![]() |
Ja dostałem się na PK na 2 kierunki na Transport i na Zarządzanie i Inżynierie produkcji i teraz mam dylemat bo nie wiem co wybrać, może ktoś coś doradzi ;p ?
|
Wiślak ja wybrałem ZiP i alternatywe transport. Na transport mnie nie brali w rekrutacji bo na ZiP sie dostałem. I ide na niego ;)
Szczerze specjalnosci na tym transporcie mnie nie przekonują :) Jak pójdziesz na ZiP to pewnie się spotkamy :) |
Jestem juz studentem budownictwa na PK :) Kurcze ... nie moge sie juz doczekac az zaczne mieszkac w Krakowie. Mecze Wisełki tak blisko ;-) Szkoda tylko ze przez 1 rok bede musial obejsc sie smakiem :-p
|
to i ja sie pochwale dostalem sie na Pomorską Akademie Medyczną :D
|
hehe ja uderzalem na turystyke i rekreacje na AWF, ale bylo chetnych prawie 10 na jedno miejsce, wiec oczywiscie sie nie dostalem;/ papierki jeszcze mam na geografii na AP i na kilku kierunkach na UR, oczekuje na wyniki:)
|
Cytat:
|
jasna cholera, na Filologii Angielskiej na przyjmowali od 93%, ja .......e zegnaj studenckie zycie :( załamka ****a
|
rekrutacja
Politologia na AP kraków - ja p.......!!!!
Co za pech - mój wynik 180.00 pkt daje mi pierwsze miejsce na rezerwie:/ próg wyniósł 180,5 strasznie wysoki, rok temu było 158:/ Jeszcze gorzej na administracji - z moim wynikiem 180 pkt jestem 77 na rezerwie, próg jest 196pkt , a rok temu był 174pkt:/ Ale ciężko w tym roku - masakra!!!! |
ja mialem 160pkt, ty sie nie martw bo ty sie spokojnie dostaniesz z rezerwowej, mnie najbardziej martwi filologia angielska, ****a 93% to lekko przejebany wynik a taki był potrzebny
|
myślicie że mam jeszcze jakąś szansę??
|
lodecki, niestety wątpie czy z takiego miejsca się na administrację dostanę:/:/ a na niej mi najbardziej zależało.... mam ponad 70 osob przede mną:(
Ciężko na tej ap.... |
93% rzeczywiscie przerypane, takie progi jak na uj, mam nadzieje że i Tobie i mnie uda się z 2 rekrutacji ,ale jestem pesymistą raczej....
|
ja na Politologie mam 130 osob ;|, **** chyba trzeba bedzie podjac nauke w trybie zaocznym. zobaczymy czy dostane sie na UMCS, ale spedzic studia w Lublinie to .......e, wybiore chyba w trybie zaocznym w Krakowie
|
Nie wiecie ile osób składało papiery na AGH - wiertnictwo naftowe (jakos tak)?
|
aaaa dostalam sie dostalam dostalam :D:D:D:D Kraków witaa :D
|
Cytat:
A tak serio gratulacje :P |
Cytat:
ja dostałem się na Gornictwo i Geologie na AGH (próg 250pkt) 3 razy przekroczyłem próg:D ale na budownictwo brakło...:-/ |
Kto jeszcze dostal sie na AP na administracje albo politologie? no przyznawac sie...:)
|
czy jesli nie skladalem podania na studia zaoczne szkola sama "zaoferuje" mi miejsce na studiach zaocznych ? i czy studenci zaoczni moga ubiegac sie o miejsce w akademiku :) ?
|
Dostałem się
Historia na AP czy UJ ? ;> |
Pochwalę się że ze swoim wynikiem z matury dostałbym się na historię na każdą uczelnię.
Wybrałem Szczecin, a jeżeli poziom będzie żenująco niski to za rok przeniosę się albo na UJ albo na UW :P |
a z jakiej pyty jeszcze nie ma ogloszonych wynikow AP na geografii? Wy juz macie wyniki swoich kierunkow, a ja nie? wchodze na ta moja strone kandydata i pisze, ze postepowanie trwa.
|
S88 wyniki juz sa, ja sie zalamalem. myslalem ze matura poszla mi calkiem dobrze (86% z podstawy) a tu lipa, 105 miejsce na liscie rezerwowej...
|
Steve miałem podobnie z angielskim, 76% z rosz, a jestem w ciemniej dupie, teraz szukam byle czego na zaocznych, zna ktos jeszcze jakies kierunki gdzie przyjmuja podania na studia zaoczne ?
|
Steve mialem dokladnie tyle co Ty, 86% z podstawowej geografii. Ogolnie teraz to mam poczucie , ze dalem dupy nie wybierajac geografii rozszezonej. Wie ktos dokladnie jak to jest z lista rezerwowa?
|
Dostałem sie na UJ na Zarządzanie (zarządzanie firmą, zarządzanie personelem, zarządzanie międzynarodowe). Napisali mi ze dostałem sie na 10 miejscu i zdobyłem 132ptk na 200 mozliwych, a sam obliczyłem ze zdobyłem 176ptk. Mieszkam 280km od Krk i na razie nie mam mozliwości zobaczyc całej listy rekrutacyjnej no i mam taka prośbe czy mógłby mi ktoś powiedziec jaki był próg przyjęcia?
|
S88 widzisz ja tez sobie teraz pluje w brode, jak sie upre to sobie rozwiaze ta rozszerzona i tak orientacyjnie zobacze ile bym mial, chociaz to moze mnie jeszcze bardziej zdenerwowac. zostalo mi jeszcze zarzadzanie i lesnictwo na UR, nie wiem co robic bo gegra na AP to byl dla mnie priorytet
|
czy mozna jeszcze skladac dokumenty na KSW ? skladal ktos ?
|
Właśnie, dobre pytanie. Studiuje ktoś z wiślackiej braci na KSW ?Jaki poziom, atmosfera itp. Chętnie zapoznałbym się z opinią.
Szczególnie interesuje mnie Administracja i Socjologia. Na AP raczej nie mam już szans, bo jak widać w tym roku dobrze zdana matura pdostawowa gówno dała. |
Paul widze ze mamy podobny problem. musze sie zalapac gdzies na Krakow i KSW wydaje sie byc jedynym rozwiazaniem, no i sprawa najwazniejsza czy mozna tam jeszcze skladac podania.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl