![]() |
A może następnym razem tak by się szarpnąc i założyć Lige Zjednoczoną?
|
I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1 |
Kolejka 1 7.01.2009
Wisła NH - Victoria84 1:2 White Star Kraków - Mazovia Mińsk Maz Scalano - Fc Schabek Wisła Krk. - WISŁAA KRRAKÓW Nancatsu - Ninjownia Squad 4:1 TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. 0:5 |
Cytat:
|
Cytat:
Moj również ;) Jak strzeliles bramke, to bałem sie ze bedziesz mial mocna koncówke meczu, ale na szczescie moi zawodnicy postarali sie sie o jeszcze jedna bramke :) Pozdrawiam |
ja dostałem 5-0 bo ustawiłem zaangażowanie na najniższe żeby kontuzji nie było a i tak w ostatniej minucie jakiemuś sie przypatoczyła...
nie mówiże to jest jedyna przyczyna bo i bez tego i tak bym dostał tyle że mniej |
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.
|
Cytat:
|
a ja mam problem bo mój przeciwnik twierdzi ze nie widzi mojego wyzwania a juz chyba za 10 razy mu wysylalem. Musi widziec bo mialem juz ze 4 sparingi (ja wysylalem) i albo przyjmowali albo odrzucali)
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaproszenie przyjete, termin 14.01. 2009 (środa) |
Wojtek ja mam teraz grać z Elite nie tobą.
Elite - wyzwanie złożone... |
Cytat:
Przyjęte:P Dzisiaj opublikuje tabelę rozgrywanie meczy ulegnie troche zmianie bo na oczątku sezonu dojdzie ejszcze puchar ale podejrzewam że wszyscy szybko odpadniemy no z wyjatkiem Wisła Krk. więc nie będa to wielkie zmiany.:) |
White Star Kraków złożyłem zaproszenie na rozegranie II kolejki.
|
Czegoś tu nie rozumiem :-/
Cytat:
Wisła Krk. - Wisła NH 2:1 (wcześniej pisałem o tym problemie) Cytat:
Cytat:
zgodnie z grafikiem 2 kolejki czekam na 'zaproszenie' od Fc Schabek |
zaproszenie poszło
|
no faktycznie nie zauważyłem tego. komuś się coś pojebało bo ja jeszcze z Victorią84 nie grałem
|
Schabek.... nie wiem co jest ale ja zaproszenie wysłałem i zostało odrzucone. Podaj mi nazwe swojej druzyny dokładnie.
Oto screen : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0...werty.bmp.html Ten mecz musimy rozegrać bo sknocimy kolejke :) |
Cytat:
Panowie lepiej sobie zorganizujcie lige zjednoczoną, każdy niech sobie zabuduje konto premium na 2 tygodnie, zapisze się do ligi a pózniej już konta nie potrzeba. Musi być ono tylko w momencie zapisywania. A kwestie terminarza, wysyłania wyzwań, ich przyjmowania, rozwiążą się automatycznie:) |
Cytat:
|
juz posiadam konto premium.
|
qazwsx123 ten mecz rozegracie w wolnym terminie , teraz juz bedzie druga kolejka , przyjmij zaproszenie
|
OK. Zaproszenie przyjęte. Też jesteś początkujący ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;> |
Cytat:
|
To co , tej ligi nie bedzie?
|
ja się pisze ale ile mniej więcej wynosi to konto premium ?
|
Cytat:
Chyba cos okolo 40 złotych. Mysle ze dopoki nie skompletujemy uczestnikow do zjednoczonej ligi, to bedziemy narazie "naszą" lige grac. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl