo prawdopodobieństwo uszkodzenia kolana jest podobne na bjj (tutaj nawet wyższe) i muay thai.
|
No też mi się tak wydaję więc ted pomyśl logicznie nad tym xD
|
Cytat:
Ogólnie treningi bardzo fajne i ciekawe, w grupach dla początkujących wszystko tłumaczone od podstaw i powtarzane na kolejnych treningach dla utrwalenia, co nie znaczy, że treningi sąnudne, bo na każdym jest coś nowego. Są dwie grupy dla początkujących: 1) poniedziałek i środa o 18:30 2) wtorek i czwartek o 20:00 Obydwie grupy mają wspólny dodatkowy trening w piątek o 19, gdzie można przyjść poćwiczyć na sprzęcie wybrane ćwiczenia, bez narzucania ich przez trenera (każdy ćwiczy co chce). Jak się zapisywałem to więcej osób było na grupie wtorek-czwartek i nie można już było do niej dołączyć.Nie wiem jak jest z tym teraz. Na pierwszy trening można przyjść za friko, wystarczy przynieść jakiekolwiek spodenki i koszulkę, żeby mieć w czym trenować. Ćwiczy się boso, więc nie trzeba żadnego obuwia. UWAGA: nie można przyjść i pooglądać! Jak ktoś chce spróbować to przychodzi ze strojem i ćwiczy :-D Fajny sport, fajny trener, ciekawe treningi, spoko atmosfera - polecam :) Stronka klubu: http://www.thaiboxing.pl/ A co do masy to jak mawia trener "mięśnie nie muszą być duże, muszą być silne" ;) |
Cytat:
Sam newieim, w MT duzo pracy nog, unoszenia do blokow, low/middle/high kicki oraz kolana. W BJJ tylko dzwignie na nogi (poprosilbym zeby mi nie zakładali) i walki w stojce i partnerze gdzie noga jest mniej obciazona w najgorszym wypadku pojde na boks lub zwykłe zapasy/grappling |
Cytat:
Ted - Chyba nie znam nikogo kto ćwiczy MT i ma problemy z kolanami, w brew pozorom nie ma dużych możliwości ich uszkodzenia. Chyab jedyne problemy to bolące stawy biodrowe (choć tu też dużo zależy od wieku) i golenie. Więc przemyśl to ;) |
ale nie o to chodzi :D, miałem zerwane wiązadło w kolanie i nie chce odnowić tego ;)
|
Jakie polecacie gainerki?
Chodzi mi przedewszystkim o robienie masy. Jest to możliwe,że w paczce 1000g , 1 porcja jest 100g ?Trochę to mi sie wydaje dziwne. |
WiślakNH polecam Ci tego gainerka http://mocnysklep.pl/13,musli-gainbody-3000g.html
Dobry w smaku, zawiera musli i do 19 grudnia można wygrać drugą sztukę gratis:) Oczywiście, że to możliwe 1 porcja to 100g. Ja tak właśnie jem tego gainera:) pozdro |
No,ja już zakupiłem na próbę tego co podałeś stronę wcześniej.
No i na ile Ci on starcza?Cały czas myślałem,że taka jedna paka starcza na jakiś miesiąc. Byłby ktoś uprzejmy i ułożył mi cykl treningowy na masę? Posiadam ławkę : skośną,na nogi(uda+pośladki),drążek na plecy(z ławką) i gryf długi+gryf łamany i odpowiednia ilość ciężarków na gryf,hantle z możliwością zmieniania ciężaru drążek |
Standardowy błąd początkującego - zaczynanie przygody z siłownią od kupienia gainera. :-)
Ja stosuje gainera tylko po treningu i bardzo rzadko jak nie jestem w stanie zjeść normalnego posiłku. Można pić między posiłkami jednak na początku przygody z siłką nie jest to potrzebne, bo i tak masa idzie dość szybko. Ułóż sobie jakiś plan (najlepiej FBW) to Ci go poprawię. :-) |
To nie jest początek mojej przygody z siłownią :)
Chodziłem na siłke kilka miesięcy i teraz od jakiegoś czasu ćwiczyłem w domu z racji zakupionego sprzętu. Co do cyklu to teraz przychodzi mi taki banalny,a mianowicie : 1.Klata : ławka prosta z ze sztangą + hantle,ławka skośna Biceps : modlitewnik z gryfem łamanym,hantle 2.Plecy : 'drążek' od ławki : przyciąganie do brzucha,przyciąganie za kark,hantle Triceps : ręce na czymś wyższym,reszta ciała na podłodze i takie jakby pompki,coś z hantlami Kaptur : Wzniosy ramion 3.Barki : sztanga za głowę,coś z hantlami Przedramię : podchwyt,nad chwyt Nogi : uda,pośladki na przyrządzie,który mam z ławeczką,łydki - wzniosy na palcach z obciążeniem Ile robić serii i po ile powtórzeń? |
Sprzedam następujący komplet (używany):
http://www.istore.com.pl/prods/353943.jpg * (niestety z uszkodzonym modlitewnikiem) Do tego: 1 gryf długi 2 gryfy krótkie 1 gryf łamany Obciążenie: 2*20 kg, 2*15 kg, 7*10 kg, 4*5kg, 2*2,5kg, 4*1,25kg, 4*0,5kg. Cena- 700 zł. Nie sprzedaję poszczególnych elementów osobno. Tylko odbiór osobisty. *specyfikacja ławki na stronie http://www.teko.istore.pl/sklep,1550...,353943,0.html Pytania/oferty na priv |
Cytat:
|
WiślakNH, poniżej wklejam Ci lekko zmodyfikowany mój trening, który zamierzam zacząć od przyszłego tygodnia (teraz jestem chory :/ ).
Trening A 1) brzuszki z obiciążeniem 2 serie 2) przysiady ze sztangą 3 serie 3) wiosłowanie sztangą 3 serie 4) wyciskanie na płaskiej 3 serie 5) wyciskanie sztangi zza karku 2 serie 6) uginamie ramion ze sztangą łamaną 2 serie 7) francuskie wyciskanie sztangi leżąc 2 serie Trening B 1) unoszenie nóg w leżeniu na ławce skośniej 2 serie 2) wyciskanie na skosie 3 serie 3) martwy ciąg 3 serie 4) wyciskanie zza karku 2 serie 5) uginanie ramion ze sztangielkami uchwyt młotkowy 2 serie 6) francuskie wyciskanie sztangielki siedząc 2 serie 7) wspięcia na palce 2 serie Brzuch przeważnie daje się na koniec, ja daję na początek jako rozgrzewkę. :-) Powtórzenia daj 12-10(-10) (w ćwiczeniach na brzuch wykonuj 20 powtórzeń, podobnież przy ćwiczeniu łydek), przerwy między seriami ok. 90 sekund, po przysiadach można sobie troszkę dłużej odpocząć. ;) PS. Po jakimś czasie możesz ew. dodać po jednej serii do niektórych ćwiczeń jak będziesz czuł taką potrzebę. |
Do barków dodałbym jeszcze sztanga z przodu i myślę,że to byłoby na tyle?
Bojar - Twoje troszke skomplikowane jak dla mnie:D Jery - właśnie coś takiego robiłem,zaczynając z mniejszym ciężarem,kończąc na większym |
co trzeba na spalenie niedużej opony
w tym przypadku jedna seria na brzuch to 16-18 powtórzen, poza tym szybko i z mniejszymi przerwami, no i po tym bieżnia 20-40 minut, prawda to? A6W ponoć tylko rzeźbi nie spala SP. urozmaiconcyh planów trenongowych na rzeźbę szukam :-) + na wyrównianie biców :-) |
czy w promocji activlab mozna wygrać ???
tak ! dowód: http://www.mocnyblog.pl/2008/12/08/w...e-sie-wygrywa/ |
Cytat:
Ja słyszałem 90% opinii, że właśnie poprzez A6W niedużą oponkę idealnie spalisz. Sam wiem po sobie że jak kiedyś zrobiłem 20 dni zanim padłem to był efekt - nie tyle właśnie mięśniowy co wzrokowy :) |
Moze mi ktoś coś poradzić na skurcze mięśni nóg? Trening mam ogólnie nastawiony na siłe, wykonuje powtórzenia maksymalnym ciężarem jakim mogę robić ćwiczenie poprawnie, po treningu czuje nogi nie mam siły chodzić, a następny dzień zaczynam na ogół od walki ze skurczem przy wstawaniu z łóżka (ti nie jest smieszne) i w ciągu dnia mnie łapie gdy np. muszę kucnąć.
Przejdzie samo po jakimś czasie czy zacząć stosowac jakiś streczing? |
fcz1985, streczing rób po treningu i dodaj do diety magnez (polecam ZMA, jeden z najważniejszych suplementów przy sportach siłowych).
|
WiślakNH ja obecnie gainera jem tak, że 1 porcja przed treningiem i 1 po treningu. W dni nietreningowe nie jem go.
|
Dzięki bojar, a magnez mam jako uzupełnienie diety już od kilku miechów jak poznałem dobrą blondyne która znała się na sportach... fitness itp i zaszczepiła we mnie magnezik:D
|
Biały - jak tak samo jem przed treningiem i po,tylko na razie biorę mniejsze ilości.
Jakie polecilibyście odżywki na masę,oczywiście jeżeli tą skończę.Można by połączyć coś z czymś? Czym różni sie gainer za 27zł mający 1000 g od gainera za 60,a nawet za 120 zł ważących 750 g?Jaka jest różnica oprócz ceny? Na masę nie byłoby lepsze jakieś białko?Np coś takiego jak : HI-TEC Protein 3500g I jeszcze jak ktoś by pomógł wybrać odżywkę spalającą tłuszcz,dającą siłę itd :D |
Oprócz ceną, to jeszcze np. składem, zawartością i różnym rodzjaem białek o różnym czasie wchłaniania itd. itd. Poczytaj na dobrych forach ew. blogach tematycznych.
Na masę samo białko? A co Ty myślisz, że masa się z samego białka bierze (że w ogóle z białka się bierze): czytaj! Po co kupujesz 50 odżywek na różne rzeczy, weź najpierw zrób dorą masę (zależy ile ważysz- 180cm wzrostu to optymalnie 90 kg wagi), potem zacznij robić siłę, definicje itd.: czytaj! Nie ma odżywek spalających tłuszcz i dających siłę. Są tylko aktywatory metaboliczne i np. pompy treningowe: czytaj! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl