Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

Ricken 01.07.2008 11:22

cholera najgorsi dalej w grze:-/
tibilisi tez nie:-/

Jelon 01.07.2008 11:23

Pao - z tibilisi :D nici z rewanżu

Aga21 01.07.2008 11:23

Pani co powie: http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html

funkykoval 01.07.2008 11:23

i po tiblisi nie będzie rewanżu

Quet 01.07.2008 11:23

No to z Dinamo już nie zagramy.

K_2 01.07.2008 11:23

Dinamo Tbilisi odpadlo ufff :rotfl:

krasny 01.07.2008 11:23

Ufff , nie Goeteborg:)

Ricken 01.07.2008 11:24

uff goteborg poszedł:D

emailowiec 01.07.2008 11:24

Czemu zawsze nas losują na końcu? :D

gdsmk 01.07.2008 11:25

zobaczycie, dadzą nam Żydków!

krasny 01.07.2008 11:25

Bedzie Beitar albo MTK

Ricken 01.07.2008 11:25

no to Drogheda tez nie:-/
szlak ja pier****

MicK 01.07.2008 11:25

coś czuję Jeruzalem w kościach

No i po co oglądaliśmy, z góry było wiadomo.

szprotson 01.07.2008 11:25

zeby tylko na zydów nie trafic

Przemoo 01.07.2008 11:26

nieeeeeeeeeeee;(

Zienczuk8 01.07.2008 11:26

Beitar....

gumoowy 01.07.2008 11:26

Wisła -Beitar...hmm

Jelon 01.07.2008 11:26

no to jedziemy dio zydów !!!!

Telus 01.07.2008 11:26

Beitar ... ;x

funkykoval 01.07.2008 11:26

a my Beitar

WislakWloszczowa 01.07.2008 11:26

No to gramy z beitarem :D

piter116 01.07.2008 11:26

No to z Zydkami gramy...

szczaq21 01.07.2008 11:26

Żydy ja nie moge

pysio 01.07.2008 11:26

hehe żydki :)

Quet 01.07.2008 11:26

Do dupy. Gramy z Beitarem. :-/

WislaJKG 01.07.2008 11:26

Beitar Jerusalem hahahahhha no to gruboo:d

M89 01.07.2008 11:26

no to ****a z zydami gramy

gdsmk 01.07.2008 11:26

no i masz. Beitar

@lek 01.07.2008 11:26

Do Izraela!

Jak nie przejdziemy ich to będzie ciężka próba cierpliwości dla Cupiała...
Ale to raczej mało prawdopodobne:) Losowanie jak dla mnie dobre.
Tylko szkoda że wyjazd taki daleki...

Mrsnh 01.07.2008 11:26

Żydy. 2 mecz u siebie;)

edit: K*rwa ludzie przestancie panikowac !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl