![]() |
A myślisz, że skąd wziąłem te statystyki?
Z powietrza? Tylko ja wziąłem do analizy wszystkie mecze, a nie tylko te które popierały moje teorie. Oczywiście, że w większości meczy ligowych graliśmy na 3 z tyłu, bo Rude to był tchórz i melepeta. Więcej mi się pisać z tobą nie chce. Wystarczy mi. |
W pełni się zgadzam z Markusem. Jopowi bliżej do Rude niż Moskala.
|
Dobrze że Jop to całkowite przeciwieństwo Rude.
Tylko dlatego widzę szance na awans kiedy na ławce trenerskiej jest Jop. Bo tfu tfu jakby wrócił ten "magik od cyrkulacji piłki" Rude - to już mozna spisywać sezon na straty. |
Jak już jesteśmy w temacie Jop jak Rude czy Jop jak/nie jak Moskal, to własnie póki co, Jop jawi się jako ktoś po środku tych dwóch osobników. Tzn konkretny i twardo stąpający po ziemi jak Moskal ale otwarty na nowości jak Rude ale nie nawijający takich głupot jak Rude, który podobnie jak Zaskroniec uważa, że wszystko można podstawić pod jakiś wzór czy kąkuter i to wyliczy jak grać we piłkie.
Zobaczymy co dalej bo nawet z patałachami ale seria 5 wygranych na 5 meczów i mega bilans bramkowy wrażenie robi. Jednak chyba w uniwersum Zaskrońca nic dobrze się skończyć nie może gdy ten non stop rzuca kłody pod nogi jak ostatnio z Krzoską itp i szukanie kierownika na pracuj.pl. Na dłuższą metę to anormalne by było żeby w takim cyrkowym i dziwacznym klubie jakikolwiek trener robił dobre wyniki. |
Cytat:
|
Widzę, że S1meonik dalej nie podał konkretnego źródła swoich statystyk. :-D Wisła Portal nie udostępnia wszystkich danych, które raczył tu wcześniej powypisywać. Zważywszy na to jak często zdarzało mu się w przeszłości fałszować rzeczywistość i pisać nieprawdę czy całkowicie błędne opinie, mam prawo mieć wątpliwości odnośnie rzetelności tych jego danych i uważać je za zmanipulowane na potrzeby udowadniania swoich skompromitowanych tez. :-D
Ja podałem konkretne dane z konkretnych meczów, w których Wisła walczyła z rywalami grającymi w podobny sposób wraz ze źródłami. Moskal już wyleciał m.in. za wiarę, że zwiększenie liczby Polaków w kadrze i postawienie na takich Biedrzyckich (przy którym się upierał) będzie dobrym ruchem i poprawi efektywność gry Wisły (przypomnę, że promował również na przykład Janczukowicza). Tego typu bajdurzenia zostały już zweryfikowane negatywnie, Moskal kompletnie nie poradził sobie w lidze w Wiśle. Pogrążyła go nie liczba Hiszpanów, tylko przede wszystkim liczba zbyt słabych zawodników w defensywie, a także błędów, które popełnił w swoich założeniach i taktyce. |
Oczywiście, że wszystkie dane są z portalu Wisla Portal.
Ciekaw jestem o jakich ty danych mówisz, których Wisla Portal nie udostępnia. Chyba, że chodzi ci o strzały ogólem - to wyobraź sobie, że jeśli takiej danej nie było to sumowałem strzały celne i niecelne / zablokowane jeśli takie były podane. W przypadku paru meczy nie było tej jednej danej tylko musiałem sumować części składowe. Cała reszta była podana wprost. Nie udostępnię ci mojej pracy, bo by ci by było za łatwo. Chcesz mi spróbować coś udowodnić to musisz sam wykonać ciężką pracę, do roboty leniu:):):) Dopiero jak mi coś wynajdziesz, a nie będziesz bajdurzyć, to wkleje moje i sobie porównamy. A jak ci się nie chce to się stul, bo jak na razie wypisałeś z 20 linijek tekstu niepoparte żadną pracą :D |
Moskala przede wszystkim pogrążył terminarz, kontuzje wielu piłkarzy, brak kadry w okresie przygotowywania do sezonu.
|
Moskala nie pogrążył terminarz, ale źle rozłożone sly poszczególnych zawodników. I tu jest w 100% jego wina. Ani kontuzje ani kartki nie są wymówka patrząc z kim graliśmy.
No nie gadajmy że z terminarza Warta, Polonia W, Arka, Ruch (dom) i Kotwica, ŁKS, Znicz (wyjazd) robi się tylko 6 pkt, bo to nawet ja czy Ty bez żadnego trenerskiego fachu byśmy osiągnęli. |
A to, że nie zagraliśmy z ŁKS w pierwszym meczu - 20 lipca, tylko po zakończeniu przygody w eliminacjach do pucharów?
Większość na tym forum żałowała, bo wtedy ŁKS był obijany przez wszystkich. Arkę, Miedź, Kotwicę... Czy nie byłaby szansa na 3 punkty więcej? |
Przypuszczam że przełożenie tego meczu to też była decyzja sztabu, na, jestem tego pewien.
|
Cytat:
Z wami to niejednokrotnie nie ma sensu wchodzić w dyskusje tylko wklejać to co pisaliście 3-4 miesiące temu.Sami siebie najlepiej wyjaśniacie. |
Cytat:
Bo Wisła Portal nie z każdego meczu Wisły dawała statystyki strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych. Więc skoro jak twierdzisz "musiałeś sumować części składowe", by obliczyć strzały ogółem, a wcześniej zadeklarowałeś, że "wziąłem do analizy wszystkie mecze" to albo w niektórych sytuacjach - jeśli rzeczywiście tak obrabiałeś te statystyki (w co znając cię wątpię) - musiałeś pomijać rzeczywistą liczbę oddawanych strzałów pomniejszając ją, albo sobie "wyantycypować" ile ich niby było w tej brakującej każdej z tych trzech części składowych składającą się na ich sumę. W każdym z tych przypadków mamy do czynienia z fałszowaniem ogólnych statystyk i rzeczywistości. Dziękuję, raz wtóry spisałeś się na medal w swoim "magicznym świecie". :evil: :rotfl: |
To poważne oskarżenie.
Powinieneś pokazać na liczbach, gdzie nastąpiło fałszerstwo. |
Wystarczy jeden mecz z którego Wisła Portal nie dała statystyk.
|
Cytat:
Wisła Portal nie publikował z każdego meczu pełnych statystyk strzałów celnych, niecelnych i zablokowanych. Nie w każdym przypadku było więc możliwe prawidłowe ich zsumowanie bazując tylko na tym źródle. Czego jeszcze nie rozumiesz? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
I do momentu meczu z Wartą Moskal miał (myślę nie tylko u mnie) wiele do wygrania. Później przyszedł ŁKS i całkowita kompromitacja. Do tego wyszły kwiatki: napalanie się na awans po porażce 1-6, zajeżdżanie podstawowych piłkarzy, przestrzelone pomysły z młodzieżowcami i jednowymiarosc, która mimo wszystko była niespodzianka po tym jak dobre opinie miał po ostatniej kadencji w ŁKSie. |
Cytat:
Próg który postawiłeś jako moment tragedii i wypisania się z walki o awans nie został przez Moskala przekroczony. Tak zapytam bo może sam to potwierdzisz, nie mam 100% pewności że to ty ale czy czasem nie pisałeś,że Moskalowi trzeba dać czas bo jego drużyny przeciętnie wchodzą w sezon by potem się rozkręcić? |
Cytat:
|
Cytat:
Pretensje można mieć o dwa mecze. Wyjazd do Wiednia i wyjazd do Bruggi. Zaraz po nich graliśmy w Pruszkowie i Kołobrzegu. Straciliśmy 5 pkt ( i tak, Kiss dostał głupia czerwona ale mimo tego powinniśmy dowieźć 3 pkt). Można było mocniej zamieszać składami? Można było. Sam to Moskal powiedział, przyznając się do błędu więc po co go wybielamy? Wystarczyło oszczędzić 2-3 piłkarzy i już może w kluczowych momentach popełniali by mniej błędów. Choćby Jaroch czy Rodado byli już kompletnie zajechani przed przerwą na kadrę. I tak, klub nie dowiózł transferów na czas, ale w jakiej formie była Polonia W początkiem sezonu? Z Wartą nie było kim grać? Z ŁKSem graliśmy rezerwami? |
No to albo ich zajechał i nie było kim grać albo było w kim wybierać bo miał wielu w formie.
Jaroch zagrał 45 minut w Wiedniu pomogło mu to w Pruszkowie? Szukasz trenera który nie będzie popełniał błędów?Urodził się w ogóle taki? |
Cytat:
Trener ma do realizacji określone zdania i albo się one dokonują, albo nie, i wtedy szuka się powodów czemu się coś nie udało. Tak było jest i będzie. Myślę że są w 1 lidze trenerzy którzy potrafią z tej ligi awansować z zespołami o mniejszym budżecie na place niż Wisła. |
Cytat:
|
Cytat:
Jakie to zadania miał Moskal których nie zrealizował? Przecież na pierwszej konferencji z trenerem prezes ogłosił że awans nie jest celem samym w sobie. Ty nawet co przytoczyłem wyżej miałeś jakieś określone progi które nie zostały przekroczone. 8 porażek pamiętasz? |
Niestety okazało się jakim to słabym trenerem, z archaicznym podejściem jest Moskal.
|
Cytat:
A mógłbyś podać jakieś uzasadnienie? Nie chodzi o liczbę punktów, a o uzasadnienie słabości i archaiczności jego warsztatu. |
Markusik nawet patrząc na 3 mecze potrafi się pomylić.
Z meczu z Kotwicą podano dwie statystyki : strzały celne i strzały ogółem. Czyli obydwie przytaczane przeze mnie. W meczach ze Zniczem i Pogonią podano tylko strzały celne i niecelne..... co dla naszej statystyki oznacza (patrząc że więcej strzelaliśmy w tych meczach na bramkę rywali), że statystyki strzałów ogółem są delikatnie zaniżone dla trenera Mariusza Jopa. Nie zmienia to nic dla trenera Rude, gdzie podawane statystyki były kompletne. Generalnie uznalem ten drobiazg za nic nieznaczący, gdybym miał ekstrapolować strzały zablokowane wtedy bym coś mógł fałszować, a tak uznałem, że strzały celne+niecelne=strzały ogółem. Dotyczyło to naszych ostatnich meczy, a więc zaniżałem średnie trenera, którego najbardziej wspieram. Uznałem, że gdybym zrobił inaczej mógłbym zostać oskarżony o manipulację celem forowania Jopa, a tak po prostu przedstawiłem te dane, które były do dyspozycji. A, że pewnie z lekką niekorzyścią dla mojego faworyta? Trudno. Także Markusiku przestań podszczekiwać i podgryzać kostki! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl