Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

fst 12.11.2008 21:35

Co za końcówka, co za ulga!

M152T4L 12.11.2008 21:35

Chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest Polskim Manchesterem :D Brawo Wisełka!!!!!!

Proud 12.11.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 628114)
nie pamietam kiedy KU*WA MAC ostatni raz widzialem na boisku taka bande nieudacznikow biegajacych w koszulkach Wisly. Za to co pokazali dzis powinni dostac solidne kary finansowe. I zwyciestwo nic tu nie zmienia. Takiej irytacji dawno nie wzbudzila u mnie gra Wisly.



zgadzam się w 100%

po takim meczu powinni pieszo do Krakowa wracać...a kibice nie powinni im dziękować tylko oni kibicom...bo dla mnie taka gra to jest olanie swoich fanów...za bardzo ich rozpieśćiliśmy...muszą czasem odczuć presje...

Wasiu 12.11.2008 21:36

Ufffff, fajna jest taka adrenalinka, ale jednak wole jej w innych dziedzinach zycia zaznawac :D
Mozna bylo wczesniej strzelic i by bylo spokojniej a tak zaraz sie tu zleca innowiercy i beda plakac jakiego to farta mamy :D
Mimo wszystko Brozek sobie powinien jeden mecz na lawce siasc. Ale narazie sie cieszymy :p

igortsw 12.11.2008 21:36

Uffff co za mecz.... Jak to mówi nasz kolo od histy :" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ta odpowiedź..."
Tak dzisiaj samo ciśnie mi się na usta:" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ten mecz.."

Ale brawooo dla chłopaków za walkę bo troche już zwątpiłem pod koniec a tu brama Brozia... :)))
3pkt to zawsz 3pkt, jednak skuteczność - dramat ;/


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 628107)
w 91 min powiedziałem

,,Pierd*** ubieram szalik i moze coś przyniesie szczescia" i proszę 2 brameczki :)

Nie jesteś sam ja w 89 zaczełem ściskać kciuki chociaż ostatni raz ściskałem jak Polska grała w EL.MŚ 2002 :D

matti123 12.11.2008 21:36

Beznadziejnie zagraliśmy. Fatalny mecz. Potem napisze więcej na razie muszę się uspokoić.

GAMBOS 12.11.2008 21:37

No ja pierdziu czegos takiego dawno nie oglodałęm :D:D
walka walka walka i jeszcze raz walka brawo chłopaki za gre do konica wielki szacun

Mrsnh 12.11.2008 21:37

na boisku prze dramat. Kopanina i mnotwo strat, wazne, ze sa 3 ptk. Jak najszybciej o tym zapomniec.

LAB 12.11.2008 21:38

beznadziejny Brozek
beznadziejny Boguski
Zajebisty wynik :D

tofik 12.11.2008 21:39

Brawo! :) Wzięli się w garść, ale trzeba przypomnieć, że Odra grała jednego zawodnika mniej.
Cieszę się z bramki Małego. Na pewno podbuduje go to psychicznie i jeszcze bardziej zmotywuje.

Gra nie wygląda źle, rotacja wpłynęła pozytywnie. Tylko pamiętajmy, że prezes Cupiał nie patrzy specjalnie na grę tylko na wyniki. A przy takiej formie strzeleckiej może być ciężko o zwycięstwa.

westersyl 12.11.2008 21:40

Takie mecze są potrzebne, wygrać kiedy nie idzie. Prawda jest taka że powinniśmy zakończyć ten mecz w pierwszych 30 minutach jednak ta piłką nie chciała wpaść do bramki. Chwała Zieńczukowi za to że w końcówce miał bardzo dobre wrzutki, jego dobra dyspozycja jest nam potrzebna teraz jak nigdy.
Na wielki plus Małecki, Marcelo no i Zieniu. Brożek takimi meczami jak dziś i z LKSem zamyka sobie drogę do zagranicznego klubu, przynajmniej połowę tego co miał w tych meczach powinien strzelić.

PS. Ten meczy był istnym horrorem...

prober 12.11.2008 21:40

LOL, to była chyba najlepszy finisz Wisły w ostatnich trzech latach. Bramki w 92. i 95. minucie!
Ale zasłużone zwycięstwo, było 14 strzałów, w tym 6 celnych.

Nie wynoście Brożka pod niebiosa, kilka sytuacji zawalił w nominalnym czasie gry. Napastnik o takiej klasie nie może strzelać w niebo stojąc 2 metry przed pustą bramką. Kiksy wybaczam, jeżeli się prowadzi w meczu. Ale litości, przy 0:0...

Już miałem pisać (90. minuta), że Wisła zdobyła ledwie 5 pkt w 4 ostatnich meczach. Jest lepiej, mamy 7, ale to wciąż jest poziom nie gwarantujący mistrzostwa!

janko04 12.11.2008 21:40

Grali do dupy, ale ważne są 3 oczka. Teraz przegotować się na Lechię :)

Dubi 12.11.2008 21:42

noi prosze... PAWEŁ BROŻEK i zaraz po nim Patryk ODCZAROWALI WODZISŁAW !!!
wstydzic sie powinni wislacy za e nie wykorzystane sytuacje ... co tu duzo mowić,kazdy widzial jak to wyglada, brawo za ambicje, zagrali dosłownie do ostatniego gwizdka i opłaciło się !!!

te 3 pkt cieszą mnie chyba najbardziej ze wszystkich zdobytych w tym sezonie ;)

ILuKoI 12.11.2008 21:42

Brawo i 3 punkty do kieszeni :D Wg mnie pomysł pana Macieja z ustawieniem drużyny na 1 połowę troszkę nie trafiony :) Teraz mecz przyjaźni :D Oby wygrany :P

Kamson 12.11.2008 21:43

Takie zwycięstwa smakują najlepiej. Ale, oby nigdy więcej takich nerwówek.

Toldo 12.11.2008 21:44

Cieszy wynik, o grze trzeba zapomnieć jak najszybciej...Na Boguskiego na przerwa źle wpłynęła, dobrze Małecki. Wisła męczyła się niemiłosiernie, ale faktem jest, że Odra powinna kończyć ten mecz w 9(to co wyprawiał ten Korzym to jest boiskowe chamstwo i tutaj jak nigdy zgodze się w 100% z komentatorami Canal +) na pewno z tego meczu zapamiętam jeszcze grę Zieńczuka, nie tylko za asystę, ale udawało mu się dzisiaj więcej niż we wszystkich meczach do tej pory razem wziętych.

darekolsztyn 12.11.2008 21:45

Kompleks Odry przela,amy :)
Gratulacje Małecki!

FooFighter 12.11.2008 21:45

"Zieniu orał na tej lewej stronie jak na ugorze.." powalił mnie ten tekst komentatora :D
BO WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ ! WISŁA NAJLEPSZA JEST!! :D

donPedro23 12.11.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 628107)
w 91 min powiedziałem

,,Pierd*** ubieram szalik i moze coś przyniesie szczescia" i proszę 2 brameczki :)


Nawet się nie zastanawiam ile by było jakbyś od początku go miał:-p

A następnym razem mimo wszystko załóż trochę wcześniej, bo niektórzy mają słabe serce (mimo, że wiślackie):lol:

Brawo Wisła za walkę do końca!

rozan 12.11.2008 21:46

Warto zwrócić uwagę na coraz lepszą grę Marcelo, poza 2 akcjami gdzie dał się oszukać, grał bezbłędnie. "Coś na uspokojenie" jest potrzebne nie tylko zawodnikom ale i mi bo byłem bliski zawału!

kubanczyk 12.11.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 627991)
Jwszystko fajnie tylko zmienic Singlara, Piotrek na obrone, Diaz na lewa pomoc Jirsak do srodka.
nie moge zrozumiec czemu Cleber nie gra do Marcelo tylko kopie wszystki pilki do Stachowiaka.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 628005)
Jest tak,jak chciałeś...:)
Szczęście,skuteczność, co za różnica. Problem,że nie wpada...

chcialem ale ta zmiana i tak slaba, chociarz troche lepiej niz w 1 polowie.:) Zienkowi sie udalo

DominoForza 12.11.2008 21:50

1. Polonia Warszawa 28
2. Wisła Kraków 27
3. GKS Bełchatów 25
4. Amica Poznań 24
5. Legia Warszawa 24
6. Śląsk Wrocław 21
7. Polonia Bytom 17
8. Lechia Gdańsk 17
9. Ruch Chorzów 16
10. Arka Gdynia 15
11. Jagiellonia Białystok 14
12. Piast Gliwice 14
13. Odra Wodzisław Śląski 13
14. Łódzki KS 10
15. Górnik Zabrze 9
16. Cracovia Kraków 8

AYALA 12.11.2008 21:51

w stosunku do meczu z ŁKS-em widac pewien postęp,Odra grajac w 10-tke musiała spuchnąc.Podobała mi sie gra Zienia który kilka razy szarpnał na lewym skrzydle.Brożek widac że jest troche przemeczony i to natychmiast odbija sie na grze ofensywnej Wisły.

fantom chicago 12.11.2008 21:51

3 punkty zdobyte-to najwazniejsze.Skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,ale przeciez to legia i lech stracily punkty -wiec cieszmy sie panowie.Jestesmy tylko jedno oczko za polonia i miejmy nadzieje,ze juz w najblizszy weekend to oni beda ogladac nasze plecy.Pozdro dla wszystkich , ktorzy wierza w sukces do ostatnich sekund!

KoPer 12.11.2008 21:52

Legia za Amicą i Śląsk na 6. pozycji ;)

lotnik 12.11.2008 21:52

Brawo Zienczuk tego człowieka brakowało .Wisełka the best

pawelos84 12.11.2008 21:54

Jak dobrze pójdzie, to będziemy po rundzie jesiennej wiceliderem (może nawet liderem) i będziemy mieć bardzo korzystny układ meczy na wiosne.

pchelas 12.11.2008 21:54

Tak zwany fart z dupy. Brozio mimo gola, niepokojąco rozkojarzony dzisiaj..

podszywacz 12.11.2008 21:54

A 5 minut przed koncem miałem wyłączyć TV. Nie wyłączyłem bo mi się browar na kanapę wylał... Mecz piach, mnóstwo strat ale liczą się 3 pkt. Zwycięzców się nie ocenia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl