![]() |
Sezon dziś zaczęty :D 8zł/kg
Na meczyk do piwka pierwsza klasa. |
Gdzie? Adresy, kontakty :D
|
u mnie 9zł/kg - wezme ich na przetrzymanie, do meczu w kolejnej rundzie może będzie taniej :D
|
Ja dopiero jutro ( w zasadzie dziś ) kupię. Ale żeby było śmieszniej mam pod opieką studentkę z Hong Kongu, nigdy nie jadła, ale w zasadzie wszystko co jej dam jej smakuje (wątróbka też :) ) Ciekawe jak będzie z Bobem... mniam mniam :)
|
Plac Imbramowski 6 zł - pycha, urywa dupę w przenośni i dosłownie ;)
|
Spróbowałam ostatnio pierwszy raz w życiu tego osławionego bobu - fakt, ciekawa przekąska, ale dalej nie rozumiem, czym sobie zasłużyła na osobny temat na forum :D
|
Cytat:
|
Przywiozłem wczoraj z działki bób, dopiero pierwszy raz jem w tym sezonie gdzie nie trafiłem w sklepie to się już lekko czarniawy robił oj będzie konsumpcja :D
|
Zakupiłem wczoraj sobie paczuszkę, ugotowałem i... Szału nie było. Macie może jakieś sposoby jak inaczej go można spałaszować :D ?
|
Cytat:
Ja ostatnio jadłem ... pierogi z bobem. Dobra opcja :D |
Cytat:
!!IRIVER!! i weź zrób ten farsz,nie na moje nerwy.... |
Jak gotujesz to solisz wodę i dodajesz płaską łyżeczkę cukru. polecam!
|
Cytat:
http://krytykakulinarna.com/bob-po-sycylijsku-przepis/ |
Cytat:
|
może po prostu nie Twój smak:) ja na przykład niecierpię krupniku (zupy, nie gorzały ;)
|
Za mało zjadł - pół kilo plus popicie piwem czy czymś gazowanym gwarantuje urwanie dupy :D
|
Bób po 11 zł w osiedlowym warzywniaku. Idealna przegryzka na ogórkowy sezon ;)
|
Przywiozłem dzisiaj z działki,opędzlowałem ok 1 kg poezja do tego chili pieprz cayenne :) pycha
|
Dziś juz dobra cena 5-6zł.
Bobik, zimne piwko wieczorem, piekna sprawa :D |
Odgrzebuję temat. Bób po 12 zł w warzywniaku, a na Rybitwach kupiony po 9 zł :)
|
Fuck ... Na Imbramowskim w weekend nie było poniżej 14 zeta ...
|
Na Rybitwach w weekend też tak chodził...jest susza i szlag trafił wszystkie zbiory ponoć...
|
A tam .......enie, ja ostatnio widziałem po dychu w sklepiku warzywnym. Nie kupowałem jeszcze, ale idzie mundial to trza będzie popodgryzać do meczu :D
|
Dobra, kupiłem dziś pierwszy raz - teraz pytanie jak to przygotować? Kupiłem taki w woreczku u lidlu ugotować to czy smażyć? Przygotować zaraz przed meczem i jeść ciepłe czy można szybciej ogarnąć i jeść później zimne?
|
Nie jadłeś nigdy bobu?
|
Cytat:
|
Jeść ciepłe od razu? Nadaje się żeby zimne zjeść po jakimś czasie?
|
Ciepłe najlepsze tylko skórki nie zjadaj :lol:
|
To to coś nie obrane jest? Myślałem że Lidl to już ogarnął zanim do woreczka wpakował
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl