Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Matejas_ 07.01.2009 17:08

A może następnym razem tak by się szarpnąc i założyć Lige Zjednoczoną?

Nitrox 07.01.2009 18:52

I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1

zimka 07.01.2009 18:55

Kolejka 1 7.01.2009

Wisła NH - Victoria84 1:2
White Star Kraków -
Mazovia Mińsk Maz
Scalano - Fc Schabek
Wisła Krk. - WISŁAA KRRAKÓW
Nancatsu - Ninjownia Squad 4:1
TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. 0:5

konrad1991tsw 07.01.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 653671)
I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1

Strasznie dostałem... Ale to dopiero mój początek w tej grze, z czasem powinno byc lepiej. Pozdrawiam

Nitrox 07.01.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 653675)
Strasznie dostałem... Ale to dopiero mój początek w tej grze, z czasem powinno byc lepiej. Pozdrawiam


Moj również ;)
Jak strzeliles bramke, to bałem sie ze bedziesz mial mocna koncówke meczu, ale na szczescie moi zawodnicy postarali sie sie o jeszcze jedna bramke :) Pozdrawiam

<Crasch> 07.01.2009 19:07

ja dostałem 5-0 bo ustawiłem zaangażowanie na najniższe żeby kontuzji nie było a i tak w ostatniej minucie jakiemuś sie przypatoczyła...
nie mówiże to jest jedyna przyczyna bo i bez tego i tak bym dostał tyle że mniej

Wojtek 1906 07.01.2009 19:19

ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

zimka 07.01.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 653687)
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

Trener kondycyjny leszy i pracuj na treningach nad kondycją z czasem się zmieni to;D

qazwsx123 07.01.2009 20:24

a ja mam problem bo mój przeciwnik twierdzi ze nie widzi mojego wyzwania a juz chyba za 10 razy mu wysylalem. Musi widziec bo mialem juz ze 4 sparingi (ja wysylalem) i albo przyjmowali albo odrzucali)

ja_ka_ 07.01.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 653589)
Dzisiaj rozgrywana jest 1 kolejka zaległe mecze rozegrane zostaną w innym ternminie nie przejmować się. Za tydzien w środe zaplanowana jest 2 kolejka i ma się odbyc. Bedą w neij uwzględniane kary za nierozegrany mecz.

Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.

Nitrox 07.01.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653901)
Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.


Zaproszenie przyjete, termin 14.01. 2009 (środa)

Aga21 08.01.2009 09:16

Wojtek ja mam teraz grać z Elite nie tobą.

Elite - wyzwanie złożone...

zimka 08.01.2009 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 653977)
Wojtek ja mam teraz grać z Elite nie tobą.

Elite - wyzwanie złożone...


Przyjęte:P


Dzisiaj opublikuje tabelę rozgrywanie meczy ulegnie troche zmianie bo na oczątku sezonu dojdzie ejszcze puchar ale podejrzewam że wszyscy szybko odpadniemy no z wyjatkiem Wisła Krk. więc nie będa to wielkie zmiany.:)

Wojtek 1906 08.01.2009 15:33

White Star Kraków złożyłem zaproszenie na rozegranie II kolejki.

Furbyy 08.01.2009 15:57

Czegoś tu nie rozumiem :-/
Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 653672)
Kolejka 1 7.01.2009

Wisła NH - Victoria84 1:2
[..]

tymczasem ja grałem wczoraj z drużyną Wisła NH [liga 9, miejsce 8]
Wisła Krk. - Wisła NH 2:1 (wcześniej pisałem o tym problemie)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 653687)
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

Wszystko wskazuje na to że ze mną (chyba że są dwie drużyny o tej samej nazwie, w co wątpię), bo faktycznie prowadziłeś, lecz w 2 połowie odrobiłem straty. Także prośba do Zimki o korektę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 653901)
Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.

zanotowałem

zgodnie z grafikiem 2 kolejki czekam na 'zaproszenie' od
Fc Schabek

Schabek 08.01.2009 16:40

zaproszenie poszło

Wojtek 1906 08.01.2009 16:54

no faktycznie nie zauważyłem tego. komuś się coś pojebało bo ja jeszcze z Victorią84 nie grałem

qazwsx123 08.01.2009 17:31

Schabek.... nie wiem co jest ale ja zaproszenie wysłałem i zostało odrzucone. Podaj mi nazwe swojej druzyny dokładnie.

Oto screen : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-0...werty.bmp.html

Ten mecz musimy rozegrać bo sknocimy kolejke :)

Nergal 08.01.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 653598)
No ja też gram z AC Calcio jakimś. A kiedy start nowego sezonu?

Nowy sezon staruje 17/18 stycznia, także już za tydzień. Więc w sumie nie będzie kolejnego sparingu zjednoczonego jak to wyżej pisałem, i w sumie dobrze bo ciulowe to rozwiązanie jest:)

Panowie lepiej sobie zorganizujcie lige zjednoczoną, każdy niech sobie zabuduje konto premium na 2 tygodnie, zapisze się do ligi a pózniej już konta nie potrzeba. Musi być ono tylko w momencie zapisywania. A kwestie terminarza, wysyłania wyzwań, ich przyjmowania, rozwiążą się automatycznie:)

zimka 08.01.2009 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 654212)
Nowy sezon staruje 17/18 stycznia, także już za tydzień. Więc w sumie nie będzie kolejnego sparingu zjednoczonego jak to wyżej pisałem, i w sumie dobrze bo ciulowe to rozwiązanie jest:)

Panowie lepiej sobie zorganizujcie lige zjednoczoną, każdy niech sobie zabuduje konto premium na 2 tygodnie, zapisze się do ligi a pózniej już konta nie potrzeba. Musi być ono tylko w momencie zapisywania. A kwestie terminarza, wysyłania wyzwań, ich przyjmowania, rozwiążą się automatycznie:)

Dla mnei nei ma problemu z kontem premium miałem nie raz moge zakupić znowu ja się piszę:P

Nitrox 08.01.2009 18:52

juz posiadam konto premium.

Blacha92 08.01.2009 19:01

qazwsx123 ten mecz rozegracie w wolnym terminie , teraz juz bedzie druga kolejka , przyjmij zaproszenie

qazwsx123 08.01.2009 19:38

OK. Zaproszenie przyjęte. Też jesteś początkujący ?

Blacha92 08.01.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qazwsx123 (Post 654264)
OK. Zaproszenie przyjęte. Też jesteś początkujący ?

Raczej tak

Nergal 08.01.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654227)
Dla mnei nei ma problemu z kontem premium miałem nie raz moge zakupić znowu ja się piszę:P

No więc zgadajcie się w kilku tu na forum, nie wiem 8-10. Każdy zabuduje sobie premium na 2 tygodnie, któryś założy ligę i po problemie. Bo teraz jak się zacznie puchar ligi czyli mecze we środy zrobi się Wam konkretny burdel. Jeden odpadnie w pierwszej rundzie, inny w drugiej, inny w czwartej i konia z rzędem temu kto to ogarnie:) Takie rozgrywki oparte n a meczach towarzyskich mają sens tylko po odpadnięciu z pucharu ligi mając zapas wielu tygodni do końca sezonu.

zimka 08.01.2009 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 654371)
No więc zgadajcie się w kilku tu na forum, nie wiem 8-10. Każdy zabuduje sobie premium na 2 tygodnie, któryś założy ligę i po problemie. Bo teraz jak się zacznie puchar ligi czyli mecze we środy zrobi się Wam konkretny burdel. Jeden odpadnie w pierwszej rundzie, inny w drugiej, inny w czwartej i konia z rzędem temu kto to ogarnie:) Takie rozgrywki oparte n a meczach towarzyskich mają sens tylko po odpadnięciu z pucharu ligi mając zapas wielu tygodni do końca sezonu.


JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>

Nergal 08.01.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 654383)
JA się pisze Nitrox kto jeszce...;>

Ja bym chętnie się wpisał ale już gram w lidze zjednoczonej, no chyba że kompletowaniu 8 zespołów potrwa kilka tygodni wtedy chętnie sie wpiszę:) a jutro play-off o IV ligę:evil:

Blacha92 08.01.2009 22:45

To co , tej ligi nie bedzie?

Wojtek 1906 09.01.2009 15:49

ja się pisze ale ile mniej więcej wynosi to konto premium ?

Nitrox 09.01.2009 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 654664)
ja się pisze ale ile mniej więcej wynosi to konto premium ?


Chyba cos okolo 40 złotych. Mysle ze dopoki nie skompletujemy uczestnikow do zjednoczonej ligi, to bedziemy narazie "naszą" lige grac.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl