![]() |
Cytat:
W ogóle co się dzieje z tą Wisłą, że musimy się wzorować z całym szacunkiem oczywiście, ale na Lechii? To Wisła powinna być tym klubem który wprowadza takie nowinki czy zmiany. |
Witam. moje pytnai jest następujące:
Cytat:
|
W takiej sytuacji też musisz pokazać dokument z PESEL-em np. paszport, książeczka zdrowia czy Bóg wie co jeszcze. Ważne żeby był PESEL.
No i musi być zgoda rodziców czy coś w ten deseń. |
Cytat:
|
A ja mam jeszcze takie pytanie... Wystarczy jak przyniosę legitymację i numer pesel na karteczce + oczywiście ten wniosek wydrukowany i uzupełniony ?
|
Do tych co narzekają. Bywało wiele, wiele gorzej :-) Jedynym minusem jest fakt, że nie mogę zanieść za kogoś tego wniosku.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
kto mysli o tym zeby zrobic sobie fote w koszulce Wisly. Na fotce gdzie jest Sobol troche tam widac tshirta :) |
No to ruszamy! Już nie tyle co po KK co przy okazji zobaczyć nową Strefę Kibica :)
\ |
Nie ma tego w artykule ale:
Utrata ważności poprzedniej Karty nie idzie w parze z utratą prawa pierwokupu na zajmowane miejsce - mam nadzieję. Może ktoś to potwierdzić czy znowu mamy się czuć wystrychnięci na dudka? Znowu będzie owczy pęd po miejsca? |
Mozliwośc wyrobienia karty w niedzielę to jest coś co mnie bardzo miło zaskoczyło. Nie pozostaje nic innego "zamiejscowym" jak zrobic sobie w niedziele wycieczkę do Krakowa, zwiedzic SK i wypic piwko przy ciepłej słonecznej pogodzie. Uwaga tylko na czarnych.
Dodatkowo, jak ktos wczesniej wspomniał, wszystko na miejscu, odbiór od razu. Czy ktoś jeszcze narzeka?;) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_abonamentow/ Warto kupić abonament, ponieważ zapewnia on: - prawdziwie sportowe emocje na meczach przy Reymonta 22 - oszczędność czasu i pieniędzy - gwarancję stałego miejsca na nowym stadionie - pierwszeństwo przy zakupie karnetu na rundę wiosenną 2011 Wiec chyba mozna byc spokojnym :) |
|
Cytat:
|
Elegancki pomysl z tymi smyczkami gratis do kazdej Karty Kibica. Tak mozna przyciagnac fanow. Oby tak dalej :)
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7242693974.jpg
Czy ten rozmiar karty kibica to jedynie impresja grafika, czy ona naprawdę będzie takiej kieszonkowej wielkości? |
Cytat:
|
Coś Ty, to jest jest zminimalizowane. Tak na prawdę to będziemy musieli ciężarówkami podjeżdżać...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
10 zł w gotówce nie masz?
|
Cytat:
kto by dyche nosił przy sobie :lol: |
a no tak ;D godzinę przed kupnem KK pójdzie do banku żeby wpłacić 10 zł na kartę a następnie nią zapłacić, świetne wyjście ;D
|
No to zjechaliście mnie ładnie, widać nie rozumiecie o co chodzi...
W czasach gdzie bilet mpk można kupić przez komórkę nasz klub nie wprowadził jeszcze możliwość zapłaty za bilet kartą, już wiele razy zdarzyło mi się, że miałem tylko kartę, ale co... oczywiście kart nie przyjmujemy, już w warzywniaku płace kartą bo wygodniej i jest taka możliwość a tutaj... Nie chodzi o to, że nie mam 10zł, albo że mam pierwszą kartę i chce się pokazać, chodzi o udogodnienia dla klientów. |
Tak całkiem serio to na pewno będzie możliwość zapłaty kartą ;)
|
Cytat:
|
Z relacji:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl