Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

TSW Fanatyk 22.08.2008 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 589855)
wszystko wygląda na poprawnie wprowadzane, nie wiem zatem skąd ten problem u Ciebie
może jeszcze masz jakąś blokadę uruchomioną? nie wiem

być może potrzeba zresetowania komputera po wyłączeniu antywirusów i restart hamachi?

no jeszcze mam takie coś: Netia bezpieczny internet, to też jest jakaś ochrona przed wirusami chyba... ale nie sądzę żeby to przeszkadzało...

Genio 22.08.2008 12:56

jedno jest pewne, w ogóle nie widzę Twoich prób połączenia się, wcześniej jezeli ktoś chciał się połączyć ale miał problem z portami, widziałem na serwerze ze próbuje

coś blokuje Ci pełny dostęp, coś u Ciebie

TSW Fanatyk 22.08.2008 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 589862)
jedno jest pewne, w ogóle nie widzę Twoich prób połączenia się, wcześniej jezeli ktoś chciał się połączyć ale miał problem z portami, widziałem na serwerze ze próbuje

coś blokuje Ci pełny dostęp, coś u Ciebie

a na hamachi mnie masz?

Genio 22.08.2008 13:45

tak, odezwałem się do Ciebie na Hamachi

pysio 22.08.2008 14:54

ZMIANA ORGANIZACYJNA

Zakończenie kwalifikacji zostało przeniesione na niedzielę na godzinę 23:59!

Kto się jeszcze nie zapisał, a chce wziąć udział w lidze to niech nie zwleka :)

Genio 22.08.2008 18:06

uwaga

z powodu częstych problemów z połączeniem do serwera, od tej pory będę stawiał serwer na porcie 8080
osoby które do tej pory nie zdołały się połączyć, mogą od teraz sprawdzać ponownie wpisując odpowiednie IP oraz port 8080

janko04 22.08.2008 21:23

ja chcialem wejsc na serwer to mialem jakis blad nie pamietam ale w tym bledize byla liczba 6500 pomoge ktos ogarnac ta gre ?? prosze o kontakt na gg

pysio 22.08.2008 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 590097)
ja chcialem wejsc na serwer to mialem jakis blad nie pamietam ale w tym bledize byla liczba 6500 pomoge ktos ogarnac ta gre ?? prosze o kontakt na gg

może serwer był wyłączony!

ps. na stonie www.mro-twsd.lua.pl jest informacja po prawej stronie na temat "statusu serwera" czy jest on-line czy off-line :)

FCM. 23.08.2008 09:14

Mógł by ktoś wysłać całą liste osob z czasami ?

maaarcin 23.08.2008 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FCM. (Post 590298)
Mógł by ktoś wysłać całą liste osob z czasami ?

http://www.mro-twsd.lua.pl/index.php?strona=dolacz

Genio 23.08.2008 11:11

ważna informacja na głównej stronie ligi

http://mro-twsd.lua.pl

dodam, ze można również ćwiczyć i polepszać swoje czasy przejazdów w trybie offline

FCM. 24.08.2008 11:43

1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur
3 Bobic
4.pio
5.Aruna
6. filip_wislak
7. Pech
8. Sensej
9. WiselkaMLP
10. Aro1234
11. Pysiek1
12 ToTylkoJa
13. Bat
14.Kamil
15. Szymek_TSW
16. Lukasz15wisla
17. Gucio25
18.piter116
19. maaarcin
20.Kuba_EL_Toro
21. Scorpiu
22. bluesinger
23.naHiu
24. firo
25. spinnaker
26. buldus
27. Mamba
28. Kądzikowski
29. szarkoz
30. MicK
31.TSW Fanatyk
32. pablo199018
33. South
34.tasior228
35.ffkrzysiekff
36. Zakk
37. Krzysiek
38. white1906star
39. janko04 ( w grze bede janko05)
40. putinm
41.piotrek1325
42. Franek9182
43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów)
44. woytekNH (na forum wojteq_NH)
45. QBAS
46. zuruts

Bobic 24.08.2008 12:01

Było już pisane zeby sie nie dopisywac do listy tylko rejestrować na stronie

Genio 24.08.2008 14:23

nowa wiadomość na stronie

www.mro-twsd.lua.pl

dzisiaj o północy test-wyścig, zapraszamy

Genio 24.08.2008 19:18

przypominam ze kalifikacje kończą się dzisiaj o 23.59
osoby spoza pierwszej 22, a chcące wziąć udział w grze niech podciągają swoje czasy

Jachcik 24.08.2008 19:30

Dlaczego gra po zainstalowaniu i otwarciu zacina sie? znaczy sie jest czarny ekran i nie da sie nic zrrobic tylko 5 minut wyłącznia alt+ctrl+delete!!??

piter116 24.08.2008 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 591025)
przypominam ze kalifikacje kończą się dzisiaj o 23.59
osoby spoza pierwszej 22, a chcące wziąć udział w grze niech podciągają swoje czasy

To co nie będzie takich normalnych kwalifikacji zaraz przed jutrzejszym wyścigiem?

maaarcin 24.08.2008 19:50

beda, tutaj chodzi o zakwalifikowanie sie do 22, ktora bedzie miala prawo jutro sie scigac

piter116 24.08.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 591035)
beda, tutaj chodzi o zakwalifikowanie sie do 22, ktora bedzie miala prawo jutro sie scigac

I z tej 22 wyłoni się przed jutrzejszą jazdą wyścigowa 20?

SZYMEK_TSW 24.08.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 591039)
I z tej 22 wyłoni się przed jutrzejszą jazdą wyścigowa 20?

kwalifikacje ustalą kolejność na starcie wsród 22 graczy

Bati_NS_TSW 24.08.2008 20:09

Piter, startuje 11 zespołów z formuły. Do 24 wyłania się skład w każdym z zespołów, a przed wyścigiem to normalnie jak przed każdym GP na żywo. Podobno Robert Kubica chciałby jeździć, ale mówi że nie ma internetu w hotelu i nie ma jak się zapisać. Trudno...

Gucio25 24.08.2008 20:22

^ Lewis też chciał i nawet internet ma, ale czarnych nie przyjmujemy. :)

jeździć, rejestrować się tu i na stronie MRO i wpisywać czasy na stronie! jeszcze ponad 2 godziny, a mam wrażenie, że kilka osób z forumowej listy, jeszcze nie ma chyba na liście ligowej, jazda!

Genio 24.08.2008 22:56

ostatnie minuty do zamknięcia kwalifikacji [koniec 23.59]
o północy test-wyścig

MicK 24.08.2008 23:24

i odbył się ten wyścig?
nie mogłem się połączyć, cały czas przed północą wyświetlało mi że jest tylko jedna osoba na torze.

piter116 24.08.2008 23:44

Odbył się, ale przynajmniej w moim wypadku tak cięło, że 1 okrążenie przejechałem w 3,5 min.....

pysio 24.08.2008 23:58

odbył się wyścig testowy. ogólnie nie było najgorzej na 16 graczy ukończyło 12 :)

niezłe przetarcie przed jutrzejszym GP Australii!

MicK 25.08.2008 00:00

niech ktoś wklei wyniki (generują się automatycznie w katalogu resultados)

pysio 25.08.2008 00:08

1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:46.863 0:52.993
2 Franek9182 Mro team + 0:18.247 17:05.110 0:53.953
3 Pysiek Renault + 0:34.106 17:20.969 0:54.788
4 Bartek1726 Ferrari + 0:50.356 17:37.219 0:55.643
5 Antaeus Renault Not Classified fuel 0:56.832
6 Maaarcin Twsd + 1:11.492 17:07.265 0:57.070
7 Kiha Mro team + 1:19.899 17:15.672 0:57.537
8 Bobic Mclaren + 1:27.430 17:23.203 0:57.956
9 Realrook S_ce team + 1:35.384 17:31.157 0:58.398
10 Eltoro1906 Forceindia a 03 VUELTAS 17:46.109 1:06.632
11 Szymek_tsw Bas team a 04 VUELTAS 16:58.365 1:07.891
12 Woyteknh Mro team a 04 VUELTAS 17:17.022 1:09.135
13 Tomkub Renault Not Classified drop 1:01.332
14 Piter116 Olkusz Not Classified drop 1:55.058
15 Tajfun_88 Mro team Not Classified drop 1:39.917
16 W1906s Wis£a pany Not Classified drop 59:59.997

Genio 25.08.2008 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 591184)
Odbył się, ale przynajmniej w moim wypadku tak cięło, że 1 okrążenie przejechałem w 3,5 min.....

wyłącz w opcjach 32bity, 'cpu load for weather' i w ostatecznosci 'od3d'

niech ktoś jeszcze umieści swój zrzut wyników na jakimś serwerze i poda link, przyda się do porównania, ponieważ pewne niejasności wystąpiły

zakk 25.08.2008 08:05

jak że lagowanie w tej grze to zgroza to tak jak Genio mówi ustawiajcie opcje na minimalne ale także wyłączajcie wszysko co obciąża wam neta (wszelkie programi internetowe-samo gg zamula o 5%, transfery itp)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl