Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   8. kolejka, Kotwica Kołobrzeg - Wisła Kraków, 1 września 2024, 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11033)

krysztal 03.09.2024 01:32

Zgadzam się z s1mone.Ale jak wiadomo kilku wzięło już chłopaka na celownik i ma ochotę postrzelać.Na razie jakimiś śmierdzącymi kapiszonami ale fakt jest faktem.

universe 03.09.2024 08:38

Olivier jeszcze pare miesięcy temu pykał sobie raz w tygodniu w drugiej lidze. U nas od razu rzucony na wielką wodę od pierwszych minut w pucharach i w lidze, dawał radę.

Ostatnie półtora miesiąca to był prawdziwy rollercoaster dla nas kibiców, bardzo pracowity okres dla klubu a wyczerpujący fizycznie i psychicznie dla piłkarzy i zapewne sztabu :D fajnie, że maja teraz szansę złapać oddech.
Wkrotce będzie szansa na normalną pracę nowego (!) trenera z drużyną, która w połowie/większosci też jest nowa (!) zaczną wracać kontuzjowani, zobaczymy.. póki co wygląda to objecująco.

Książę Palownik 03.09.2024 08:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1633830)
U nas od razu rzucony na wielką wodę od pierwszych minut w pucharach i w lidze, dawał radę.

Możesz mi podpowiedzieć, w jakich pucharach Sukiennicki dawał radę?

Mówiąc poważnie: nie dawał rady. Ma wrodzoną dynamikę i zwinność ale bez przesady: przydałoby się jeszcze umieć podać piłkę celnie na 5 metrów do przodu, a to na razie go przerasta.
Zobaczymy co z niego będzie, na razie nie daje rady na pozycjach ofensywnych i sprawdza się raczej jako przecinak.

Patryko 03.09.2024 10:15

Sukiennicki ma na czym budować, bo ma chociażby tą dynamikę, zwinność i lekkość w operowaniu piłką, o której większość polskich młodzików z "potencjałem" może jedynie pomarzyć.

Jak mu sodówka odwali, to popłynie. Jeśli będzie z siebie dawać 200% na treningach, to w jego wieku jeszcze te decyzje boiskowe można poprawić, podania doszlifować i mogą być z niego ludzie.

wolfy 03.09.2024 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1633825)
Tir do Słubic i wolfy skreślają.

Nie rozumiesz co czytasz. Pisałem do czego może się Sukiennicki przydać - jako przecinak, do biegania. Może się rozwinie, pewnie nie - szczerze mówiąc wisi mi to. Nie uważam go za wielki talent tylko drewniaka jakich wiele i takie moje wilcze prawo.

Lata użerania się z kretynami o kolejne kołki w rodzaju Gruszkowskiego, Wachowiaka, Młyńskiego, Krzyżanowskiego itp itd sprawiają że już mi się nie chce. Goście tacy jak Ty uważają że Sapała wygrał rywalizację z Carbo do czasu aż ten pierwszy wyjdzie na boisko. Napinka trwała jedną kolejkę...

A oceny Karcza można zbyć pustym śmiechem.

krysztal 03.09.2024 11:02

W normalnym klubie po przeskoku klasy rozgrywkowej,nowym otoczeniu taki Sukiennicki łapałby minuty w końcówkach meczów,może czasem zagrałby połówkę zawodów.U nas z powodu mizerii w kadrze meczowej wrzucono go do pierwszej jedenastki a paru spoceńców ujada teraz jaki on słaby i sam meczów nie wygrywa.Jak wyróżniający się piłkarz z polskiej ligi wyjeżdża do klubu na zachodzie to przez pierwsze pół roku nadrabia zaległości treningowe.
Wyróżniający się piłkarz z drugiej ligi mający tak naprawdę dopiero jeden w miarę w pełni rozegrany sezon według niektórych ma wskoczyć do składu ligę wyżej i robić liczby ot tak. Lodu na głowy....

wolfy 03.09.2024 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1633838)
W normalnym klubie po przeskoku klasy rozgrywkowej,nowym otoczeniu taki Sukiennicki łapałby minuty w końcówkach meczów,może czasem zagrałby połówkę zawodów.U nas z powodu mizerii w kadrze meczowej wrzucono go do pierwszej jedenastki a paru spoceńców ujada teraz jaki on słaby i sam meczów nie wygrywa.Jak wyróżniający się piłkarz z polskiej ligi wyjeżdża do klubu na zachodzie to przez pierwsze pół roku nadrabia zaległości treningowe.
Wyróżniający się piłkarz z drugiej ligi mający tak naprawdę dopiero jeden w miarę w pełni rozegrany sezon według niektórych ma wskoczyć do składu ligę wyżej i robić liczby ot tak. Lodu na głowy....

Nikt nie twierdzi że Sukiennicki ma wygrywać mecze. Twierdzisz inaczej? Cytaty.

Kilka osób zauważa konkretne problemy jakie stwarza Sukiennicki brakiem myślenia na boisku i brakami technicznymi. Tyle. Dał beznadziejną zmianę na poziomie Olejarki, przeszkodził zespołowi.

To czy się rozwinie - możemy wrócić do dyskusji o Młyńskim. Rozwinął się? Nie bardzo. No ale teraz macie już nowego bohatera, nowy diament, tym razem na pewno się uda!

Mam gdzieś czy Sukiennicki się rozwinie i obiektywne przyczyny dlaczego sobie nie radzi. Jeżeli sobie nie radzi, to niech nie gra. Celem jest awans a nie dawanie bezsensownych minut kolejnemu leszczowi.

Także to nie jest tak że niektórzy nie rozumieją czemu Sukiennicki kaleczy (poza ewidentnymi brakami technicznymi). Po prostu nie ma to z punktu widzenia awansu żadnego znaczenia. Niech gra ktoś inny.

Arked 03.09.2024 12:41

Szanowni państwo, nie popadajmy znowu w zaburzenia maniakalno-depresyjne z Sukiennickim. Był przesadnie chwalony na początku, teraz znowu jest przesadnie krytykowany. Kilka głębokich oddechów i więcej spokoju.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl