Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

klusek106 10.11.2008 12:57

173,80 zl...

WislaFan123 10.11.2008 13:00

175,00 zl....

WISŁA 1906 NH 10.11.2008 13:00

176,20 zł :)
10 znaków

WzT 10.11.2008 13:29

177.40 pln

R33 10.11.2008 14:16

178,60zł

Jesteśmy dumą tego miasta...

w0lno. 10.11.2008 14:34

178,60 + 2,40 = 181zł

Ps. Pełna mobilizacja, aby dobić jak najszybciej do 1000 :D

psikusTSW 10.11.2008 15:12

182,20 :):):):)

Strzala 10.11.2008 15:52

183,40 złotych(drugi raz dziś ponieważ na innm komputerze)

Tomy 10.11.2008 16:40

184,60 złotych

krzysiek85_TSW 10.11.2008 22:29

188.00 złotych

WzT 10.11.2008 22:32

189.20 pln

gooro3333 10.11.2008 22:37

190,40

Boski krakowski nasz TS!!!!!

donPedro23 11.11.2008 00:06

191,60 złociszy

trial 11.11.2008 00:09

192,80 złotych

Furbyy 11.11.2008 00:12

194,00 ...

Sensej 11.11.2008 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomy (Post 626658)
184,60 złotych

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 626841)
186,80 zł 910


Używajcie kalkulatorów ;)

Żeby naprawić 194,20


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 626445)
1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl



158,20


Wiślak1906TSW 11.11.2008 09:38

195,40 złotych

WzT 11.11.2008 09:46

196,60 pln

gackos 11.11.2008 09:54

197,80 złotych

WISŁA 1906 NH 11.11.2008 10:00

199,00 złotych !

dostuffca 11.11.2008 10:18

200,20 złotych

ogr 11.11.2008 10:39

201.40 złotych

psikusTSW 11.11.2008 10:52

202,60 .....

kuba181819 11.11.2008 11:02

203,80 złotych

Strzala 11.11.2008 11:10

205 złociszy

igortsw 11.11.2008 11:21

206,2 Pln...

Mario Nh 11.11.2008 11:34

207,40 złotych

R33 11.11.2008 14:40

208,60zł

Jesteśmy dumą tego miasta...

WiślakNH 11.11.2008 15:06

209,80 zł
TSW

gooro3333 11.11.2008 15:12

211 PLN

Jazzzzda:) ABG


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl