Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

Wasiu 23.11.2008 18:52

Nie ulega watpliwoscie ze Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.
Sedzia jest ****, ale z warszawy wiec to oczywiste.
Gra tragiczna ale o wiele lepsza od slaska i strata punktow mega frajersja. Jesli w zimie nie bedzie porzadnych transferow to z mistrzem sie pozegnamy bo atmosfera na Suchych Sprawach nie doda naszym takiego kopa jak przy R22.

pchelas 23.11.2008 18:52

Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.

Samoth 23.11.2008 18:52

Wie(L)kie brawa Panie Szu(L)c !!

wisl@k_TS 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633209)
W teh rundzie piłkarsko nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w lidze. Patrzeć się nie da na tą grę.

To sie przerzuc na Lecha i skończ pie***lic i spływaj z tego forum.

Warszawka sie cieszy.

Krissu 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fantom chicago (Post 633208)
Z tego bylo widac Szu(L)c ma elke w sercu...

Skąd wiesz?
Może Dyskobola?

Co do meczu:
Jestem wkurzony jak jasna cholera. Z gry spokojnie powinniśmy remis mieć. Nie lubię gdybać i użalać się, ale ten sędzia to jest jakiś ostro popie.....ny.

Cóż.. jedziemy dalej.

Samoth 23.11.2008 18:53

Albo (P)anie Szulc

matti123 23.11.2008 18:53

Wiecie skąd sędzia?
... Warszawa
i wszystko jasne.

jachting 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 633216)
Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.

Ja bym nie tylko się odezwał a jeszcze z bani mu przy.......ił

JacobusTSW 23.11.2008 18:54

To już któryś mecz z rzędu w którym prawdziwa wola walki wstępuje w Wisłę... na 10 minut przed końcem meczu, przeradzając się w rozpacz i nerwowość. Co się dzieje??

element 23.11.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 633215)
Nie ulega watpliwoscie ze Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.

bo mieli lepszych piłkarzy do dyspozycji od tych których ma teraz Skorża. To że ten wirtuozo zwanym Skorża zdobył z tymi chłopakami majstra to i tak wielka sensacja.

FraMat 23.11.2008 18:56

nie piszcie o sędziowaniu - to można sobie darować.
Dziwię się tym, którzy piszą o naszej beznadziejnej grze - Wisła gra atak pozycyjny na wysokim poziomie, ale brak przynajmniej jednego silnego, wysokiego, skutecznego napadziora. Po pierwszej połowie powinno być przynajmniej 3:1.
Zarząd i Bednarz do roboty!

Co do Sobola - ten typ tak ma i szkoda, że nie można go było zmienić wcześniej.
Baszczu - niech odpoczywa i uczy się angielskiego, drużyna obejdzie się bez niego

kuba181819 23.11.2008 18:56

Element przestan nabijac te posty bo juz sie tego czytac nie da.










:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:: shock::shock:

4fan_player 23.11.2008 18:56

Dajcie spokój już z tymi spiskami. Sędzia pojechał trochę z nami ale bez przesady.

Borinho 23.11.2008 18:56

Sędzia swoje .... ale gramy fatalną piłkę obecnie... są kłopoty z strzelaniem bramek ... ofensywa tragedia.. Mariusz Pawełek dorzuca coś od siebie. . W obronie wystawienie Marcelo na śniegu to pomyłka dziś kompletna , facet pewnie 2 dzień śnieg widział .... on nigdy na takiej murawie nie grał. Na wiosnę potrzeba wzmocnień , gdzie ich szukać nie wiem..... rozumiem że w Polskiej lidze najlepszych nie dostaniemy bo... obecnie jest tendencja by sprzedawać tych najlepszych za granicę a nie do innego klubu z tej samej ligi . W takiej sytuacji albo poprawimy skauting albo mamy posprzątane w walce o mistrza . Z TYM SKŁADEM NIE MAMY SZANS NA MISTRZA MÓWIĘ TO GŁOŚNO !!!

westersyl 23.11.2008 18:56

Cytat:

Nie ulega niewątpliwość że Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.
Nie ulega wątpliwości że piszesz głupoty.
Kolejny mecz który zawala nam Pawełek, dokładnie trzeci z Lechem, Legią i dzisiaj . Nie wiem niech broni już lepiej Ilie do końca sezonu bo nie wiem co Pawełek musi jeszcze zrobić aby usiąść na ławie. Zabrakło dzisiaj nam tego Diaza który mógł pociągnąć tą grę, wsadzić nogę czy głowę on to potrafi.

Wasiu 23.11.2008 18:56

Ale myslisz ze Cupiala to interesuje ?
Ja tez bym wolal ze trener Skorza zostal bo to jest najlepszy trener na jakiego nas stac, ale zima zapowiada sie goraca. Nastepne 2 mecze trzeba bezdyskusyjnie wygrac.
Nie chce tu juz demonow przeszlosci odkopywac ale Petrescu nie mial mocniejszego skladu.

Cytat:

Nie ulega wątpliwości że piszesz głupoty.
odezwal sie spec od ligi brazylijskiej. Fluminiense nie gralo jeszcze ?

MARCIN89 23.11.2008 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jachting (Post 633223)
Ja bym nie tylko się odezwał a jeszcze z bani mu przy.......ił


Jeśli Chodzi Ci o sędziego w 1906% zgadzam się z Toba.Nie obwiniał bym Pawełka bo piłka śliska każdy popełnia błędy..Gdyby nie dwie czerwone o remis byłbym spokojny na fali byli po strzelonej bramce.

ozinho 23.11.2008 18:57

Gra fatalna,coś w tym jest,że jak Brożek bez formy ,to i Wisełka bez formy ...:/

hoho 23.11.2008 18:57

Wisła grała dobrze w 1 połowie,kontrolowała gre ,brakowało skutecznosci tyle ze "interwencja" Pawełka załatwiła Nas na cacy.Myśle ze wtedy morale nieźle siadło i była duża nerwowość,niemniej powinnismy do przerwy wyrownac.
Po przerwie zamiast grac lepiej to Slask wygladal korzystniej,strzelil na 2-0 .Pozniej dobra zmiana Łobodzinskiego ( jak Lobodzinski jest drewniany to gra w pierwszej"11",a jak jest w formie tak jak dzis to siedzi na lawce ech..) 2-1 i byla realna szansa wyrwac punkt ,no ale ku*wa Sobolewskiemu pusciły nerwy ( choc sedzia jest tez slepa warszawska...),Baszczynski :lol: i bylo po wszystkim

Z Lechem dostalismy lanie zasluzenie, ale wszystkie pozostale mecze w ktorych remisowalismy badz przzegrywalismy bylismy DRUZYNA LEPSZA !!!! Szlag moze czlwoeika trafic

Offtop: www.itv.pl Lotos-Wisła

rafal777 23.11.2008 18:59

Ludzie wy co jedziecie teraz na sedziego i w nim widzicie tylko przyczyne porazki puknijcie sie w czolo!!!!!!!!!!!! Juz chyba calkiem was pogielo!! Kartki jak najbardziej sluszne!!!!!!! I co z tego ze nie bylo faulu?? Nigdy nie widzieliscie jak Wisla dostawala karnego albo faul przez pomylke sedziego?? Nigdy?? To widocznie macie po 12 lat. Takie sytuacje sie zdarzaja i to czesto na polskich boiskach i w nie jest to powod by zachowywac sie jak Sobol albo Baszczu. Teraz takie pytanko do was. Co byscie zrobili jakbyscie byli sedziami a pilkarz wyzywal was od najgorszych?? No co pytam??????? Podszedlbys jeden z drugim i powiedzial do pilkarza: "nie mow tak brzydko???" Sedzie na boisku jest nietykalny i ma miec autorytet!! Jakbym byl sedzia i ktorys z takich gwiazdorow mnie obrazal od razu wywalilbym z boiska!!

Gra Wisly byla zenujaca...Brozek chyba mysli juz o klubie zagranicznym, ale na chwile obecna szczytem jego marzen to Enerige Cottbus...Straszna padaka i jak nie bedzie wzmocnien to sam juz nei wiem.

Ostatnie pytanie: jak mozna przegrac z zespolem ktory mozna cisnac przez 15 ostatnich minut grajac w 9
??

element 23.11.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba181819 (Post 633228)
Element przestan nabijac te posty bo juz sie tego czytac nie da.

To nie ja mam tysiąc postów nabitych w "grosz do grosza.."

:lol:

Ok, idziemy na Lotos - Wisła.

sayek89 23.11.2008 19:00

Szulc jak zwykle musiał być gwiazdą meczu. Czerwona kartka dla Sobolewskiego nie słuszna, tym bardziej że sędzia popełnił dwa błędy ( Sobolewski w dwóch sytuacjach nie faulował ) Maksymalnie mógł dostać żółtą. Co do Baszcza to jestem ciekaw jaką wiązanke puścił temu Warszawiakowi. Ogólnie Wisła grała dobrze, momentami lepiej w 9 niż 11. Brakuje nam siły ognia i liczę na P. Bednarza.

jachting 23.11.2008 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 633235)
Wisła grała dobrze w 1 połowie,kontrolowała gre ,brakowało skutecznosci tyle ze "interwencja" Pawełka załatwiła Nas na cacy.Myśle ze wtedy morale nieźle siadło i była duża nerwowość,niemniej powinnismy do przerwy wyrownac.
Po przerwie zamiast grac lepiej to Slask wygladal korzystniej,strzelil na 2-0 .Pozniej dobra zmiana Łobodzinskiego ( jak Lobodzinski jest drewniany to gra w pierwszej"11",a jak jest w formie tak jak dzis to siedzi na lawce ech..) 2-1 i byla realna szansa wyrwac punkt ,no ale ku*wa Sobolewskiemu pusciły nerwy ( choc sedzia jest tez slepa warszawska...),Baszczynski :lol: i bylo po wszystkim

Z Lechem dostalismy lanie zasluzenie, ale wszystkie pozostale mecze w ktorych remisowalismy badz przzegrywalismy bylismy DRUZYNA LEPSZA !!!! Szlag moze czlwoeika trafic

Offtop: www.itv.pl Lotos-Wisła

dokładnie to się powinno gdzieś podkleić do przeczytanie ,szczególnie dla tych jebanych placzkow,jąkałów

Cytat:

To nie ja mam tysiąc postów nabitych w "grosz do grosza.."
I to jest dla Ciebie śmieszne element ? I jak Cię teraz określić ? Pieniążki w prywatne ręce pewnie idą tak ? bucu:D

przemotsw 23.11.2008 19:02

Ej k***a czy tylko ja to zauważyłem? napisze jeszcze raz:
Niech mi ktoś wyjaśni... słuchałem audycji w RK i słychać było kibiców z Wrocławia. Cały czas naśmiewali się z niepowodzeń Wisły (a już na maxa przy 2 czerwonych kartkach) i pare lepszych akcji Wisły wygwizdali, to samo przy protestach Wiślaków do sędziego... Co to jest? bo mi meczem przyjaźni nie zalatuje...

thechris 23.11.2008 19:03

Z takim "materiałem" jaki ma Skorża i z taką grą jak w tej rundzie to, że mieliśmy lidera to mega fuks i zbieg okoliczności... Zwyczajny trener bił by się o 8 miejsce i rozłożył ręce, że nie ma kim grać. Skorża to dla mnie prawdziwy cudotwórca... Robi coś z niczego. Naprawdę, żal mi go, że robią go w ch..ja wszyscy jak leci... i Bednarz i RN i nawet piłkarze. Momentami mam wrażenie, że chęć do roboty czerpie z naszego poparcia dlatego : MACIEK - jesteśmy z TOBĄ!!!

Samoth 23.11.2008 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 633216)
Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.

Pawełek jest cienki jak mocz pająka. Z tym się zgodzę. Ale byłbym oszczędny w słowach pod adresem Radka i Baszcza. Owszem zachowanie nieodpowiedzialne (zwłaszcza tego drugiego widząc co spotkało Sobola) ale mnie też nerwy puściły na maksa ! Nie dziwię się chłopakom.
Fakt faktem, że kopacze znowu podeszli do meczu na pełnym tu-mi-wisizmie a przy ambitnej postawie WKS'u zaczęły z czasem się i kłopoty i nerwy.

Arturo Qr2nów 23.11.2008 19:04

Znów w zasadzie słaby mecz. Jednak na tyle dobry by zremisować.
Sędzia zrobił, co zrobił. Zawodnicy są jednak od grania i od myślenia. Nie zwalnia ich od tego nawet fakt gdyby sędzie miał na czole wydziaraną "elke".
Co do zwolnienia Skorży, to wydaję mi się, iż widmo takiego zdarzenia jest coraz lepiej widoczne.

westersyl 23.11.2008 19:04

Cytat:

odezwal sie spec od ligi brazylijskiej. Fluminiense nie gralo jeszcze ?
Liga brazylijski zaczyna dzisiaj późno także będziesz już spał.

Radze ochłonąć, już zaczynasz knuć teorie obwiniające trenera, statystyka nie kłamie i nie pisz głupot jak nie wiesz. Tyle z mojej strony i radze zastanowić się 2 razy zanim coś napiszesz.

PS. Chyba jednak nie znam się na tej Lidze brazylijskiej bo nie pamiętam aby istniała taka drużyna.

kuba181819 23.11.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 633238)
To nie ja mam tysiąc postów nabitych w "grosz do grosza.."

:lol:

Ok, idziemy na Lotos - Wisła.

Przynajmniej tam komus pomagam.
A ty tu siedzisz piszesz jakies farmazony po to zeby se posty nabic.:-/:-/
Lepiej juz idz na Lotos- Wisla


:rotfl:

South 23.11.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemotsw (Post 633241)
Ej k***a czy tylko ja to zauważyłem? napisze jeszcze raz:
Niech mi ktoś wyjaśni... słuchałem audycji w RK i słychać było kibiców z Wrocławia. Cały czas naśmiewali się z niepowodzeń Wisły (a już na maxa przy 2 czerwonych kartkach) i pare lepszych akcji Wisły wygwizdali, to samo przy protestach Wiślaków do sędziego... Co to jest? bo mi meczem przyjaźni nie zalatuje...

tak tylko ty to zauważyłeś idź słuchaj dalej RK może się jeszcze dosłuchasz czegoś ciekawego

No cóż szkoda wyniku ,ale od początku nam się mecz nie układał.Bywa i tak że się przegrywa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl