![]() |
Cytat:
|
Sprawdzaliście kiedyś czy macie autyzm?
|
Cytat:
Dla podtrzymania poziomu. |
Jad sączący się z pyska hejterku Markusa jest bardzo mocny. Nagle się okazało, że można hejtowac, można trzymać kciuki za porażki. Wszystko w imię tego żeby polski trener okazał się gorszy od cudaka z Hiszpanii.
Pomijam fakt, że gdyby to Rude a nie Moskal przeszedł z tym składem jedną rundę kw. LE i mimo porażki zagrał dobry mecz z Rapidem to markusik zesralby się na kolorowo ze szczęścia. A gdyby ktoś napisał że słabo wypadł w meczu z Polonią to z tego kolorowego gówna zrobiłby barwy wojenne rozmazując je na twarzy i pisał elaboraty jak to nie ocenia się negatywnie dobrego trenera po jednym meczu w lidze skoro wczensiej drużyna grała wspaniale. PS wysrywy o gorszym starcie w lidze niż Rude też ciekawe. Rude nie startowal w trakcie pucharów jak teraz Moskal. Przypominam że za Rudego to między pucharami mecze ligowe przegrywaliśmy, za Rudego to po czerwonej kartce przegrywaliśmy. Także wstawaj Markus, zmazuj barwy wojenne z policzków i uświadamiają sobie dalej jak chujowy był Rude Rude = na sto procent porażka gdyby jego Wisła grała w 10 Rude = na sto procent porażka gdyby Wisła grała w pucharach a za kilka dni mecz ligowy |
Cytat:
|
Cytat:
A Twój asperger to stwierdzony na piśmie? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Taka sugestia. P.S. Założyłbym też temat "Czerepach poznaje ChatGPT". |
Serio?
To chyba mnie nie dotyczy? Nigdzie (popraw mnie, jeśli się mylę) nie dyskutowałem nad przewagą jednej nacji nad drugą, chyba że w takich zakresach, że na przykłąd nieżle wyszkolony Hiszpan z IV ligi hiszpańskiej może być lepszy i tańszy od pozostającego na podobnym poziomie rozgrywkowym Polaka. Jest mi doskonale obojętnie jaka nacja będzie w Wiśle o ile taki niedrogi piłkarz będzie dobrze, jak na nasz poziom wyszkolony, ambitny i zdrowy. Niech to będzie Polak, Hiszpan, Słowak, Rumun czy Holender. Ale, ale... co cię powstrzymuje przed założeniem takiego tematu? Podejrzewam, że udzielałby się w nim przede wszystkim Markus. No chyba, że by przesadził i inni w końcu zaczeli wyśmiewać klapki jakie sobie na oczy założył |
Autyzm,asperger, takie diagnozy bez naczelnego szamana Drozda możecie sobie o kant dupy rozbić.
|
Cytat:
Cytat:
Dla faktu gorszego początku takiego trenera pokazującego, że wcześniejsza znajomość ligi nie jest żadnym czynnikiem warunkującym cokolwiek (taktyka Polonii ewidentnie zaskoczyła Moskala, który źle ustawił zespół i który w trakcie gry w żaden sposób nie był w stanie wprowadzić korekt do stylu gry) nie ma najmniejszego znaczenia, czy Wisła ze Stalą Rzeszów strzeliła zwycięskiego gola w 95 minucie czy w jakiejkolwiek innej. Tu nawet nie trzeba sięgać do przykładu Moskala: jaką bzdurą były te Wasze teorie pokazuje na przykład również osoba Tadzia Pawłowskiego - tak samo coacha ze znajomością specyfiki polskiej ligi - i dziesiątek innych trenerów, którym ta znajomość w żaden sposób nie pomogła lepiej punktować i ustawiać zespół od samego początku pracy z nim niż trenerom nie posiadającym tej znajomości. Cytat:
Jak bardzo "chujowy był" ten Rude pokazało zdobycie Pucharu Polski, czego ten dzieciak do dziś nie może przeboleć, bo psuje mu to narrację. Wszak wszystko co złe wiosną musiało się dziać przede wszystkim przez Hiszpanów i tego trenera, a broń Boże nie przez to, że krajowi zawodnicy drużyny olewali sobie niektóre ligowe mecze, o czym wprost powiedzieli. :evil: :-D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Innym czytającym te przepychanki (chociaż wątpię, czy do ich policzenia trzeba wszystkich palców jednej dłoni) przypomne tylko, że znający ligę Moskal przygotował drużynę tak, że tylko cudem nie wygrała tego meczu (cóż, pech), a nie znający ligi Rude przygotował drużynę tak, że tylko cudem tego meczu nie przegrała. Żeby to zobaczyć, wystarczy bardzo niewiele - pozbyc się uprzedzeń. Zadałeś pytanie "jak to możliwe, że trener ze znajomością tej specyfiki ligi zaczyna rozgrywki gorzej niż trener bez jej wcześniejszej znajomości" i dostałeś rzeczową odpowiedź. |
Cytat:
|
Cytat:
Pokazuje to nie tylko ta sprawa, ale też początek pracy w Wiśle na przykład Tadzia Pawłowskiego. Stolarczyka, Skowronka czy Kusty. Innych nazwisk już nie chce mi się wymieniać.:-D |
Poczekam spokojnie do końca rozgrywek i wtedy zobaczymy kto będzie miał lepszą średnią i wyzsze miejsce.
Na razie jest to dyskusja o niczym. Zobaczymy co powiesz za 3 miesiące, pół roku czy za rok. Podejrzewam że zapomnisz o dzisiejszych argumentach |
Cytat:
Czy... Jakość Polaka/kasę którą zarabia jest <,>,= Jakości Hiszpana, Rumuna Słowaka/kasę którą zarabia. Niestety wiele wskazuje na to, że nasi rodzimi kopacze drenują klubowe kasy bardziej niż na to zasługują. |
I dlatego nasi ligowi rywale często operują na budżecie wielkości naszej dziury budżetowej.
|
Cytat:
|
Ja to pękam ze śmiechu jak po raz 3578 ktoś ma pretensje o to że inne zespoły szukają sposobu żeby z nami wygrać.
A co do tego innego cennika...no cóż wystarczy przestawić wajchę z zaciągu zagranicznego na rodzimy i nagle nie ma problemu z podpisaniem kilku Polaków.Chyba że zakładasz że Resovia,Raków czy SSW nie wiedziały z kim negocjują. |
Cytat:
|
Ale ty jesteś jebnięty....Z pewnością chłopak wyciągnięty praktycznie z 3 poziomu rozgrywkowego w Polsce a drugi ze spadkowicza z drugiego poziomu będą drenować budżet Wisły.Myślę że jest dokładnie na odwrót.
|
Ciekawe jak mocno drenują budżet Wisły Drozd i Markusik, że piszą takie brednie na zlecenie :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Na zlecenie to mogą tu jedynie pisać takie Koaliczki, by regularnie kompromitować kibiców Wisły, bo nikt zdrowy na umyśle nie jest aż tak jebnięty, żeby z własnej woli gloryfikować komunizm, sławić Jerzego Urbana, czy opowiadać bajki, że PiS planuje z Putinem wysadzić stadion przy Reymonta - wzbudzając entuzjazm i poklask takich Jaguliczków. Można tylko się zastanawiać, kto jest większym idiotą: ten kto pisze takie rzeczy, czy ten kto bije mu brawo i za nim idzie lub go broni? :evil: |
Cytat:
Jak rozumiem jest to kolejny element Twoich niezbyt śmiesznych żartów. Chyba, że kolejny raz rzucasz tezy bez pokrycia w rzeczywistości czy choćby ich sprawdzenia. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl