Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4793)

4fan_player 14.09.2008 16:49

Pawełek posrany jest... :/ :(

szczaq21 14.09.2008 16:49

Wszystkie noże w kieszeniach mi się otworzyły. Gdzie oni maja ambicje.

JrQ- 14.09.2008 16:50

i ****a dobrze, moze ta porazka nauczy zarzad, zeby wreszcie ruszyc dupy i sie zajac tym zespolem, bo to sie w pale nie miesci, emeryci jak sobol, cantoro, baszczu, slaby pawelek nie daja rady

LooNatyk 14.09.2008 16:50

Heh nie wiem co sie naszym porobilo.. To juz kolejny mecz w ktorym gramy strasznie, zaczelo sie od Slaska..

Al_29 14.09.2008 16:51

Amen....

Pawełek...Ehh... Szkoda gadac...;/

Wasiu 14.09.2008 16:52

Przynajmniej skonczy sie wysmiewanie i lekcewazenie Lecha. Na obecna chwile sa faworytem do mistrza no. 1.
Mam nadzieje, ze powalczymy w drugiej polowie. Nie takie przypadki swiat widzial.

Ogryzek 14.09.2008 16:52

Najsłabszy to jest Pawełek, Diaz, potem Głowacki i Cantoro. Nie ma dyskusji..... żenada!

Gdzie są teraz ci pseudoznawcy od teorii że nie potrzebujemy wzmocnień bo wszystkich powieziemy na luzie w lidze!!!!!

PS
Znowu Skorża eksperymentuje przed meczem pucharowym i znowu cienizna jak z Cracovią!!!
Te puchary to nam bokiem wychodzą!

Raporter 14.09.2008 16:52

Oni już przy 1 bramce wyglądali jakby wiedzieli że knock out będzie...


Łomatko Pawełek to jest naprawdę trochę miękki w nogach

thechris 14.09.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 602460)
Z Cracovią była 1 bramka w plecy do przerwy ale z taką grą z Lechem byłoby 0:3

;)

Piłkarzom Lecha się chcę, piłkarzom Wisły się nie chce. Tyle w temacie.

cola 14.09.2008 16:53

nie piszcie mi tu o etyce dziennikarskiej tylko pytajcie RN i innych co zrobili z zespolem!!!!!!!

A Man Apart 14.09.2008 16:54

Z taka gra to niema czego szukac nie tylko w UEFA, ale i w lidze. Tragedia. Lobodzinski i Cantoro do rezerw natychmiast. Czemu k...a Jirsak na lawce? Skorza zdejmij klapki z oczu.

BiałaGwiazda 14.09.2008 16:54

Lech jest po po prostu lepszą drużyną.I trzeba to przyznać.W tej chwili to faworyt ligi.

Estovic 14.09.2008 16:54

K**wa, co temu Pawełkowi odjebało? Niech już Skorża na ten bramce stanie bo Mariusz wpuszcza każdy strzał. Wszystkie bramki zapieprzył.

zloto 14.09.2008 16:55

Oby po meczu, wierze zawsze w Wisle ale chyba nie dzisiaj :/ ,pan maciek niestracil posady.

marcinarsenal 14.09.2008 16:55

POZAMIATANE!!! ALe co się dzieje? Co trzeba zrobić, żeby to się nie powtórzyło w Londynie? Kurde, co jest???!!!

gromaders 14.09.2008 16:55

nie chce myśleć co nam Anglicy zrobią we czwartek

Crusi 14.09.2008 16:56

Spokojnie mamy Lobodzinskiego, pojedziemy ich w drugiej polowie :D Smiech przez lzy...

Ogryzek 14.09.2008 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 602570)
nie chce myśleć co nam Anglicy zrobią we czwartek

Nie wiem co gorsze - dostać jakby nie było z TT na wyjeździe czy przed swoją publicznością dostać po tyłku z Lechem....

4fan_player 14.09.2008 16:57

Niech Bednarz szuka bramkarza bo Pawełek w ważnych meczach jest zawsze posrany

lodecki 14.09.2008 16:57

tak jak mowi reporterka C+, najmniejszy wymiar kary, trzeba o tym spotkaniu zapomniec, wyrzucic go z glowy, jakby go w ogole nie bylo, dociagnac ten wozek do zimy bez strat do Lecha i wzmocnic zespol

Aga21 14.09.2008 16:57

Łobo...grrr... traci każdą KAŻDĄ piłkę! Wyperd*** koleś!

4fan_player 14.09.2008 16:58

a ****a Łobodziński to by u nas w Chojnicach w IV lidze nie grał !

skeba 14.09.2008 16:58

Pawełek - Szkoda słów (Przypomina mi się sytuacja Dolhy w Krakowie), już we wcześniejszych meczach popelnial masę błędów, ale kończyło się szczęśliwie, wynika to ze słabego poziomu ligi. Lech Poznan gra świetną piłkę i bez problemu wykorzystuje błędy.
Co zrobić, dalej niech RN pozyskuje darmowych graczy, którym kończy się kontrakt.
Szkoda, że można przeprowadzić tylko 3 zmiany.

Pawełek out - myślę, że zostanie zmieniony
Cantoro, Łobodziński

Myślę, że skończy się 2;4.

Zbychu 14.09.2008 16:59

I tak Tottenham jest 100 razy ważniejszy,najważniejsze aby po tym meczu się nnie załamali Wiślacy przed spotkaiem w Londynie.

BiałaGwiazda 14.09.2008 16:59

PS.Wychodzi na to,że Reiss miał rację mówiąc "Wisła to będzie oglądać nasze plecy".Niestety,ale Lech to obecnie najlepsza polska drużyna.Wystarczyło kilka porządnych wzmocnień.

Crusi 14.09.2008 16:59

Jak niebedzie odrazu po przerwie zmian to ch*** nie ogladam tego meczu ;/

ypeeh 14.09.2008 16:59

Lech gra super, skoncentrowani, ostry pressing na swojej połowie i szybkie wyjścia do przodu. A u nas nie ma szybkości, nikt się nie pokazuje do podań, wygląda na brak ambicji. Jirsaka za Cantoro, Niedzielana za Łobo, Boguski na prawą i próbujemy.

gromaders 14.09.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 602572)
Nie wiem co gorsze - dostać jakby nie było z TT na wyjeździe czy przed swoją publicznością dostać po tyłku z Lechem....

gorzej dostać u siebie i następnie dostać na wyjeździe z TT a z taką grą z Anglikami była by dwu cyfrówka

thechris 14.09.2008 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 602574)
tak jak mowi reporterka C+, najmniejszy wymiar kary, trzeba o tym spotkaniu zapomniec, wyrzucic go z glowy, jakby go w ogole nie bylo, dociagnac ten wozek do zimy bez strat do Lecha i wzmocnic zespol

Ty chyba się zatrzymałeś w 199X roku jak Telefonika przychodziła :o

tofik 14.09.2008 17:01

Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Zresztą za takie lekceważące podejście do sezonu (wzmocnienia, a w zasadzi ich brak) należy się w łeb. W innych ligach takie coś nie przejdzie, jeśli ktoś świadomie odpuszcza mecz, albo zarząd myśli, że nic nie robienie, albo wieczne zaciskanie pasa ujdzie płazem, to teraz Lech daje nam odpowiedź - nie da rady.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl