![]() |
chyba ich Leo ''trochę'' opieprzył w szatni, bo w drugiej połowie to zupełnie inna drużyna. Do ideału daleko, ale jest o niebo lepiej niż w 1 połowie
PS trzeba pochwalić sędziego za dobre prowadzenie meczu. Nie sędziuje po gospodarsku |
Dobija mnie brak pomysłu na wykonywanie rzutów wolnych. Czy to wolny prawie z rożnego czy to z 40 metrów do bramki to kuzwa walą ile natura dała
|
ale ja nie rozumiem tej gry na czas. Nam potrzebne są BRAMKI żeby mieć lepszy bilans! A oni się bawią w rożne. Czyli nie mamy zamiaru powalczyć o awans?
Karny dla Austrii. Pięknie. Boruc wybroń!!!!!!!!!!! |
****a ten sedzia jakis stronniczy jest
|
Złodzieje złodzieje...
|
ten sędzia to jakiś poooojebany???? bez komenatarza...
|
Kompromitacja. Tracimy punkty z totalnymi lamerami. Połowa składu do wymiany po Euro.
|
caly czas im **** wolne dawal... dążyl tylko zeby im karnego dac
|
****a, prawda jest taka, że zamiast bronic wyniku powinnismy słabej Austri strzelic jeszcze ze 2 bramki!!! Sami sobiue tego karnego sprokurowali... GRA = Tragedia. Kogo on powołał?
|
huj tej ****ie w jego wyjebanie wielką dupe. Pewnie sie *****a łysa z patologicznej ****a rodziny wywodzi. Huj jebany. ****a szmata *****a. SĘDZIA HUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Niestety łysy bardzo chciał Austriakom tego karnego gwizdnąć i gwizdnął bo tak wiatr zawiał. Myślałem, że takie przekręty to tylko w Polsce a tu prosze...
Mecz z Panatinaikosem w Atenach chyba też angol gwizdał... :] |
Ja piernicze...
Pierwsza połowa - padlina z naszej strony, prowadzimy. Druga połowa - gramy, dostalismy bramke.. Krzynówek koło 90 powinien podac do Smolarka a nie rożnego szukac.. byłoby 2:0 i po meczu.. Szok... Jak to szło przed mistrzostwami.. pierwszy mecz zaplanowana porazka z Niemcami, drugi mecz o wszystko, trzeci gra o honor. Pora na Kaspra. |
Dajcie spokój z arbitrem. Nam też podarował nieprawidłową bramkę.
Sami żeśmy się wyjebali. Powinniśmy strzelić jeszcze jednego gola i byłby spokój. |
Powie mi ktos kiedy ostatnio na turnieju o takiej randze puscili takie cos ? To jest parodia..ten sedzia chyba zalapal spora kase...pociaganie za koszulke i upadek w stylu Morgensterna to ma byc karny? Sorry ale to wstyd na caly swiat. Ten sedzia powinien zakopac sie w ziemi...Boze....jak tak mozna!!!
|
Dajcie spokój, pomimo wygranej 1-0 i tak byśmy nie wyszli z grupy
jedyne co boli to to że chłopaki napracowali się a złodziej w postaci sędziego im to wszystko ukradł. to jest ****a poważna impreza EURO czy jakiś mecz A klasy? nie można takich błędów panie "sędzio" popełniać na takich imprezach! |
Ten Webb jest z zawodu policjantem. A co do meczu brak mi słów.
|
Trudno 1-1, ale najbardziej szkoda mi Boruca który bronił poprostu kapitalnie.
|
złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
zemściła się gra na czas, zabawy w rożne itp. Zamiast atakować, cisnąć to się zabawiali. Nawet wynik 1-0 nic nam tak naprawdę nie dawał. Gdyby myśleli o awansie, to atakowali by cały czas. Ich zadowalało skromne prowadzenie. To mnie najbardziej wkurzyło
|
To Jest ****a Skandal!
|
Mike Riley (Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków)
Howard Webb (Austria - Polska) . . . . Anglicy chyba chcą sie pokazac od strony sędziowskiej no bo piłkarzy nie ma |
z tymi .......onymi angielskimi sedziami tak jest. Raz nas wydymali w LM teraz na Euro.
|
tego sędziego to 40mln Polaków powinno pozwać przed jakiś trybunał... ciekawe ile mu za to zapłacili?
|
Sędzia sędzią, ale nasza bramka też ze spalonego, nie mówiąc już o tym co graliśmy w I połowie. Choć tak być nie powinno to ten remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem w przekroju całości i tyle. Mamy po prostu drużynę nie na poziomie tych mistrzostw.
|
Mnie juz w zyciu nic nie zdziwi
|
Austria słaba, Polska słaba więc jedziemy do domu. Leo won. Brazylijczyk najlepszy w polskiej reprezentacji - wstyd!! Całe szczęście, że Chorwacja jest już w 2 rundzie, bo przy naszej obronie to by nieźle z nami pojechali, a tak będą grać luzik.
Mam tylko jedno pytanie po co grał cały mecz Smolarek jak ch..a grał Leo? Why?? For money!!!!!!!!!!!! |
Kreseq nic nie puscili... faul byl. Tylko ze inna historia jest taka, ze takich fauli sie przewaznie nie dyktuje.
Sedzia po prostu zachowal sie jak w wloskim strajku - czyli wszystko stosujemy dokladnie z litera regulaminu. A to, ze czekal tylko na pretekst bylo widac od pewnego czasu... Wiec takim samym debilem jest Lewandowski jak i cala ta kadra, ktora cofnela sie prowadzac 1-0 jak i tak bylo wiadomo, ze nic ten wynik nie daje. |
Cytat:
|
a teraz sie nie moge doczekać tych wszystkich marianów w TV, którzy będą pierd* ze było zajeb* tylko sędzia nas skrzywdził, no ale ogólnie zajeb* i wygramy z Chorwacją i NIemcy przegrają i awansujemy i wogóle zajeb*, noi jeszcze co to byśmy nie zrobili bez Wszechpolaka:D
aha "noi jeśli Austria wygra z Niemcami, a my z Chorwacją - tylko, że my musimy o jedną bramkę więcej niż niż Austriacy to mamy AWANS!" - Polska :D |
wielki murzyński sędziemu!
słaba ta nasza kadra:(, ciekawe ile jutro straci nasza gospodarka na tym remisie Boniek w przerwie wykrakał karnego, hehe |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl