Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Wisl@k 10.07.2008 14:31

Ja dostałem się na PK na 2 kierunki na Transport i na Zarządzanie i Inżynierie produkcji i teraz mam dylemat bo nie wiem co wybrać, może ktoś coś doradzi ;p ?

Sensej 10.07.2008 18:57

Wiślak ja wybrałem ZiP i alternatywe transport. Na transport mnie nie brali w rekrutacji bo na ZiP sie dostałem. I ide na niego ;)

Szczerze specjalnosci na tym transporcie mnie nie przekonują :)

Jak pójdziesz na ZiP to pewnie się spotkamy :)

patryk215 10.07.2008 19:09

Jestem juz studentem budownictwa na PK :) Kurcze ... nie moge sie juz doczekac az zaczne mieszkac w Krakowie. Mecze Wisełki tak blisko ;-) Szkoda tylko ze przez 1 rok bede musial obejsc sie smakiem :-p

medyk 10.07.2008 19:41

to i ja sie pochwale dostalem sie na Pomorską Akademie Medyczną :D

steve1906 10.07.2008 19:49

hehe ja uderzalem na turystyke i rekreacje na AWF, ale bylo chetnych prawie 10 na jedno miejsce, wiec oczywiscie sie nie dostalem;/ papierki jeszcze mam na geografii na AP i na kilku kierunkach na UR, oczekuje na wyniki:)

Paparapa 10.07.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 565156)
Orientuje się ktoś może do kiedy jest czas zapisać się na jakieś studia, co jest do tego potrzebne i ile mniej więcej czasu to zajmuje. Trochę to zaniedbałem przez prace i teraz nie jestem w temacie.
Jeszcze jak by ktoś mógł mi polecić jakieś uczelnie na które się chodzi raz na dwa tygodnie i poziom nie jest za bardzo wygórowany, ważne dla mnie jest też to żeby dawali legitymacje na podstawie której będę miał zniżki na MPK i PKP

To sie nazywa podejscie do zycia :D

lodecki 10.07.2008 21:21

jasna cholera, na Filologii Angielskiej na przyjmowali od 93%, ja .......e zegnaj studenckie zycie :( załamka ****a

dandrew 11.07.2008 07:41

rekrutacja
 
Politologia na AP kraków - ja p.......!!!!

Co za pech - mój wynik 180.00 pkt daje mi pierwsze miejsce na rezerwie:/

próg wyniósł 180,5 strasznie wysoki, rok temu było 158:/


Jeszcze gorzej na administracji - z moim wynikiem 180 pkt jestem 77 na rezerwie, próg jest 196pkt , a rok temu był 174pkt:/

Ale ciężko w tym roku - masakra!!!!

lodecki 11.07.2008 07:45

ja mialem 160pkt, ty sie nie martw bo ty sie spokojnie dostaniesz z rezerwowej, mnie najbardziej martwi filologia angielska, ****a 93% to lekko przejebany wynik a taki był potrzebny

dandrew 11.07.2008 07:47

myślicie że mam jeszcze jakąś szansę??

dandrew 11.07.2008 07:49

lodecki, niestety wątpie czy z takiego miejsca się na administrację dostanę:/:/ a na niej mi najbardziej zależało.... mam ponad 70 osob przede mną:(

Ciężko na tej ap....

dandrew 11.07.2008 07:50

93% rzeczywiscie przerypane, takie progi jak na uj, mam nadzieje że i Tobie i mnie uda się z 2 rekrutacji ,ale jestem pesymistą raczej....

lodecki 11.07.2008 07:58

ja na Politologie mam 130 osob ;|, **** chyba trzeba bedzie podjac nauke w trybie zaocznym. zobaczymy czy dostane sie na UMCS, ale spedzic studia w Lublinie to .......e, wybiore chyba w trybie zaocznym w Krakowie

Kondipr 11.07.2008 08:14

Nie wiecie ile osób składało papiery na AGH - wiertnictwo naftowe (jakos tak)?

Polly 11.07.2008 08:33

aaaa dostalam sie dostalam dostalam :D:D:D:D Kraków witaa :D

Sensej 11.07.2008 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paulinka_WKS (Post 565631)
aaaa dostalam sie dostalam dostalam :D:D:D:D Kraków witaa :D

A co MPO ogłosiło liste nowych miotaczy ulic ;)

A tak serio gratulacje :P

Proud 11.07.2008 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 565626)
Nie wiecie ile osób składało papiery na AGH - wiertnictwo naftowe (jakos tak)?

chyba nie duzo bo próg był bardzo niski...bodajże 300pkt

ja dostałem się na Gornictwo i Geologie na AGH (próg 250pkt) 3 razy przekroczyłem próg:D ale na budownictwo brakło...:-/

Koko_1906 11.07.2008 09:30

Kto jeszcze dostal sie na AP na administracje albo politologie? no przyznawac sie...:)

lodecki 11.07.2008 09:34

czy jesli nie skladalem podania na studia zaoczne szkola sama "zaoferuje" mi miejsce na studiach zaocznych ? i czy studenci zaoczni moga ubiegac sie o miejsce w akademiku :) ?

KIMBAS 11.07.2008 10:08

Dostałem się

Historia na AP czy UJ ? ;>

pietruch 11.07.2008 10:14

Pochwalę się że ze swoim wynikiem z matury dostałbym się na historię na każdą uczelnię.
Wybrałem Szczecin, a jeżeli poziom będzie żenująco niski to za rok przeniosę się albo na UJ albo na UW :P

S88 11.07.2008 10:15

a z jakiej pyty jeszcze nie ma ogloszonych wynikow AP na geografii? Wy juz macie wyniki swoich kierunkow, a ja nie? wchodze na ta moja strone kandydata i pisze, ze postepowanie trwa.

steve1906 11.07.2008 11:38

S88 wyniki juz sa, ja sie zalamalem. myslalem ze matura poszla mi calkiem dobrze (86% z podstawy) a tu lipa, 105 miejsce na liscie rezerwowej...

lodecki 11.07.2008 11:40

Steve miałem podobnie z angielskim, 76% z rosz, a jestem w ciemniej dupie, teraz szukam byle czego na zaocznych, zna ktos jeszcze jakies kierunki gdzie przyjmuja podania na studia zaoczne ?

S88 11.07.2008 11:47

Steve mialem dokladnie tyle co Ty, 86% z podstawowej geografii. Ogolnie teraz to mam poczucie , ze dalem dupy nie wybierajac geografii rozszezonej. Wie ktos dokladnie jak to jest z lista rezerwowa?

manager1906 11.07.2008 12:33

Dostałem sie na UJ na Zarządzanie (zarządzanie firmą, zarządzanie personelem, zarządzanie międzynarodowe). Napisali mi ze dostałem sie na 10 miejscu i zdobyłem 132ptk na 200 mozliwych, a sam obliczyłem ze zdobyłem 176ptk. Mieszkam 280km od Krk i na razie nie mam mozliwości zobaczyc całej listy rekrutacyjnej no i mam taka prośbe czy mógłby mi ktoś powiedziec jaki był próg przyjęcia?

steve1906 11.07.2008 13:01

S88 widzisz ja tez sobie teraz pluje w brode, jak sie upre to sobie rozwiaze ta rozszerzona i tak orientacyjnie zobacze ile bym mial, chociaz to moze mnie jeszcze bardziej zdenerwowac. zostalo mi jeszcze zarzadzanie i lesnictwo na UR, nie wiem co robic bo gegra na AP to byl dla mnie priorytet

lodecki 11.07.2008 13:40

czy mozna jeszcze skladac dokumenty na KSW ? skladal ktos ?

PauL 11.07.2008 13:48

Właśnie, dobre pytanie. Studiuje ktoś z wiślackiej braci na KSW ?Jaki poziom, atmosfera itp. Chętnie zapoznałbym się z opinią.
Szczególnie interesuje mnie Administracja i Socjologia.
Na AP raczej nie mam już szans, bo jak widać w tym roku dobrze zdana matura pdostawowa gówno dała.

lodecki 11.07.2008 13:50

Paul widze ze mamy podobny problem. musze sie zalapac gdzies na Krakow i KSW wydaje sie byc jedynym rozwiazaniem, no i sprawa najwazniejsza czy mozna tam jeszcze skladac podania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl