![]() |
Zgadzam się z s1mone.Ale jak wiadomo kilku wzięło już chłopaka na celownik i ma ochotę postrzelać.Na razie jakimiś śmierdzącymi kapiszonami ale fakt jest faktem.
|
Olivier jeszcze pare miesięcy temu pykał sobie raz w tygodniu w drugiej lidze. U nas od razu rzucony na wielką wodę od pierwszych minut w pucharach i w lidze, dawał radę.
Ostatnie półtora miesiąca to był prawdziwy rollercoaster dla nas kibiców, bardzo pracowity okres dla klubu a wyczerpujący fizycznie i psychicznie dla piłkarzy i zapewne sztabu :D fajnie, że maja teraz szansę złapać oddech. Wkrotce będzie szansa na normalną pracę nowego (!) trenera z drużyną, która w połowie/większosci też jest nowa (!) zaczną wracać kontuzjowani, zobaczymy.. póki co wygląda to objecująco. |
Cytat:
Mówiąc poważnie: nie dawał rady. Ma wrodzoną dynamikę i zwinność ale bez przesady: przydałoby się jeszcze umieć podać piłkę celnie na 5 metrów do przodu, a to na razie go przerasta. Zobaczymy co z niego będzie, na razie nie daje rady na pozycjach ofensywnych i sprawdza się raczej jako przecinak. |
Sukiennicki ma na czym budować, bo ma chociażby tą dynamikę, zwinność i lekkość w operowaniu piłką, o której większość polskich młodzików z "potencjałem" może jedynie pomarzyć.
Jak mu sodówka odwali, to popłynie. Jeśli będzie z siebie dawać 200% na treningach, to w jego wieku jeszcze te decyzje boiskowe można poprawić, podania doszlifować i mogą być z niego ludzie. |
Cytat:
Lata użerania się z kretynami o kolejne kołki w rodzaju Gruszkowskiego, Wachowiaka, Młyńskiego, Krzyżanowskiego itp itd sprawiają że już mi się nie chce. Goście tacy jak Ty uważają że Sapała wygrał rywalizację z Carbo do czasu aż ten pierwszy wyjdzie na boisko. Napinka trwała jedną kolejkę... A oceny Karcza można zbyć pustym śmiechem. |
W normalnym klubie po przeskoku klasy rozgrywkowej,nowym otoczeniu taki Sukiennicki łapałby minuty w końcówkach meczów,może czasem zagrałby połówkę zawodów.U nas z powodu mizerii w kadrze meczowej wrzucono go do pierwszej jedenastki a paru spoceńców ujada teraz jaki on słaby i sam meczów nie wygrywa.Jak wyróżniający się piłkarz z polskiej ligi wyjeżdża do klubu na zachodzie to przez pierwsze pół roku nadrabia zaległości treningowe.
Wyróżniający się piłkarz z drugiej ligi mający tak naprawdę dopiero jeden w miarę w pełni rozegrany sezon według niektórych ma wskoczyć do składu ligę wyżej i robić liczby ot tak. Lodu na głowy.... |
Cytat:
Kilka osób zauważa konkretne problemy jakie stwarza Sukiennicki brakiem myślenia na boisku i brakami technicznymi. Tyle. Dał beznadziejną zmianę na poziomie Olejarki, przeszkodził zespołowi. To czy się rozwinie - możemy wrócić do dyskusji o Młyńskim. Rozwinął się? Nie bardzo. No ale teraz macie już nowego bohatera, nowy diament, tym razem na pewno się uda! Mam gdzieś czy Sukiennicki się rozwinie i obiektywne przyczyny dlaczego sobie nie radzi. Jeżeli sobie nie radzi, to niech nie gra. Celem jest awans a nie dawanie bezsensownych minut kolejnemu leszczowi. Także to nie jest tak że niektórzy nie rozumieją czemu Sukiennicki kaleczy (poza ewidentnymi brakami technicznymi). Po prostu nie ma to z punktu widzenia awansu żadnego znaczenia. Niech gra ktoś inny. |
Szanowni państwo, nie popadajmy znowu w zaburzenia maniakalno-depresyjne z Sukiennickim. Był przesadnie chwalony na początku, teraz znowu jest przesadnie krytykowany. Kilka głębokich oddechów i więcej spokoju.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl