![]() |
Możliwe wyjazdy po wczorajszych meczach:
Ruch Chorzów (przy złym losowaniu) Olimpia Grudziądz |
Dlaczego Ruch złym? Jak mamy obronić puchar to wszystkich trzeba golić. Fajny kibicowsko. Jak dla mnie Ruch lub Widzew biorę w ciemno. Ale czuję, że będzie to GKS Katowice.
|
https://i.ibb.co/Np355vQ/tyytty12.png
aby trwale okopać na pozycji nr 2 w historii polskiej piłki obrona pucharu jest konieczna |
Cytat:
Przy okazji Sandecja też awansowała więc Nowy Sącz jest kolejną opcją. |
Ruch to w 1/4 bym wolał, a moim marzeniem jeśli wolno marzyć jest finał Wisła- Widzew
|
Polonia awansowała więc możemy mieć najpierw Polonię w pucharze, a potem Polonię w lidze. :)
Unia Skierniewice pokonała kolejnego ekstraklasowca więc może być mecz rzut beretem od Warszawy. |
Chętnie Unia Skierniewice. Przynajmniej tam za Widzewem. Boisko dobrej jakości z tego co widzialem na relacji. I z pewnością wpuści gości.
|
mile widziany wyjazd do Skierniewic
|
Ciekaw jestem czy przy ewentualnym wylosowaniu Jagielloni ktoś z PZPN nie wpadnie na pomysł by dodać meczowi rangi superpucharu Polski :lol: w końcu już 21 lat temu za Listkiewicza zorganizowali podobny fikołek mieczy Lechem a Wisła.
|
Cytat:
|
Więc wystarczy sprawdzić na mapie co jest w środeczku między Krakowem a Białymstokiem i tam zrobić mecz o podwójnym znaczeniu :-)
Pytanie "na serio": czy jest ktoś kto chciałby obrony pucharu kosztem braku awansu (jeśli byłaby taka magiczna opcja wyboru albo-albo)? |
Legła u siebie i można się skupić w końcu na lidze..
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Tak czy siak, Jaga będzie zapewne grać w 1/16 LK więc nawet na wiosnę to będzie ogromny problem znaleźć jakikolwiek termin. PS. W mojej opinii superpuchar się nie odbędzie. |
Cytat:
|
Cytat:
A swoja drogą myślisz, że poprzednie były takie czyste? Zawsze istniał czynnik "ekonomiczny". No ale to nie temat na ten wątek. |
ja z kolei jako 30 letni kibic wole dzisiejszą z Ruchem niz ze Slaskiem. Szkoda tylko Lechii.
Dobra dawac Legie, i zamykamy PP przy pelnym stadionie i skupiamy sie na lidze. |
Zamykamy PP dla Legii... oczywiście.
|
Cytat:
|
Podsumujmy:
e-klapa (przyjedzie na R22) Puszcza, Śląsk, Jagiellonia, Legia, Korona, Widzew, Pogoń, Piast, Zagłębie 1 liga (zależy od losowania) ŁKS, Ruch, Polonia W-wa, MY Niższe ligi (my jedziemy) Sandecja, Olimpia Grudziądz, Unia Skierniewice |
Byle nikogo z 1 ligi, potrzebna jest jakaś odskocznia.
|
Byle nie Puszcza, ktora nam nie leży. Legła niech też odpadnie z kimś po drodze. Reszta może być.
Najchętniej wyjazd do Skierniewic i wybić im z głowy puchar, bo już się poczuli zbyt pewni siebie, eliminując Motor i Katowice. |
Cytat:
Gdybyśmy rok temu odpuścili już w meczu z Widzewem to awansu pewnie i tak by nie było, a dziura w budżecie byłaby nie do ogarnięcia. Pomijając już fakt jak smutny byłby to sezon (kolejny z rzędu). Ten PP pozwolił złapać oddech finansowy i tchnął wiele ducha w kibiców. Gdyby to był wybór zero-jedynkowy, to oczywiście że awans jest ważniejszy niż PP, tylko że odpuszczanie pucharu nie daje żadnych gwarancji co do miejsca w lidze, dlatego trzeba podjąć walkę na dwa fronty. |
Cytat:
|
jak dla mnie mile widziana Korona albo Śląsk. Są to już jakiś firmy z ekstraklasy, zapewnią taki sam przychód z dnia meczowego jak Legia czy Jaga. A jak nie to Sandecja, Unia, Olimpia. Byle nie jakiegoś pierwszoligowca bo nie mogę na nich już patrzeć :D i byle do kolejnej rundy, nie można odpuszczać.
|
Wyjazd to Sandecka, Unia, Olimpia albo Polonia. Reszta u siebie (Ruch i ŁKS jako spadkowicze grają z nami wyjazd)
|
Dawać lampucere
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Żaden. W zeszłym roku Polonia jako beniaminek grała u nas na wyjeździe. Inny przykład to Miedź, która będąc spadkowiczem z ESA grała u siebie z Arką grającą w pierwszej od kilku sezonów. Handicap własnego boiska ustala się według bieżących rozgrywek, a nie zeszłorocznych.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl