![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ale zgodzę się z Tobą, że skończy jako zapchaj dziura...a mógł walczyć o LM, ale wolał zarobić... |
Kasperczak: dość tułania się po świecie
* Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niko wróć! To był dopiero gość...Swój chłop.
|
Cytat:
gdyby grał z Legią ostatnio to coś czuje że Rocki tego meczu w "całości" by nie dograł :P:D |
Trwa wlasnie 1 polowa meczu BVB -Bayern Monachium. W 29 minucie bramke dla BvB strzelil Kuba.
BvB wygrywa 2:0....Klose nie trafil do pustej bramki z 4 metrow...Cisna strasznie. |
Cytat:
|
bramka Kuby:
online: http://www.yousportz.com/watch/dc55d...6b5d09f8/Watch do pobrania(dobra jakosc): Kod:
http://hostuje.net/file.php?id=5db2172b9cc88eec35ba0f062ec48483 |
A Bogdan Zając, trenerem juniorów w Skawince :) dla przypomnienia head kołczem jest Jacek Matyja
PZDR |
|
Pięknie pociągnął Kuba Niezła szybkość. Wraca do formy po kontuzji w najlepszym stylu. I oby tak dalej KUBA !!!!!!! Dla nas nadal jesteś Wiślakiem.
Mam wciąż mieszane uczucia związane z minionymi Mistrzostwami Europy. Pewnie wyszlibysmy z grupy, gdyby grał Kuba Błaszczykowski i może obecność Brożka i Piszczka (Sikory). Bo żal mi tamtych patałachów. |
Szkoda tego zawodnika ale oby mu sie powiodlo w nowym klubie :
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13506 |
Ryszard Czerwiec piłkarzem Skawinka Skawina
|
Cytat:
|
Pytanie/prośba
Mógłby ktoś mi podesłać na priva zestawienie byłych piłkarzy Wisły i gdzie teraz grają? |
Cytat:
|
Dziś o 14.30 Borussia gra towarzysko z Juventusem. Jeśli ktoś chce zobaczyć Kubę w akcji odsyłam pod ten link:
http://transmisje.net/niedziela.php |
I jak sie Kuba spisuje ? Ja ogladac nie moge, 512kb ...
|
Borussia przegrywa do przerwy 0-1. Ogólnie grają słabo. Kuba miał jedną sytuację, ale strzelił w Buffona. To była praktycznie jedyna okazja dla BVB.
|
w Wieku 31 lat Kariere zakończył były Kameruński pomocnik Wisły Guy Armand Feutchine.
W koszulce z Białą Gwiazdą rozegrał 21 spotkań zdobywajac 3 gole w latach 1996-1997. W Reprezentacji Kamerunu rozegrał 18 spotkań zdobywajac 7 bramek.Po odejściu z Wisły grał w Cracovii,Paoku Saloniki i St. Gallen |
|
|
Cytat:
|
|
Czemu Świr w samych bokserkach paraduje ? :)
|
Bo go tak zawinęli, dziwne by było gdyby policjant zaraz po tym jak dostał w mordę, powiedział Piotrusiowi coś w styu: "A teraz niech się pan przebierze p. Piotrze, bo mam zamiar powalić pana na podłogę, skuć kajdankami i zabrać na komendę, gdzie spędzi pan najbliższą noc..."
|
Prosto z plaży przybiegł i dał mu w ryja, nawet butów nie miał. Chyba, że rzucał nimi w policjantów.
|
Zmelanżowany Majdan po imprezie w Mielnie [ Zdjęcia z Koszalina ]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl