![]() |
No i 2:0....ojj..ten turniej cos faworytom nie lezy...Francja, Szwecja, Czechy,...ciekawe kto jeszcze..
EDIT: No..moze faktycznie nie faworyt, ale jedna z silniejszych drużyn...z tym faworytem przesadzilem |
Cytat:
|
Cytat:
:lol: |
A tak przy okazji..Hiszpania już remisuje z Grekami....ale Hiszpanie grali całkowitą reaerwą, więc chyba nie ma co sie dziwic, ze sie tak meczą..
|
Jak dla mnie dzisiejsza gra Rosjan powinna stać się definicją zwrotów takich jak "ambicja", "gra o awans", "nieodpuszczanie", "determinacja".
A że dołożyli do tego jeszcze wysokie umiejętności techniczne, zniszczyli Szwedów. |
Dla mnie Kołtoń świetnie komentuje. Szkoda, że Rosja z Holandią w 1/4... Wolałbym taki półfinał, bo oba zespoły na niego zasługują. Teraz widać, jak wielki jest potencjał w Rosji. Nawet fakt tego, że Hiddink ich trenuje mnie aż tak nie jara jak to jak oni grają. Kluby typu Zenit, Spartak, CSKA, Lokomotiv i inne to wielka wielka wieeeelka kasa i świetni zawodnicy.
|
No coz..Rosjanie przecza dosc trwałej teorii ze kto przegrywa pierwszy mecz(a przegrali sromotnie,1;4 z Hiszpania)nie wychodza z grupy....Ale Hiddik to klasa ,ustawienie,zmiennosc pozycjii..
Widzieliscie jak oni biegali???Polacy to muchy w smole,zel-betonowe kloce przy takim Arszawinie,ktory w 88 minucie biegl z pilka na bramke jakby to byl poczatek meczu....Ten mecz dedykuje wszystkim specjalistom Benkakera od przygotowania fizycznego,nie wiem mzoe ten z Rosjii mial swiezsze wyniki badan z NASA i stad taka roznica w przygotowaniu fizycznego zespolu???:D:lol: W kazdym razie awans Rosjii absolutnie zasluzony,i hit Rosja-Holandia ha ha bedzie sie działo :) P.S Arszawin,Pawluchenko,....w Rosjii zle nie maja,ale napewno znajda sie inni z lepszymi sumami kontkaktowymi :)W Kazdym razie przyszlosc wielka |
Mamy nie tego Holendra co trzeba :)
|
A wiecie co wam powiem Rosja bez Hiddinka to by gowno zdziałała.Hiddink to jest moim zdaniem najlepszy trener na świecie każdą drużyne potrafi ułożyć.Daje sobie ręke uciąć że jeżeli Hiddink trenował Polske to byśmy wyszli z grupy.Co do meczu jak już wspominałem Szwecja bez Ibrachimovicia gra jak Wisła bez Brożka.Cała taktyka Szwecji opierała sie na kilku podaniach w polu podanie do boku, dośrodkowanie, a nóż "żyrafa "strąci.Rosja grała dzisiaj rewelacyjnie i tylko żałuje że nie wpakowali Szwedom 3 bramki.Jeden minus w grze Rosji to Pavluchenko z całym szacunkiem do tego gracza ale skuteczność ma jak Brożek bez formy.Na 5 setek 1 wpadnie.Gdyby Dziś wykorzystał wszystkie sytuacje pewnie i by Ville dogonił.Stawiałem że Szwecja dupnie w ćwierćfinale a tu miła niespodzianka bo ich nie lubie :P.
I jeszcze jedno dacjei Hiddinka do Wisły to sukcesy w pucharach bedą :P |
Rosjanie się rozkręcają każdy kolejny mecz lepszy, przez to ćwierćfinał zapowiada się bardzo dobrze, może być najciekawszy ze wszystkich ćwierćfinałów.
|
Szczyt chamstwa ... jeśli Niemcy to wygrają to przestaje oglądać tą imprezę ... no .. może oprócz finału :/
|
jeb... Niemcy jak zwykle. Wyglądają w stawce jakby się urwali z choinki, a jak przyjdzie co do czego to wygrywaja. eh
|
Spokojnie panowie. W drugiej połowie Portugalia im właduje 2-3 bramki i Niemcy wracają do domu :)
|
Cytat:
|
Wkurza mnie to juz na maxa, ze kazda dyscyplina sportu do maksymalnych granic ogranicza jak sie tylko da bledy sedziow, cwaniactwo pilkarzy - tylko nie w pilce noznej. Paranoja
|
Z pewnego źródła wiem, że Kołtoń końcówke meczu komentował z siurkiem w ręku.
|
Cytat:
:lol: :lol: :lol: Moze dowiedziales sie tego od jego ulubionego kolegi Mateusza "Matiego" Borka...hahaha...ale sie usmialem... A co do meczu, Niemcy zasłużyli na awans(niestety). Ale powiedzcie mi cos innego. Co ten Ricardo robi w bramce?? Przez 2 jego błędy Portugalia straciła 2 bramki...przeciez on w ogle nie umie wychodzic do dosrodkowan...masakra:-/ . Jakby stał w miejscu, to piłka uderzona przez Ballacka wpadła by mu prosto w ręce. Ale faktem jest tez, ze Ballac faulowal Ferreire. Prawie za to samo, Webb podyktowal karnego dla Austrii. |
ilość wypaczonych wyników na tym turnieju jest na prawdę zatrważająca...toż przecież przy tym to nawet nasze chłopaki w czerni nie wypadają tak źle
|
Żal :( Oczywiście kolejne błędy sędziego + Ricardo... :| Ech dramat... Coś czuję po kościach Niemców w finale... :|
|
o co wam chodzi?
Wg mnie Ballack faulował odruchowo, zresza Fereira nawet tego nei zauważył:D NIemcy lepsi, Podolski i Ballack super forma. Portugalczycy maja słabe głowy, to taki połudnowy odpowiednik Polaków... Wydawało się, ze wyzbyli sie tego, ale dzisiaj od 1 minuty byli spięci i bez pomysłu. Jeśli Chorwacja jutro awansuje, to półfinał będzie baaardzo ciekawy edit Jaki jest Ricardo wie każdy, + dla Niemców ze dwa razy zagrali piłke idealnie w to miejsce, gdzie bramkarz musi wyjśc, ale taki jak Ricardo i tak nie sięgnie, popatrzcie na te akcje raz jeszcze. To był idealny plan, tam mieli zagrywac... |
Cytat:
UEFA. |
Podejrzewam, ze mecz Chorwacja-Turcja moze byc baaaaaardzo zacięty. Wcale sie nie zdziwie, jak bedziemy mieli pierwszy konkurs karnych w tym turnieju. A półfinał Niemcy - Chorwacja moze wygladac jak mecz w grupie, tyle, ze Niemcy bedą tak grać.
|
ale .......enie, no i co zrobisz, zestaw był ustawiony pod Szwajcarów a ze sa pipy to wykorzystaja to Niemcy. Mecz nie bedzie ciekawy bo juz taki był :lol:
gratuluje |
Gdyby nie Ricardo, Jacek "dziwna twarz" Krzynówek nie wyrównałby w Lizbonie. Gość jest poprostu słaby a że nie mają lepszego to im przegrywa kolejne mecze.
|
Wielkie pewne siebie portugalskie gwiazdory rozbite przez niemieckich rzemieslników:D
Sama linia obrony w Portugalii warta 120 mln EUR!!!! Tylko pytanie co oni grali? Niemcy wygrali zasłużenie i to boli tych co im kibicowali najbardziej (mnie to było obojetne). Ale docencie też klase Niemców - nie byli w tym meczu faworytami!! PS Jeśli jeszcze Chorwacja pokona Turcje to zwolennicy Leo bedą mieć kolejny argument - że graliśmy w grupie smierci i dlatego nie moglismy z niej wyjść (2 półfinalistów). Gdybyśmy za to grali z taką Portugalią to na pewno powtórzylibyśmy wynik z Chorzowa:D |
Cytat:
|
Tak to jest patrzeć na grę w fazie grupowej i lekceważyć Niemców. Wielu z forumowiczów lekceważy także Włochów, zobaczymy czy wielka Hiszpania ogra makaroniarzy. Portugalia mogła wygrać ale zamiast klepać tą piłkę i wymieniać miliony podań trzeba było mieć trochę cwaniactwa jak Ballack i wiedzieć kiedy, kogo popchnąć.
To jest piłka i wielkie mi błędy, walka na boisku i o to chodzi, a nie róbmy z piłki drugiej siatkówki. Może wprowadźmy przepis, żeby się piłkarze w ogóle nie dotykali. Paranoja. C.Ronaldo - gdzie ta gwiazda. :P |
Cytat:
|
szczerze powiem myslalem ze niemcy nic nie pokaza po meczach grupowych a tu jednak... tu napisales ze linia obrony warta 120mln ale jednak pieniadze to nie wszystko:) ale ja i tak sądze ze Holandia lub jedyna juz słowiańska druzyna na euro Chorwacja...ale od zawsze bylem za Holandia za czasów jeszce de borów stama overmars cocu kluivert itd itp...
|
Zachowując wszelkie proporcje, dla mnie ten mecz był kolejnym argumentem przeciwko naszemu cudownemu Leeeeeooooooo. Większość narodu plus usłuszni dziennikarze łyknęli bajeczkę o tym, że nie dało się nic więcej ugrać, bo mamy beznadziejnych piłkarzy i musiało to wyglądać tak jak wyglądało.
Tymczasem przed dzisiejszym meczem faworytem była Portugalia. Nie ma co również dyskutować nad tym, że Portugalia w porónaniu do Niemców ma w większości lepszych, droższych i grających w lepszych klubach piłkarzy. I co??? WYstarczył tradycyjny charakter Niemców, świetna organizacja gry, konsekwencja w obronie i wykorzystywanie stałych fragmentów gry, żeby teoretycznie lepsza drużyna była bezradna. Jak widać da się. Jeszcze raz podkreślam, zachowując wszelkie proporcje miedzy nami a Helmutami:). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl