![]() |
Brozek to nie robot i nie bedzie strzelal w kazdym meczu. Zamiast do druzyny czy trenera to pretensje prosze kierowac do "gory", ze np poskapila pieniedzy na kontrakt dla Lewandowskiego.
|
Cytat:
|
Chwała że Polonia remisuje...
|
Cytat:
|
wykorzystalibysmy sytuacjie to byłoby 4-0 i byscie piali z zachwytu nad piekna gra, taka prawda, jedynie bramek brakowalo
|
Cytat:
|
westersyl napisał:
Cytat:
|
Macz z cyklu zagrać i zapomnieć. Drużyna oparta na fenomenie Brozia nie potrafi praktycznie nic zrobić bez niego. Powoli trzeba myśleć o rozstaniu z Niedzielanem i Sobolem.
|
Cytat:
Rozumiem że Niedzielanowi to sam zapłacisz odszkodowanie za zerwany kontrakt? Wyluzuj |
Cytat:
Cytat:
Frankowski i Szymkowiak dawno z Tej drużyny odeszli. Otrząśnij się w końcu i tyle. Powinniśmy to wygrać. Nasz błąd i ból, że tego nie zrobiliśmy. A pamiętam kilka meczy z panem F i Sz w składzie które też powinniśmy wygrać. Wtedy co byśmy pisali? Gdyby Reyman grał to byśmy ich powieźli tak 6 bramkami? |
Bez paniki za Sobola może Diaz czy Barreto więc bez napinki. A co do Niedzielana to z tym odszkodowaniem to chyba jakiś żart, bo jak dla mnie to bez problemu powinien się ktoś zgłosić z 300 kilo E.
|
Łapy precz od Skorży!
Ja nie widzę żonglowania składem - to była nasza pierwsza jedenastka. Ewentualnie to na bokach obrony mogliby zagrać Baszczu i Pietia, ale na pewno nie kosztem Diaza. A co widzielibyście Łobodzińskiego i Zieńczuka w wyjściowym składzie (nota bene wszyscy ostatnio lamentowali że za dużo grają). Trener po pewnym czasie musiał dać odpocząć najbardziej zmęczonym i wpuścił wyżej wymienionych i zrobili wielkie nic. Małecki i Diaz robili dużo szumu, szli na przebój. Skorża wystawił optymalny skład ale nie mógł wiedzieć że wielu piłkarzy nie zagrało na ostatnio prezentowanym poziomie. A teraz jak ja widziałem poszczególnych piłkarzy: Pawełek rozegrał kolejny świetny mecz i oby tak dalej, super że już nie wybija piłki na pałę. Singlar trochę zagubiony i prawie wcale nie ujawniający się ofensywie. Marcelo wygrywa każdą główkę ale posyła piłkę tam gdzie nie trzeba. Głowacki a po co te crossowe podania udały się dwa na wiele. Obaj w defensywie poprawnie, ale tak od 70 min mogli częściej robić przewagę. Diaz masa niedokładności, piękny soczysty strzał szkoda że nie wpadło. Pietia wszedł za nie odpowiedniego piłkarze (wg mnie) a pokazał kilka ciekawych akcji np wrzutek. Małecki dziś niedokładny straszliwie. Sobol szkoda nieskuteczności ale brał odpowiedzialność na siebie jako jedyny. Jirsak długimi chwilami nie widoczny, ale nie możecie zarzucać mu źle bitych stałych fragmentów. Niedzielan występ pozytywny ale za dużo akcji na drugie tempo i przytrzymaniem piłki. Boguski- dziś nie tak przebojowy za dużo mu nie wychodziło. Brożek- wcześniej strzelał takie akcje z zamkniętymi oczami ale dajmy mu spokój i on mógłby móc kiedyś odpocząć a każdy może mieć słabszy mecz- on miał taki pierwszy w tym sezonie. Zieńczuk, Łobodziński- brak mi słów, ale kogo Skorża miał do wpuszczenia:/ Co do Sobola to jak dla mnie jego gra jest efektowna - spójrzcie jak nieraz zdecydowanie i pewnie odbiera piłkę, a i do przodu zagra niekonwencjonalnie. I on coś ustrzeli wkrótce... Ogólnie wszystkim ten mecz nie wyszedł, nie było zawodnika którego możemy ocenić pozytywnie, ale też nikt nie zawiódł. Gdyby była skuteczność to i gra podobałaby się bardziej i nikt nie narzekałby. Co do samego meczu to |
Cytat:
****a, ludzie czy jako mistrz Polski musimy wygrywać z każdym? Zresztą na świecie, nie ma dobrych trenerów, albo zawodnicy to lenie, bo: Slavia mistrz Czech, kompromituje sie remisując z 11. Viktorią Plzen... Manchester, ośmiesza się remisując z Evertonem... Lyon, ośmiesza remisując z Auxerre... Bayern Monachium ośmiesza się ostatnio niemal co tydzień... Inter remisuje z Genuą i Fiorentiną... PSV Eindhoven już cztery porażki na koncie... Iitd, itp... Normalne są remisy, a nawet porażki (oczywiście 2-3 w sezonie, nie osiem) z frajerami, czy słabszymi drużynami... Na tym polega piękno piłki... |
Cytat:
W skrócie: tak źle i tak nie donrze, prawda? |
ech niektórzy pilkarze Wisły(czytaj wiekszosc) nie maja juz po prostu ambicji zeby grac w lidze polskiej... za długo w niej graja..
niemam pojecia jak ich mozna mobilizowac zeby zapierniczali po boisku z takimi łks-ami,moze kary cielesne w szatni po kazdej stracie pkt... Ta druzyna jest po prostu juz za stara.. |
Cytat:
|
Mnie zastanawia jedno, Wisla juz ktorys mecz chce wejsc z pilka do bramki. Nie rozumiem, jak majac pilke na 14-15m mozna sie kiwac, zamiast strzelac. W dodatku droga do bramki praktycznie pusta. W dzisiejszym meczu byly chyba z 4 takie sytuacje.
|
Cytat:
A że Paweł dziś kiepsko zagrał i marnował sytuacje to fakt i tyle. Nie odbiera mu to świetnej gry w poprzednich meczach ani nie wyrokuje złej w następnych. Cytat:
|
A gdzie się podziało słynne "czy wygrywasz czy nie...". Wszystkim wiecznym malkontentom dziękujemy! Z drużyną się jest na dobre i na złe, to jest pierwsze przykazanie prawdziwego kibica, Fanatyka Białej Gwiazdy. Pozdro dla wszystkich, którzy szczerze mogą zaśpiewać "...i nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się".
|
Zdjęcia z meczu
Wisła Kraków - ŁKS Łódź http://www.przegladligowy.pl/galeria,45.html http://www.przegladligowy.pl/galeria,45.html |
Nie chodzi o to, boli mnie to, ze przegrywamy mecz z wlasnej glupoty.
Bo przespane okno transferowe, a teraz nawet pilkarzom sie nie chce. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
No ale nie ma co wspominać ,trza wrócić do rzeczywistości- kto u nas ma te "bomby" strzelać? Próbował dziś Sobol -ale raz obok słupka -dwa razy nad bramką...Wkurzało to podchodzenie pod bramkę -a potem ni to strzał , ni dośrodkowanie -za bramkę -boisko za krótkie?? |
Cytat:
|
Cytat:
Szczególnie Brożek jakoś rzadko próbuje z dystansu -wyjątkiem oczywiście bramka w meczu z Czechami i wspomniana z Ruchem-sam był wtedy zdziwiony :D |
Nie no ludzie... Co poniektórzy już nagle domagają się powrotu Cantoro, Baszcza i Zieńczuka. A jeszcze tydzień temu wieszano na nich psy. To jest piłka i zdarza się, że trafia się w bramkarza (powiedzmy sobie szczerze - Bodzio W. na prawdę nic nie pokazał wybitnego) albo nie trafia w bramkę. Strzały z dystansu... A jak padła bramka z Ruchem na 1:0? Dziś Sobol próbował, ale wiemy jaki ma to skutek już od dłuższego czasu. Piszecie, że Brożek wraca do formy... Ręce opadają. Zdawajcie sobie sprawę, że niektórzy mniej więcej wzrokowo zapamiętują Wasze nicki lub awatary i robicie z siebie pośmiewisko. Zero konsekwencji w tym co piszecie. Co do samego Brożka, to gość się zaciął dziś i tyle. Kto grał w piłkę jako napastnik choć w juniorach, wie o co chodzi. Gdyby był na ławce przynajmniej solidny rzemieślnik, to można byłoby go wpuścić. Ale takowego nie mamy i tu psikus. Rozumiem, że rozczarowuje brak 3 pkt. z taką drużyną, u siebie i to jeszcze w takich okolicznościach, ale ile można płakać. Jak krytykujecie, to konstruktywnie.
|
Cytat:
PS. Ruch |
Cytat:
Jedynie Sobola i Jirsaka stac na '.......niecie' , oczywiscie przypadkowo to moze sie udac kazdemu, ale generalnie - strzaly z dystansu nie sa od dawien dawna nasza mocna strona. |
No a taki Lobodzinski to np. w ogole nie potrafi strzelac. Obojetnie czy z 30 z 20 czy z 10 metrow (oczywiscie przypadek moze sie zdarzyc)
Raz nawet nie trafil w bramke z 4 metrow (uderzenie glowa). Z przykroscia stwierdzam, ze Malecki ma ten sam problem. On w przeciwienstwie do paru pozostalych przynajmniej jako tako grac potrafi, niestety strzelac juz nie za bardzo jak na pilkarza obecnej Wisly przystalo. A przeciez to jest podstawa pilki noznej i ktos kto tego nie umie, nie powinien sie w ogole za granie zabierac, szczegolnie jesli mowimy o pilkarzach z drugiej i pierwszej linii... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl