Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

ToTylkoJa 12.06.2008 21:12

chyba ich Leo ''trochę'' opieprzył w szatni, bo w drugiej połowie to zupełnie inna drużyna. Do ideału daleko, ale jest o niebo lepiej niż w 1 połowie

PS trzeba pochwalić sędziego za dobre prowadzenie meczu. Nie sędziuje po gospodarsku

tommiyacht 12.06.2008 21:31

Dobija mnie brak pomysłu na wykonywanie rzutów wolnych. Czy to wolny prawie z rożnego czy to z 40 metrów do bramki to kuzwa walą ile natura dała

ToTylkoJa 12.06.2008 21:35

ale ja nie rozumiem tej gry na czas. Nam potrzebne są BRAMKI żeby mieć lepszy bilans! A oni się bawią w rożne. Czyli nie mamy zamiaru powalczyć o awans?


Karny dla Austrii. Pięknie. Boruc wybroń!!!!!!!!!!!

~Izzy 12.06.2008 21:36

****a ten sedzia jakis stronniczy jest

WislakWiDoK 12.06.2008 21:37

Złodzieje złodzieje...

Elendil 12.06.2008 21:37

ten sędzia to jakiś poooojebany???? bez komenatarza...

Gabri 12.06.2008 21:37

Kompromitacja. Tracimy punkty z totalnymi lamerami. Połowa składu do wymiany po Euro.

~Izzy 12.06.2008 21:40

caly czas im **** wolne dawal... dążyl tylko zeby im karnego dac

Jery 12.06.2008 21:40

****a, prawda jest taka, że zamiast bronic wyniku powinnismy słabej Austri strzelic jeszcze ze 2 bramki!!! Sami sobiue tego karnego sprokurowali... GRA = Tragedia. Kogo on powołał?

Wisła Piastów 12.06.2008 21:40

huj tej ****ie w jego wyjebanie wielką dupe. Pewnie sie *****a łysa z patologicznej ****a rodziny wywodzi. Huj jebany. ****a szmata *****a. SĘDZIA HUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamson 12.06.2008 21:40

Niestety łysy bardzo chciał Austriakom tego karnego gwizdnąć i gwizdnął bo tak wiatr zawiał. Myślałem, że takie przekręty to tylko w Polsce a tu prosze...
Mecz z Panatinaikosem w Atenach chyba też angol gwizdał... :]

Wilku 12.06.2008 21:40

Ja piernicze...

Pierwsza połowa - padlina z naszej strony, prowadzimy.
Druga połowa - gramy, dostalismy bramke..

Krzynówek koło 90 powinien podac do Smolarka a nie rożnego szukac.. byłoby 2:0 i po meczu..

Szok...

Jak to szło przed mistrzostwami.. pierwszy mecz zaplanowana porazka z Niemcami, drugi mecz o wszystko, trzeci gra o honor.


Pora na Kaspra.

Garret 12.06.2008 21:42

Dajcie spokój z arbitrem. Nam też podarował nieprawidłową bramkę.
Sami żeśmy się wyjebali. Powinniśmy strzelić jeszcze jednego gola i byłby spokój.

kreseq 12.06.2008 21:42

Powie mi ktos kiedy ostatnio na turnieju o takiej randze puscili takie cos ? To jest parodia..ten sedzia chyba zalapal spora kase...pociaganie za koszulke i upadek w stylu Morgensterna to ma byc karny? Sorry ale to wstyd na caly swiat. Ten sedzia powinien zakopac sie w ziemi...Boze....jak tak mozna!!!

gsr. 12.06.2008 21:42

Dajcie spokój, pomimo wygranej 1-0 i tak byśmy nie wyszli z grupy

jedyne co boli to to że chłopaki napracowali się a złodziej w postaci sędziego im to wszystko ukradł.


to jest ****a poważna impreza EURO czy jakiś mecz A klasy? nie można takich błędów panie "sędzio" popełniać na takich imprezach!

wislak_92 12.06.2008 21:43

Ten Webb jest z zawodu policjantem. A co do meczu brak mi słów.

WislakWiDoK 12.06.2008 21:43

Trudno 1-1, ale najbardziej szkoda mi Boruca który bronił poprostu kapitalnie.

medyk 12.06.2008 21:43

złodzieje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ToTylkoJa 12.06.2008 21:43

zemściła się gra na czas, zabawy w rożne itp. Zamiast atakować, cisnąć to się zabawiali. Nawet wynik 1-0 nic nam tak naprawdę nie dawał. Gdyby myśleli o awansie, to atakowali by cały czas. Ich zadowalało skromne prowadzenie. To mnie najbardziej wkurzyło

Tomek_TS 12.06.2008 21:43

To Jest ****a Skandal!

tommiyacht 12.06.2008 21:43

Mike Riley (Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków)
Howard Webb (Austria - Polska)
.
.
.
.


Anglicy chyba chcą sie pokazac od strony sędziowskiej no bo piłkarzy nie ma

laurence 12.06.2008 21:43

z tymi .......onymi angielskimi sedziami tak jest. Raz nas wydymali w LM teraz na Euro.

globoos 12.06.2008 21:44

tego sędziego to 40mln Polaków powinno pozwać przed jakiś trybunał... ciekawe ile mu za to zapłacili?

Replay73 12.06.2008 21:44

Sędzia sędzią, ale nasza bramka też ze spalonego, nie mówiąc już o tym co graliśmy w I połowie. Choć tak być nie powinno to ten remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem w przekroju całości i tyle. Mamy po prostu drużynę nie na poziomie tych mistrzostw.

saklak1906 12.06.2008 21:45

Mnie juz w zyciu nic nie zdziwi

kucharz_77 12.06.2008 21:45

Austria słaba, Polska słaba więc jedziemy do domu. Leo won. Brazylijczyk najlepszy w polskiej reprezentacji - wstyd!! Całe szczęście, że Chorwacja jest już w 2 rundzie, bo przy naszej obronie to by nieźle z nami pojechali, a tak będą grać luzik.
Mam tylko jedno pytanie po co grał cały mecz Smolarek jak ch..a grał
Leo? Why??
For money!!!!!!!!!!!!

nesta 12.06.2008 21:45

Kreseq nic nie puscili... faul byl. Tylko ze inna historia jest taka, ze takich fauli sie przewaznie nie dyktuje.

Sedzia po prostu zachowal sie jak w wloskim strajku - czyli wszystko stosujemy dokladnie z litera regulaminu.

A to, ze czekal tylko na pretekst bylo widac od pewnego czasu... Wiec takim samym debilem jest Lewandowski jak i cala ta kadra, ktora cofnela sie prowadzac 1-0 jak i tak bylo wiadomo, ze nic ten wynik nie daje.

Luu... 12.06.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wilku (Post 550529)

Krzynówek koło 90 powinien podac do Smolarka a nie rożnego szukac.. byłoby 2:0 i po meczu..

Krzynówek to mnie w tym meczu najbardziej w****iał na siłę chciał strzelić bramkę

toomeq 12.06.2008 21:46

a teraz sie nie moge doczekać tych wszystkich marianów w TV, którzy będą pierd* ze było zajeb* tylko sędzia nas skrzywdził, no ale ogólnie zajeb* i wygramy z Chorwacją i NIemcy przegrają i awansujemy i wogóle zajeb*, noi jeszcze co to byśmy nie zrobili bez Wszechpolaka:D

aha "noi jeśli Austria wygra z Niemcami, a my z Chorwacją - tylko, że my musimy o jedną bramkę więcej niż niż Austriacy to mamy AWANS!" - Polska :D

Tomy 12.06.2008 21:46

wielki murzyński sędziemu!
słaba ta nasza kadra:(, ciekawe ile jutro straci nasza gospodarka na tym remisie
Boniek w przerwie wykrakał karnego, hehe


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl