Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ku przestrodze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4863)

mic 06.11.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 624761)
I dodaj jeszcze że nie miałem kasy , jak tylko uda mi sie sprzedać karnet z KK , to ureguluję długi wobec Przemo TSW bo nie jest mi to na rękę w ogóle , ciekawe czy wam by było miło jakbyście czytali takie rzeczy na swój temat , na pewno nie nie bójcie się jak tylko dostane coś kasy to na pewno wszystko zostanie uregulowane i cały temat zamknięty , chyba że przemo w zamian za stówkę chce karnet na D3 to możemy tak zrobić .

kurva palancie, niektorym juz przez ciebie jest "milo", wiec skoncz .......ic i oddaj kase, poza tym nikt czegos takiego nie robi braciom po szalu, chyba ze jest jakims ulomnym kretynem

Wislak_Dymek 06.11.2008 22:25

Michu w porządu chwilowo jestem w kraju jeszcze kilka dni ahh ta nasza piękna Polska

4fan_player 06.11.2008 22:28

A ten opis na gg o Leciu to ja ****a miałem? Ciężko mi Ciebie zrozumieć. Naprawdę mi się w to głowie nie mieści.

Coach 06.11.2008 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 624767)
Michu w porządu chwilowo jestem w kraju jeszcze kilka dni ahh ta nasza piękna Polska

A potem gdzie ? Moskwa ? (czy gdzie tam gra Lech)
Za Lechem przemierzamy cały świaaaaat ! :rotfl:

TYLKO___WISŁA 06.11.2008 22:34

głupkiem jest ten co dał pieniądze komuś kogo nie zna.. to że ktoś w internecie ma nick "coś tam TSW czy podpis "Tylko Wisła" to nie znaczy że to jakiś brat po szalu , tym bardziej ktoś kto nie oszukuje.. to tylko internet, pare liter jako nazwa użytkownika i nic więcej
ogólnie to śmiesznie się to wszystko czyta, zamknąłbym temat, typa zbanował i spokój.
będzie chciał oddać pieniądze to odda, i choćby ktoś jeszcze napisał 20 postów "oddaj" to i tak zrobi po swojemu

gdybym ja miał 12 lat i był na tyle głupi żeby przelewać obcej osobie pieniądze to mimo błędu jaki popełniłem po.......iłbym te pieniądze i dał sobie z tym spokój.. bo męczyczarnia o tą stwókę trwa od tygodni.

darotsok73 06.11.2008 22:40

Wiślacy! Nie widzicie że "Dym anka" cieszy każdy post o nim? szkoda czasu i nerwów.
Żal Przemo i stówy, ale niech to będzie przykrą lekcją.! Dla wszystkich.
A temu..pacjentowi, jako stary Wiślak dedykuję mój awatar.

Erich Zann 06.11.2008 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 624780)
Żal Przemo i stówy, ale niech to będzie przykrą lekcją.! Dla wszystkich.
A temu..pacjentowi, jako stary Wiślak dedykuję mój awatar.

A'propos, może 20 chłopa przeleje po 5 zł na konto PrzemooTSW? W sumie dla każdego śmieszna kasa, oszukany dostanie straconą stówę, a ze złodziejem nie będzie po co gadać. Tylko niech PrzemooTSW nr. konta poda i po sprawie.

felipe 06.11.2008 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TYLKO___WISŁA (Post 624774)
głupkiem jest ten co dał pieniądze komuś kogo nie zna.. to że ktoś w internecie ma nick "coś tam TSW czy podpis "Tylko Wisła" to nie znaczy że to jakiś brat po szalu.

Otóż to!
I to jest moim zdaniem najważniejsza nauka z tej całej historii... wydrukować i oprawić w ramke...

Bo że kolega dymek jest matołem zasługującym na dobry oklep to wiemy, ale z drugeij strony to osoby z tak naiwnym i głupim podejściem do życia, przelewajace bezstresowo OBCEJ OSOBIE kasę też dobrej opinii sobie nie wystawiają. Także niech one tez zastanowią się nad sobą i wyciągną wnioski. Za głupotę trzeba płacić, dobrze, że tym razem jest to "tylko" 100 zł...

MYŚLEĆ!

KoTeXoN 06.11.2008 23:07

za glupote też trzeba placic,.... wole wrzucic na oprawe

SZYMEK_TSW 06.11.2008 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wislak_Dymek (Post 624761)
chyba że przemo w zamian za stówkę chce karnet na D3 to możemy tak zrobić .

Patrz jaki biznesman :rotfl:
Swoją drogą już z 10 razy wysyłałes do nich kase :D 8 razy pisałeś ostatni post :D a teraz widze za niepoznaki walnąłes sobie england w profilu <lol_pińcet>

PrzemooTSW 15.12.2008 21:34

a teraz straszy jakąś ekipą kasy nadal nie oddał AGFCL czymś takim mnie straszy

mario315 15.12.2008 21:45

No nie wpisuje w google to jakieś AGFCL i co mi wyskakuje: jakaś bojówka arki gdynia ja ten jeba*y przerzut mnie coraz bardziej wkur*ia

ByQ 15.12.2008 21:48

No to grubo, ja bym sie zaczął bać ;D


http://i15.tinypic.com/48hgsud.jpg

Hahah - Łęczna - Wisła - Lech - Arka - dobry koles ;o

zimka 15.12.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arkowcy.pl
Początki Fan Clubu Lubelskie sięgają sezonu 2004/2005, kiedy to pojedyncze jednostki zaczęły kibicować Arce. Przełom następuje jednak w następnym sezonie, kiedy dochodzi do zacieśnienia kontaktów między Arkowcami z woj. lubelskiego. Pojawiamy się m.in. w 4 osoby na meczu w Łęcznej pomiędzy miejscowym Górnikiem, a Arka, w takiej samej liczbie odwiedzamy Gdynie przy okazji meczu barażowego z Jagiellonią. Wspieramy w tym czasie, jak i później z resztą nasze zgody grające na Lubelszczyźnie tj. Cracovię oraz Lecha. Odwiedzamy także nasze zgody na ich terenie jak KSZO Ostrowiec czy Lecha Poznań. Nasze największe zaliczone mecze Arki to Górnik Łęczna- Arka w 2006 r w 7 osób oraz w maju 2008 r w Lublinie na Motorze, gdzie melduje się nas 11 z flagą AGFCL na płocie. W tym roku wystawiliśmy własny skład na zimowym turnieju kibiców KSZO Ostrowiec - 8 osób reprezentujące Fan Club Lubelskie. Odwiedzaliśmy w skromnych liczbach także inne stadiony w tym, z flagą FC Kurów, mecze: Lech- Arka oraz Korona- Arka. Byliśmy także na stadionach w: Radomiu, Krakowie (Cracovia, Wisła), Katowicach, Warszawie (Legia, Polonia) itd. Posiadamy dwie flagi : FC Kurów, AGFCL, a także fan clubowe szaliki. Wydaliśmy 3 edycje vlepek. Podsumowując te krótkie „story” bycie FC w naszym przypadku nie jest sprawą łatwą - mając ponad 500km do Gdyni, a także inne „atrakcje” mamy nadzieje, że fani Arki z Lubelszczyzny będą trwać w swojej miłości do „Żółto-Niebieskich” przez długie, długie lata. Pozdrawienia dla wszystkich kibiców Arki z Gdyni oraz Fan Clubów !


Oto to całe AGFCL chłopak teraz za Arką jest no no:D

Poznał ich na meczu w Łęcznej hahaha oczywicie był w klatce:D

HarryTB 15.12.2008 22:10

Dobre dobre temat bije rekordy popularności ehh żenada

4fan_player 15.12.2008 22:11

Arka nie istnieje na Pomorzu to szuka ludzi na Lubelszczyźnie :D Przemo uważaj bo wydali 3 edycję vlepek i mają dwie flagi i szaliki xD

zimka 15.12.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 643094)
Arka nie istnieje na Pomorzu to szuka ludzi na Lubelszczyźnie :D Przemo uważaj bo wydali 3 edycję vlepek i mają dwie flagi i szaliki xD

Zgłosili też własną ekipę do turnieju Fan Clubów!!! też bardzo istotna informacja......:rotfl:

HarryTB 15.12.2008 22:13

4fan_player podpisuje sie pod tym co napisałeś Lechia Gdańsk ich gania na Pomorzu to szukają czegoś innego hehe

Kibic_1906 15.12.2008 22:18

Nie ciskajmy chłopowi bo ma on coś ewidentnie z głową i to nie jest już śmieszne tylko żałosne :|

A swoją drogą to mu współczuję , gdzie się nie ruszy tam przejebane ma :D

wiertar 15.12.2008 22:43

wczoraj miał na opisie ze zgarnął 500zl w Sts'ie....

kalvin 15.12.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 643092)
Dobre dobre temat bije rekordy popularności ehh żenada

Żenada to twoje drugie imię palancie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 642542)
Atletico Madryt + Polska +Roma +Fiorentina+Fenerbahce za 50zl do win 472.50 PLN
Chelsea Londyn + Gr Furth+Lyon + Utrecht za 50zl do win 240.30 PLN
+ na wariata Groningen + Newcastle + Remis Juve + Remis Novarra za 5 do win 324.70 PLN

Czyżbyś zapomniał że w swoim "poprzednim wcieleniu" podałeś swój nr gg na forum? A niektórzy go nawet zapisali :lol: Poznajesz? http://i34.tinypic.com/29cm8gh.jpg

Zostałeś rozkminiony. GAME OVER dymek. :lol:

P.S. TB w twoim nicku to raczej bardziej do Legii pasuje więc chyba coś ci się pojebało. Za dużo razy zmieniałeś tożsamość. Uświadomię cię, teraz jesteś na forum Wisły Kraków. Opuść je jak najszybciej i trzymaj się od tego klubu z daleka.

HarryTB 15.12.2008 22:46

Może odda dlug?

4fan_player 15.12.2008 22:47

Tak to już jest jak ktoś jest ****ą bez honoru, człowiekiem bez żadnych wartości nazywajmy rzeczy po imieniu. Może zamknijmy już ten wątek.

4fan_player 15.12.2008 22:48

No to ładnie Harry :D Tedy Boys xD teraz Legia?:o przed chwilą była Arka przecież :D

HarryTB 15.12.2008 22:49

Dobre Gratulację powinniście w FBI pracować

HarryTB 15.12.2008 22:49

TB to akurat nie od tego skrót o coś innego mi chodziło

HarryTB 15.12.2008 22:51

Sprawa Dlugu Mam Wysłać Doładowanie Dla Przema Na Komórke Koniec Tematu

3michal_04 15.12.2008 22:52

nie koniec, jak zobaczymy ****a potwierdzenia Przema, że mu pieniądz na komórkę wpłynął to będzie koniec

4fan_player 15.12.2008 22:55

Człowieku Ty powinieneś być deportowany na Kubę niech Cię Castro tam zamknie i nie dopuści do internetu. Ja bym nie mógł żyć ze świadomością że jestem takim hujem.

piter116 15.12.2008 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalvin (Post 643126)
Żenada to twoje drugie imię palancie.



Czyżbyś zapomniał że w swoim "poprzednim wcieleniu" podałeś swój nr gg na forum? A niektórzy go nawet zapisali :lol: Poznajesz? http://i34.tinypic.com/29cm8gh.jpg

Zostałeś rozkminiony. GAME OVER dymek. :lol:

P.S. TB w twoim nicku to raczej bardziej do Legii pasuje więc chyba coś ci się pojebało. Za dużo razy zmieniałeś tożsamość. Uświadomię cię, teraz jesteś na forum Wisły Kraków. Opuść je jak najszybciej i trzymaj się od tego klubu z daleka.

Właśnie też mi coś nie pasowało... Zobaczyłem wczoraj wieczorem opis kolesia, dziś zaglądam do działu Bukmacherka i coś za duża zbieżność.Mecze te same wygrana podobna.No i na końcu udzielanie się w tym temacie nie jakiego Harryego.
Dymek oddaj kasę, a nie stawiaj kebaby kolegom...
TB to może TBag z Prison Breake'a.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl