Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

rafalek 18.06.2008 20:54

No i 2:0....ojj..ten turniej cos faworytom nie lezy...Francja, Szwecja, Czechy,...ciekawe kto jeszcze..


EDIT:

No..moze faktycznie nie faworyt, ale jedna z silniejszych drużyn...z tym faworytem przesadzilem

ToTylkoJa 18.06.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 553628)
No i 2:0....ojj..ten turniej cos faworytom nie lezy...Francja, Szwecja, Czechy,...ciekawe kto jeszcze..

Szwecja faworyt turnieju:shock:

mic 18.06.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 553628)
No i 2:0....ojj..ten turniej cos faworytom nie lezy...Francja, Szwecja, Czechy,...ciekawe kto jeszcze..

ze co ?!?!

:lol:

rafalek 18.06.2008 21:10

A tak przy okazji..Hiszpania już remisuje z Grekami....ale Hiszpanie grali całkowitą reaerwą, więc chyba nie ma co sie dziwic, ze sie tak meczą..

spirit 18.06.2008 21:48

Jak dla mnie dzisiejsza gra Rosjan powinna stać się definicją zwrotów takich jak "ambicja", "gra o awans", "nieodpuszczanie", "determinacja".

A że dołożyli do tego jeszcze wysokie umiejętności techniczne, zniszczyli Szwedów.

Aro1234 18.06.2008 22:10

Dla mnie Kołtoń świetnie komentuje. Szkoda, że Rosja z Holandią w 1/4... Wolałbym taki półfinał, bo oba zespoły na niego zasługują. Teraz widać, jak wielki jest potencjał w Rosji. Nawet fakt tego, że Hiddink ich trenuje mnie aż tak nie jara jak to jak oni grają. Kluby typu Zenit, Spartak, CSKA, Lokomotiv i inne to wielka wielka wieeeelka kasa i świetni zawodnicy.

Wojtas 18.06.2008 22:25

No coz..Rosjanie przecza dosc trwałej teorii ze kto przegrywa pierwszy mecz(a przegrali sromotnie,1;4 z Hiszpania)nie wychodza z grupy....Ale Hiddik to klasa ,ustawienie,zmiennosc pozycjii..




Widzieliscie jak oni biegali???Polacy to muchy w smole,zel-betonowe kloce przy takim Arszawinie,ktory w 88 minucie biegl z pilka na bramke jakby to byl poczatek meczu....Ten mecz dedykuje wszystkim specjalistom Benkakera od przygotowania fizycznego,nie wiem mzoe ten z Rosjii mial swiezsze wyniki badan z NASA i stad taka roznica w przygotowaniu fizycznego zespolu???:D:lol:

W kazdym razie awans Rosjii absolutnie zasluzony,i hit Rosja-Holandia ha ha bedzie sie działo :)


P.S Arszawin,Pawluchenko,....w Rosjii zle nie maja,ale napewno znajda sie inni z lepszymi sumami kontkaktowymi :)W Kazdym razie przyszlosc wielka

Latin 18.06.2008 22:34

Mamy nie tego Holendra co trzeba :)

FajQ 18.06.2008 22:36

A wiecie co wam powiem Rosja bez Hiddinka to by gowno zdziałała.Hiddink to jest moim zdaniem najlepszy trener na świecie każdą drużyne potrafi ułożyć.Daje sobie ręke uciąć że jeżeli Hiddink trenował Polske to byśmy wyszli z grupy.Co do meczu jak już wspominałem Szwecja bez Ibrachimovicia gra jak Wisła bez Brożka.Cała taktyka Szwecji opierała sie na kilku podaniach w polu podanie do boku, dośrodkowanie, a nóż "żyrafa "strąci.Rosja grała dzisiaj rewelacyjnie i tylko żałuje że nie wpakowali Szwedom 3 bramki.Jeden minus w grze Rosji to Pavluchenko z całym szacunkiem do tego gracza ale skuteczność ma jak Brożek bez formy.Na 5 setek 1 wpadnie.Gdyby Dziś wykorzystał wszystkie sytuacje pewnie i by Ville dogonił.Stawiałem że Szwecja dupnie w ćwierćfinale a tu miła niespodzianka bo ich nie lubie :P.
I jeszcze jedno dacjei Hiddinka do Wisły to sukcesy w pucharach bedą :P

atbb 18.06.2008 23:05

Rosjanie się rozkręcają każdy kolejny mecz lepszy, przez to ćwierćfinał zapowiada się bardzo dobrze, może być najciekawszy ze wszystkich ćwierćfinałów.

Kocur 19.06.2008 20:26

Szczyt chamstwa ... jeśli Niemcy to wygrają to przestaje oglądać tą imprezę ... no .. może oprócz finału :/

tofik 19.06.2008 20:38

jeb... Niemcy jak zwykle. Wyglądają w stawce jakby się urwali z choinki, a jak przyjdzie co do czego to wygrywaja. eh

Kamson 19.06.2008 20:44

Spokojnie panowie. W drugiej połowie Portugalia im właduje 2-3 bramki i Niemcy wracają do domu :)

szlaQ 19.06.2008 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 554251)
Szczyt chamstwa ... jeśli Niemcy to wygrają to przestaje oglądać tą imprezę ... no .. może oprócz finału :/

Mam tak samo...

Devonisch 19.06.2008 21:38

Wkurza mnie to juz na maxa, ze kazda dyscyplina sportu do maksymalnych granic ogranicza jak sie tylko da bledy sedziow, cwaniactwo pilkarzy - tylko nie w pilce noznej. Paranoja

gigant 19.06.2008 21:39

Z pewnego źródła wiem, że Kołtoń końcówke meczu komentował z siurkiem w ręku.

rafalek 19.06.2008 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 554282)
Z pewnego źródła wiem, że Kołtoń końcówke meczu komentował z siurkiem w ręku.


:lol: :lol: :lol:

Moze dowiedziales sie tego od jego ulubionego kolegi Mateusza "Matiego" Borka...hahaha...ale sie usmialem...

A co do meczu, Niemcy zasłużyli na awans(niestety). Ale powiedzcie mi cos innego. Co ten Ricardo robi w bramce?? Przez 2 jego błędy Portugalia straciła 2 bramki...przeciez on w ogle nie umie wychodzic do dosrodkowan...masakra:-/ . Jakby stał w miejscu, to piłka uderzona przez Ballacka wpadła by mu prosto w ręce. Ale faktem jest tez, ze Ballac faulowal Ferreire. Prawie za to samo, Webb podyktowal karnego dla Austrii.

małolatTS 19.06.2008 21:45

ilość wypaczonych wyników na tym turnieju jest na prawdę zatrważająca...toż przecież przy tym to nawet nasze chłopaki w czerni nie wypadają tak źle

Aro1234 19.06.2008 21:45

Żal :( Oczywiście kolejne błędy sędziego + Ricardo... :| Ech dramat... Coś czuję po kościach Niemców w finale... :|

pan_premier 19.06.2008 21:46

o co wam chodzi?
Wg mnie Ballack faulował odruchowo, zresza Fereira nawet tego nei zauważył:D

NIemcy lepsi, Podolski i Ballack super forma. Portugalczycy maja słabe głowy, to taki połudnowy odpowiednik Polaków... Wydawało się, ze wyzbyli sie tego, ale dzisiaj od 1 minuty byli spięci i bez pomysłu.

Jeśli Chorwacja jutro awansuje, to półfinał będzie baaardzo ciekawy

edit


Jaki jest Ricardo wie każdy, + dla Niemców ze dwa razy zagrali piłke idealnie w to miejsce, gdzie bramkarz musi wyjśc, ale taki jak Ricardo i tak nie sięgnie, popatrzcie na te akcje raz jeszcze. To był idealny plan, tam mieli zagrywac...

Gucio25 19.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 554293)
Jeśli chorwacja jutro awansuje, to ółfinał będzie baaardzo ciekawy

tymbardziej że grany drugi raz, naprawde ciekaaaaawy.
UEFA.

rafalek 19.06.2008 21:49

Podejrzewam, ze mecz Chorwacja-Turcja moze byc baaaaaardzo zacięty. Wcale sie nie zdziwie, jak bedziemy mieli pierwszy konkurs karnych w tym turnieju. A półfinał Niemcy - Chorwacja moze wygladac jak mecz w grupie, tyle, ze Niemcy bedą tak grać.

pan_premier 19.06.2008 21:50

ale .......enie, no i co zrobisz, zestaw był ustawiony pod Szwajcarów a ze sa pipy to wykorzystaja to Niemcy. Mecz nie bedzie ciekawy bo juz taki był :lol:
gratuluje

gigant 19.06.2008 21:52

Gdyby nie Ricardo, Jacek "dziwna twarz" Krzynówek nie wyrównałby w Lizbonie. Gość jest poprostu słaby a że nie mają lepszego to im przegrywa kolejne mecze.

Ogryzek 19.06.2008 21:55

Wielkie pewne siebie portugalskie gwiazdory rozbite przez niemieckich rzemieslników:D

Sama linia obrony w Portugalii warta 120 mln EUR!!!!
Tylko pytanie co oni grali?

Niemcy wygrali zasłużenie i to boli tych co im kibicowali najbardziej (mnie to było obojetne). Ale docencie też klase Niemców - nie byli w tym meczu faworytami!!

PS
Jeśli jeszcze Chorwacja pokona Turcje to zwolennicy Leo bedą mieć kolejny argument - że graliśmy w grupie smierci i dlatego nie moglismy z niej wyjść (2 półfinalistów). Gdybyśmy za to grali z taką Portugalią to na pewno powtórzylibyśmy wynik z Chorzowa:D

Above 19.06.2008 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 554293)
Jeśli Chorwacja jutro awansuje, to półfinał będzie baaardzo ciekawy

Z drugiej strony jeśli awansuje Turcja to będziemy mieć derby Turcji ;)

_ukoL 19.06.2008 21:55

Tak to jest patrzeć na grę w fazie grupowej i lekceważyć Niemców. Wielu z forumowiczów lekceważy także Włochów, zobaczymy czy wielka Hiszpania ogra makaroniarzy. Portugalia mogła wygrać ale zamiast klepać tą piłkę i wymieniać miliony podań trzeba było mieć trochę cwaniactwa jak Ballack i wiedzieć kiedy, kogo popchnąć.

To jest piłka i wielkie mi błędy, walka na boisku i o to chodzi, a nie róbmy z piłki drugiej siatkówki. Może wprowadźmy przepis, żeby się piłkarze w ogóle nie dotykali. Paranoja.

C.Ronaldo - gdzie ta gwiazda. :P

Kurt 19.06.2008 21:55

Cytat:

ale .......enie, no i co zrobisz, zestaw był ustawiony pod Szwajcarów a ze sa pipy to wykorzystaja to Niemcy. Mecz nie bedzie ciekawy bo juz taki był :lol:
gratuluje
Ja powiem tak, terminarz jest głupi nawet nie gospodarsko, bardziej chodzi o to że drużyny z jednej grupy mogą spotkać się w półfinale, a nie dopiero w finale...,

Kuba_El_ToRo 19.06.2008 22:02

szczerze powiem myslalem ze niemcy nic nie pokaza po meczach grupowych a tu jednak... tu napisales ze linia obrony warta 120mln ale jednak pieniadze to nie wszystko:) ale ja i tak sądze ze Holandia lub jedyna juz słowiańska druzyna na euro Chorwacja...ale od zawsze bylem za Holandia za czasów jeszce de borów stama overmars cocu kluivert itd itp...

irman 19.06.2008 22:03

Zachowując wszelkie proporcje, dla mnie ten mecz był kolejnym argumentem przeciwko naszemu cudownemu Leeeeeooooooo. Większość narodu plus usłuszni dziennikarze łyknęli bajeczkę o tym, że nie dało się nic więcej ugrać, bo mamy beznadziejnych piłkarzy i musiało to wyglądać tak jak wyglądało.

Tymczasem przed dzisiejszym meczem faworytem była Portugalia. Nie ma co również dyskutować nad tym, że Portugalia w porónaniu do Niemców ma w większości lepszych, droższych i grających w lepszych klubach piłkarzy. I co??? WYstarczył tradycyjny charakter Niemców, świetna organizacja gry, konsekwencja w obronie i wykorzystywanie stałych fragmentów gry, żeby teoretycznie lepsza drużyna była bezradna. Jak widać da się. Jeszcze raz podkreślam, zachowując wszelkie proporcje miedzy nami a Helmutami:).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl