![]() |
Nie wiem gdzie to wkleić ale tak mi się śmiać chcę że muszę to wpisać byle gdzie
FC Basel 6-1 Legia (karny) |
Cytat:
Pamiętam czasy zwycięstw z PSG, Marsylią itp:) Poza tym Kiełbowicz i Rzeźniczak w obronie- i wszystko jasne (mam nadzieję, że dojdzie ten Izquierdo, bo to co pokazuje prawa obrona to tragedia) i 6-1 do 'e': gdyby Austria w meczu z Wami była skuteczniejsza, to myślisz, że ile by było? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Gdybym trafił w totka 6 byłbym milionerem. |
Cytat:
Uprzedając nieuchronną ;) napinkę -jeżeli mecz Wisły z Basel rozegrany 1 grudnia 2006 ma być dowodem że Wisła pokonałaby Basel 10 lipca 2008, to w zeszłym roku ogralibyśmy Blackburn bo kiedyś ich ograliśmy :D |
Cytat:
|
Mecze wojskowych z Valencią mi się przypomniały. Aż się ze wzruszenia łezka w oku kręci.
|
a gdzie wy oglądacie te sparingi?
pozatym zachowujecie sie jak onet.pl Legia przegrała! ale jaja, bedzie lepszy sen? o ile pamiętam kiedyś wygraliśmy w 1 meczu 4-0 w Zabrzu, jakie były nastepne wyniki? Pablo84 niestety nie tylko TU sie to pojawiło, więc dmucham na zimne |
Cytat:
Premier. Przecie nikt tu sie nie napina i nie szydzi. Legionistow na forum mamy luznych, wiec i oni tez chyba jakos nie specjalnie sie przejmuja wynikiem |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja tam z Legionistów się nie śmieję... za bardzo. Bardziej jest mi do śmiechu z tych wszystkich płaczek, szczególnie z tematu transferowego. Jak to Wisła nikogo nie sprowadza, jak to Legia się wzmacnia, Iwańskiego trza było brać, "za darmochę" był, o nie, ściągnęli jakiegoś Hiszpana do ataku, co robi Bednarz itd.
Co do naszego meczu z Austrią, to byliśmy dopiero na początku przygotowań. @Zygmunt.Król wyluzuj, to tylko sparing, wynik jak wynik zdarza się, my praktycznie z tym samym zespołem na luzach wygraliśmy zimą, więc nie ma co dramatyzować, że nasz futbol cofa się w rozwoju. zobaczymy jak to wyjdzie w europucharach, bo to one dokonają weryfikacji naszego miejsca w futbolowej Europie. |
Cytat:
|
Nie wazne.Dojebali nam?Dojebali!Dodatkowo dostalismy wpierol w Pucharze Polski.
Nie ma co sie tlumaczyc. |
Cytat:
|
A Groclin (o przepraszam... "czarne koszule":rotfl:) pyknął Olimpiakos Pireus 2:0 :D
Edit: Kuchenki przegrały z Metan Media 0:1. |
Cytat:
niektorzy nie tylko sen lepszy beda miec ale chyba jutrzejszy cały dzien no i weekendowa wódka bedzie lepiej wchodzic :D Cytat:
:D Cytat:
Cytat:
Jak mi DyskoPolo wjedzie na moja kryta to :foch: |
Cytat:
I pomysleć że Wisła leje takich lamusów z Bazylei regularnie.... |
Niech się ponapinają, nie odbierajmy życia zbyt poważnie.
|
Cytat:
Napisalem to juz na naszym forum iz wlasnie ot mnie w****ia. Rozumiem ze Wawrzyniak i Roger byli na Euro i potrzebuja troche odpoczynku ale z tego co widze to oni z siłowni nie wychodza wiec... zreszta Szul w****ia mnie od dawna, na poczatku myslalem ze On troche ogarnia temat ale jedynie to On chyba ogarnia "hormony stresu" itp ;) |
Cytat:
Cóz - że ktoś to odbiera jak napinanie? Niech tak będzie. Intencje miałem inne:D |
Szul to człowiek kompromitacja i pseudofachowiec, więc współczuję.
Ja słyszałem, że Murziniama grał w swojej reprezentacji i dlatego dali mu wolne. Co do wyniku... Zdarza się, pewnie niektórzy u Was też by się napinali, gdybyśmy to my zaliczyli taką wtopę. Wiem jednak, że takie porażki czasem wpływają mobilizująco i nie ma na tę chwilę co wyśmiewać Legii. Btw. Ciekawe, co na forum "Majstrów" teraz jest. |
cieszy dobry wynik Legii :)
musiałem! |
Cytat:
To porażke 0-2 jak nazwiesz? Kompromitacją, blamażem,? przymiotników mi brakuje... |
****a mac.
Porazka= w........ Teraz rozumiesz? |
Cytat:
Lech przegrał z Metanem całkowicie dominując na boisku, dostaliśmy bramkę po rzucie rożnym, Rumuni generalnie nie istnieli na boisku. Zresztą, dobrze że przegrali, niech za pewnie się kopacze nie czują po tej serii zwycięstw. A Legia..cóż, przykre jak nasza piłka równa w dół. |
przesadzac na pewno nie ma co, ale przy tej okazji mozna podkreslic, ze teraz Legia bedzie miala taka presje, jak my mielismy po ostatnim okienku. Tak na prawde przy dluzszym zastanowieniu, to Legia stracila(jezeli Roger odejdzie, a raczej tak sie stanie), bo wymienila lepszego pilkarza na gorszego. Natomiast media sztucznie napompowaly balonik, ze zrobili extra mega hiper transfery, z Iwanskiego zrobiono zbawce, a jak juz nie raz wspominalem, dla mnie jest to taki typowy ligowy sredniak, ktorego strasznie zjada presja.
Oczywiscie takie 1:6 to nic.. bo moze zadzialac stymulujaco i nastepny mecz to Legia moze wygrac 5:0, ale tutaj wspomniec tylko chcialem kolejny raz o obludzie mediow, ktore bez zadnego zastanowienia wypisuja niesamowite .......y, a to szkodzi pilce jako takiej, bo tworza sie sztuczne nadizeje etc. Pisze o tym po raz kolejny, mimo, ze zawsze sobie powtarzam, iz szkoda sie tym zajmowac. Ale to boli, jak czlowiek czyta takie brednie. Najgorsze jest to, iz mam swiadomosc, ze wiekszosc tych bredni pisana jest umyslnie... |
Cytat:
czy goście do was wstępu nie mają? DyskoPolo, Groclinia- oj przyjmie się przyjmie :D to teraz jak Polonia już nie istnieje, zamiast dwóch mistrzostw moga sobie napisać na stadionie 2x viceMISTRZ Boomcha no nie obrażaj się, tylko na to wytłumacz, jak prawdziwi kibice Polonii to widzą? |
Cytat:
Dawaj teorie jakas napisz nowa bo dawno tutaj nic nie padlo, az przedwczoraj czytalem cos znowu o PZPN, terminarzu. Trzeba miec niezle na.......one w głowie zeby dojsc do wniosku ze jedno ma cos wspolnego z drugim. Dobrze ze w tym roku Wy dostaliscie prezent i oczywiscie go honorowo (tak samo honorowo jak kilka lat temu MP) przyjeliscie i pokazecie w Pucharach sie ze hej. (przepraszam musialem:D) Niech Wam jeszcze Liber nagra kawalek "motywujacy" do walki + oczywiscie klip. Oczywiscie za hajs Remesu a nie dlatego ze chciał. I pamietaj ze Polska piłka idzie tez w doł przez wciaz trwajace walki kibiców w Wilnie. Oczywiscie kibicow Legii. Cytat:
:D Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Wy za to rok temu pokazaliście się w pucharach ze hej( przepraszam musiałem:D ) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl