Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

e 10.07.2008 21:29

Nie wiem gdzie to wkleić ale tak mi się śmiać chcę że muszę to wpisać byle gdzie


FC Basel 6-1 Legia (karny)

ToTylkoJa 10.07.2008 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 565461)
Wiem, ze to tylko sparing, ale by dostac 5-1 od Bazylei?...

i?

Pamiętam czasy zwycięstw z PSG, Marsylią itp:)
Poza tym Kiełbowicz i Rzeźniczak w obronie- i wszystko jasne (mam nadzieję, że dojdzie ten Izquierdo, bo to co pokazuje prawa obrona to tragedia)

i 6-1

do 'e':
gdyby Austria w meczu z Wami była skuteczniejsza, to myślisz, że ile by było?

Zygmunt.Król 10.07.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565464)
Nie wiem gdzie to wkleić ale tak mi się śmiać chcę że muszę to wpisać byle gdzie

"Nie chcem ale muszem"...:rotfl:




Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565464)
FC Basel 6-1 Legia (karny)

A nie lepiej to poczekać i śmiać się jako ostatni?:D

e 10.07.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 565465)

do 'e':
gdyby Austria w meczu z Wami była skuteczniejsza, to myślisz, że ile by było?



Gdybym trafił w totka 6 byłbym milionerem.

Zygmunt.Król 10.07.2008 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565471)
Gdybym trafiłbym w totka 6 byłbym milionerem.

Gdyby ciocia miała drucik to by było radio:rotfl:


Uprzedając nieuchronną ;) napinkę -jeżeli mecz Wisły z Basel rozegrany 1 grudnia 2006 ma być dowodem że Wisła pokonałaby Basel 10 lipca 2008, to w zeszłym roku ogralibyśmy Blackburn bo kiedyś ich ograliśmy :D

ToTylkoJa 10.07.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565471)
Gdybym trafiłbym w totka 6 byłbym milionerem.

mój poprzedni komentarz był szyderczy. Po prostu, Basel miało dzień, że prawie wszystko im wpadało, a Austrii nie. Chodzi o style- zarówno tu i tu był marny lekko mówiąc.

Triodante 10.07.2008 21:38

Mecze wojskowych z Valencią mi się przypomniały. Aż się ze wzruszenia łezka w oku kręci.

pan_premier 10.07.2008 21:39

a gdzie wy oglądacie te sparingi?

pozatym zachowujecie sie jak onet.pl
Legia przegrała! ale jaja, bedzie lepszy sen?
o ile pamiętam kiedyś wygraliśmy w 1 meczu 4-0 w Zabrzu, jakie były nastepne wyniki?

Pablo84
niestety nie tylko TU sie to pojawiło, więc dmucham na zimne

Pablo84 10.07.2008 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zygmunt.Król (Post 565473)
Gdyby ciocia miała drucik to by było radio:rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Premier.

Przecie nikt tu sie nie napina i nie szydzi.

Legionistow na forum mamy luznych, wiec i oni tez chyba jakos nie specjalnie sie przejmuja wynikiem

dynek.pl 10.07.2008 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565464)
Nie wiem gdzie to wkleić ale tak mi się śmiać chcę że muszę to wpisać byle gdzie


FC Basel 6-1 Legia (karny)

Ja bym sie tak nie smial. To przeciez ta sama Legia co ograla nas 3 razy na wiosne, a nawet silniejsza bo z nowymi nabytkami.

Zygmunt.Król 10.07.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 565479)
a gdzie wy oglądacie te sparingi?

pozatym zachowujecie sie jak onet.pl
Legia przegrała! ale jaja, bedzie lepszy sen?
o ile pamiętam kiedyś wygraliśmy w 1 meczu 4-0 w Zabrzu, jakie były nastepne wyniki?

To jest niestety smutny dowód że Polska piłka cofa się w rozwoju. Jedna drużyna nie uciągnie tej fury. Ostatnimi sezony ciągnęla Wisła - i co, uciągnęła do przodu? Zaczyna wyglądać jak pozostałe chabety, niestety...

Uran235 10.07.2008 21:47

Ja tam z Legionistów się nie śmieję... za bardzo. Bardziej jest mi do śmiechu z tych wszystkich płaczek, szczególnie z tematu transferowego. Jak to Wisła nikogo nie sprowadza, jak to Legia się wzmacnia, Iwańskiego trza było brać, "za darmochę" był, o nie, ściągnęli jakiegoś Hiszpana do ataku, co robi Bednarz itd.
Co do naszego meczu z Austrią, to byliśmy dopiero na początku przygotowań.

@Zygmunt.Król wyluzuj, to tylko sparing, wynik jak wynik zdarza się, my praktycznie z tym samym zespołem na luzach wygraliśmy zimą, więc nie ma co dramatyzować, że nasz futbol cofa się w rozwoju. zobaczymy jak to wyjdzie w europucharach, bo to one dokonają weryfikacji naszego miejsca w futbolowej Europie.

Triodante 10.07.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 565483)
Ja bym sie tak nie smial. To przeciez ta sama Legia co ograla nas 3 razy na wiosne, a nawet silniejsza bo z nowymi nabytkami.

No i jeszcze w sytuacji gdy tytuł mistrzowski ważył się do samego końca. 20 lipca w kolejnym arcyważnym pojedynku też nas pewnie pokonają. Mamy fuksa, że Zagłębie Sosnowiec z ligi zleciało bo jako ligowi zwycięscy naszych legijnych pogromców mogliby nam w przyszłym sezonie niezły wpiernicz załatwić.

Pablo84 10.07.2008 22:02

Nie wazne.Dojebali nam?Dojebali!Dodatkowo dostalismy wpierol w Pucharze Polski.

Nie ma co sie tlumaczyc.

e 10.07.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 565483)
Ja bym sie tak nie smial. To przeciez ta sama Legia co ograla nas 3 razy na wiosne, a nawet silniejsza bo z nowymi nabytkami.

Pomimo że to ironia to wygrać to sobie mogła, ale to my mamy majstra 8)

Kamson 10.07.2008 22:18

A Groclin (o przepraszam... "czarne koszule":rotfl:) pyknął Olimpiakos Pireus 2:0 :D

Edit: Kuchenki przegrały z Metan Media 0:1.

Kijek 10.07.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 565479)
pozatym zachowujecie sie jak onet.pl
Legia przegrała! ale jaja, bedzie lepszy sen?

Nawet w temacie "polityka transferowa Wisły" zdarzyli juz wspomniec jaka to kleskie ponieslismy dzis :D
niektorzy nie tylko sen lepszy beda miec ale chyba jutrzejszy cały dzien no i weekendowa wódka bedzie lepiej wchodzic :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 565480)
Legionistow na forum mamy luznych, wiec i oni tez chyba jakos nie specjalnie sie przejmuja wynikiem

A tam wydaje Ci sie, ja np przezywam to strasznie, mam takiego kaca moralnego ze przez cały tydzien bede przezywał ześmy dostali 6 bramek.







:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 565498)
Pomimo że to ironia to wygrać to sobie mogła, ale to my mamy majstra 8)

Majstra to maja w Poznaniu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 565506)
A Groclin (o przepraszam... "czarne koszule":rotfl:) pyknął Olimpiakos Pireus 2:0 :D

A co gorsze, ida na derby w trzeciej kolejce incognito :D
Jak mi DyskoPolo wjedzie na moja kryta to :foch:

Ogryzek 10.07.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 565507)
Nawet w temacie "polityka transferowa Wisły" zdarzyli juz wspomniec jaka to kleskie ponieslismy dzis :D
niektorzy nie tylko sen lepszy beda miec ale chyba jutrzejszy cały dzien no i weekendowa wódka bedzie lepiej wchodzic :D

A tam wydaje Ci sie, ja np przezywam to strasznie, mam takiego kaca moralnego ze przez cały tydzien bede przezywał ześmy dostali 6 bramek.



:D



Majstra to maja w Poznaniu.



A co gorsze, ida na derby w trzeciej kolejce incognito :D
Jak mi DyskoPolo wjedzie na moja kryta to :foch:

Nie spinaj sie tak tylko powiedz ze cie to rozczarowało i zabolało. Ile sie można napinac:D

I pomysleć że Wisła leje takich lamusów z Bazylei regularnie....

Maćko 10.07.2008 22:56

Niech się ponapinają, nie odbierajmy życia zbyt poważnie.

Kijek 10.07.2008 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heban (Post 565547)
Mam pytanie do Kijka, Przeczytałem w GW po dzisiejszym waszym meczu, że Chinyama Takesure nie wrócił jeszcze z wczasów ? Nie rozumiem tego, bo przecież okres przygotowawczy już mocno zaawansowany i niedługo puchary i Liga. To jakaś samowolka piłkarza czy może klub dał mu jakiś urlop bezpłatny ?

Urlop kontrolowany, ale sam tego nie rozumiem. Ja tam nie znam sie na trenowaniu piłkarzy, tzn tyle ile przeczytalem w kilku madrych ksiazkach z zajawki o taktyce, trenowaniu itp.
Napisalem to juz na naszym forum iz wlasnie ot mnie w****ia. Rozumiem ze Wawrzyniak i Roger byli na Euro i potrzebuja troche odpoczynku ale z tego co widze to oni z siłowni nie wychodza wiec... zreszta Szul w****ia mnie od dawna, na poczatku myslalem ze On troche ogarnia temat ale jedynie to On chyba ogarnia "hormony stresu" itp ;)

Ogryzek 10.07.2008 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 565538)
Niech się ponapinają, nie odbierajmy życia zbyt poważnie.

Ja sie na napinam - ja żartuje:)

Cóz - że ktoś to odbiera jak napinanie? Niech tak będzie. Intencje miałem inne:D

Maćko 10.07.2008 23:18

Szul to człowiek kompromitacja i pseudofachowiec, więc współczuję.
Ja słyszałem, że Murziniama grał w swojej reprezentacji i dlatego dali mu wolne.
Co do wyniku... Zdarza się, pewnie niektórzy u Was też by się napinali, gdybyśmy to my zaliczyli taką wtopę.
Wiem jednak, że takie porażki czasem wpływają mobilizująco i nie ma na tę chwilę co wyśmiewać Legii.
Btw. Ciekawe, co na forum "Majstrów" teraz jest.

szprotson 10.07.2008 23:34

cieszy dobry wynik Legii :)

musiałem!

Konrad. 11.07.2008 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 565494)
Nie wazne.Dojebali nam?Dojebali!Dodatkowo dostalismy wpierol w Pucharze Polski.

Nie ma co sie tlumaczyc.

****a mac, 0-0 i porażka po karnych to w.......? Czy ty chłopie normalny jesteś? Po karnych porażka z wicemistrzem? :shock:

To porażke 0-2 jak nazwiesz? Kompromitacją, blamażem,? przymiotników mi brakuje...

Pablo84 11.07.2008 00:58

****a mac.

Porazka= w........

Teraz rozumiesz?

skttrbrain 11.07.2008 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurt C. (Post 565359)

zarzuć linkiem ;)

nie chce mi się szukać tej informacji, ale chodzi o to, że ma powstać jakby mutacja prawa Webstera. Po dwóch latach kontraktu w jednym klubie, zawodnik będzie mógł odejść za równowartość swojego kontraktu. Dodatkowo chcą wprowadzić możliwość jednostronnego zerwania umowy przez zawodnika,który w sezonie zagra mniej niż 10% spotkań drużyny.

Lech przegrał z Metanem całkowicie dominując na boisku, dostaliśmy bramkę po rzucie rożnym, Rumuni generalnie nie istnieli na boisku. Zresztą, dobrze że przegrali, niech za pewnie się kopacze nie czują po tej serii zwycięstw.

A Legia..cóż, przykre jak nasza piłka równa w dół.

LooNatyk 11.07.2008 06:21

przesadzac na pewno nie ma co, ale przy tej okazji mozna podkreslic, ze teraz Legia bedzie miala taka presje, jak my mielismy po ostatnim okienku. Tak na prawde przy dluzszym zastanowieniu, to Legia stracila(jezeli Roger odejdzie, a raczej tak sie stanie), bo wymienila lepszego pilkarza na gorszego. Natomiast media sztucznie napompowaly balonik, ze zrobili extra mega hiper transfery, z Iwanskiego zrobiono zbawce, a jak juz nie raz wspominalem, dla mnie jest to taki typowy ligowy sredniak, ktorego strasznie zjada presja.
Oczywiscie takie 1:6 to nic.. bo moze zadzialac stymulujaco i nastepny mecz to Legia moze wygrac 5:0, ale tutaj wspomniec tylko chcialem kolejny raz o obludzie mediow, ktore bez zadnego zastanowienia wypisuja niesamowite .......y, a to szkodzi pilce jako takiej, bo tworza sie sztuczne nadizeje etc.

Pisze o tym po raz kolejny, mimo, ze zawsze sobie powtarzam, iz szkoda sie tym zajmowac. Ale to boli, jak czlowiek czyta takie brednie. Najgorsze jest to, iz mam swiadomosc, ze wiekszosc tych bredni pisana jest umyslnie...

pan_premier 11.07.2008 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 565507)
A co gorsze, ida na derby w trzeciej kolejce incognito :D
Jak mi DyskoPolo wjedzie na moja kryta to :foch:

:lol: Incognito zrozumiałem, że ukryci za Groclin :>

czy goście do was wstępu nie mają?
DyskoPolo, Groclinia- oj przyjmie się przyjmie :D

to teraz jak Polonia już nie istnieje, zamiast dwóch mistrzostw moga sobie napisać na stadionie 2x viceMISTRZ

Boomcha no nie obrażaj się, tylko na to wytłumacz, jak prawdziwi kibice Polonii to widzą?

Kijek 11.07.2008 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565596)
A Legia..cóż, przykre jak nasza piłka równa w dół.

Ze przepraszam co???? A co ma wspolnego "iscie w doł polskiej piłki" z porazka Legii w sparingu ? :D
Dawaj teorie jakas napisz nowa bo dawno tutaj nic nie padlo, az przedwczoraj czytalem cos znowu o PZPN, terminarzu.
Trzeba miec niezle na.......one w głowie zeby dojsc do wniosku ze jedno ma cos wspolnego z drugim.

Dobrze ze w tym roku Wy dostaliscie prezent i oczywiscie go honorowo (tak samo honorowo jak kilka lat temu MP) przyjeliscie i pokazecie w Pucharach sie ze hej. (przepraszam musialem:D)
Niech Wam jeszcze Liber nagra kawalek "motywujacy" do walki + oczywiscie klip. Oczywiscie za hajs Remesu a nie dlatego ze chciał.
I pamietaj ze Polska piłka idzie tez w doł przez wciaz trwajace walki kibiców w Wilnie. Oczywiscie kibicow Legii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565596)
Lech przegrał z Metanem całkowicie dominując na boisku, dostaliśmy bramkę po rzucie rożnym, Rumuni generalnie nie istnieli na boisku. Zresztą, dobrze że przegrali, niech za pewnie się kopacze nie czują po tej serii zwycięstw.

A Lech..cóż, przykre jak nasza piłka równa w dół.









:D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 565615)
:lol: Incognito zrozumiałem, że ukryci za Groclin :>
czy goście do was wstępu nie mają?

No wlasnie **** wie jak to z tym wstepem jest, podobno jednak goscie wstepu nie maja wiec czarni chca wpasc na kryta :D

jizzz 11.07.2008 08:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 565483)
Ja bym sie tak nie smial. To przeciez ta sama Legia co ograla nas 3 razy na wiosne, a nawet silniejsza bo z nowymi nabytkami.

Dlatego należy śmiać się i z Legii i z Wisły:rotfl:

Cytat:

Dobrze ze w tym roku Wy dostaliscie prezent i oczywiscie go honorowo (tak samo honorowo jak kilka lat temu MP) przyjeliscie i pokazecie w Pucharach sie ze hej. (przepraszam musialem:D)
Bardzo śmieszny z ciebie koleś. Jasne, lepiej sobie honorowo mistrzostwo kupić:D
Wy za to rok temu pokazaliście się w pucharach ze hej( przepraszam musiałem:D )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl