![]() |
Mnie się bardzo podobała gra Wisły w I polowie. Kontrolowaliśmy grę i gdyby nieskuteczność Brozia, to już do przerwy byłoby po meczu, ale liczy się zwycięstwo i 3 punkty.
|
Kowalski ma taką Jopowatą budowę... Obawiam się, że to materiał na silnego fizola i nic ponadto..
|
Wygraliśmy z przeciętnym zespołem, grając przeciętną piłkę, czyli taką jaka wystarcza spokojnie na każdy zespół w Polsce. Mecz bez historii. No może ważne jest to ,że Pawełek zyskał pewności siebie.
|
Cytat:
|
skrot z meczu
http://pl.youtube.com/watch?v=6K38S6gdUHU |
Cytat:
akcja około 1 minuty palce lizać ! |
Cytat:
A jak już ma być silny fizol to taki jak Ouattara albo Choto:) |
Mam pytanie do osoby, która oglądała mecz w C+. Sama byłam na stadionie i większość moich znajomych także, a ci co nie byli nie mają C+. Znam "metody" C+ dotyczace wycisznia odgłosów z trybun dlatego chciałbym wiedzić czy w tv były słyszalne nasze śpiewy "Wpuście kibiców, wy k.... wpuście kibiców" oraz czy były słyszalne odgłosy z sektora gości: oklaski kibiców GKS i ich śpiew "Wisła Kraków dziękujemy". Jeśli ktoś oglądał C+ i mógłby mi napisać jak to było słyszlane w tv z góry thx
|
"Wpuście kibiców..." było dobrze słyszalne, ale podziękowania od przyjezdnych chyba nie. Nie dam głowy, ale raczej nie było do usłyszenia.
|
Na wyróżnienie zasłużyli dwaj goście od czarnej roboty Kowalski i Singlar +( bardzo dobry mecz i asysta) , bylo ich widać na boisku walczyli o piłkę i dobrze wywiązali sie ze swoich obowiązków .
|
Uwazam ze po meczu z Belchatowem numer 12 w Wisle powienien byc zastrzezony tak jak i w innych klubach własnie o tym czytam spojrzcie na to
http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_football_(soccer) z linkiem jest cos nie tak ale jest to ciekawe... |
A o co chodzi z tym numerem 12 bo mi pokazuje, ze nie ma takiego artykulu.
|
ten numer dla Baszcza ?
Kod:
http://en.wikipedia.org/wiki/Retired_numbers_in_association_football |
12. zawodnik to my kibice
Werder Bremen jest najbardziej znany przykład chyba, tam to od lat juz zaden piłkarz nie miał numer 12 jest "zarezerwowany" dla kibiców |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl