![]() |
Cytat:
|
A tego akurat nie oglądałam:D
|
|
Cytat:
|
Baltazar Gąbka Herbu Zielona Pietruszka I Smok Wawelski:D
|
Nu pagadi! Czy jak to się tam pisze...
Nie zapominajmy o rodzince Cypiska! :) |
]WzT - Masz rację, obiecuję poprawę :P
Janko - o to to to:D TO też był hit :D |
Pies pluto najlepszy:) poczciwy piesek:D
|
Cytat:
Kiedyś to były piękne bajki, a teraz co? :-/ |
teraz dzieci oglądają Hentai japońskie, a tam 0 prawd moralnych :)
|
jak to zero..
napie*dalać/rozpie*dalać. ;) |
zapladniać itp co nie? a w takiej bajce jak Reksio ile mozna bylo sie nauczyć:)
|
Cytat:
dobrze, że nie trzeba oglądać japońskich bajek, zeby sie tego nauczyć. :rotfl: |
bo wchodze do kuzyna ten mowi ze hentai ogląda a to animacyjny pornos ..... tylko sobie nie myślcie że ja oglądam takie coś :)
|
Fascynujaca dyskusja o bajkach dziecinstwa jest w tym oto temacie. I w paru innych byla, ale gdzies zapodziala sie. A szkoda, za 40 lat byloby latwiej przypomniec sobie, co sie ogladalo 60 lat wczesniej :D Szpieg w Krainie Deszczowcow i Stawka wieksza niz zycie, to moje ulubione dobranocki. I kazda miala swojego Brunera, karamaba.
|
Cytat:
Taaaa nie zapomne nigdy akcji jak Reksio ratował kury które porwał lis do lasu, jakie emocje były:rotfl: |
Cytat:
więc miał rację. :lol: z tego wychodzi, że zamiast "ty zboczeńcu!", można powiedzieć "ty hentaju!". |
z filmow to ja "Gool" lubie oglądać i American Pie :)
|
a wracając jeszcze do tych bajek i nauki z nich :) Pamiętacie bajkę "Sąsiedzi" ?? i ich przygody jak to tv wniesc czy smieci wyrzucić bardoz praktyczna bajka :)
|
Cytat:
|
najlepszy by "Alf" :) dobra ide w kimono :) jutro 10 lekcji :D trzymta sie;) Tinky Whinky :D
|
aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ? :D
|
Cytat:
Filifionka to była to torba co popylała z gromadką bachorów, ta co wyglądała jak Ryjek-transwestyta. |
Cytat:
Która to była Filifionka? Ta wredna babcia Alicji? Dobra, koniec nabijania, idę patrzyć i płakać jak bambus wygrywa wybory :-/ |
Sąsiedzi byli rewelacyjni! Dzięki niej dowiedziałam się od kogo mój tatuś uczył się majsterkowania! :P
|
Też piekł takie zajebiste ciastka i wykładał nimi ścieżkę od furtki do drzwi?:D
|
Lepiej! :)
Tatuś chciał pomalować swojej ukochanej córeczce pokój... Efekt zbliżony do sąsiadów. :P Tu musi wisieć plakat, a tu obrazek, a jeszcze gdzie indziej szalik... :) Kocham Cię tatusiu! |
Pamiętam odcinek sąsiadów w którym pędzili bimber i potem chodzili nawaleni:D
Dobranocka stulecia. Z edukacyjnych to "Było sobie życie". Jak było się małym to normalnie z zapartym tchem oglądało się jak przeciwciała pałują wirusy:D |
Cytat:
tylko bez pomówień... :> :rotfl: |
Cytat:
a po co nam włosy w nosie?!:shock: do dziś pamiętam ten odcinek i odpowiedź na to pytanie he he he |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl