Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

BęczarkaTS 10.08.2008 21:59

bez jaj Wisły nie ma a Legia i Lech w UEFA jest juz w programie na zywo mam nadzieje że pokażą nasz meczyk na żywo...

dymek_nhs 10.08.2008 22:48

Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta

w0lno. 10.08.2008 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 583228)
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta

To zaj... będą nam jazdę konną czy inne szachy pokazywać :| Kto to będzie oglądał? Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie chciałaby obejrzeć tego spotkania.
Nie da rady ich 'zbombardować' mailami, czy coś, aby pokazali ten mecz?

Ps. Tak sobie myślę [łudząc się] może jeszcze prowadzą negocjacje ze sportfive?

Uran235 10.08.2008 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 583228)
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta

Mecz jest o 21:45. Pekin jest siedem godzinj do przodu w stosunku do Wa-wy. Jakby nie patrzeć mecz będzie w godzinach 4:45 - 6:45 czasu Pekińskiego, podejrzewam, że o tej porze olimpijczycy śpią. Mecz musi być, jak go nie pokarzą to będzie kompromitacja naszych mediów i tyle.

BęczarkaTS 10.08.2008 22:58

jakby chcieli to by sie nie kolidowało taki mecz i zeby nie pokazali ehhh przeciesz jest jeszcze tvp1 tvpinfo wiec tu moze leciec pekin a tu Wisełka ja licze jeszcze na to ze pokażą

dostuffca 10.08.2008 23:23

właśnie wysłałem mail do [email protected]
niestety nie ma bezpośredniego maila do Roberta Korzeniowskiego, ale


Cytat:

do Szefa Redakcji Sportowej,
Pana Roberta Korzeniowskiego

Szanowny Panie

Wygląda na to, że kierowany przez pana dział sportu Telewizji Polskiej przeoczył fakt, iż dnia 13 sierpnia 2008 roku Wisła Kraków zmierzy się na Camp Nou z FC Barcelona w III rundzie eliminacji Ligi
Mistrzów.

Pana redakcja już raz zgodziła się na przerwanie spotkania Lechii Gdańsk z Wartą Poznań by uraczyć widzów misyjną transmisją lokalnej konwencji pewnej partii politycznej. Jeśli wierzyć ramówce TVP2, dostępnej na Państwa stronie i tym razem zamierzają Państwo popełnić tego rodzaju błąd i widzów spragnionych doznań sportowych uraczą Państwo nic nie wnoszącym studiem olimpijskim oraz pojedynkiem kabaretowym Łowcy.B vs. Grupa MoCarta. Wydaje mi się, że to wydarzenie spokojnie można by retransmitować w innej porze, na innym kanale.

Proszę o nie lekceważenie milionów kibiców piłki nożnej mieszkających w tym kraju, będących płatnikami abonamentu RTV i przeprowadzenie relacji na żywo z wielkiego wydarzenia jakim jest mecz Mistrza Polski z FC Barceloną. Mecz ten góruje nie tylko rangą czy poziomem sportowym nad meczami eliminacji pUEFA, które zamierzają Państwo transmitować na żywo, ale również budzi wśród kibiców większe zainteresowanie.

z poważaniem

radekogi 10.08.2008 23:30

bez paniki, poczekajmy spokojnie na oficjalne info. Nie możliwe jest to że tego meczu nikt nie pokaże. Przecież mówiło sie że Wisła zarobi grubą kase za prawa do transmisji, więc ktos je musiał kupić. Pozatym dla TVP byłby to równiez ogromny zysk z reklam i frekwencji przed telewizorami. A to że nie ma w programie to jeszcze nic nie znaczy. Termin meczów Lecha i Legii był znany wczesniej i być może Wisły nie uwzględniono jeszcze w programie TV. A napewno mecz nie koliduje z Pekinem bo jak ktos napisał wtedy jest tam noc...

albert02 11.08.2008 09:12

Jesli zadna stacja nie pusci tego meczu to prawdopodobnie HQTV, oczywiscie jelsi wykombinuje jakos ten mecz, bedzie bilo rekordy ogladalnosci ; d

St@chu 11.08.2008 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 583228)
Coś mi się obiło o uszy że Mecz Wisły z Barcą koliduje z transmisją IO i go nie będzie :/ można liczyć na razie na sopcasta

Ludzie ****a uspokójcie się...

Oglądnijcie sobie w któryś dzień igrzyska to się dowiecie że transmisje z IO są od 3 w nocy do góra 16-17 więc godzina meczu nijak się ma do godziny transmisji.

Zamiast pisać takie pierdoły to może lepiej najpierw pomyśleć...

dymek_nhs 11.08.2008 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 583336)
Ludzie ****a uspokójcie się...

Oglądnijcie sobie w któryś dzień igrzyska to się dowiecie że transmisje z IO są od 3 w nocy do góra 16-17 więc godzina meczu nijak się ma do godziny transmisji.

Zamiast pisać takie pierdoły to może lepiej najpierw pomyśleć...

Stachu nie pitol bo sprawdzałem program tv w internecie na ten dzień i są IO jak nie wierzysz to sam zobacz

22:05 Igrzyska Olimpijskie w Pekinie - letnie igrzyska olimpijskie
a jak nie umiesz oglądać na sopcascie meczów to się łudź dalej ze na TVP puszcza Wisłę

Istnieje również taka ewentualność ze pod hasłem IO w Pekinie na tvp 2 kryje się transmisja Wisełki z Barcą i oby tak bylo

Schabek 11.08.2008 10:36

Na telegazecie TVP1 strona 203 bodajże jest napisane że mecze Wisły będą na żywo w TVP2

Football Sorceress 11.08.2008 10:46

Napisane jest też, że pierwszy mecz o 22.00 :rotfl: Widać, że "fachowcy"...

BęczarkaTS 11.08.2008 10:46

panowie spokojnie juz w programie na telegazecie jest napisane IO o 21 a o 21:50 mecz LM

peterwislak 11.08.2008 10:50

tam jest napisane ze mecz bedzie w TVP2 o 22 i na TYP2 telegazecie jest w programie cyli meczyk na 100% bedzie

Mako 11.08.2008 11:53

Cytat:

(...) mecz w Krakowie na pewno pokaże TVP. - Cena zależy od rynku telewizyjnego, prestiżu klubu oraz stopnia rozgrywek. Prawo do pokazania meczu w Barcelonie ma telewizja hiszpańska i z nią polska stacja telewizyjna musi rozmawiać o ewentualnej transmisji - dodaje Placzyński.
za miasto.gazeta.pl

Fafał 11.08.2008 12:55

Otrzymałem dziś odpowiedź od TVP drogą elektroniczną, w której Zespół d/s widzów zapewnił, że oba spotkania Wisły z Barceloną będą transmitowane. W związku z powyższym proponuję wrzucić na luz :)
Pozdrawiam.

radekogi 11.08.2008 12:57

http://www.tvp.pl/program/ i wszystko sie wyjasniło. Mówiłem, nie panikować. ;) Mecz jest juz w środe w programie TV

unbelievable 11.08.2008 13:36

TVP 2 13.08.2008r.
22:00 Puchar UEFA - FC Barcelona - Wisła Kraków

Nie ma to jak profesjonalizm TVP... Poza tym, mecz zaczyna się o 21:45, i mam nadzieję że od tej godziny będą go pokazywać.. ;p

radekogi 11.08.2008 15:41

no cóż, jaka telewizja tacy pracownicy. :)) Ale błędu nie można im zarzucić bo liga mistrzów to tez puchar podlegający pod UEFA :D:D

Wrona 11.08.2008 16:11

Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...

Jaro1991 11.08.2008 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wrona (Post 583534)
Jeszcze jest opcja transmisji z poślizgiem, np. 20 min. To by tłumaczyło godzine transmisji. Było tak jakis czas temu z jakimś meczem też chyba pucharowym. Na tvp sport był na żywo, na tvp2 z poślizgiem...

Tak było z meczem Groclinu w PUEFA w Belgradzie z tamtejszą Crveną Zvezdą. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45, zaś TVP2 transmisje zaczęła o 21:05:)

St@chu 11.08.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 583540)
Tak było z meczem Groclinu w PUEFA w Belgradzie z tamtejszą Crveną Zvezdą. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:45, zaś TVP2 transmisje zaczęła o 21:05:)

Ale z tego co pamiętam to mieli wtedy jakiś sensowny powód... Bo coś innego transmitowali na żywo... Nie pamiętam dokładnie co to było... Ale tak bez powodu tego meczu nie przeniesli na 20 minut po realnym rozpoczeciu...

Uran235 11.08.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 583550)
Ale z tego co pamiętam to mieli wtedy jakiś sensowny powód... Bo coś innego transmitowali na żywo... Nie pamiętam dokładnie co to było... Ale tak bez powodu tego meczu nie przeniesli na 20 minut po realnym rozpoczeciu...

Ten rozsądny powód to były debiutujące "Barwy szczęścia" o ile dobrze pamiętam. TVP jest już żałosne i z roku na rok robi się coraz gorsze, szczególnie w kwestii transmitowania imprez sportowych.

Jaro1991 11.08.2008 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St@chu (Post 583550)
Ale z tego co pamiętam to mieli wtedy jakiś sensowny powód... Bo coś innego transmitowali na żywo... Nie pamiętam dokładnie co to było... Ale tak bez powodu tego meczu nie przeniesli na 20 minut po realnym rozpoczeciu...


Stachu
, TVP wtedy zaczynała pokazywać jakiś nowy serial, chyba "Barwy Szczęścia":-/ Dlatego też mecz pokazywany był z opóźnieniem:-)

bravelukas 11.08.2008 19:04

Teraz powinni na 100% zacząć transmisje o czasie, a co do Groclinu to były Barwy Szczęścia...

InfinitI 11.08.2008 22:32

Transmisja meczu Barca vs Wisla w Chicago.
 
Mam pytanie. Czy ktos wie jakie kluby beda w Chicago i okolicach transmitowac srodowy mecz Wisly w Barcelonie?
Probuje sie cos dowiedziec, szukalem na necie ale niestety nic nie moge znalezc.

Usuncie ten temat w srode.
Dzieki.

Wizard 11.08.2008 22:34

Będę w tym czasie zagranicą i stąd pytanie - BarcaTV pokaże ten mecz na żywo?

SolidSnake 12.08.2008 04:53

Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizji??odrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/

Wrona 12.08.2008 05:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SolidSnake (Post 583788)
Witam!Jestem aktualnie w Chicago i mam male pytanie a zarazem prosbe.Czy moglby mi ktos powiedziec gdzie albo jak moge ogladnac srodowy mecz z Barcelona na zywo?w internecie badz w telewizji??odrazu mowie ze przez sopcast nie dam rady ani przez polskie strony www,z powodow regionalnych czy cos w tym stylu... :/

Spróbuj tutaj, może nie będzie ograniczeń regionalnych http://www.fcbonline.tv/

jarecki 12.08.2008 12:33

jaka jest jakosc ? jak powyzej 800 kbps to moge zaplacic te 60 zeta :/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl