Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

AYALA 25.05.2009 16:50

tak niedawno Newcastle grał przecież w lidze mistrzów a teraz ma 85 milionów Funtów długu i spadek.Łatwo jest przeinwestowac i zrujnowac klub.Taki zespoł z Martinsem,Viduką, Owenem i Damienem Duffem powinien byc co najmniej w środku tabeli.Z miłą chęcią bym tymi zawodnikami wzmocnił Wisełke,Skorża już by wiedział jak wykorzystac taki potencjał.

rocco_1906 25.05.2009 16:59

ekipa Burnley FC pokonała w finale baraży druzyne Sheffield United 1-0 (mecz na Wembley) i awansowała do najwyzszej klasy rozgrywkowej!!! wczesniej awans zapewnily sobie druzyny:Wolverhampton i Birmingham

Nehiar 25.05.2009 19:04

Szkoda mi Sheffield United ;) Osobiście im kibicowałem, ale cóż nie udało się, a mecz niestety nie najwyższych lotów był.

Wojtas 25.05.2009 20:22

Ja od zawsze kibicowalem Leeds i Newcastle ..

I gdzie teraz są ...

strasznie szkoda ,bez Srok liga straci ,ale mam nadzieje ze niebedzie ich tylko rok

swiat sie nie konczy

bubrowski 16.06.2009 22:27

http://www.saintsfc.co.uk/page/NewsD...692905,00.html Rasiak wrócił do Southampton a Sagan dostał więcej czasu..

Krissu 12.08.2009 14:36

Już w sobotę wreszcie startuje Premiership.

A mistrzem będzie tradycyjnie West Ham :)

Marszałek 12.08.2009 14:45

Wśród tandety lśni jak diament, tyle o tej lidze.


MU oczywiście, choć ciekawy jestem co rywal zza miedzy wymyśli,bo uzbroił się pysznie:)

R33 12.08.2009 15:11

Mistrzem będzie ManU, zrobiło ciekawe transfery typu Valencia, Diouf, Owen pozbyło się jedynie C. Ronaldo i Teveza, konkurencja bez fajerwerków (na minus sprzedanie Alonso z LFC)

Krissu 12.08.2009 15:17

Hehehehe...

Jedynie C. Ronaldo i Teveza :D

Kamson 12.08.2009 15:22

"Ciekawe" transfery to nie to samo co dobre. Owen, który nie potrafił uratować Newcaste przed spadkiem. W dodatku podatny na kontuzje. Valencie oglądałem w meczu o Tarcze Wspólnoty i prezentował sie beznadziejnie.

"Pozbyto sie jedynie Ronaldo i Teveza" :D Jedynie, jednego z najlepszych graczy globu i Teveza który zawsze wnosił dużo do ofensywy ManU.

No ale reszta ligi też nie nakupowała, oprócz Man City i dlatego w moim odczuciu znów ManU jest faworytem do mistrzostwa.
Kryzys tak mocno dał o sobie znać w Anglii? :>

!!IRIVER!! 12.08.2009 15:25

Nie widzę innej opcji niż Manchester Utd. :D Choć prawdę mówiąc liczę, że figla komuś z wielkiej czwórki sprawi ktoś z Man.City/Tottenham/Everton/West Ham.

R33 12.08.2009 15:38

No z tym jedynie to przesadziłem :D. Patrząc po sparnigach to widać, że Owen strzela bramki i może się przydać ManU

unpredictable_wislaczka 12.08.2009 16:56

Oczywista oczywistość,że Manchester United :D
Tevez wnosił do drużyny baardzo dużo,ale siedział na ławce. Na sprzedaży Ronaldo moim zdaniem najbardziej skorzysta...Rooney :) Mam nadzieję,że wreszcie w ManU skończy się granie na CR i wybiją się inni piłkarze, choćby Nani. SAF to wszystko ładnie poukłada,że strat nie będzie widać :D

Uran235 12.08.2009 17:14

Chciałbym napisać, że mistrzem Villansi, ale kadra dalej jest za wąska. Fajnie, że ściągnęli Downinga i Delpha, szczególnie ten pierwszy może załatać dziurę po Barrym, ale w Premiership trzeba mieć dwudziestu pary dobrych piłkarzy, a nie kilkunastu :/ . Dlatego mistrzem pewnie mimo wszystko znowu ManU albo Chelsea. Liverpoolu nie lubię, ale też się pewnie będą liczyli- żeby im tak ktoś dobry( Inter? Real? ) podkupił Mascherano. Arsenal pewnie poleci w głąb tabeli, fajnie jakby ich miejsce zajęli Villansi, ale może być ciężko, bo Everton też jest mocny. Najbardziej mnie ciekawi co będzie za kasiastymi potworkami- Tottenhamem i Citizenami. Czy w końcu będą się liczyli, czy dalej będzie pompowanie balonika tylko po to żeby po 10-15 kolejkach pękł z hukiem?

kieu 15.08.2009 19:13

Wiadomo, dopiero pierwsza kolejka, ale postawa Arsenalu, ich styl gry z Evertonem może robić wrażenie.
A Fabregas to palce lizać po prostu ;]

Krissu 16.08.2009 12:33

West Ham nieźle zagrał z Wolves. Szczerze mówiąc spodziewałem się remisu, po ciężkiej walce. Okazało się, że Młoty kontrolowały wydarzenia na boisku i ich wygrana nie była zagrożona. Green udowadnia, że należy mu się bluza z nr 1 w reprezentacji Anglii.

Dziś ostrzę sobie zęby na Tottenham - Liverpool.

konrad1991tsw 16.08.2009 12:47

Wg mnie mistrzem będzie Chelsea. Mają wyrównany, zgrany skład, rywale głównie się osłabiali. Wczoraj co prawda The Blues się męczyli z Hull, ale naprawdę ciężko się gra z rywalem który staje przed własną "16" całym zespołem. Gdyby jednak Londyńczycy byli skuteczniejsi to wynik byłby rostrzygnięty już po pierwszej połowie. Dzisiaj liczę na dobry mecz, pomiędzy Tottenhamem i Liverpoolem.

Krissu 16.08.2009 22:16

The Reds nie zaczęli za dobrze sezonu.

Gerrard praktycznie niewidoczny. A szkoda.

Pablooo 17.08.2009 12:47

http://s24.pl/wyspiarski_skandal_to_...cy-s62289.html

Krissu 19.08.2009 23:25

Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.

!!IRIVER!! 19.08.2009 23:29

Po dwóch kolejkach chcesz mówić kto będzie mistrzem? Czyli co, na 100% u nas tym Mistrzem będzie Wisła?
Proszę cię. Każdemu zdarzają się wpadki, a już tym bardziej z beniaminkami... ;] zresztą najlepszym dowodem w roku ubiegłym, zwłaszcza w pierwszej częsci sezonu że figla wielkiej czwórce spłatać można, było Hull City.

Krissu 19.08.2009 23:36

Nie chce mówić kto. Wiem natomiast, że nie będzie nim MU.

Strata Ronaldo to za duża strata dla tego klubu. Przecież on im grę robił od co najmniej dwóch sezonów. Już w poprzednim, gdy nie było go na boisku nie wyglądało to tak kolorowo.

1q2 19.08.2009 23:45

Panowie, bez jaj - takie Man U to dopiero ruszyło z miejsca - u nas już co poniektórzy myślą o zimowej przerwie a tam ze 60 meczów przed nimi:)

Wojtas 19.08.2009 23:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781320)
Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.



Zauwaz ze oni zawsze maja kiepski start.

"rozkrecaja" sie po kilku kolejkach...

mrozonek 20.08.2009 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781320)
Burnley 1:0 Man U

Oj.. nie będzie mistrza w tym sezonie.

hahaha
i juz widać jak młodość zangazowanie, i wiara może wziąść górę nad pieniędzmi, zbieranina superstarów i gigantem na nogach z waty !!

unpredictable_wislaczka 20.08.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 781327)
Nie chce mówić kto. Wiem natomiast, że nie będzie nim MU.

W poprzednim sezonie też nie mieli imponującego startu. Manchester może i ciężko wchodzi w sezon, ale kiedy pod koniec czołówka zaczyna gubić przypadkowo punkty, to oni je konsekwentnie zdobywają. Tak było m.in rok temu.
Wróci Ferdinand z Vidicem, to wróci normalność :D Bez supergwiazdeczki potrafili wygrywać mecze, to i teraz brak Ronaldo im nie zaszkodzi :P

TWEETY 20.08.2009 10:30

3 krotny z rzedu mistrz Anglii i 2 krotny z rzedu uczestnik finalu Lm w tym raz wygrany.

niech no tej waty trochu nam pozycza w takim razie.

Krissu 20.08.2009 11:10

A ja w nich nie wierzę i koniec. :foch:

!!IRIVER!! 20.08.2009 12:18

W zeszłym roku Manchester stracił punkty już w 1.kolejce na OT z Newcastle, które spadło.
Później w 4.kolejce przegrał z Liverpoolem na Anfield.
A następnie na Stamford Bridge zremisował 1:1.
No i w 9.kolejce zremisował z Evertonem.
Później była też kompromitacja na Old Trafford z Liverpoolem 1:4.
I co z tego, skoro ostatecznie wygrali Premiership trzeci raz z rzędu?
Błagam, nie ferujcie wyroków po 2.kolejkach, bo tam jest łącznie z pucharami do rozegrania po blisko 60 meczów dla każdego lepszego klubu... :lol:

konrad1991tsw 20.08.2009 12:26

No ale mimo wszystko to Manchester nie jest już taki mocny jak przed rokiem. Bo wtedy jak im nie szło to Cristiano zrobiłby im wynik. Pozatym był jeszcze Tevez który też potrafił szarpnąc nawet jak im nie szło. Ja jestem zdania że ten sezon będzie słabszy w wykonaniu ManUtd, bo po prostu tego składu jaki teraz mają nie stac na 3 z rzędu niesamowity sezon.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl