Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

pepe72 30.10.2024 11:15

Możliwe wyjazdy po wczorajszych meczach:
Ruch Chorzów (przy złym losowaniu)
Olimpia Grudziądz

leszekpw 30.10.2024 11:48

Dlaczego Ruch złym? Jak mamy obronić puchar to wszystkich trzeba golić. Fajny kibicowsko. Jak dla mnie Ruch lub Widzew biorę w ciemno. Ale czuję, że będzie to GKS Katowice.

Arkadiusz.Czerepach 30.10.2024 12:59

https://i.ibb.co/Np355vQ/tyytty12.png


aby trwale okopać na pozycji nr 2 w historii polskiej piłki obrona pucharu jest konieczna

pepe72 30.10.2024 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1637816)
Dlaczego Ruch złym? Jak mamy obronić puchar to wszystkich trzeba golić. Fajny kibicowsko. Jak dla mnie Ruch lub Widzew biorę w ciemno. Ale czuję, że będzie to GKS Katowice.

Bo jak będzie dobre losowanie to Ruch przyjedzie na R22.

Przy okazji Sandecja też awansowała więc Nowy Sącz jest kolejną opcją.

marek2a 30.10.2024 20:27

Ruch to w 1/4 bym wolał, a moim marzeniem jeśli wolno marzyć jest finał Wisła- Widzew

pepe72 30.10.2024 20:34

Polonia awansowała więc możemy mieć najpierw Polonię w pucharze, a potem Polonię w lidze. :)
Unia Skierniewice pokonała kolejnego ekstraklasowca więc może być mecz rzut beretem od Warszawy.

leszekpw 30.10.2024 20:54

Chętnie Unia Skierniewice. Przynajmniej tam za Widzewem. Boisko dobrej jakości z tego co widzialem na relacji. I z pewnością wpuści gości.

marek2a 30.10.2024 20:54

mile widziany wyjazd do Skierniewic

Karherop 30.10.2024 20:56

Ciekaw jestem czy przy ewentualnym wylosowaniu Jagielloni ktoś z PZPN nie wpadnie na pomysł by dodać meczowi rangi superpucharu Polski :lol: w końcu już 21 lat temu za Listkiewicza zorganizowali podobny fikołek mieczy Lechem a Wisła.

pepe72 30.10.2024 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1637846)
Ciekaw jestem czy przy ewentualnym wylosowaniu Jagielloni ktoś z PZPN nie wpadnie na pomysł by dodać meczowi rangi superpucharu Polski :lol: w końcu już 21 lat temu za Listkiewicza zorganizowali podobny fikołek mieczy Lechem a Wisła.

Zgodnie z regułami pucharu mecz Wisła - Jaga powinien być grany w Krakowie, zgodnie z regułami superpucharu w Białymstoku.

tomytom 30.10.2024 22:35

Więc wystarczy sprawdzić na mapie co jest w środeczku między Krakowem a Białymstokiem i tam zrobić mecz o podwójnym znaczeniu :-)


Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)?

El'kabat 30.10.2024 22:37

Legła u siebie i można się skupić w końcu na lidze..

pepe72 30.10.2024 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1637856)
Więc wystarczy sprawdzić na mapie co jest w środeczku między Krakowem a Białymstokiem i tam zrobić mecz o podwójnym znaczeniu :-)

Czyli znów Narodowy. :>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1637856)
Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)?

Nie ja.

Karherop 31.10.2024 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1637851)
Zgodnie z regułami pucharu mecz Wisła - Jaga powinien być grany w Krakowie, zgodnie z regułami superpucharu w Białymstoku.

Jakoś wówczas te 21 lat temu nikomu nie przeszkadzały zapisy regulaminu - mecz został rozegrany w Poznaniu, chociaż mistrzem Polski była Wisła.

Tak czy siak, Jaga będzie zapewne grać w 1/16 LK więc nawet na wiosnę to będzie ogromny problem znaleźć jakikolwiek termin.

PS. W mojej opinii superpuchar się nie odbędzie.

azor 31.10.2024 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1637844)
Chętnie Unia Skierniewice. Przynajmniej tam za Widzewem. Boisko dobrej jakości z tego co widzialem na relacji. I z pewnością wpuści gości.

Nie wiedziałem Lesiu, że Ty taki sztywniutki i zakochany w narkozgodach ;) Zwłaszcza, że deklarujesz się jako wieloletni kibic.

leszekpw 31.10.2024 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1637863)
Nie wiedziałem Lesiu, że Ty taki sztywniutki i zakochany w narkozgodach ;) Zwłaszcza, że deklarujesz się jako wieloletni kibic.

Akurat poprzednie zgody bardziej ceniłem, ale z kimś trzeba je mieć (pomijam genezę tych zgód). Inaczej zostaniemy sami jak palec na mapie kibicowskiej, a już nie jest jak wiemy różowo.
A swoja drogą myślisz, że poprzednie były takie czyste? Zawsze istniał czynnik "ekonomiczny". No ale to nie temat na ten wątek.

Skawa Wadowice 31.10.2024 22:27

ja z kolei jako 30 letni kibic wole dzisiejszą z Ruchem niz ze Slaskiem. Szkoda tylko Lechii.

Dobra dawac Legie, i zamykamy PP przy pelnym stadionie i skupiamy sie na lidze.

Drozd 31.10.2024 22:37

Zamykamy PP dla Legii... oczywiście.

pepe72 31.10.2024 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1637882)
ja z kolei jako 30 letni kibic wole dzisiejszą z Ruchem niz ze Slaskiem. Szkoda tylko Lechii.

Dobra dawac Legie, i zamykamy PP przy pelnym stadionie i skupiamy sie na lidze.

Patrząc na dzisiejszy mecz to obawiam się, że znów byśmy śpiewali "pier***ć Legię" na melodię "I love you baby". Nawet bez Carbo.

pepe72 01.11.2024 00:17

Podsumujmy:
e-klapa (przyjedzie na R22)
Puszcza, Śląsk, Jagiellonia, Legia, Korona, Widzew, Pogoń, Piast, Zagłębie

1 liga (zależy od losowania)
ŁKS, Ruch, Polonia W-wa, MY

Niższe ligi (my jedziemy)
Sandecja, Olimpia Grudziądz, Unia Skierniewice

Karherop 01.11.2024 08:17

Byle nikogo z 1 ligi, potrzebna jest jakaś odskocznia.

leszekpw 01.11.2024 10:02

Byle nie Puszcza, ktora nam nie leży. Legła niech też odpadnie z kimś po drodze. Reszta może być.
Najchętniej wyjazd do Skierniewic i wybić im z głowy puchar, bo już się poczuli zbyt pewni siebie, eliminując Motor i Katowice.

pi0tr3k94 01.11.2024 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1637856)
Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)?

Nie widzę większego sensu w takim stawianiu sytuacji. PP to razem z finałem raptem 4 dodatkowe mecze.
Gdybyśmy rok temu odpuścili już w meczu z Widzewem to awansu pewnie i tak by nie było, a dziura w budżecie byłaby nie do ogarnięcia. Pomijając już fakt jak smutny byłby to sezon (kolejny z rzędu). Ten PP pozwolił złapać oddech finansowy i tchnął wiele ducha w kibiców.
Gdyby to był wybór zero-jedynkowy, to oczywiście że awans jest ważniejszy niż PP, tylko że odpuszczanie pucharu nie daje żadnych gwarancji co do miejsca w lidze, dlatego trzeba podjąć walkę na dwa fronty.

Arkadiusz.Czerepach 01.11.2024 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1637856)
Więc wystarczy sprawdzić na mapie co jest w środeczku między Krakowem a Białymstokiem i tam zrobić mecz o podwójnym znaczeniu :-)


Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)?

ja :alleluja:

Sylwus1988 01.11.2024 16:50

jak dla mnie mile widziana Korona albo Śląsk. Są to już jakiś firmy z ekstraklasy, zapewnią taki sam przychód z dnia meczowego jak Legia czy Jaga. A jak nie to Sandecja, Unia, Olimpia. Byle nie jakiegoś pierwszoligowca bo nie mogę na nich już patrzeć :D i byle do kolejnej rundy, nie można odpuszczać.

Kris54 01.11.2024 19:15

Wyjazd to Sandecka, Unia, Olimpia albo Polonia. Reszta u siebie (Ruch i ŁKS jako spadkowicze grają z nami wyjazd)

RybaTs 01.11.2024 19:40

Dawać lampucere

CMSNero 01.11.2024 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RybaTs (Post 1637921)
Dawać lampucere

Taaaak warszawioki u siebie :-D

pepe72 01.11.2024 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris54 (Post 1637919)
Wyjazd to Sandecka, Unia, Olimpia albo Polonia. Reszta u siebie (Ruch i ŁKS jako spadkowicze grają z nami wyjazd)

A możesz podać który to punkt regulaminu to definiuje?

Cymes 01.11.2024 21:15

Żaden. W zeszłym roku Polonia jako beniaminek grała u nas na wyjeździe. Inny przykład to Miedź, która będąc spadkowiczem z ESA grała u siebie z Arką grającą w pierwszej od kilku sezonów. Handicap własnego boiska ustala się według bieżących rozgrywek, a nie zeszłorocznych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl