Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Bób (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=228)

El'kabat 18.06.2016 16:05

Sezon dziś zaczęty :D 8zł/kg

Na meczyk do piwka pierwsza klasa.

Kocur 18.06.2016 18:44

Gdzie? Adresy, kontakty :D

Krav 20.06.2016 09:49

u mnie 9zł/kg - wezme ich na przetrzymanie, do meczu w kolejnej rundzie może będzie taniej :D

stawski 24.06.2016 23:35

Ja dopiero jutro ( w zasadzie dziś ) kupię. Ale żeby było śmieszniej mam pod opieką studentkę z Hong Kongu, nigdy nie jadła, ale w zasadzie wszystko co jej dam jej smakuje (wątróbka też :) ) Ciekawe jak będzie z Bobem... mniam mniam :)

Kocur 25.06.2016 08:26

Plac Imbramowski 6 zł - pycha, urywa dupę w przenośni i dosłownie ;)

gypsy 02.07.2016 10:55

Spróbowałam ostatnio pierwszy raz w życiu tego osławionego bobu - fakt, ciekawa przekąska, ale dalej nie rozumiem, czym sobie zasłużyła na osobny temat na forum :D

Barti 04.07.2016 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1442309)
Spróbowałam ostatnio pierwszy raz w życiu tego osławionego bobu - fakt, ciekawa przekąska, ale dalej nie rozumiem, czym sobie zasłużyła na osobny temat na forum :D

no wiesz...do tego trzeba po prostu dojrzeć...tak jak bób...;)

brylant17 17.07.2016 12:11

Przywiozłem wczoraj z działki bób, dopiero pierwszy raz jem w tym sezonie gdzie nie trafiłem w sklepie to się już lekko czarniawy robił oj będzie konsumpcja :D

johny96 17.07.2016 13:24

Zakupiłem wczoraj sobie paczuszkę, ugotowałem i... Szału nie było. Macie może jakieś sposoby jak inaczej go można spałaszować :D ?

!!IRIVER!! 17.07.2016 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1441919)
Ja dopiero jutro ( w zasadzie dziś ) kupię. Ale żeby było śmieszniej mam pod opieką studentkę z Hong Kongu, nigdy nie jadła, ale w zasadzie wszystko co jej dam jej smakuje (wątróbka też :) ) Ciekawe jak będzie z Bobem... mniam mniam :)

Z ciekawości - smakowało jej? :)

Ja ostatnio jadłem ... pierogi z bobem. Dobra opcja :D

brylant17 17.07.2016 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1443391)
Zakupiłem wczoraj sobie paczuszkę, ugotowałem i... Szału nie było. Macie może jakieś sposoby jak inaczej go można spałaszować :D ?

Właśnie wciąłem 2 kg bobu!! pół z solą klasycznie, a drugie na ostro z sos z papryczek jalapeno(zostało z kebsa) w japie piekło musiałem zapijać wodą mineralną .Już nie chcę wiedzieć co będzie jutro w kiblu :shock: ale za to wiem czym poczęstować kochaną teściową :rotfl:


!!IRIVER!!
i weź zrób ten farsz,nie na moje nerwy....

stawski 17.07.2016 19:59

Jak gotujesz to solisz wodę i dodajesz płaską łyżeczkę cukru. polecam!

siara 18.07.2016 07:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1443391)
Zakupiłem wczoraj sobie paczuszkę, ugotowałem i... Szału nie było. Macie może jakieś sposoby jak inaczej go można spałaszować :D ?

Polecam:


http://krytykakulinarna.com/bob-po-sycylijsku-przepis/

brylant17 18.07.2016 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1443425)
Jak gotujesz to solisz wodę i dodajesz płaską łyżeczkę cukru. polecam!

Co daje ten efekt ? jednak dzisiaj mi dupy nie urwało :D

stawski 22.07.2016 16:43

może po prostu nie Twój smak:) ja na przykład niecierpię krupniku (zupy, nie gorzały ;)

Kocur 22.07.2016 17:57

Za mało zjadł - pół kilo plus popicie piwem czy czymś gazowanym gwarantuje urwanie dupy :D

Barti 20.06.2017 07:41

Bób po 11 zł w osiedlowym warzywniaku. Idealna przegryzka na ogórkowy sezon ;)

brylant17 03.07.2017 16:49

Przywiozłem dzisiaj z działki,opędzlowałem ok 1 kg poezja do tego chili pieprz cayenne :) pycha

El'kabat 03.07.2017 17:02

Dziś juz dobra cena 5-6zł.

Bobik, zimne piwko wieczorem, piekna sprawa :D

Barti 05.06.2018 18:27

Odgrzebuję temat. Bób po 12 zł w warzywniaku, a na Rybitwach kupiony po 9 zł :)

Kocur 11.06.2018 12:50

Fuck ... Na Imbramowskim w weekend nie było poniżej 14 zeta ...

Barti 11.06.2018 16:10

Na Rybitwach w weekend też tak chodził...jest susza i szlag trafił wszystkie zbiory ponoć...

!!IRIVER!! 12.06.2018 08:12

A tam .......enie, ja ostatnio widziałem po dychu w sklepiku warzywnym. Nie kupowałem jeszcze, ale idzie mundial to trza będzie popodgryzać do meczu :D

Levis88 21.06.2018 14:59

Dobra, kupiłem dziś pierwszy raz - teraz pytanie jak to przygotować? Kupiłem taki w woreczku u lidlu ugotować to czy smażyć? Przygotować zaraz przed meczem i jeść ciepłe czy można szybciej ogarnąć i jeść później zimne?

TIR_DO_SŁUBIC 21.06.2018 15:24

Nie jadłeś nigdy bobu?

brylant17 21.06.2018 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1505655)
Dobra, kupiłem dziś pierwszy raz - teraz pytanie jak to przygotować? Kupiłem taki w woreczku u lidlu ugotować to czy smażyć? Przygotować zaraz przed meczem i jeść ciepłe czy można szybciej ogarnąć i jeść później zimne?

Gotujesz aż będzie miękki i zacznie wpływać osól wodę

Levis88 21.06.2018 18:05

Jeść ciepłe od razu? Nadaje się żeby zimne zjeść po jakimś czasie?

brylant17 21.06.2018 18:37

Ciepłe najlepsze tylko skórki nie zjadaj :lol:

Levis88 21.06.2018 19:02

To to coś nie obrane jest? Myślałem że Lidl to już ogarnął zanim do woreczka wpakował

brylant17 21.06.2018 19:46

Jesz to:

http://www.blendman.pl/wp-content/up...b%C3%B3b-5.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl