![]() |
cholera najgorsi dalej w grze:-/
tibilisi tez nie:-/ |
Pao - z tibilisi :D nici z rewanżu
|
Pani co powie: http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
|
i po tiblisi nie będzie rewanżu
|
No to z Dinamo już nie zagramy.
|
Dinamo Tbilisi odpadlo ufff :rotfl:
|
Ufff , nie Goeteborg:)
|
uff goteborg poszedł:D
|
Czemu zawsze nas losują na końcu? :D
|
zobaczycie, dadzą nam Żydków!
|
Bedzie Beitar albo MTK
|
no to Drogheda tez nie:-/
szlak ja pier**** |
coś czuję Jeruzalem w kościach
No i po co oglądaliśmy, z góry było wiadomo. |
zeby tylko na zydów nie trafic
|
nieeeeeeeeeeee;(
|
Beitar....
|
Wisła -Beitar...hmm
|
no to jedziemy dio zydów !!!!
|
Beitar ... ;x
|
a my Beitar
|
No to gramy z beitarem :D
|
No to z Zydkami gramy...
|
Żydy ja nie moge
|
hehe żydki :)
|
Do dupy. Gramy z Beitarem. :-/
|
Beitar Jerusalem hahahahhha no to gruboo:d
|
no to ****a z zydami gramy
|
no i masz. Beitar
|
Do Izraela!
Jak nie przejdziemy ich to będzie ciężka próba cierpliwości dla Cupiała... Ale to raczej mało prawdopodobne:) Losowanie jak dla mnie dobre. Tylko szkoda że wyjazd taki daleki... |
Żydy. 2 mecz u siebie;)
edit: K*rwa ludzie przestancie panikowac ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl