![]() |
Co za końcówka, co za ulga!
|
Chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest Polskim Manchesterem :D Brawo Wisełka!!!!!!
|
Cytat:
zgadzam się w 100% po takim meczu powinni pieszo do Krakowa wracać...a kibice nie powinni im dziękować tylko oni kibicom...bo dla mnie taka gra to jest olanie swoich fanów...za bardzo ich rozpieśćiliśmy...muszą czasem odczuć presje... |
Ufffff, fajna jest taka adrenalinka, ale jednak wole jej w innych dziedzinach zycia zaznawac :D
Mozna bylo wczesniej strzelic i by bylo spokojniej a tak zaraz sie tu zleca innowiercy i beda plakac jakiego to farta mamy :D Mimo wszystko Brozek sobie powinien jeden mecz na lawce siasc. Ale narazie sie cieszymy :p |
Uffff co za mecz.... Jak to mówi nasz kolo od histy :" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ta odpowiedź..."
Tak dzisiaj samo ciśnie mi się na usta:" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ten mecz.." Ale brawooo dla chłopaków za walkę bo troche już zwątpiłem pod koniec a tu brama Brozia... :))) 3pkt to zawsz 3pkt, jednak skuteczność - dramat ;/ Cytat:
|
Beznadziejnie zagraliśmy. Fatalny mecz. Potem napisze więcej na razie muszę się uspokoić.
|
No ja pierdziu czegos takiego dawno nie oglodałęm :D:D
walka walka walka i jeszcze raz walka brawo chłopaki za gre do konica wielki szacun |
na boisku prze dramat. Kopanina i mnotwo strat, wazne, ze sa 3 ptk. Jak najszybciej o tym zapomniec.
|
beznadziejny Brozek
beznadziejny Boguski Zajebisty wynik :D |
Brawo! :) Wzięli się w garść, ale trzeba przypomnieć, że Odra grała jednego zawodnika mniej.
Cieszę się z bramki Małego. Na pewno podbuduje go to psychicznie i jeszcze bardziej zmotywuje. Gra nie wygląda źle, rotacja wpłynęła pozytywnie. Tylko pamiętajmy, że prezes Cupiał nie patrzy specjalnie na grę tylko na wyniki. A przy takiej formie strzeleckiej może być ciężko o zwycięstwa. |
Takie mecze są potrzebne, wygrać kiedy nie idzie. Prawda jest taka że powinniśmy zakończyć ten mecz w pierwszych 30 minutach jednak ta piłką nie chciała wpaść do bramki. Chwała Zieńczukowi za to że w końcówce miał bardzo dobre wrzutki, jego dobra dyspozycja jest nam potrzebna teraz jak nigdy.
Na wielki plus Małecki, Marcelo no i Zieniu. Brożek takimi meczami jak dziś i z LKSem zamyka sobie drogę do zagranicznego klubu, przynajmniej połowę tego co miał w tych meczach powinien strzelić. PS. Ten meczy był istnym horrorem... |
LOL, to była chyba najlepszy finisz Wisły w ostatnich trzech latach. Bramki w 92. i 95. minucie!
Ale zasłużone zwycięstwo, było 14 strzałów, w tym 6 celnych. Nie wynoście Brożka pod niebiosa, kilka sytuacji zawalił w nominalnym czasie gry. Napastnik o takiej klasie nie może strzelać w niebo stojąc 2 metry przed pustą bramką. Kiksy wybaczam, jeżeli się prowadzi w meczu. Ale litości, przy 0:0... Już miałem pisać (90. minuta), że Wisła zdobyła ledwie 5 pkt w 4 ostatnich meczach. Jest lepiej, mamy 7, ale to wciąż jest poziom nie gwarantujący mistrzostwa! |
Grali do dupy, ale ważne są 3 oczka. Teraz przegotować się na Lechię :)
|
noi prosze... PAWEŁ BROŻEK i zaraz po nim Patryk ODCZAROWALI WODZISŁAW !!!
wstydzic sie powinni wislacy za e nie wykorzystane sytuacje ... co tu duzo mowić,kazdy widzial jak to wyglada, brawo za ambicje, zagrali dosłownie do ostatniego gwizdka i opłaciło się !!! te 3 pkt cieszą mnie chyba najbardziej ze wszystkich zdobytych w tym sezonie ;) |
Brawo i 3 punkty do kieszeni :D Wg mnie pomysł pana Macieja z ustawieniem drużyny na 1 połowę troszkę nie trafiony :) Teraz mecz przyjaźni :D Oby wygrany :P
|
Takie zwycięstwa smakują najlepiej. Ale, oby nigdy więcej takich nerwówek.
|
Cieszy wynik, o grze trzeba zapomnieć jak najszybciej...Na Boguskiego na przerwa źle wpłynęła, dobrze Małecki. Wisła męczyła się niemiłosiernie, ale faktem jest, że Odra powinna kończyć ten mecz w 9(to co wyprawiał ten Korzym to jest boiskowe chamstwo i tutaj jak nigdy zgodze się w 100% z komentatorami Canal +) na pewno z tego meczu zapamiętam jeszcze grę Zieńczuka, nie tylko za asystę, ale udawało mu się dzisiaj więcej niż we wszystkich meczach do tej pory razem wziętych.
|
Kompleks Odry przela,amy :)
Gratulacje Małecki! |
"Zieniu orał na tej lewej stronie jak na ugorze.." powalił mnie ten tekst komentatora :D
BO WISŁĘ TRZEBA SZANOWAĆ ! WISŁA NAJLEPSZA JEST!! :D |
Cytat:
Nawet się nie zastanawiam ile by było jakbyś od początku go miał:-p A następnym razem mimo wszystko załóż trochę wcześniej, bo niektórzy mają słabe serce (mimo, że wiślackie):lol: Brawo Wisła za walkę do końca! |
Warto zwrócić uwagę na coraz lepszą grę Marcelo, poza 2 akcjami gdzie dał się oszukać, grał bezbłędnie. "Coś na uspokojenie" jest potrzebne nie tylko zawodnikom ale i mi bo byłem bliski zawału!
|
Cytat:
Cytat:
|
1. Polonia Warszawa 28
2. Wisła Kraków 27 3. GKS Bełchatów 25 4. Amica Poznań 24 5. Legia Warszawa 24 6. Śląsk Wrocław 21 7. Polonia Bytom 17 8. Lechia Gdańsk 17 9. Ruch Chorzów 16 10. Arka Gdynia 15 11. Jagiellonia Białystok 14 12. Piast Gliwice 14 13. Odra Wodzisław Śląski 13 14. Łódzki KS 10 15. Górnik Zabrze 9 16. Cracovia Kraków 8 |
w stosunku do meczu z ŁKS-em widac pewien postęp,Odra grajac w 10-tke musiała spuchnąc.Podobała mi sie gra Zienia który kilka razy szarpnał na lewym skrzydle.Brożek widac że jest troche przemeczony i to natychmiast odbija sie na grze ofensywnej Wisły.
|
3 punkty zdobyte-to najwazniejsze.Skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia,ale przeciez to legia i lech stracily punkty -wiec cieszmy sie panowie.Jestesmy tylko jedno oczko za polonia i miejmy nadzieje,ze juz w najblizszy weekend to oni beda ogladac nasze plecy.Pozdro dla wszystkich , ktorzy wierza w sukces do ostatnich sekund!
|
Legia za Amicą i Śląsk na 6. pozycji ;)
|
Brawo Zienczuk tego człowieka brakowało .Wisełka the best
|
Jak dobrze pójdzie, to będziemy po rundzie jesiennej wiceliderem (może nawet liderem) i będziemy mieć bardzo korzystny układ meczy na wiosne.
|
Tak zwany fart z dupy. Brozio mimo gola, niepokojąco rozkojarzony dzisiaj..
|
A 5 minut przed koncem miałem wyłączyć TV. Nie wyłączyłem bo mi się browar na kanapę wylał... Mecz piach, mnóstwo strat ale liczą się 3 pkt. Zwycięzców się nie ocenia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl