Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

LooNatyk 08.07.2008 19:03

mecz z austria nie byl zadnym wypadkiem... grali go po bardzo ciezkich treningach, wiec nie dziwne, ze nie mogli za szybko biegac. zreszta sparingow przeceniac nie mozna, ale jednak pewien obraz zespolu daja, szczegolnie jak gramy z klasowymi zespolami, ktore tez juz beda zaczynac sezon.

tofik 08.07.2008 19:04

Ma być transmisja, ale czy w polskiej telewizji ? Tego nie wiem.

regan 08.07.2008 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 564193)
mecz z austria nie byl zadnym wypadkiem... grali go po bardzo ciezkich treningach, wiec nie dziwne, ze nie mogli za szybko biegac. zreszta sparingow przeceniac nie mozna, ale jednak pewien obraz zespolu daja, szczegolnie jak gramy z klasowymi zespolami, ktore tez juz beda zaczynac sezon.

Mecz z Austrią był w 4 dniu przygotowań do seznu, a oni jutro zaczynają lige, wiec tego meczu na naszym poziomie nie mieliśmy prawa wygrać!! Nie jesteśmy Realem! ani zadnym Manchestrem

Widać, ze w ostatnich minutach chłłopaki nie maja sił.

zdz_dk 08.07.2008 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kądzikowski (Post 564190)
72'Trener Duńczyków dziko pokrzykuje na swoich podopiecznych

haha...dziko

Wg relacji cały czas przewazamy i to bardzo mnie cieszy. Miejmy nadzieje, ze meczz Austrią był tylko wypadkiem prz pracy. Jestem ciekawy, jak nasi zaprezentują się w starciu z Liverpoolem.
BTW. Będzie prowadzona jakas relacja telewizyjna z tego meczu, czy pozostanie nam czytac?

EDIT:
jestem ciekawy, jak spisuje się ten cały Łukasiewicz. Nic o nim nie piszą. Z jednej strony dobrze bo znaczy to, ze nie popelnia bledow, z drugiej zle, bo w ogole nie interweniuje w obronie.

Wg relacji dunskiej, to FCK przewaza :-)

Antonsson (srodkowy obronca zmieniony w przerwie) o rzucie karnym powiedzial, ze zadnego faulu nie bylo, a nasz zawodnik sie potknal o wlasne nogi :-)

gniady_lopez 08.07.2008 19:20

gratulacje nawet za remis
kopenhaga jak wiaadomo to klasowy zespol
mam nadzieje ze jednak ten mecz kontrolny otworzy kontrolki naszym dzialaczom
ze konieczne sa wzmocnienia na pewne formacje w naszej druzynie

regan 08.07.2008 19:20

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... na oficjalce ponoc mają zdjecie które swiadczy ze ktoś go tam za kozulke łapał

Po prostu Wiślak 08.07.2008 19:30

Jaka LM? Jaka faza grupowa PUEFA? My z taką polityką Betaru możemy nie przejść - i nie mówię tego na podstawie jednego, czy dwóch ostatnich sparingów.

Ale jak Rada Nadzorcza i Cupiał, tak jak np: przed 2 laty i za kadencji Petrescu mają w dupie oceny trenerów, i fachowców, a wszystkich oszukują złudnymi obietnicami, to na co my liczymy?

Petrescu nie dał z siebie potem zrobić kozła ofiarnego, ciekawe, czy nie da też Skorża...

Bez wzmocnień, to tylko kwestia czasu, kiedy wyleci płacąc nie za swoje błędy.

bravelukas 08.07.2008 21:59

Cieszę się z remisu, tym bardziej, że rywal był niezły. Teraz jednak wyniki się nie liczą, to są przygotowania do zbliżającego się sezonu i LM. Należy wykryć i zlikwidować to co jest złe, poprawić na lepsze.
"Trening czyni mistrza"

maaarcin 08.07.2008 22:02

Bramki z dzisiejszego meczu tutaj >>

gsr. 08.07.2008 23:29

Z FC Koper 10ego gramy na 100% ?

Maciuś 09.07.2008 06:55

Cytat:

Dzisiaj wieczorem do drużyny Wisły dołączył Allan Lalin. 27-letni napastnik ma za sobą sześć występów w reprezentacji Hondurasu.

W środę Lalin będzie po raz pierwszy trenować z drużyną Wisły. Jeśli wierzyć honduraskiej prasie, testy mają potrwać dziesięć dni. W ciągu tego czasu działacze Wisły mają zdecydować czy chcą zatrudnić napastnika klubu Real Espana.

Lalin dołączył do zespołu Wisły z ogromnymi nadziejami. - To szansa mojego życia. Właśnie dla takich chwil, tak ciężko pracowałem przez ostatnie lata. Mam nadzieję, że zdam ten test - powiedział przed odlotem z Hondurasu na lotnisku Ramon Villeda Moral.

Jego przyjazd do Austrii był zagrożony, ponieważ początkowo nie chcieli puścić go działacze Realu. Lalina obowiązuje jeszcze roczny kontrakt z tym klubem. - Przekonałem zarząd klubu, że warto dać Allanowi tą szansę. Przecież, jeśli Wisła się na niego zdecyduje, klub też na tym zarobi - powiedział menedżer zawodnika, Manrique Amador.

- Dzięki Carlo Costly'emu, Ludzie w Polsce mają dobrą opinię o piłkarzach z Hondurasu - stwierdził Amador. - Dosyć trudno wysłać za granicę 28 letniego piłkarza, ale będziemy kontynuować testy - dodał.

- Rok 2008 jest dla mnie bardzo udany. Teraz trzeba dalej pracować, by podtrzymać tą passę. Cała moja rodzina bardzo cieszy się z tego wyjazdu. Gdy tylko dowiedzieli się, że jadę do Europy, zaczęli modlić sie do Boga o powodzenie - dodał Lalin.
wislakrakow.com / La Prensa

dynek.pl 09.07.2008 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gsr. (Post 564339)
Z FC Koper 10ego gramy na 100% ?

Wiadomo, o ktorej i na jakim boisku jest ten sapring ? Kuzyn mieszka w Grazu - chcialem mu podac precyzyjne dane to moze sie przejdzie.

BTW mam nadzieje, ze nie odwolamy sparingu z LFC przez jakis glupi superpuchar.

1q2 09.07.2008 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 564372)

BTW mam nadzieje, ze nie odwolamy sparingu z LFC przez jakis glupi superpuchar.

A ja tu pojde pod prad i nie wiem co jest lepsze , sparing z L-polem , czy mecz, jakby nie bylo o cos, z Legia.
Sparing z L-poolem moze tylko zaciemnic obraz -15 zmian, enty sklad itp -pozatym to tylko sparring(tak jakby dal nam cos sparing z Celtikiem czy Sevilla).
Mecz(a nie sparing) z Legia to pierwszy mecz, ktory pokaze nam gdzie jestesmy.

Lon(TS)don 09.07.2008 14:41

Brac tego Lalina, to bedzie drugi Costly !!

Pablo84 09.07.2008 14:47

Z pewnością mecz o superpuchar z Legią będzie bardziej wartościowy od przetarcia z jedną z najlepszych drużyn w historii :D
Sam chyba nawet ostatnio pisałeś o tym, że w Polsce brakuję siatki skautów itp.
Wyobraź sobie, że Liverpool ma ją jedną z najlepszych na świecie, więc do niego trafiają same perełki i już z nimi sparing mbędzie bardziej wartościowy, niż prawie sparing z warszawiakami, dodatkowo grającymi w II skłądzie (bo mają mecz w PUEFA)Podejrzewam, że III skład Liverpoolu jest o wiele wart niż Wisła :D
Widziałeś jak nasi grali o puchar ligi z Legią?- na stojąco, to samo może być teraz.Owszem, mogą gadać, coś innego, ale niewiadomo co oni mają z głowach.
Inaczej będzie z Liverpoolem, bo każdy będzie się chciał pokazać.

1q2 09.07.2008 14:52

Jesli Legia tez zamierza to zlac(nie wzialem pod uwage ze wczesniej zaczynaja puchary) to masz racje;)

tofik 09.07.2008 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 564569)
A ja tu pojde pod prad i nie wiem co jest lepsze , sparing z L-polem , czy mecz, jakby nie bylo o cos, z Legia.
Sparing z L-poolem moze tylko zaciemnic obraz -15 zmian, enty sklad itp -pozatym to tylko sparring(tak jakby dal nam cos sparing z Celtikiem czy Sevilla).
Mecz(a nie sparing) z Legia to pierwszy mecz, ktory pokaze nam gdzie jestesmy.

O tym samym myślałem. Najlepszym rozwiązaniem -w kontekście przygotowania do sezonu - byłoby rozegrać i sparing z Liverpoolem i Superpuchar. Ten drugi również w podstawowych składach.
Szkoda, że terminy gonią i przeniesienie Superpucharu jest raczej niemożliwe.

Lon(TS)don 09.07.2008 15:20

Oczywiscie ze musimy rozegrac oba mecze
Z Liverpoolem dlatego ze jest to dla nas przetarcie przed el LM i pewnie bedziemy grali takim samym ustawieniem i składem. Musimy trenować i grac mecze kontrolne z rywalami tego typu i formatu, wlasnie przed rozgrywkami LM. Natomiast cała reszta, która nie zagra w meczu lub niedostatecznie sie zmeczy, wraca i gra w superpucharze, bo to raczej o prestiż.

losiu2001 09.07.2008 18:03

Kontuzja Andrzeja NiedzielanaNAPASTNIK KRAKOWSKIEJ WISŁY NABAWIŁ SIĘ URAZU
Andrzej Niedzielan nie może trenować. Napastnik Wisły Kraków narzeka na ból mięśnia dwugłowego uda i jego udział w najbliższym treningu jest wykluczony. Nie wiadomo czy Niedzielan zagra w sparingu przeciwko FC Koper.
Problemy z mięśniami brzucha doskwierały natomiast Radosławowi Sobolewskiemu, ale prawdopodobnie nie przeszkodzi mu to w treningach. Z piłkarzami Wisły pożegnał się już natomiast Antoni Łukasiewicz, który nie przeszedł pomyślnie testów w zespole Białej Gwiazdy. Niedawny obrońca Uniao Leiria na odchodne życzył wiślakom powodzenia w eliminacjach Ligi Mistrzów.

No to pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Maćko 09.07.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez losiu2001 (Post 564717)
Kontuzja Andrzeja NiedzielanaNAPASTNIK KRAKOWSKIEJ WISŁY NABAWIŁ SIĘ URAZU
Andrzej Niedzielan nie może trenować. Napastnik Wisły Kraków narzeka na ból mięśnia dwugłowego uda i jego udział w najbliższym treningu jest wykluczony. Nie wiadomo czy Niedzielan zagra w sparingu przeciwko FC Koper.
Problemy z mięśniami brzucha doskwierały natomiast Radosławowi Sobolewskiemu, ale prawdopodobnie nie przeszkodzi mu to w treningach. Z piłkarzami Wisły pożegnał się już natomiast Antoni Łukasiewicz, który nie przeszedł pomyślnie testów w zespole Białej Gwiazdy. Niedawny obrońca Uniao Leiria na odchodne życzył wiślakom powodzenia w eliminacjach Ligi Mistrzów.

No to pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Spójrz na Twój podpis...
Już mam wieszać sznur na haku?

emsi 09.07.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 564724)
Spójrz na Twój podpis...
Już mam wieszać sznur na haku?

Wieszaj!

Ja jak będzie potrzeba kopnę krzesło :D

Gucio25 09.07.2008 23:08

http://sport.onet.pl/0,1248707,17855...wiadomosc.html

Cytat:

Crouch odchodzi z Liverpoolu
Napastnik FC Liverpool, Peter Crouch, zgodził się na warunki zatrudnienia go w nowym klubie.
uff, Cleber nikogo nie połamie. :D

btw. Liverpool ma być w podstawowym składzie, Wisła to uzgodniła, czy nic nie wiadomo?

Maćko 10.07.2008 11:37

http://pl.youtube.com/watch?v=BPV8zzXZocs

Dobrze się bawią chłopaki. Niech zobaczą co daje im Wisła...;)

1q2 10.07.2008 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 564908)
http://sport.onet.pl/0,1248707,17855...wiadomosc.html

btw. Liverpool ma być w podstawowym składzie, Wisła to uzgodniła, czy nic nie wiadomo?

To jest zwykly sparing a nie mecz towarzyski(jak cos pisze zle to mnie poprawcie) wiec zadnych uzgodnien nie bylo i nie bedzie.

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 15:44

To już troszke ponad godzinke i kolejny sparing Tym razem z FC Koper. Start o 18. Mam nadzieje ze będzie relacja na stronie.

Crusi 10.07.2008 16:51

Nie bedzie dzisiaj relacji na TWSD? :<

Update
A jednak jest relacja :D No no troche eksperymentalny sklad. Ale jedno co mnie cieszy od poczatku zgrupowania to ze Skorza wreszcie stawia na Jirsaka, bo praktycznie w kazdym sparingu wychodzi w podstawowym skladzie. Mysle ze jesli bedzie tak dalej, to z Tomasa bedziemy mieli wieeele pociechy :D

e 10.07.2008 17:06

http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=444


no i 1-0

Ajjjc.. już miałem nadzieje że Lalin :)

Tadeusz Łopuszański 10.07.2008 17:08

No brawo tomek
dawidowski wreszcie cos ustrzelił
a moze bedzie to nasz czarny kon !!

Maćko 10.07.2008 17:10

1:0 Tomasz Dawidowski 4 min

No to mamy prawego pomocnika...
Pierwsze wzmocnienie.

HEDu 10.07.2008 17:12

To samo miałem napisac ;]
Dawidowski, lepszy niz Łobo :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl