Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 kolejka] Wisla Krakow - GKS Belchatow 22.08.08r 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4739)

rafalek 23.08.2008 17:34

Mnie się bardzo podobała gra Wisły w I polowie. Kontrolowaliśmy grę i gdyby nieskuteczność Brozia, to już do przerwy byłoby po meczu, ale liczy się zwycięstwo i 3 punkty.

arti 23.08.2008 18:10

Kowalski ma taką Jopowatą budowę... Obawiam się, że to materiał na silnego fizola i nic ponadto..

Marszałek 24.08.2008 10:52

Wygraliśmy z przeciętnym zespołem, grając przeciętną piłkę, czyli taką jaka wystarcza spokojnie na każdy zespół w Polsce. Mecz bez historii. No może ważne jest to ,że Pawełek zyskał pewności siebie.

_ukoL 24.08.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 590502)
Kowalski ma taką Jopowatą budowę... Obawiam się, że to materiał na silnego fizola i nic ponadto..

Na stoperze to przede wszystkim silnego fizola potrzeba. Co Ty chcesz wirtuoza na tej pozycji? :rotfl:

e 24.08.2008 13:34

skrot z meczu
http://pl.youtube.com/watch?v=6K38S6gdUHU

South 24.08.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 590856)



akcja około 1 minuty palce lizać !

arti 24.08.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 590784)
Na stoperze to przede wszystkim silnego fizola potrzeba. Co Ty chcesz wirtuoza na tej pozycji? :rotfl:

Siła, ale i zwrotność, zwinność. Wolę np. typ Clebera albo Głowy niż Jopa.
A jak już ma być silny fizol to taki jak Ouattara albo Choto:)

Ala1955 25.08.2008 08:35

Mam pytanie do osoby, która oglądała mecz w C+. Sama byłam na stadionie i większość moich znajomych także, a ci co nie byli nie mają C+. Znam "metody" C+ dotyczace wycisznia odgłosów z trybun dlatego chciałbym wiedzić czy w tv były słyszalne nasze śpiewy "Wpuście kibiców, wy k.... wpuście kibiców" oraz czy były słyszalne odgłosy z sektora gości: oklaski kibiców GKS i ich śpiew "Wisła Kraków dziękujemy". Jeśli ktoś oglądał C+ i mógłby mi napisać jak to było słyszlane w tv z góry thx

sndr 25.08.2008 09:18

"Wpuście kibiców..." było dobrze słyszalne, ale podziękowania od przyjezdnych chyba nie. Nie dam głowy, ale raczej nie było do usłyszenia.

kohprzem'68 25.08.2008 13:37

Na wyróżnienie zasłużyli dwaj goście od czarnej roboty Kowalski i Singlar +( bardzo dobry mecz i asysta) , bylo ich widać na boisku walczyli o piłkę i dobrze wywiązali sie ze swoich obowiązków .

BRTS39 25.08.2008 16:13

Uwazam ze po meczu z Belchatowem numer 12 w Wisle powienien byc zastrzezony tak jak i w innych klubach własnie o tym czytam spojrzcie na to




http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_football_(soccer)

z linkiem jest cos nie tak ale jest to ciekawe...

rafalek 25.08.2008 16:18

A o co chodzi z tym numerem 12 bo mi pokazuje, ze nie ma takiego artykulu.

chudy2001 25.08.2008 16:37

ten numer dla Baszcza ?

Kod:

http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_association_football

michal(pl) 25.08.2008 16:52

12. zawodnik to my kibice
Werder Bremen jest najbardziej znany przykład chyba, tam to od lat juz zaden piłkarz nie miał numer 12
jest "zarezerwowany" dla kibiców


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl