![]() |
http://allegro.pl/my_page.php?uid=9435959
Możliwe to aby oryginalne koszulki takich klubów jak np. Arsenal, Manchester, Inter kosztowały 60 zł? Proszę o pomoc. |
ale przesylka 30zl kosztuje :P
|
Cytat:
|
No tak, ale np. koszulka ManU w galerii jest za 250zł...
A w Anglii podobno wychodzi na nasze ok. 130zł, a tu nagle 60zł? |
Z tym 130 zł to byłbym ostrożniejszy, bo np. moja koszulka Chelsea kosztowała 44 funty, także- według mnie- wątpliwa jest ich orginalność.
|
Witam...mam pytanko...co trzeba niacisnąć aby przywolac bramkarza przy rzucie rożnym w FIFIE 08...pokazuje mi zeby r, ale to jest na pada...a co trzeba przycisnąć na klawiaturze??
EDIT: Ahh..dzieki saklak...cos poszperam i moze ustawie..:P Niestety, nie ma takiej opcji, ale mimo wszystko dzieki za pomoc..:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://allegro.pl/my_page.php?uid=9435959
Możliwe to aby oryginalne koszulki takich klubów jak np. Arsenal, Manchester, Inter kosztowały 60 zł? Proszę o pomoc. http://www.chelseamegastore.com/stor...aspx?pid=49463 I tyle w tym temacie, to sa zwykle Chinskie podroby ktore mozesz zamowic kontener po 5 zl za sztuke |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie, nie myśle, ale są to koszulki z magazynow tam gdzie je robią (Bliski Wschód). 300 pozytywnych opinii plus zdjęcia dużo mówi, ale ja też nie mam pewności, przynajmniej narazie.
|
Cytat:
Przyklad Wes orginalna Wisly i porownaj z taka sama podrobiona na zdieciu nie widac nic gorzej jak przygladniesz sie z bliska i wezmiesz do reki, raz sie dalem tak zrobic bo tez myslalem ze orginal |
Co do oryginalności tych koszulek to wydaje mi sie,że jest to mało prawdopodobne,jednak prosiłbym aby ktoś z Was jeżeli ma którąś z tych koszulek i ma oryginalną wziął do ręki i może jakąś różnice zauważy.
|
Jak dojechac z Krakowa do hurtowni zoologicznej "Eskulap" w Zabierzowie ul Krakowska 311 ? Jakim autobusem ?
dokladniej tutaj http://mapa.szukacz.pl/?x=559350&y=249430&zoom=4 albo jak sie najblizszy przystanek nazywa ? |
Więc.. Gdzie w Krakowie jest jakiś sklep w którym będzie dość duży wybór halówek, korków?
Swoją drogą potrzebuję jakieś korki cena tak do 300 zł. jakby ktoś coś mógł polecić to by było fajnie :P |
Decathlon na Zakopiańskiej....butów od groma, a i promocje ciekawe.../i jeszcze jedna rada...jak bedziesz mogla, to kupuj produkt niebieski - najtańszy, a bardzo dobra jakość
|
korki Casual bardzo fajne sa ogolnie dostepne w GO SPORCIE gdzie kupisz tez inne marki
|
Cytat:
|
Ja mówie poważnie...niebieski produkt jest najtańszy, a jakością nie odbiega od swoich drogich "braci":P
|
Tu bym miała pewne zastrzeżenia :P bo niejednokrotnie markowe buty okazywały się lepszy i wygodniejsze do gry.. no i bardziej wytrzymałe
|
Cytat:
Kraksport na Dąbiu :) |
Cytat:
Jeżeli tak to przepraszam, ze sieję zamęt..ja jeszcze problemu z "niebieskim" nie miałem, więc tylko go zareklamowalem:P:P:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
PILNE!! Jak utowrzyć op. cit z ksiązki która jest pod redakcją 4 gości. W książce jednego autora podaje się nazwisko i daje op. cit.a w pracach zbiorowych mam w przypisie wypisywać wszystkich 4 gosci czy dac tutuł ksiązki i op. cit ???
|
Kiedy mniej więcej będą sprzedawane karnety?
Ile trwa wyrobienie elektronicznej karty kibica, bo coś mi się obiło o uszy, że 3 tygodnie? I czy da się złożyć wniosek na kartę przez neta? |
Cytat:
2. Jak ja wyrabiałem to 3 dni 3. Nie |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl