![]() |
mecz z austria nie byl zadnym wypadkiem... grali go po bardzo ciezkich treningach, wiec nie dziwne, ze nie mogli za szybko biegac. zreszta sparingow przeceniac nie mozna, ale jednak pewien obraz zespolu daja, szczegolnie jak gramy z klasowymi zespolami, ktore tez juz beda zaczynac sezon.
|
Ma być transmisja, ale czy w polskiej telewizji ? Tego nie wiem.
|
Cytat:
Widać, ze w ostatnich minutach chłłopaki nie maja sił. |
Cytat:
Antonsson (srodkowy obronca zmieniony w przerwie) o rzucie karnym powiedzial, ze zadnego faulu nie bylo, a nasz zawodnik sie potknal o wlasne nogi :-) |
gratulacje nawet za remis
kopenhaga jak wiaadomo to klasowy zespol mam nadzieje ze jednak ten mecz kontrolny otworzy kontrolki naszym dzialaczom ze konieczne sa wzmocnienia na pewne formacje w naszej druzynie |
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... na oficjalce ponoc mają zdjecie które swiadczy ze ktoś go tam za kozulke łapał
|
Jaka LM? Jaka faza grupowa PUEFA? My z taką polityką Betaru możemy nie przejść - i nie mówię tego na podstawie jednego, czy dwóch ostatnich sparingów.
Ale jak Rada Nadzorcza i Cupiał, tak jak np: przed 2 laty i za kadencji Petrescu mają w dupie oceny trenerów, i fachowców, a wszystkich oszukują złudnymi obietnicami, to na co my liczymy? Petrescu nie dał z siebie potem zrobić kozła ofiarnego, ciekawe, czy nie da też Skorża... Bez wzmocnień, to tylko kwestia czasu, kiedy wyleci płacąc nie za swoje błędy. |
Cieszę się z remisu, tym bardziej, że rywal był niezły. Teraz jednak wyniki się nie liczą, to są przygotowania do zbliżającego się sezonu i LM. Należy wykryć i zlikwidować to co jest złe, poprawić na lepsze.
"Trening czyni mistrza" |
Bramki z dzisiejszego meczu tutaj >>
|
Z FC Koper 10ego gramy na 100% ?
|
Cytat:
|
Cytat:
BTW mam nadzieje, ze nie odwolamy sparingu z LFC przez jakis glupi superpuchar. |
Cytat:
Sparing z L-poolem moze tylko zaciemnic obraz -15 zmian, enty sklad itp -pozatym to tylko sparring(tak jakby dal nam cos sparing z Celtikiem czy Sevilla). Mecz(a nie sparing) z Legia to pierwszy mecz, ktory pokaze nam gdzie jestesmy. |
Brac tego Lalina, to bedzie drugi Costly !!
|
Z pewnością mecz o superpuchar z Legią będzie bardziej wartościowy od przetarcia z jedną z najlepszych drużyn w historii :D
Sam chyba nawet ostatnio pisałeś o tym, że w Polsce brakuję siatki skautów itp. Wyobraź sobie, że Liverpool ma ją jedną z najlepszych na świecie, więc do niego trafiają same perełki i już z nimi sparing mbędzie bardziej wartościowy, niż prawie sparing z warszawiakami, dodatkowo grającymi w II skłądzie (bo mają mecz w PUEFA)Podejrzewam, że III skład Liverpoolu jest o wiele wart niż Wisła :D Widziałeś jak nasi grali o puchar ligi z Legią?- na stojąco, to samo może być teraz.Owszem, mogą gadać, coś innego, ale niewiadomo co oni mają z głowach. Inaczej będzie z Liverpoolem, bo każdy będzie się chciał pokazać. |
Jesli Legia tez zamierza to zlac(nie wzialem pod uwage ze wczesniej zaczynaja puchary) to masz racje;)
|
Cytat:
Szkoda, że terminy gonią i przeniesienie Superpucharu jest raczej niemożliwe. |
Oczywiscie ze musimy rozegrac oba mecze
Z Liverpoolem dlatego ze jest to dla nas przetarcie przed el LM i pewnie bedziemy grali takim samym ustawieniem i składem. Musimy trenować i grac mecze kontrolne z rywalami tego typu i formatu, wlasnie przed rozgrywkami LM. Natomiast cała reszta, która nie zagra w meczu lub niedostatecznie sie zmeczy, wraca i gra w superpucharze, bo to raczej o prestiż. |
Kontuzja Andrzeja NiedzielanaNAPASTNIK KRAKOWSKIEJ WISŁY NABAWIŁ SIĘ URAZU
Andrzej Niedzielan nie może trenować. Napastnik Wisły Kraków narzeka na ból mięśnia dwugłowego uda i jego udział w najbliższym treningu jest wykluczony. Nie wiadomo czy Niedzielan zagra w sparingu przeciwko FC Koper. Problemy z mięśniami brzucha doskwierały natomiast Radosławowi Sobolewskiemu, ale prawdopodobnie nie przeszkodzi mu to w treningach. Z piłkarzami Wisły pożegnał się już natomiast Antoni Łukasiewicz, który nie przeszedł pomyślnie testów w zespole Białej Gwiazdy. Niedawny obrońca Uniao Leiria na odchodne życzył wiślakom powodzenia w eliminacjach Ligi Mistrzów. No to pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! |
Cytat:
Już mam wieszać sznur na haku? |
Cytat:
Ja jak będzie potrzeba kopnę krzesło :D |
http://sport.onet.pl/0,1248707,17855...wiadomosc.html
Cytat:
btw. Liverpool ma być w podstawowym składzie, Wisła to uzgodniła, czy nic nie wiadomo? |
http://pl.youtube.com/watch?v=BPV8zzXZocs
Dobrze się bawią chłopaki. Niech zobaczą co daje im Wisła...;) |
Cytat:
|
To już troszke ponad godzinke i kolejny sparing Tym razem z FC Koper. Start o 18. Mam nadzieje ze będzie relacja na stronie.
|
Nie bedzie dzisiaj relacji na TWSD? :<
Update A jednak jest relacja :D No no troche eksperymentalny sklad. Ale jedno co mnie cieszy od poczatku zgrupowania to ze Skorza wreszcie stawia na Jirsaka, bo praktycznie w kazdym sparingu wychodzi w podstawowym skladzie. Mysle ze jesli bedzie tak dalej, to z Tomasa bedziemy mieli wieeele pociechy :D |
|
No brawo tomek
dawidowski wreszcie cos ustrzelił a moze bedzie to nasz czarny kon !! |
1:0 Tomasz Dawidowski 4 min
No to mamy prawego pomocnika... Pierwsze wzmocnienie. |
To samo miałem napisac ;]
Dawidowski, lepszy niz Łobo :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl