Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

mani10 15.03.2010 16:28

Wiecie może, czy Wisła ma jeszcze jakiś trening w Krakowie przed meczem pucharowym i o której wyjeżdżają na mecz?

MACIEKWISLAK87 15.03.2010 21:43

Podbijam pytanie. Bardzo proszę powiedzcie mi o której jutro trenuje Wisła? i czy przy Reymonta czy pojadą pod jakiś balon ( duze opady sniegu mamy)

Dean 30.03.2010 11:09

Witam, gdzie i o której jutro treningi ma Wisła?? Jak ktoś będzie wiedział to proszę o odpowiedź. :)

*Michael* 30.03.2010 11:33

witam dzisiaj widziałem przed godziną 11:00 jak nasi piłkarze wraz z trenerem Heniem przechodzili z pod stadionu przez błonia na to kryte boisko...

a tak ogólnie to chciałbym się dowiedzieć od lepiej poinformowanych kiedy i gdzie mają te treningi ;]

Dean 30.03.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 878558)
Witam, gdzie i o której jutro treningi ma Wisła?? Jak ktoś będzie wiedział to proszę o odpowiedź. :)

Podbijam. :P

volasTSW 05.04.2010 17:42

a jutro(wtorek) orientuje sie ktos, jak nasi trenują? pilne!;) z góry dzięki;)

taxman 08.04.2010 21:49

ciekawe dlaczego nie ma tradycji aby zawsze pdawać termin i miejsce treningu ;/

szprotson 09.04.2010 12:10

bo trenujemy tak przejebaną taktyke, że musimy ja cwiczyć w tajnych koszarach.

Mistel 11.04.2010 22:36

Wie ktoś gdzie w najbliższym czasie trenować będą piłkarze i koszykarki (jak wrócą)? Potrzebuję podpisów do aukcji charytatywnej.

Marcinnno 03.05.2010 09:26

Witam Wiadomo kiedy Wisła będzie miała treningi w tym tygodniu ?

mIcHaL666 09.05.2010 19:14

Ponawiam pytanie kolegi wyżej. Wie ktoś o której jest jutro trening i gdzie?

SpoXsteR 09.05.2010 19:56

Wlasnie?... klub oczywiscie milczy choc pytalem.. dla nich kibic to niewygodny swiadek przy treningach

mIcHaL666 10.05.2010 11:17

Może komuś się przyda...dzisiaj jest trening o 16, tylko nie dowiedziałem się gdzie :/. Podejrzewam, że albo Hutnik, albo boczne.

Johnny B 10.05.2010 11:31

Boisko boczne godzina 16 , mam nadzieje ze sie wam przyda panowie

mIcHaL666 10.05.2010 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 895764)
Boisko boczne godzina 16 , mam nadzieje ze sie wam przyda panowie

Dzięki uratowałeś mnie od jeżdżenie po mieście ;).

Johnny B 10.05.2010 12:08

No spoko , to bys miał troche do pojezdzenia ;D

WISŁAZWE 10.05.2010 20:12

Pytanko, do zorientowanych w temacie.
Kto dziś był na treningu, bo chciałbym wiedzieć czy ćwiczyli Alvarez, Boguski, Piotrek Brożek i jak to wygląda brał w zajęciach udział Garguła??

Dzięki skowron.

mIcHaL666 10.05.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896034)
Pytanko, do zorientowanych w temacie.
Kto dziś był na treningu, bo chciałbym wiedzieć czy ćwiczyli Alvarez, Boguski, Piotrek Brożek i jak to wygląda brał w zajęciach udział Garguła??

Ja niestety przez korki nie dojechałem na czas :/, więc pomóc nie mogę.

skowron 10.05.2010 21:07

Alvarez i Boguski nie ćwiczyli, Brożek i Garguła tak.

damians 15.05.2010 09:01

Czy w przyszłym tygodniu, w ramach posezonowego roztrenowania, będą jeszcze treningi naszej drużyny?

mIcHaL666 15.05.2010 12:58

Na pewno będą, również mam tylko pytanie kiedy w niedzielę i kiedy w poniedziałek dokładnie? Prosze o info, jeśli ktoś wie.

mIcHaL666 15.05.2010 22:34

Sory, że jeden post za drugim, ale może ktoś pamiętam jak trenowali nasi dzień po ostatnich meczach?

Żmijka 15.05.2010 22:59

Jutro jadą po medale, rozruchu nie ma chyba z tego co wiem. Ale nie powiem na 100%.

damians 15.05.2010 23:23

Żmijka, gdybyś miała jakiekolwiek informacje na ten temat, daj znać, bardzo proszę :)

mIcHaL666 16.05.2010 10:47

Faktycznie, tak ma być, wyleciało mi z głowy. W takim razie pewnie w poniedziałek będzie dopiero. Wie ktoś kiedy?

damians 18.05.2010 06:55

mIcHaL666, jednak po ptokach, pojechali "odpoczywać" po "cięzkim" sezonie.

http://goool.pl/ekstraklasa/2228-pik...-urlopach.html

mIcHaL666 18.05.2010 16:55

Niech odpoczną ;) i dadzą nam mistrza za rok.

shaggy 17.06.2010 08:03

Dzisiaj Wislacy trenuja 2x wie ktos moze o jakich porach??

mIcHaL666 17.06.2010 11:42

Zadzwoń sobie tutaj i zapytaj: (012) 630 76 00.

ewcia 17.06.2010 14:45

Rano trenują ok. 9.30.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl