![]() |
Cytat:
|
Michu w porządu chwilowo jestem w kraju jeszcze kilka dni ahh ta nasza piękna Polska
|
A ten opis na gg o Leciu to ja ****a miałem? Ciężko mi Ciebie zrozumieć. Naprawdę mi się w to głowie nie mieści.
|
Cytat:
Za Lechem przemierzamy cały świaaaaat ! :rotfl: |
głupkiem jest ten co dał pieniądze komuś kogo nie zna.. to że ktoś w internecie ma nick "coś tam TSW czy podpis "Tylko Wisła" to nie znaczy że to jakiś brat po szalu , tym bardziej ktoś kto nie oszukuje.. to tylko internet, pare liter jako nazwa użytkownika i nic więcej
ogólnie to śmiesznie się to wszystko czyta, zamknąłbym temat, typa zbanował i spokój. będzie chciał oddać pieniądze to odda, i choćby ktoś jeszcze napisał 20 postów "oddaj" to i tak zrobi po swojemu gdybym ja miał 12 lat i był na tyle głupi żeby przelewać obcej osobie pieniądze to mimo błędu jaki popełniłem po.......iłbym te pieniądze i dał sobie z tym spokój.. bo męczyczarnia o tą stwókę trwa od tygodni. |
Wiślacy! Nie widzicie że "Dym anka" cieszy każdy post o nim? szkoda czasu i nerwów.
Żal Przemo i stówy, ale niech to będzie przykrą lekcją.! Dla wszystkich. A temu..pacjentowi, jako stary Wiślak dedykuję mój awatar. |
Cytat:
|
Cytat:
I to jest moim zdaniem najważniejsza nauka z tej całej historii... wydrukować i oprawić w ramke... Bo że kolega dymek jest matołem zasługującym na dobry oklep to wiemy, ale z drugeij strony to osoby z tak naiwnym i głupim podejściem do życia, przelewajace bezstresowo OBCEJ OSOBIE kasę też dobrej opinii sobie nie wystawiają. Także niech one tez zastanowią się nad sobą i wyciągną wnioski. Za głupotę trzeba płacić, dobrze, że tym razem jest to "tylko" 100 zł... MYŚLEĆ! |
za glupote też trzeba placic,.... wole wrzucic na oprawe
|
Cytat:
Swoją drogą już z 10 razy wysyłałes do nich kase :D 8 razy pisałeś ostatni post :D a teraz widze za niepoznaki walnąłes sobie england w profilu <lol_pińcet> |
a teraz straszy jakąś ekipą kasy nadal nie oddał AGFCL czymś takim mnie straszy
|
No nie wpisuje w google to jakieś AGFCL i co mi wyskakuje: jakaś bojówka arki gdynia ja ten jeba*y przerzut mnie coraz bardziej wkur*ia
|
No to grubo, ja bym sie zaczął bać ;D
http://i15.tinypic.com/48hgsud.jpg Hahah - Łęczna - Wisła - Lech - Arka - dobry koles ;o |
Cytat:
Oto to całe AGFCL chłopak teraz za Arką jest no no:D Poznał ich na meczu w Łęcznej hahaha oczywicie był w klatce:D |
Dobre dobre temat bije rekordy popularności ehh żenada
|
Arka nie istnieje na Pomorzu to szuka ludzi na Lubelszczyźnie :D Przemo uważaj bo wydali 3 edycję vlepek i mają dwie flagi i szaliki xD
|
Cytat:
|
4fan_player podpisuje sie pod tym co napisałeś Lechia Gdańsk ich gania na Pomorzu to szukają czegoś innego hehe
|
Nie ciskajmy chłopowi bo ma on coś ewidentnie z głową i to nie jest już śmieszne tylko żałosne :|
A swoją drogą to mu współczuję , gdzie się nie ruszy tam przejebane ma :D |
wczoraj miał na opisie ze zgarnął 500zl w Sts'ie....
|
Cytat:
Cytat:
Zostałeś rozkminiony. GAME OVER dymek. :lol: P.S. TB w twoim nicku to raczej bardziej do Legii pasuje więc chyba coś ci się pojebało. Za dużo razy zmieniałeś tożsamość. Uświadomię cię, teraz jesteś na forum Wisły Kraków. Opuść je jak najszybciej i trzymaj się od tego klubu z daleka. |
Może odda dlug?
|
Tak to już jest jak ktoś jest ****ą bez honoru, człowiekiem bez żadnych wartości nazywajmy rzeczy po imieniu. Może zamknijmy już ten wątek.
|
No to ładnie Harry :D Tedy Boys xD teraz Legia?:o przed chwilą była Arka przecież :D
|
Dobre Gratulację powinniście w FBI pracować
|
TB to akurat nie od tego skrót o coś innego mi chodziło
|
Sprawa Dlugu Mam Wysłać Doładowanie Dla Przema Na Komórke Koniec Tematu
|
nie koniec, jak zobaczymy ****a potwierdzenia Przema, że mu pieniądz na komórkę wpłynął to będzie koniec
|
Człowieku Ty powinieneś być deportowany na Kubę niech Cię Castro tam zamknie i nie dopuści do internetu. Ja bym nie mógł żyć ze świadomością że jestem takim hujem.
|
Cytat:
Dymek oddaj kasę, a nie stawiaj kebaby kolegom... TB to może TBag z Prison Breake'a. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl