Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

WzT 04.11.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 623604)
Jakie Pokemony? Jaki Dragon Ball?? Ludzie, to co wy oglądaliście za dzieciaka?? :D

Pampalini, Cywilizacja, Porwanie Tuturlistanie (cz jakoś tak)... później Krtek, Bolek i Lolek, Reksio :D To były bajki:D

Do tej epopei narodowej dorzucił bym jeszcze Wilka i zającka :D

Prezydentowa 04.11.2008 21:26

A tego akurat nie oglądałam:D

Gucio25 04.11.2008 21:27

http://www.stublog.co.uk/wp-content/...8944hkdmt2.jpg

:D

WzT 04.11.2008 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 623654)
A tego akurat nie oglądałam:D

To bardzo nietaktownie z twojej strony, powinnaś nadrobić zaległości :)

janko04 04.11.2008 21:30

Baltazar Gąbka Herbu Zielona Pietruszka I Smok Wawelski:D

Karolus 04.11.2008 21:31

Nu pagadi! Czy jak to się tam pisze...
Nie zapominajmy o rodzince Cypiska! :)

Prezydentowa 04.11.2008 21:32

]WzT - Masz rację, obiecuję poprawę :P

Janko - o to to to:D TO też był hit :D

janko04 04.11.2008 21:33

Pies pluto najlepszy:) poczciwy piesek:D

zuraw9 04.11.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 623652)
Do tej epopei narodowej dorzucił bym jeszcze Wilka i zającka :D

Niu pagadi (wybaczcie całkowity brak znajomości pięknego języka naszych przyjaciół ze wschodu...)
Kiedyś to były piękne bajki, a teraz co? :-/

janko04 04.11.2008 21:38

teraz dzieci oglądają Hentai japońskie, a tam 0 prawd moralnych :)

Gucio25 04.11.2008 21:40

jak to zero..
napie*dalać/rozpie*dalać. ;)

janko04 04.11.2008 21:42

zapladniać itp co nie? a w takiej bajce jak Reksio ile mozna bylo sie nauczyć:)

Gucio25 04.11.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 623673)
zapladniać

zapładniać też?
dobrze, że nie trzeba oglądać japońskich bajek, zeby sie tego nauczyć. :rotfl:

janko04 04.11.2008 21:45

bo wchodze do kuzyna ten mowi ze hentai ogląda a to animacyjny pornos ..... tylko sobie nie myślcie że ja oglądam takie coś :)

bulbasek 04.11.2008 21:46

Fascynujaca dyskusja o bajkach dziecinstwa jest w tym oto temacie. I w paru innych byla, ale gdzies zapodziala sie. A szkoda, za 40 lat byloby latwiej przypomniec sobie, co sie ogladalo 60 lat wczesniej :D Szpieg w Krainie Deszczowcow i Stawka wieksza niz zycie, to moje ulubione dobranocki. I kazda miala swojego Brunera, karamaba.

igortsw 04.11.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 623673)
zapladniać itp co nie? a w takiej bajce jak Reksio ile mozna bylo sie nauczyć:)


Taaaa nie zapomne nigdy akcji jak Reksio ratował kury które porwał lis do lasu, jakie emocje były:rotfl:

Gucio25 04.11.2008 21:48

Cytat:

Hentai (jap. 変態, zboczeniec) – jeden z gatunków anime i mangi o tematyce pornograficznej.
wikipedia.
więc miał rację. :lol:

z tego wychodzi, że zamiast "ty zboczeńcu!", można powiedzieć "ty hentaju!".

janko04 04.11.2008 21:48

z filmow to ja "Gool" lubie oglądać i American Pie :)

janko04 04.11.2008 21:52

a wracając jeszcze do tych bajek i nauki z nich :) Pamiętacie bajkę "Sąsiedzi" ?? i ich przygody jak to tv wniesc czy smieci wyrzucić bardoz praktyczna bajka :)

Prezydentowa 04.11.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bulbasek
Fascynujaca dyskusja o bajkach dziecinstwa jest w tym oto temacie.

Przeczytałam sobie tamten temat i znowu poczułam się inna niż wszyscy:foch: Ja się nie bałam Buki:foch: Ja się bałam Hatifnatów:foch:

janko04 04.11.2008 21:56

najlepszy by "Alf" :) dobra ide w kimono :) jutro 10 lekcji :D trzymta sie;) Tinky Whinky :D

SZYMEK_TSW 04.11.2008 21:57

aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ? :D

Uran235 04.11.2008 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 623690)
Przeczytałam sobie tamten temat i znowu poczułam się inna niż wszyscy:foch: Ja się nie bałam Buki:foch: Ja się bałam Hatifnatów:foch:

A ja się bałem Filifionki, straszna zdzira była.

Filifionka to była to torba co popylała z gromadką bachorów, ta co wyglądała jak Ryjek-transwestyta.

Prezydentowa 04.11.2008 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW
aaaaaaaaaaa janko czemu w avatarze jestes 05 a w nicku 04 ?

właśnie...też mnie to nurtuje :>


Która to była Filifionka? Ta wredna babcia Alicji?


Dobra, koniec nabijania, idę patrzyć i płakać jak bambus wygrywa wybory :-/

Karolus 04.11.2008 22:11

Sąsiedzi byli rewelacyjni! Dzięki niej dowiedziałam się od kogo mój tatuś uczył się majsterkowania! :P

Prezydentowa 04.11.2008 22:13

Też piekł takie zajebiste ciastka i wykładał nimi ścieżkę od furtki do drzwi?:D

Karolus 04.11.2008 22:25

Lepiej! :)
Tatuś chciał pomalować swojej ukochanej córeczce pokój... Efekt zbliżony do sąsiadów. :P
Tu musi wisieć plakat, a tu obrazek, a jeszcze gdzie indziej szalik... :)
Kocham Cię tatusiu!

macyo 04.11.2008 23:01

Pamiętam odcinek sąsiadów w którym pędzili bimber i potem chodzili nawaleni:D
Dobranocka stulecia.

Z edukacyjnych to "Było sobie życie". Jak było się małym to normalnie z zapartym tchem oglądało się jak przeciwciała pałują wirusy:D

usiu 04.11.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 623598)
No tak, jak Usiu się dorwie do suta i na nim zawiśnie, to nie dziwota że obwisły :rotfl:


tylko bez pomówień... :>







:rotfl:

Kobieta_Wislak 04.11.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez macyo (Post 623777)
Z edukacyjnych to "Było sobie życie". Jak było się małym to normalnie z zapartym tchem oglądało się jak przeciwciała pałują wirusy:D

Ja do dzisiaj tak to sobie wyobrażam :D wirusy, bakterie latające po moim organizmie... i jak biorę jakąś pigułkę/tabletkę - że tam regularna bitwa się toczy :lol:
a po co nam włosy w nosie?!:shock: do dziś pamiętam ten odcinek i odpowiedź na to pytanie he he he


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl