Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

Kowal! 30.03.2009 13:17

kiedyś podczas jakiejś konferencji/prezentacji na uczelni odwiedziły nas Panie z urzędu miasta, które sie właśnie tym zajmowały. I myślę, że warto się tam udać po pomoc, bo raczej wiedzę na ten temat posiadają:) A ponoć mało osób wie, że takowe osoby w ogóle tam są ...

pozdrawiam

Aro1234 01.04.2009 23:09

Jakby ktoś miał coś ciekawego do zaoferowania dla młodego człowieka z wykształceniem średnim (świeżo upieczonego :P ), to chętnie bym się czymś zajął tak gdzieś od 11 maja :P (bo będę już prawie po maturach :) ). Co by mnie interesowało? Mogę rozdawać ulotki (za godziwe pieniądze) / gazetki również, tudzież, chętnie bym coś napisał - jakieś próbki tekstów o tematyce sportowej mógłbym ewentualnie podesłać, mogę pokelnerzyć/zbierać zamówienia w knajpach - o ile nie potrzeba do tego jakiegoś szczególnego doświadczenia, zrobię ankietę etc. :P

Woland 20.04.2009 19:05

A ja mam takie pytanie, o prace w telemarketingu,czy ktoś wie coś o tym? Bo potrzebuje dorywczej pracy i ciągle przewijają się ogłoszenia właśnie z tej branży. Zastanawia mnie czy to takie totalne dno, że nikogo nie mogą znaleźć? Zwłaszcza na gumtree pełno jest tych ogłoszeń.

_KRIS_ 23.04.2009 12:25

Siemka nie zna ktoś pizzeri gdzie można zatrudnić się jako kierowca i ustalić sobie grafik? najlepiej gdyby ta pizzeria miała własne samochody i mieściła sie w okolicach huty,olszy,prądnika czerwonego. Jeśli ktoś się orientuje proszę o info.

Arteka1906 23.04.2009 17:52

telepizza. Ciagle sie oglaszaja na gumtree

WzT 26.04.2009 09:52

Pracował ktoś w MC Donaldzie? Lub w KFC ? Opłaca się tam iść do pracy ? Jak ze stawkami ?

Rabbit 26.04.2009 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 715260)
Pracował ktoś w MC Donaldzie? Lub w KFC ? Opłaca się tam iść do pracy ? Jak ze stawkami ?

Nie pracowałam, ale na gumtree chłopak, który pracował w KFC zamieścił opis swoich doświadczeń, możesz przeczytać tutaj forum.gumtree.pl/about3466.html

Mateusz_1906 26.04.2009 10:31

Szukam pracy , wiek 18 lat , jesli ktos potrzebuje w czyms pomocy lub ma coś do zaoferowania to pisac na priv .

WzT 26.04.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rabbit (Post 715277)
Nie pracowałam, ale na gumtree chłopak, który pracował w KFC zamieścił opis swoich doświadczeń, możesz przeczytać tutaj forum.gumtree.pl/about3466.html

No to z tego co widać KFC żadna rewelacja! Moeże chociaż MC daje lepsze możliwości :)

A tak na marginesie nie myślałem że po technikum handlowym z rocznym doświadczeniem w handlu będę miał w Krakowie taki problem ze znalezieniem pracy która chodź w minimalnym stopniu spełni moje oczekiwania. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma więc może przyszła kolej próbować w takiej korporacji jak MC a ambicje i oczekiwania trzeba odłożyć chwilowo na bok.

MakuTS 26.04.2009 11:57

a myślisz że w MC będzie lepiej ;P w handlu nie jest najważniejsze doświadczenie tylko jak i ile sprzedajesz ;P

maTyS. 26.04.2009 12:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 715260)
Pracował ktoś w MC Donaldzie? Lub w KFC ? Opłaca się tam iść do pracy ? Jak ze stawkami ?

pracowałem jakiś czas w Mc tylko,że na zmianę nocną,pracowało się we dwóch,albo czasami w jednego jak nie miał kto przyjść..powiem Ci tak praca wg.mnie bardzo trudna musi wyrobić się,że sprzątaniem wszystkiego na czas na godzinę 8 wtedy przychodzi kierownik sprawdza wszystko i ocenia...we dwójkę jak się robiło to trudno było wyrobić a co dopiero sam..dosłownie wszystko trzeba było czyścic sprzątać,wylewać oleje z frytkownic,lodówki czyścić piece..myć okna itp..itd..ogólnie bardzo męcząca praca.ale z nockę wychodziło się 100 zł do przodu od 22.45 do 8 bodajże z tego co pamiętam,także jeden był tego plus.

nero 26.04.2009 12:03

WzT nie wiem czy Cie pociesze ale w MC jest podobnie. Dziwie się ludzia co za ta stawke chca tak pracowac. Bez problemu idzie znalezc podobna place a sie czlowiek tak nie na robi.
Ja np lubie pracowac w małym zespole 3-4 ludzi, niz w takiej duzej firmie gdzie co 2 tygodnie bedziesz mial nowego kolege w pracy, badz nowa kierowniczke.

kms 26.04.2009 22:19

WzT jak chcesz zarobic w handlu to tylko na prowizje, a jak na prowizje to musisz byc dobry.. Chyba ze cieszy Cie stawka godzinowa to nie wiem co i gdzie bys chcial sprzedawac zeby Ci sie podobalo ;p

godzilla 26.04.2009 22:33

jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki

Natkan 27.04.2009 19:13

ja jestem tegorocznym maturzystą i szukam pracy bo w sumie duzo czasu a kasa sie przyda :D moze pomoze ktos ?

Aro1234 27.04.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 716219)
ja jestem tegorocznym maturzystĄ i szukam pracy bo w sumie duzo czasu a kasa sie przyda :D moze pomoze ktos ?

Podbijam :P

Sebo_TS 27.04.2009 20:57

Z pracą teraz jest wielki problem.
Szukam pracy już prawie miesiąc czasu ale niestety bez powodzenia.
Mam tez jak na swoj wiek nienajgorsze papiery ( 1,5 roku jako kierownik salonu orange oraz 3 miesace jako specjalista ds, handlowych w firmie mix electronics )

Szukalem i nie znalazlem , dlatego czas najwyzszy chyba wyjechac z naszego kochanego kraju.....

Lupo 27.04.2009 21:03

Wysyłajcie CV do tych firm co się reklamują na gumtree jako "telemarketing", często odpisują i zapraszają na rozmowy kwalifikacyjne.

DrewniaQ 27.04.2009 21:07

Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?

Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę.

Garbaż1906 27.04.2009 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez godzilla (Post 715817)
jakby ktos mial mozliwosc zalatwic prace na wakacje na jakies budowie czy remontach to priv dzieki

również byłbym chętny, w razie czego priv

MatMario 28.04.2009 01:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 716301)
Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?

Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę.

Powiem ci tak, na przykładzie pracy jako teleankieter :)

Dostajesz słuchawki na uszy, monitor klawiature myszkę i szybkie przeszkolenie jak dzwonić z programu internetowego.

Odpalasz program który "prowadzi" cię przez całą rozmowę, od tego że masz stałą regułkę Dzień dobry......

Klepiesz to pół dnia, ściemiasz że chcesz przeprowadzić krótką ankietę(15 minut min.) na denne pytania. Wykonujesz 200 telefonów na dzień i tyle. Parę razy usłyszysz spierdalaj, czasem nikt nie odbierze. Trafisz na babcie to będziesz musiał posłuchać co tam w rodzinie słychać. No i standart a skąd ma Pan ten numer, jest ochrona danych , ja sobie nie życzę. :)

Tele marketing wygląda pewnei tak samo, tylko coś sprzedajesz.

Co kto lubi.

wierny 28.04.2009 15:12

Moja dziewczyna pracowała jako telemarketer. Powiem wam że to straszna padaka i lipa jeśli chodzi o kase. Do dziś jej nie zapłacili za listopad, chyba nawet firma się zmyła a współpracowała z netią. Ogólnie nie polecam, strata czasu i nerwów.

kms 28.04.2009 21:13

wierny, jesli to firma z okolic matecznego to odezwij sie na prv

a te co pisza 2.5tys zl dla zaoczynch itd jebal pies, nie sluchajcie ze maja kilka roznych stanowisk i wszystko zalezy od dnia probnego bo i tak dostaniecie teczke i bedziecie dymac po zadupiach w okolo Krakowa...

pracowalem w firmie LIFE NET ktora wspolpracuje z netia tzn ze szuka jej klientow, i do tej pory od polowy listopada nie widzialem ani grosza a pewnosc mam ze nie jedna umowa weszla.. naciagaja ludzi a sami maja niezla kase z tego..

WzT 07.05.2009 18:32

Słyszał ktoś o pracy jako doradca klienta od kart kredytowych oferowanych na BP ?
Może ktoś z was coś więcej powiedzieć na ten temat?

Aro1234 07.05.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 716370)
Powiem ci tak, na przykładzie pracy jako teleankieter :)

A jakie zarobki?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 722994)
Ma ktoś ofertę pracy dorywczej? Albo jakiejś dobrej na wakacje?

podbijam :P

fcz1985 07.05.2009 20:28

Ja pracowałem jako telemarketer. Praca w miarę ok i szybko się nauczyłem ludziom wkręcać różne dizwne rzeczy i nawet było fajnie, co do kasy to 3 miesiące czekania na wypłate na prawdę może się zdarzyć, a 2 miechy to standard. Premie są całkeim niezłe jak Ci dobrze idzie i nie napocisz się,

Dam Wam tylko jedną radę jak dostaniecie umowę to dokładnie przeczytajcie dwa razy, jest masa kar, że np. jeżeli rozwiążesz umowę przed upływem 3 miechów to płacisz 50% wartości szkolenia. Wogóle jakby zsumowac wszystkie kary jakie mogą nałożyć to Cupiałowi by brakło.

Kolumbus 15.05.2009 19:56

Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp).

Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany?
Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza?

R33 15.05.2009 20:31

A próbował ktoś roznosić ulotki jednocześnie u kilku firm? Tak żeby w tym samym czasie zarobic kilka razy wiecej niz 5zł/h ?

R33 17.05.2009 20:07

http://www.roznoszenieulotek.pl/ próbował ktoś z was tutaj?

aluszkaa 18.05.2009 10:41

Pracownik obsługi klienta
Praca dla młodych aczkolwiek pełnoletnich osób. Wymagana miła aparycja, pogodność, umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów i pracy w grupie. Umowa o prace wraz z wszystkimi świadczeniami. Tygodniowy grafik. Stawka 8,30 za h. Szczegóły PW.

Specjalista ds. kadrowych
min. średnie wykształcenie, mile widziane doświadczenie i znajomość CDN Optima.
Umowa zlecenie z ZUS lub o pracę, 1/2 lub 3/4 etatu - do ustalenia.
Szczegóły PW.

mail, na który można wysłać/ należny dosłać CV:

[email protected]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl