Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

WiselkaMLP 17.07.2008 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietrasxd (Post 569360)
dzieki ale ja przyniose oryginal dowodu bo nie wiem czy znajde jakas xerokopiarke po drodze. A jakbym jutro dal ten dowod tona kiedy by mi zrobili?Chyba jeszcze przed zakonczeniem?

teraz moze i tak ale nie zdziw sie jak bedziesz czekal okraglutkie 3 tygodnie ... chociaz teraz moze jest szybciej ze wzgledu na karnety

pietrasxd 17.07.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 569361)
teraz moze i tak ale nie zdziw sie jak bedziesz czekal okraglutkie 3 tygodnie ... chociaz teraz moze jest szybciej ze wzgledu na karnety



Nawet mnie nie strasz musze miec ten karnet. A do sprzedazy karnetu i do KK jest jedna kolejka wie ktos??

yarek00 17.07.2008 20:39

Nie no są dwie, do KK jest stanowisko nr 1, a do karnetów nr 3

Brozinho_23 17.07.2008 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 569214)
Mam pytanie troche glupie... Chodzi o to ze gdzies na forum przeczytalem ze karnety sa nabijane na karty cchipowe a ja mam naklejke na KK i chcialbym sie dowiedziec czy to jest to samo i gdzie sie wchodzi na cos takiego??

No bo Ci nabili, tylko tam masz napisane miejsce. Przykładasz karnet w miejscu gdzie masz imie i nazwisko

MatixNH 17.07.2008 20:50

karnecik
 
Siema :) takie pytanie dla bardziej objechanych w temacie... Czy będzie szansa po 10 sierpnia dostać karnet na jakikolwiek sektor trybuny D ? bo wtedy dopiero mam wypłate ;//

zawszewiernyts 17.07.2008 21:00

Ja tam byłem dziś po karnet, luzik dostałem od ręki nawet bez kolejki się obeszło, a nie mam wznowienia :) na D jest chyba jeszcze duuzo miejsca wolnego :P ale poginać lepeij szybko po karnety :D

Kurt 17.07.2008 21:49

Po 10 Sierpnia, a w zasadzie już po 25 lipca nie dostaniesz karnetu na żaden sektor trybuny A,B,D czy E.

regan 17.07.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietrasxd (Post 569360)
dzieki ale ja przyniose oryginal dowodu bo nie wiem czy znajde jakas xerokopiarke po drodze. A jakbym jutro dal ten dowod tona kiedy by mi zrobili?Chyba jeszcze przed zakonczeniem?

powiedzą ci, ale chyba 4,5 dni sie na to czeka

MatixNH 18.07.2008 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569460)
Po 10 Sierpnia, a w zasadzie już po 25 lipca nie dostaniesz karnetu na żaden sektor trybuny A,B,D czy E.

japier*** ;// to bede musial bilety kupowac ;// nie zabardzo mito na ręke no ale takie życie trzeba czekać na karnet z rundą wiosenną . Dzięki za odp.

wiertar 18.07.2008 09:03

porzycz kase od kogos i po problemie..

pietrasxd 18.07.2008 12:11

no dziekowa panowie i panie zescie mi o KK powiedzieli bo takto bym poszedl w pon. i by mnie za z**ba wzieli. a takto mam odbior KK we wtroek i gosc powiedzial ze karnet mam na 100%. tylko wi ekots czy to trzeba osobiscie odebrac i skaldac do karnetu czy moze ktos to zrobic??

WiselkaMLP 18.07.2008 12:52

jak masz juz KK to mozesz dac komus zeby ci poszedl i nabic karnet dane chlop sobie wczyta z KK ;)

ChomikNH 18.07.2008 12:53

Kurde to ja mam jeszcze inny problem , bo nie mam KK i dopiero w poniedziałek pojadę ją wyrobić jest jakaś szansa , że do tego 25 wyrobią mi i będę mógł kupić karnecik ? Jest taka możliwość , że w poniedziałek zapłacę za karnet i kartę a odbiorę ją po meczu z Ruchem jakby nie zdążyli wyrobić ? czy już lipa i zostają same bilety jak wogóle będą albo karnet na wiosnę ;/ ?

pietrasxd 18.07.2008 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 569717)
Kurde to ja mam jeszcze inny problem , bo nie mam KK i dopiero w poniedziałek pojadę ją wyrobić jest jakaś szansa , że do tego 25 wyrobią mi i będę mógł kupić karnecik ? Jest taka możliwość , że w poniedziałek zapłacę za karnet i kartę a odbiorę ją po meczu z Ruchem jakby nie zdążyli wyrobić ? czy już lipa i zostają same bilety jak wogóle będą albo karnet na wiosnę ;/ ?


chłopie idz jak najszybciej do "Wiślackiego Swiata" iz zloz wniosek o KK wiec pewnie bedziez mial tak jak ja na wtorek a wtedy masz karent na 100% bo tak mi gosc powiedzial.
a mam jeszcze jedno pytanie czy KK moze tez ktos odebrac w moim imieniu??

Kurt 18.07.2008 13:23

Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.

Cytat:

czy KK moze tez ktos odebrac w moim imieniu??
Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

dostuffca 18.07.2008 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.

KK zamowiona dziś, będzie gotowa na wtorek.

ChomikNH 18.07.2008 13:51

Ok dzięki za kartę się płaci przy odbiorze czy przy składaniu wniosku ?

gris 18.07.2008 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChomikNH (Post 569753)
Ok dzięki za kartę się płaci przy odbiorze czy przy składaniu wniosku ?

Przy składaniu wniosku.

WiselkaMLP 18.07.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.



Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

W moim przypadku byl to jakis smieszny numerek na kartce z ktorym przyszedlem po odbior

globoos 18.07.2008 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 569736)
Jedź dzisiaj wtedy Ci powinni na czwartek zrobić karnet, a po meczu z Ruchem karnetu nie kupisz... nie wiem jak nawet będzie to w piątek wyglądało.



Tak, ale potrzebuje jakikolwiek Twój dokument chyba... w moim przypadku była to książeczka zdrowia... albo nie wiem powiedz im że ktoś za Ciebie odbierze, zresztą oni tam są bezstresowi ;) więc może Ci wydadzą nawet bez niczego. Za mnie na przykład odbierał dziadek.

a nie lepiej po prostu dać "temu komuś" karteczkę z pieczątką WŚ i numerem twojej KK? :D

swirson 18.07.2008 16:16

Miejsca na stadionie
Sektor A 1900
Sektor B 1904
Sektor C - w przebudowie
Sektor D 5672
Sektor E 5450
Loża: 651 (w tym miejsca prasowe i loża Super VIP)
Pojemność łącznie: 15 577

Miejsca prasowe
Loża: 69
Boxy TV/Radio: 18
Łącznie: 87

Loża Super VIP
Loża - 50

ŁĄCZNIE WSZYSTKIE MIEJSCA NA STADIONIE - bez sektora C
(wszystkie siedzące) - 15 577

Minus loża sektor gości i bufor wychodzi jakies 13.5 tysiąca

kalashnikov2 18.07.2008 22:37

4 miliony karnetów - Marco zlituj się... :D

KUBCYK 18.07.2008 22:42

nie udało mi sie załatwić karnetu na tę rundę:/ nie wiem co zrobie chyba sie potne w domu w trakcie meczu:-/:-/:-/ bo na bilety tak nie mam co liczyć.

Dafi_91 18.07.2008 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KUBCYK (Post 570051)
nie udało mi sie załatwić karnetu na tę rundę:/ nie wiem co zrobie chyba sie potne w domu w trakcie meczu:-/:-/:-/ bo na bilety tak nie mam co liczyć.

Dlaczego?? przeciez czas jest do 24 lipca

KUBCYK 18.07.2008 22:49

ale mi chodzi na sektor D:-D a wogóle są jeszcze??????? ale i tak trzeba wyrabiać jakąś karte kibica itp:-/

mic 18.07.2008 22:50

ile Ty masz lat ? 10 ?

KUBCYK 18.07.2008 22:53

nie no troche wiecej:-D ale jestem niepoinformowany:p

walker99 18.07.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KUBCYK (Post 570057)
nie no troche wiecej:-D ale jestem niepoinformowany:p


Człowieku zejdz na ziemie:):)Wszystko się da:)

yarek00 19.07.2008 10:04

no jeszcze dziś możesz złożyć wniosek o KK między 10 a 14 i zaplacisz 15 zł i dostaniesz termin do odbioru, uważam, że ze względu na to, że są karnety w sprzedaży, to wyrobią ją szybciej... jak nie dziś, to w poniedziałek i nie rezygnuj, a karnety na D napewno są,..

pietrasxd 19.07.2008 10:13

mysle ze na srode powini


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl