![]() |
skończyłem oglądać film "Skazaniec-Felon" i jestem pod wielkim wrażeniem,polecam wszystkim.tutaj link do opisu :
http://www.filmweb.pl/f464212/Skazaniec,2008 |
Cytat:
Hehe. Zgadzam sie. Niestety- jaka publika takie filmy. Wystarczy wymyslec jakis motyw (zwierzaki, autka, owady, cokolwiek) dodac do tego pare dowcipow politycznych i o seksie- najlepiej tak zakamuflowanych zeby nadawaly sie dla dzieci- i okrasic smieszna grafika i coz- ludzie to kupia. Zreszta chyba dobrze ze kupuja, bo gdyby wytwornie nie zarabialy na takich durnych projekcikach to nie mialyby kasy na te ciut bardziej ambitne i epickie produkcje. Ale gdy czytalem Twoje narzekanie przypomnialo mi sie to, co mnie dreczy od dluzszego czasu w horrorach. Kiedys to ludzie mieli wene- wymyslali Cruggera, Crittersy, Aliensy, jakies takie rozne ciekawe historie. A teraz ciagle jeden i ten sam schemat. Grupa nastolatkow i okrutny morderca. Z tym, ze pomysly sie juz tak wyczerpaly ze "okrutni mordercy" to juz nawet byly weze w samolocie, zimno (?!?!), wspomnienie, a nawet kur*a meteoryty! Zostaly juz chyba tylko niemowlaki, okrutny listonosz, posepny biustonosz-zabojca i drukarka ktora wciaga i mieli ludziom glowy (choc nie jestem pewien czy horrory na te tematy nie powstaly w ostatnich latach). No i stad sle moje pytanie: ogladal ktos cos naprawde godnego polecenia ostatnimi czasy? Z horrorow czy horrorowatych. Ostatnio do gustu przypadla mi tylko Mgla S. Kinga. Reszta obrazkow z latajacymi flakami i zgadywankami kto jest morderca/kto przezyje mnie nie interesuje.. Jak ktos widzial film z 2006-2008 nie pasujacy do powyzszego opisu to prosze napisac! Dzieki |
z nowosci polecam 'dziewczyna mojego chlopaka':)
ojj dawno sie tak nie usmialem. swietna obsada, a Dane Cook mnie rozwalil;P |
Cytat:
|
"Siedem dusz" (and 7 pounds) polecam dla mnie film świetny
|
ja do dziewczyny mojego chlopaka nie moge znalezc dobrych napisow. nie wspolgraja mi z obrazem.
Widzial ktos Film Zeitgeist ? |
Cytat:
Mi ten film kompletnie nie sadl - ja zawsze w pierwszym rzedzie stawiam na logike i realizm(oczywiscie to drugie w filmach ktore w zalozeniu maja byc realistyczne). Felon mial chyba taki byc i moim zdaniem kompletnie to nie wyszlo , nie mowiac o braku jakijkolwiek logiki w nim. Tu obraz wiezienia, zwyczajow w nim panujacych itp to jakas totalna karykatura.Nawet swietna rola Kilmera tego filmu nie ratuje. Ale to oczywiscie tylko moje zdanie;) |
Felon - ciekawy film, choć w tym temacie nie zaproponowałbym go. Ocene lekko zawyżyłem głównie przez niezłe kreacje Kilmera i Perrineau.
Scenariusz jak zauważył 1q2 pełen dziur, a cały film wieje bardzo takimi amerykańskimi przedmieściami - suburbsami - niby na pierwszy rzut oka wszystko cacy, niestety pod kilogramem tapety wszystko się sypie. Taki jest ten film. Obejrzyj, ale nie szukaj czegoś więcej, bo się tylko rozczarujesz. |
College - Świetna komedia warta poświęcenia swojego cennego czasu :) :
Kevin (Drake Bell) został właśnie rzucony przez swoją dziewczynę Ginę (Alona Tal) za bycie zbyt nudnym. Aby zapomnieć o tej stracie, Kevin decyduje się wraz ze swoimi kumplami z liceum: Carterem (Andrew Caldwell) i Morrisem (Kevin Covais) na spędzenie weekendu w pobliskim Fieldmont University, by poznać życie studenckie. Nie zdają sobie jednak sprawy, co ich tam czeka ... http://www.cinematical.com/media/2008/03/college1.jpg |
dziś o 23.15 na czyms jest "więzien nienawisci" - polecam, wiem że znany ale może ktoś nie widział. Rewelacyjna kreacja Edwarda Nortona
|
To nie tak jak myślisz kotku - najgłupszy film, jaki miałem nieprzyjemność obejrzeć ostatnimi laty. Zdecydowanie odradzam.
|
Ja polecam film ,,Podać rękę diabłu'' film oparty na książce\wspomnieniach głównego bohatera. Film pokazuje nam konflikt 2 plemion w Rwandzie Tutsi i Hutu. Plemię Hutu masakruje ludność Tutsi. Ilość ofiar przewyższa 1 milion zabitych. Film ten ukazuje obojętność Europy i ONZ na tragedie\ludobójstwo jakie się tutaj rozegrały.
,,Ike Countdown To D-Day''- Polski tytuł to bodajże Odliczanie do inwazji, film pokazuje nam sytuacje jaka miała miejsce przed ,, lądowaniem'' Aliantów w Normandii. Polityczne decyzje, konflikt na szczycie dowództwa. Jeśli komuś się podobał Szregowiec Rayan to ten film powinien mu się spodobać (nie liczcie na wiele scen batalistycznych). ,,Evilenko''- jest to horror psychologiczny. Opowiada o losach starszego pana z zaburzeniami psychicznymi. Tytułowy bohater ma dwie osobowości: sadystyczny pedofil i kanibal a także mąż i tajny wsołpracownik KGB(albo FSB juz nie pamietam). Zabił prawie 100 ludzi zjadając ich mięso i gwałcąc. Rządowy śledczy dowodzi jednak, że jest on chory psychicznie i należy zbadać jego przypadek. A powaracając do tego filmu pt Felon realistyka nie jest jego mocną stroną. Spodziewałem się czegoś lepszego po nazwiskach grających w filmie. |
Ja polecam film "Twardziel" - niestety jest on bardzo rzadko puszczany - ten film pokazuje życie niemieckiego nastolatka który z małego miasteczka przeprowadza się na przedmieścia Berlina , gdzie styka się z życiem jakże innym od tego do którego przywyknął...
A tak btw to widział ktoś " Ile waży koń trojański " a jeśli tak to jakie jest Wasze o nim zdanie ? |
Może ktoś z Was oglądał horror " Siedem Bram Piekieł" chciałbym poznać opinie na temat tego filmu...
|
Jeśli podobał się wam "College" to polecam zobaczyć "Zack i Miri kręcą porno" można się trochę pośmiać .:)
Z thrillerów polecam "Życie za śmierć". Film z 2005 ale może jeszcze ktoś nie oglądał.:p Film oparty jest na serii tajemniczych zdarzeń, w które uwikłana jest pewna rodzina.Pewnego dnia zdarza się tragedia i gnie córka Sara.Po pewnym czasie w domu Jamesa i Adele pojawia się dziewczynka podobna do Sary.Polecam zobaczyć ten film przynajmniej dwa razy bo ciężko jest go za pierwszym razem dokładnie zrozumieć.:-) "Wiem kto mnie zabił" malina chyba w 2007 dla mnie film nie najgorszy patrząc na jego recenzje, ale brutalne sceny wzięte z "Piły" niepotrzebne, fabuła nawet niezła. Ogólnie są zdecydowanie lepsze filmy.:p |
Polecam silm pt. "Strzelec" jak dla mnie, swietny film oraz " Wiem kto mnie zabił"
|
Ostatnio obejrzalem "Zemste po śmierci" - dla lubiących mocniejsze wrażenia. Film o dziennikarce, która zmartwychwstaje po śmierci i mści sie na swoich zabójcach.
"Hanibal - Po drugiej stronie maski" - film o dzieciństwie dr. Hanibala Lectera znanego z "Milczenia owiec". Przedstawia dzieje Lectera począwszy od narodzin do wyjazdu do USA. Wciagający,dobry thriller, jak ktos ma czas to polecam. |
Cytat:
Cytat:
|
z thrillerów polecam Mr. Brooks
widziałem dawno, dawno temu, jak jeszcze było w kinach. świetny, świetny, świetny! film. to jeden z tych filmów, które trzymają przy sobie długie godziny po obejrzeniu. podobnie jak Sen Kasandry. Allen to geniusz! :D |
The Wrestler. Film typu Rocky z ta roznica ze opowiada o zapasniku. Bardzo ciekawy film i pelen akcji oraz kulisow Wrestlingu. Pozdro
|
Ostatnio miałem wątpliwą przyjemność obejrzeć twór "Nocny pociąg z mięsem". Tych, którzy nie widzieli tego "arcydzieła" lojalnie ostrzegam-nie róbcie tego.
|
Cytat:
A Ciebie co opetalo zeby go obejrzec:lol: |
pociąg jest dobry dla......... wielbicieli gore
|
Polecam film "Into the wild" (Wszystko za zycie)
Dramat opraty na prawdziwych wydarzeniach, daje duzo do myslenia. Do tego niezla muzyka i zajebiste krajobrazy. Pomimo trwania prawie 2,5 godz nie nudzi. |
Ja zachęcony licznymi nagrodami obejrzałem slumdog. I film nie zawodzi. Coś jak Miasto gniewu, troche klimatu miasta boga. Ogolnie fajny film.
|
into the wild - tak samo jak Mic gorąco polecam - rewelacyjny film ,genialne plenery i chwila refleksji nad swiatem i człowiekiem
ostanio widzialem coś fajnego "Dziwolągi" z 1932 roku , o trupie cyrkowej w której skład wchodzą różnej maści karły, odmieńcy fizyczni czy dotknięnic deformacją - także polecam jak ktoś ma ochte na mabitne kino lecz strawne i naprawde urzekające polecam "źródło" - ciężko opisaćten film,trwa troche ponad 2 godziny i trzeba się skoncetrować,słuchać i patrzeć ale naprawde dla lubiących intelektulaną rozrwykę będzie to uczta pytanie - czy widział już ktoś film najnwoszy "coming soon"? - tajlandzki horror twóców "widma"? |
W przyszły weekend TVN pokaże Tajemnicę Brokeback Mountain - polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli - mądry i świetnie zrealizowany film z przepięknymi plenerami, przedstawiający opowieść o wielkiej niespełnionej miłości, miłości która równie silnym stopniu nadaje sens życiu, co je niszczy
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przed chwilka skończyłem oglądać film Uprowadzona i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony. Jeden z lepszych filmów akcji zeszłego roku. Ogląda się go z zapartym tchem mimo że wiadomo jak się skończy:)
Bardzo dobra gra Liam Neesona, który nie zawaha sie przed niczym żeby tylko uratować swoją córkę i robi to w sposób bardzo efektowny. Polecam film jako dobre kino akcji. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl