![]() |
bez jaj Wisły nie ma a Legia i Lech w UEFA jest juz w programie na zywo mam nadzieje że pokażą nasz meczyk na żywo...
|
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta
|
Cytat:
Nie da rady ich 'zbombardować' mailami, czy coś, aby pokazali ten mecz? Ps. Tak sobie myślę [łudząc się] może jeszcze prowadzą negocjacje ze sportfive? |
Cytat:
|
jakby chcieli to by sie nie kolidowało taki mecz i zeby nie pokazali ehhh przeciesz jest jeszcze tvp1 tvpinfo wiec tu moze leciec pekin a tu Wisełka ja licze jeszcze na to ze pokażą
|
właśnie wysłałem mail do [email protected]
niestety nie ma bezpośredniego maila do Roberta Korzeniowskiego, ale Cytat:
|
bez paniki, poczekajmy spokojnie na oficjalne info. Nie możliwe jest to że tego meczu nikt nie pokaże. Przecież mówiło sie że Wisła zarobi grubą kase za prawa do transmisji, więc ktos je musiał kupić. Pozatym dla TVP byłby to równiez ogromny zysk z reklam i frekwencji przed telewizorami. A to że nie ma w programie to jeszcze nic nie znaczy. Termin meczów Lecha i Legii był znany wczesniej i być może Wisły nie uwzględniono jeszcze w programie TV. A napewno mecz nie koliduje z Pekinem bo jak ktos napisał wtedy jest tam noc...
|
Jesli zadna stacja nie pusci tego meczu to prawdopodobnie HQTV, oczywiscie jelsi wykombinuje jakos ten mecz, bedzie bilo rekordy ogladalnosci ; d
|
Cytat:
Oglądnijcie sobie w któryś dzień igrzyska to się dowiecie że transmisje z IO są od 3 w nocy do góra 16-17 więc godzina meczu nijak się ma do godziny transmisji. Zamiast pisać takie pierdoły to może lepiej najpierw pomyśleć... |
Cytat:
22:05 Igrzyska Olimpijskie w Pekinie - letnie igrzyska olimpijskie a jak nie umiesz oglądać na sopcascie meczów to się łudź dalej ze na TVP puszcza Wisłę Istnieje również taka ewentualność ze pod hasłem IO w Pekinie na tvp 2 kryje się transmisja Wisełki z Barcą i oby tak bylo |
Na telegazecie TVP1 strona 203 bodajże jest napisane że mecze Wisły będą na żywo w TVP2
|
Napisane jest też, że pierwszy mecz o 22.00 :rotfl: Widać, że "fachowcy"...
|
panowie spokojnie juz w programie na telegazecie jest napisane IO o 21 a o 21:50 mecz LM
|
tam jest napisane ze mecz bedzie w TVP2 o 22 i na TYP2 telegazecie jest w programie cyli meczyk na 100% bedzie
|
Cytat:
|
Otrzymałem dziś odpowiedź od TVP drogą elektroniczną, w której Zespół d/s widzów zapewnił, że oba spotkania Wisły z Barceloną będą transmitowane. W związku z powyższym proponuję wrzucić na luz :)
Pozdrawiam. |
http://www.tvp.pl/program/ i wszystko sie wyjasniło. Mówiłem, nie panikować. ;) Mecz jest juz w środe w programie TV
|
TVP 2 13.08.2008r.
22:00 Puchar UEFA - FC Barcelona - Wisła Kraków Nie ma to jak profesjonalizm TVP... Poza tym, mecz zaczyna się o 21:45, i mam nadzieję że od tej godziny będą go pokazywać.. ;p |
no cóż, jaka telewizja tacy pracownicy. :)) Ale błędu nie można im zarzucić bo liga mistrzów to tez puchar podlegający pod UEFA :D:D
|
Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Stachu, TVP wtedy zaczynała pokazywać jakiś nowy serial, chyba "Barwy Szczęścia":-/ Dlatego też mecz pokazywany był z opóźnieniem:-) |
Teraz powinni na 100% zacząć transmisje o czasie, a co do Groclinu to były Barwy Szczęścia...
|
Transmisja meczu Barca vs Wisla w Chicago.
Mam pytanie. Czy ktos wie jakie kluby beda w Chicago i okolicach transmitowac srodowy mecz Wisly w Barcelonie?
Probuje sie cos dowiedziec, szukalem na necie ale niestety nic nie moge znalezc. Usuncie ten temat w srode. Dzieki. |
Będę w tym czasie zagranicą i stąd pytanie - BarcaTV pokaże ten mecz na żywo?
|
Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizji??odrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/
|
Cytat:
|
jaka jest jakosc ? jak powyzej 800 kbps to moge zaplacic te 60 zeta :/
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl