![]() |
|
|
Wisła - Śląsk
http://tsw.com.pl/galerie/slask/14.jpg http://tsw.com.pl/galerie/slask/30.jpg Więcej na www.TSW.com.pl |
|
SKWK / TWSD / reszta - jakieś zdjęcia z Piast - Wisła?
|
|
ja polecam filmik mojego autorstwa ktory na youtube mial juz ponad 10,000 wejsc!
link >> http://www.youtube.com/watch?v=5gIMrkJfGdk komentarze mile widziane, zbieram juz materialy do II czesci gdzie bedzie m. in. Feyenoord, Nancy, bramki z Chicago Trophy Baitaru, Lpoolu i oczywiscie bramka Clebera z Barca ;D mam nadzieje ze po meczu z kogutami tez bede mial co dodac ;D |
pytani jestem w Holandii od 2 lat mieszkam EINDHOVEN czy PSV jest klubem wrogim , neutralnym czy zaprzyjaznionym mam przypadkowo znajomych wsrod tutejszych fanów . POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIERNYCH KIBICOW BIAØEJ GWIAZDY . PROSZE O ODPOWIEDZ¡¡¡¡¡¡ ;¡¡¡¡¡¡¡ ¡¡¡¡¡¡¡& iexcl;
|
mysle ze to nie ten temat ale odpowiem ci ze ajax to cracovia
|
http://www.youtube.com/watch?v=74VyqDujo9M - taki prosty filmik dla Petera Singlara
http://pl.youtube.com/watch?v=hVui0AShPNc - tutaj w 22 sekundzie macie marcelo podobno to jest strzelona bramka przez niego ale mozecie spojrzec jak biega jaki jest wysoki i wogule takak cikawostka |
poszukuje takiej fotki z czasów od kiedy młyn jest na D, robiona od str C, mianowicie G, stoi bokiem (czarny kontur) a w tle jest pomaranczowe niebo od zachodu slonca. kojarzy ktoś??
|
Jazy-Z ja wiem o co ci mniejwiecej chodzi
|
Cytat:
|
że zdjęcia mojego autorstwa to przesyłam w pełnych wymiarach:
www.tsw.com.pl/G.jpg pozdrawiam :) p.s fotka z meczu z Zagłębiem S. (feta) |
Tu co jakiś czas staram się dodawać bramki z meczów Wisły i nie tylko:
http://elite-sports.net/forum66.htm |
ma ktos jakies foty z oprawy
|
|
|
Wiem,że to nie koncert życzeń, ale czy ma ktoś nagranie ( w wysokiej rozdzielczości ) format dowolny (mp3,avi...) ' ooooooooo ciiiiiiii bo w Krakowie w Krakowie...' z góry dziękuję.
|
Pytanie do naszych fotoreporterów. Sory ale w kwestii fotografii jestem laikiem :). Wasze zdjęcia są w odpowiedniej rozdzielczości żeby zrobić z nich tapetę na ścianę??
|
http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/87/43505.jpg
czy mi się wydaje że ktoś walnął byka ortograficznego i KARZE z transparentu zostało "szybko" przerobione (ładna zakładka) na KAZE (ktoś zapomniał kropki nad "Z") PS. każe - od kazać karze - od karać |
nie bylo tematu :)
|
nie myślę że nie
|
Jaworzno, Chrzanow, Libiaz, Brzeszcze, Trzebinia, Olkusz, Krzeszowice, Alwernia, Brzeznica, Wadowice, Sucha Beskidzka, Skawina, Zabierzow, Wolbrom, Skala, Miechow, Slomniki, Myslenice, Zakopane, Bochnia, Trzciana, Dabrowa Tarnowska, Przemysl
|
Tottenham-Wisla Krakow na TVP info
witam
bardzo mi zalezy na tym meczu a niestety tak sie sklada, ze bede w podrozy w tym czasie. czy wie ktos moze, gdzie moglbym (nawet kilka godzin po meczu) sciagnac caly mecz w internetu? bardzo bede wdzieczny za odzwe... heri123 p.s. nawet nie wiem za bardzo gdzie taka prosbe kierowac... |
http://www.allgoals.pl/
http://www.sport-video.pl/ luknij na ktoryms z tych serwisow. niestety meczyk bedziesz mogl sciagnac pewnie najwczesniej w piatek, wiec emocje Cie omina. lepszy rydz niz nic;) pozdro |
wielkie dzieki!
|
http://img383.imageshack.us/my.php?i...2596625ii4.jpg
WItam poszukuje zdjecie tej oprawy w lepszej jakosci, gdzie fajnie można dostrzec wszytskie miasta.. z góry thx |
juz sa bramki z meczu z TT na www.wisla-video.com
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl