![]() |
Oni już w zeszłym sezonie mieli ostro zawojować. Bo Robinho,bo nowi właściciele itp. A skończyli w środku tabeli. Teraz ich największym wzmocnieniem jest na pewno Tevez, a dla Manchesteru United moim zdaniem nawet duża strata, której jednak nie muszą znacząco uzupełniać. Bramki strzelać potrafi, to na pewno,więc będą mieli z niego pożytek. No i ten transfer doda także uroku derbom :)
|
Transfer Pirlo do Chelsea jest prawie przesądzony. Włoch ma już tylko złożyć podpis na kontrakcie. Kontrakt ma obowiązywać przez 4 lata, opiewa na 6 mln E za sezon. Na konto AC Milan ma wpłynąć około 20 mln E.
Czyli Chelsea też zaczyna wreszcie jakieś ruchy transferowe :) |
Sven Goran Eriksson będący obecnie dyrektorem sportowym IV ligowego angielskiego Notts County chce sprowadzić do swojej drużyny Pavla Nedveda. Czech odszedł z Juventusu i wciąż nie podjął decyzji co do swojej przyszłości. Sponsor Notts County postawił przed Erikssonem jasny cel - w ciągu 5 lat ma z drużyną awansować do Premier League dlatego też Szwed zamierza namówić do powrotu do gry poza Czechem także Luisa Figo, Patricka Vieirę oraz pozyskać Sola Campbella. Pierwszym dokonanym transferem jest przyjście Kaspera Schmeichela.
http://fotbal.idnes.cz/trener-erikss..._zahranici_rou Kopanie się po kostkach dla takich zawodników to chyba byłby już wózek inwalidzki. Ale jestem ciekaw co z tego wyniknie... |
Barcelona podobno już nie będzie robić transferów do końca tego okienka, a jednak cały czas interesują się Vidićem i szykują ofertę dla Manchesteru. Nemanja na początku nie chciał słyszeć o przenosinach, a teraz jego agent twierdzi,że to wielkim marzeniem Vidića jest gra w Barcelonie. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Ferguson zdecydowałby się sprzedać jednego ze swoich najlepszych piłkarzy, mając jeszcze na uwadze ostatnie kontuzje Ferdinanda.
|
Barcelona podpisała dziś 5-letni kontrakt z 22-letnim ukraińskim obrońcą Dmytrem Czychryńskim. Został wykupiony z Szachtara Donieck za ... 25mln euro. Podobno zgodził się na obniżenie kontraktu aby transfer doszedł do skutku.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą to bardzo dużo jak na obrońce. |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...nu,1393858,100 Czy serial pt. "Transfer Ribery'ego" dobiegnie końca :-p Ja osobiście uważam że transfer do Manchesteru City nie byłby świetnym rozwiązaniem. Chociaż myślę, że na pewno lepszym niż Real.
|
http://chelsea.pl/news_8316.php
Zakaz transferowy dla Chelsea zawieszony |
Cytat:
|
Klasa po k.rewsku... Tfu, chciałem powiedzieć - królewsku:
http://sport.interia.pl/raport/Barce...walida,1425175 Cóż, klasa Realu chyba do czegoś zobowiązuje. Najwyraźniej Florentino Perez o tym zapomina. |
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Pe...wiadomosc.html
Real to jednak chory organizm. Jak chca grac młodzieżą to po kiego chuja kupuja po pieciu nowych napastników i pomocników co sezon??? A myślałem ze tylkow Wisłe głowa co poniektórych działaczy boli... |
Cytat:
|
|
No to szykuje nam się "Borussia Dortmund PL"
Piszczek będzie grał z "Kubą" w Borussii! Borussia Dortmund będzie najbardziej polskim klubem w 1. Bundeslidze. Klub Jakuba Błaszczykowskiego podpisał trzyletni kontrakt z Łukaszem Piszczkiem! A przecież lada dzień szeregi BVB zasili gwiazda Lecha Poznań - Robert Lewandowski. - Łukasz rozwinął się bardzo dobrze i jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem - powiedzał dyrektor sportowy Borussii, Michael Zorc. Piszczek, grający ostatnio w Herthcie Berlin, związał się z klubem z Dortmundu umową ważną do 30 czerwca 2013 roku. Polska kolonia w Dortmundzie byłaby jeszcze większa, ale Sebastian Tyrała odszedł do VfL Osnabrueck. Transfer Piszczka to tylko jeden z przejawów "wietrzenia" kadry Borussii. Oprócz umowy z Polakiem, niemiecki klub podpisał kontrakt ważny do czerwca 2014 roku z Australijczykiem Mitchellem Langerakiem (zastąpi Marka Zieglera, który odszedł VfB Stuttgart), bramkarzem Melbourne Victory. Borussię zasilił także japoński talent - pomocnik Shinji Kagawa (Cerezo Osaka). Z kolei do MSV Duisburg przeniósł się Julian Koch. Możliwe, że Westfalię opuszczą także: Nelson Valdez, Tamas Hajnal, Dimitar Rangelov i Florian Kringe. O ile nie odejdzie Kuba Błaszczykowski. Ciekawie to będzie wyglądało. Na prawej pomocy Kuba, na prowej obronie Piszczek a w ataku Lewandowski. I mamy już trzon reprezentacji na Euro 2012 ;) |
Super sprawa. Jeszcze podobno Obraniak rozmawia z Borussia, wtedy to juz wogole ;).
Lewandowski nie bedzie tam gral, bo wystarczy popatrzec na napastnikow(Barrios, Zidan, Valdez) i systemem jakim gra klub z Dortmundu. Bedzie pewnie pierwszym lub drugim rezerwowym, jesli chodzi o atak. |
FC Barcelona dokonała już pierwszego transferu - do klubu za 40 mln € został sprowadzony napastnik Valencii - David Villa
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, Barcelona w końcu sfinalizowała transfer Villi. Dziwię się, że nie zrobili tego rok temu... Taka głupota bym powiedziała troche... Mimo wszystko, ten zawodnik powinien się wkomponować do składu Barcy perfekcyjnie, o wiele lepiej niż Ibra. Ale zobaczymy jak będzie w praniu. Swoją drogą, to szybko nawet to wszystko ruszyło. A u nas (w Wiśle) pewnie sie obudzą w sierpniu... |
Ciekaw jestem czy prawdą jest zainteresowanie Barcelony Fabregasem i Torresem. O ile ten drugi jest dla mnie doskonałym napastnikiem i idealnie pasowałby do tego klubu, to do Fabregasa mam wątpliwości. Nie dlatego, że stylem nie pasuje, czy jest słaby...ale coś za dużo tych małych zawodników w środku pola. Xavi i Iniesta są lepsi od Cesca, a Toure i Keita stanowią dla nich świetne uzupełnienie.
Osobiście nie wymieniłbym Cesca za Toure. Ale...Xavi, Iniesta, Messi, Torres, Villa...kur** masakra :D |
Cytat:
|
Arsenal pozyskał Chamakha na zasadzie wolnego transferu.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Ale jak słucham takie gówniane teksty Cytat:
I to czego brakowało Barcelonie, czyli David Villa za 40mln€ http://sport.interia.pl/raport/Barce...-barcy,1482255 |
Cytat:
Chciałbym aby w Barcelonie w napadzie grało trio: Torres - Villa - Messi. To by była miazga. Na rezerwie Jeffren - Bojan - Pedro. W razie potrzeby Iniesta mógłby iśc na lewy atak (dlatego potrzebny jest Cesc). Villa, Cesc, Torres, prawy obrońca- 4 transfery spokojnie wystarczą na przyszły sezon. Pozbyłbym się: Chygra, Henry, Keita, Zlatan(ale tylko w przypadku przyjścia Torresa. Inaczej bym go zostawił) ---Torres, Villa, Messi--- -----Iniesta, Xavi----- ----------Toure---------- Abidal,Puyol,Pique,Alves ----------Valdes--------- |
Cesc jest Barcelonie potrzebny gdyz Iniesta ostatnio bardzo czesto kontuzje łapie, a Xavi juz nie da rady grac kazdego meczu od 1 do 90 minuty, tez musi miec odpoczynek. Tylko ciekawe czy przyjdzie do Barcelony w tym sezonie, pewnie Laporta bedzie do tego dazyl. Mam wielka nadzieje ze Yaya Toure nigdzie nie odejdzie, on jest Barcelonie potrzebny.
|
To mi wygląda jak skład z jakiegoś FMA. :D A Torresa skąd żeś wytrzasnął ? Mając Ibrę i Villę i 200 milionów długu.
BTW. Nie podoba mi się, że Pep nie jest przekonany do Yaya Toure. Przecież to jest prze koleś jak na 1.9 jest zwinny, świetny technicznie i masakruje odbiorem piłki. |
Real ma jeszcze wieksze długi i jakoś daje rade. Poza tym Barca w ostanim okresie miała więcej przychodów, niż wydatków (tak wynika z raportów przedstawionych przez klub).
Torres sam nie raz mówił, że chętnie zagrałby w Barcelonie. Dał również do zrozumienia, że wyrwałby się z PS, ponieważ jest to siłowa liga, co mu za bardzo nie odpowiada. Ponoć Rosell chce, aby Torres był jego kartą przetargową w wygraniu wyborów na prezydenta. I zaznaczyłem- widziałbym Torresa, gdyby odszedł Zlatan. Może i skład jak z FM-a, ale całkiem blisko realizacji-brakuje tylko jednego ogniwa- Torresa :D |
A gdzie w tym wszystkim "Checks" Fabregas ? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl