![]() |
Pawełek posrany jest... :/ :(
|
Wszystkie noże w kieszeniach mi się otworzyły. Gdzie oni maja ambicje.
|
i ****a dobrze, moze ta porazka nauczy zarzad, zeby wreszcie ruszyc dupy i sie zajac tym zespolem, bo to sie w pale nie miesci, emeryci jak sobol, cantoro, baszczu, slaby pawelek nie daja rady
|
Heh nie wiem co sie naszym porobilo.. To juz kolejny mecz w ktorym gramy strasznie, zaczelo sie od Slaska..
|
Amen....
Pawełek...Ehh... Szkoda gadac...;/ |
Przynajmniej skonczy sie wysmiewanie i lekcewazenie Lecha. Na obecna chwile sa faworytem do mistrza no. 1.
Mam nadzieje, ze powalczymy w drugiej polowie. Nie takie przypadki swiat widzial. |
Najsłabszy to jest Pawełek, Diaz, potem Głowacki i Cantoro. Nie ma dyskusji..... żenada!
Gdzie są teraz ci pseudoznawcy od teorii że nie potrzebujemy wzmocnień bo wszystkich powieziemy na luzie w lidze!!!!! PS Znowu Skorża eksperymentuje przed meczem pucharowym i znowu cienizna jak z Cracovią!!! Te puchary to nam bokiem wychodzą! |
Oni już przy 1 bramce wyglądali jakby wiedzieli że knock out będzie...
Łomatko Pawełek to jest naprawdę trochę miękki w nogach |
Cytat:
Piłkarzom Lecha się chcę, piłkarzom Wisły się nie chce. Tyle w temacie. |
nie piszcie mi tu o etyce dziennikarskiej tylko pytajcie RN i innych co zrobili z zespolem!!!!!!!
|
Z taka gra to niema czego szukac nie tylko w UEFA, ale i w lidze. Tragedia. Lobodzinski i Cantoro do rezerw natychmiast. Czemu k...a Jirsak na lawce? Skorza zdejmij klapki z oczu.
|
Lech jest po po prostu lepszą drużyną.I trzeba to przyznać.W tej chwili to faworyt ligi.
|
K**wa, co temu Pawełkowi odjebało? Niech już Skorża na ten bramce stanie bo Mariusz wpuszcza każdy strzał. Wszystkie bramki zapieprzył.
|
Oby po meczu, wierze zawsze w Wisle ale chyba nie dzisiaj :/ ,pan maciek niestracil posady.
|
POZAMIATANE!!! ALe co się dzieje? Co trzeba zrobić, żeby to się nie powtórzyło w Londynie? Kurde, co jest???!!!
|
nie chce myśleć co nam Anglicy zrobią we czwartek
|
Spokojnie mamy Lobodzinskiego, pojedziemy ich w drugiej polowie :D Smiech przez lzy...
|
Cytat:
|
Niech Bednarz szuka bramkarza bo Pawełek w ważnych meczach jest zawsze posrany
|
tak jak mowi reporterka C+, najmniejszy wymiar kary, trzeba o tym spotkaniu zapomniec, wyrzucic go z glowy, jakby go w ogole nie bylo, dociagnac ten wozek do zimy bez strat do Lecha i wzmocnic zespol
|
Łobo...grrr... traci każdą KAŻDĄ piłkę! Wyperd*** koleś!
|
a ****a Łobodziński to by u nas w Chojnicach w IV lidze nie grał !
|
Pawełek - Szkoda słów (Przypomina mi się sytuacja Dolhy w Krakowie), już we wcześniejszych meczach popelnial masę błędów, ale kończyło się szczęśliwie, wynika to ze słabego poziomu ligi. Lech Poznan gra świetną piłkę i bez problemu wykorzystuje błędy.
Co zrobić, dalej niech RN pozyskuje darmowych graczy, którym kończy się kontrakt. Szkoda, że można przeprowadzić tylko 3 zmiany. Pawełek out - myślę, że zostanie zmieniony Cantoro, Łobodziński Myślę, że skończy się 2;4. |
I tak Tottenham jest 100 razy ważniejszy,najważniejsze aby po tym meczu się nnie załamali Wiślacy przed spotkaiem w Londynie.
|
PS.Wychodzi na to,że Reiss miał rację mówiąc "Wisła to będzie oglądać nasze plecy".Niestety,ale Lech to obecnie najlepsza polska drużyna.Wystarczyło kilka porządnych wzmocnień.
|
Jak niebedzie odrazu po przerwie zmian to ch*** nie ogladam tego meczu ;/
|
Lech gra super, skoncentrowani, ostry pressing na swojej połowie i szybkie wyjścia do przodu. A u nas nie ma szybkości, nikt się nie pokazuje do podań, wygląda na brak ambicji. Jirsaka za Cantoro, Niedzielana za Łobo, Boguski na prawą i próbujemy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
Zresztą za takie lekceważące podejście do sezonu (wzmocnienia, a w zasadzi ich brak) należy się w łeb. W innych ligach takie coś nie przejdzie, jeśli ktoś świadomie odpuszcza mecz, albo zarząd myśli, że nic nie robienie, albo wieczne zaciskanie pasa ujdzie płazem, to teraz Lech daje nam odpowiedź - nie da rady. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl