Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka] Wisła Kraków - Stal Mielec, 12-02-2022, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10474)

Ajax 12.02.2022 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1577715)


Tak swoją drogą w czym zapatrujecie szans na utrzymanie się? Pytam poważnie i niech mi ktoś odpowie bez szyderstwa? Od któregoś momentu gra zacznie się jednak kleić? Łęczna, Warta i Podbeskidzie zejdą do formy z początku sezonu?


Co kopaczy powaga sytuacji dojdzie dopiero w momencie kiedy będzie kilka kolejek do końca i będziemy w strefie spadkowej.

Arkadiusz.Czerepach 12.02.2022 20:13

tak sobie mysle czy kopaczy to wogle obchodzi że spuszczą klub ?

jak to jest z wyplatami w takiej sytuacji ?

zrywaja kontrakt z winy klubu , i znjaduja sobie ciepla posadke gdzies indziej , a z wiselką chvj ?

Wojtas 12.02.2022 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1577714)
Ten moment kiedy to co pisze KOALIK zaczyna dla ciebie mieć sens...
Kibicowanie Wiśle szkodzi zdrowiu.


Tez sie na tym złapałem

nie bylo ligi 2 miechy,spokój mile weekendy

ale nagle powrocily koszmary w postaci koniecznosci ogladania Skvarki,Klimenta i innych niepełnosprawnych
naprawde chyba trzeba odstawic na razie ogladanie meczów bo to mija sie z celem zeby czlowiek 90 minut rzucał miesem przez taką druzyne pozorantów,dzis zdalem sobie sprawe ze to wszytsko chyba nie jest tego warte,zwlaszcza oni skoro wszytsko mają w dupie i niczego nie szanują.

Karherop 12.02.2022 20:22

Uczucia podobne jak po 0-3 z Płockiem za Skowronka lub po 0-1 z Arka za Stolarczyka.
Widać było, że to już jest pozbawione sensu.

Szkoda tych paru utalentowanych chłopaków którzy muszą brać udział w takiej parodii futbolu. Nie mniej szkoda kibiców że muszą za coś takiego płacić. Wielu kibiców po dzisiaj da spokój na dłużej z wizytami na stadionie.

Z Łęczna w poniedziałek będzie 2-3k max na stadionie.

Drozd 12.02.2022 20:35

W obronie zero doskoku, ustawili się i czekali aż Stal się pomyli w ogóle im nie przeszkadzali kabaret. Co oni robią na treningach? Jeżeli też są tacy agresywni to nic dziwnego że Kliment prezentuje się rewelacyjnie.

Szneka 12.02.2022 20:36

weźmy jeszcze pod uwagę ,że Stal przed sezonem musiała pożegnać de Amo i nie wykupić Piaseckiego bo....... nie było stać ich. dodatkowo nie zagrał Mak a mimo to zabawili się z nami jak z dziećmi. My potężny zastrzyk gotówki za Aschrafa i Yeboaha do tego zejście z kontraktów Mehremicia i Buchalika. w zamian przychodzą Ring Fazlagić Ondrasek czy Colley , ludzie którzy po 2 meczach w lidze już pokazują , że są co najwyżej średni i w żaden sposób warci kasy za jaką przyszli. człapią tak samo jak Ci, którzy byli w klubie już. zero walki zero ambicji zero chęci pokazani się.
Co znaczy ambicja i wola walki pokazało dziś w Bundeslidze Bochum pokonując Bayern.

nieznajomy 12.02.2022 21:30

Mourinho po meczu Inter-Roma w szatni po meczu:


Chciałbym się dowiedzieć od każdego z was, dlaczego się ze...ście w pierwszych dziesięciu minutach meczu. Chcę wiedzieć, dlaczego od dwóch lat okazujecie się tak mali w spotkaniach z wielkimi drużynami. Jeśli będziecie mali, to sędziowie również będą tak do was podchodzić. Traktują Romę jak dziecko – denerwował się Mourinho.

– Inter to super drużyna, ale zamiast znaleźć odpowiednią motywację, ze...ście się. Największą wadą mężczyzny jest brak jaj, brak charakteru. Boicie się takich meczów? W takim razie idźcie grać w Serie C, gdzie nigdy nie znajdziecie drużyn z mistrzami, najlepszych stadionów i presji wielkiego futbolu – powiedział "The Special One".



U nas nie ma nikogo kto by mógł tak powiedzieć, walnąć pięścią w stół!!! To jest kółko wzajemnej adoracji. Jarek, Kuba Tomek x2 , Dawid i Gula. Rodzinna cudowna atmosfera a będzie pobótka w I lidze...

bridgeburner 12.02.2022 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1577720)
tak sobie mysle czy kopaczy to wogle obchodzi że spuszczą klub ?

jak to jest z wyplatami w takiej sytuacji ?

zrywaja kontrakt z winy klubu , i znjaduja sobie ciepla posadke gdzies indziej , a z wiselką chvj ?

Jest taki przepis że klub może po spadku wypowiedzieć umowy zawodników i rozwiązać kontrakt kosztem 1 miesięcznej pensji
Kilku parodystow by się można pozbyć w ten sposób

Karherop 12.02.2022 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1577745)
Jest taki przepis że klub może po spadku wypowiedzieć umowy zawodników i rozwiązać kontrakt kosztem 1 miesięcznej pensji
Kilku parodystow by się można pozbyć w ten sposób

Ciekawe, nie znałem.

Z tej perspektywy to przynajmniej można uchronić się przed bankructwem.

bódyń 12.02.2022 21:45

Nie slyszalem o czyms takim. Mozesz podeslac linka do jakiego regulaminu z tym?

Drozd 12.02.2022 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nieznajomy (Post 1577741)
Mourinho po meczu Inter-Roma w szatni po meczu:


Chciałbym się dowiedzieć od każdego z was, dlaczego się ze...ście w pierwszych dziesięciu minutach meczu. Chcę wiedzieć, dlaczego od dwóch lat okazujecie się tak mali w spotkaniach z wielkimi drużynami. Jeśli będziecie mali, to sędziowie również będą tak do was podchodzić. Traktują Romę jak dziecko – denerwował się Mourinho.

– Inter to super drużyna, ale zamiast znaleźć odpowiednią motywację, ze...ście się. Największą wadą mężczyzny jest brak jaj, brak charakteru. Boicie się takich meczów? W takim razie idźcie grać w Serie C, gdzie nigdy nie znajdziecie drużyn z mistrzami, najlepszych stadionów i presji wielkiego futbolu – powiedział "The Special One".



U nas nie ma nikogo kto by mógł tak powiedzieć, walnąć pięścią w stół!!! To jest kółko wzajemnej adoracji. Jarek, Kuba Tomek x2 , Dawid i Gula. Rodzinna cudowna atmosfera a będzie pobótka w I lidze...

U nas za takie słowa to by zrobili z niego oszołoma. Połowa poczuła by się obrażona, a druga poleciałaby na skargę do mediów.

Szneka 12.02.2022 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1577751)
U nas za takie słowa to by zrobili z niego oszołoma. Połowa poczuła by się obrażona, a druga poleciałaby na skargę do mediów.

Taa a Kuba zrobiłby kolejną cieszynkę np. z Sadlokiem i Skvarką

bridgeburner 12.02.2022 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1577748)
Nie slyszalem o czyms takim. Mozesz podeslac linka do jakiego regulaminu z tym?

http://razemdlapilki.com/baza-wiedzy...bez-jego-winy/

Cytat:

jeżeli po spadku klubu do niższej klasy rozgrywkowej na skutek rywalizacji sportowej – pod warunkiem, iż oświadczenie o rozwiązaniu kontraktu zostanie złożone do dnia 10 lipca, a klub nie będzie posiadać wobec zawodnika żadnych zaległości w wypłacie wynagrodzenia kontraktowego oraz klub wypłaci Zawodnikowi odszkodowanie w wysokości stanowiącej równowartość jednomiesięcznego wynagrodzenia indywidualnego należnego zawodnikowi z tytułu profesjonalnego uprawiania piłki nożnej, chyba że strony uzgodnią zmianę warunków kontraktu.

DysoN 12.02.2022 22:46

W ostatnich kilku latach takich gównianych meczów jak ten było wiele. Staczamy sie konsekwentnie i tym razem moze sie nam udac w końcu spaść. Bez klku baniek z C+ i frekwencją na poziomie 4 tys raczej nie liczyłbym na jakies mityczne katharsis po którym wrócimy mocniejsi i "zresetowani".

Nie możemy spaść.

A jednak robimy wszystko by to zrobić. Drużna NIC nie gra. Dosłownie nic. Nie na czym opierać jakichkolwiek nadzieji ze bedzie lepiej a zarazem liczenie ze dotarlismy do dna i sie odbijemy jest tak samo naiwne.

markowywislak 12.02.2022 23:01

Kubuś musi wrocic na boisko strzelić gola i podlecieć do Kazia Kmiecika uściskać go. Wtedy wygramy na Legi i Pogoni oraz klepniemy Lecha.

A tak serio to wtedy gdy to zrobił za Hyballi pokazał jaka patologiczna relacja jest w tym klubie. Nie będzie nic, nie łudźcie się , niedługo jakaś zbiorka albo kolekcja majtek za 300zł

Prezesem jest brat Kuby który nie ma pojęcia w sprawach klubu prowadzenia go itd . Do tego Pasieczny xD
Jaro buja się po emiratach, pies z kulawą nogą by na niego nie spojrzał gdyby nie to że jest właścicielem klubu. Na dodatek jest krolem Twittera
A po drugiej stronie broń wzięli łepa Zielińskiego który nagle z tymi samymi piłkarzami w kilka tygodni stworzył zespół który ugrał 4 pkt z Lechem i Lechią strzelając 5 bramek ....

PAWEŁ 12.02.2022 23:37

My mamy projekt długofalowy, wiec nie można go szybko wprowadzić w życie bo co potem będziemy robili :D

buczo85 13.02.2022 01:01

Piszecie o tym, że oglądanie Wisły boli. Tak, to prawda. Ja już dawno przestałem oglądać mecze, bo zwyczajnie brakuje mi do tego sił. Wczoraj podobnie odpaliłem na chwilę i wystarczyło kilka minut by utwierdzić się w przekonaniu jak ta drużyna jest beznadziejna. Już nawet nie chodzi o sam wynik, ale tu nie ma nic pozytywnego w grze. Piłkarze nie wiedzą co i jak mają robić. Taka Stal zagrała po profesorsku. Gula już tego nie zlepi, przyjdzie następca to jak ma to poukładać jak napastnika nie ma? Pomoc kuleje, obrona z wyjątkiem bramkarza słaba. Nie mamy atutów. Jeżeli nie przyjdzie jakieś opamiętanie i szybka akcja ratunkowa to lecimy z ligi.

Książę Palownik 13.02.2022 01:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1577724)
Szkoda tych paru utalentowanych chłopaków

Też mi szkoda Tomasiewicza i Sitka, że musieli się mierzyć z taką bandą upośledzonych parodystów.

Ma_niek 13.02.2022 08:12

Którzy to ci utalentowani chłopacy u nas? :-D Ja widzę tylko Biegańskiego

ciacho 13.02.2022 09:49

Jeszcze jedno co mnie wpienia niemiłosiernie. Przegrywamy, czas leci, a te patałachy 5 minut celebrują wykonanie rzutu wolnego, z którego i tacy ch... mamy.

I zajebista sytuacja z wczoraj. Zmiana Skwarki. A ten sobie zaczyna iść powolutku do linii bocznej. Dopiero się zorientował, że chyba wypadałoby się pospieszyć jak kibice zaczęli go wygwizdywać.

KOALIK 13.02.2022 11:14

https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=87689

A nie pisałem, że Jasiu Kliment będzie niewypałem?

Arkadiusz.Czerepach 13.02.2022 11:32

pisales tez ze Yeboah jest przecietny ;)

bez urazy bo Klimenta nie bronie , ale ty krytykujesz wszystko , więc nietrudno o celny strzał ;)

gizmowisla 13.02.2022 12:26

moze podpadne wielu szeryfom ale ....Kliment wczoraj naprawde gryzl trawe i sie staral - wszedzie byl ....to ze mu nie wychodzilo i znow sie nic nie udalo to tylko kwestia tego ze jest on po prostu bardzo slabym i przecietnym pilkarzem , ale maly plusik za zaangazowanie , Hiszpan ? widac ze cos kuma z gry ofensywnej i ma jakies pojecie - oczywiscie o grze obronnej nie ma pojecia ale i tak tez nie bylo tak najgorzej ....niestety dalej w srodku jest Skvarka i to duzy blad - skrzydl;a nie istnieja - choc mozna powedziec : po co skrzydlowi skoro nie ma napastnia ?

skarabeus 13.02.2022 12:31

Ja mam na to wszystko zupelnie inne spojrzenie.
Glownym problemem jest totalny brak przygotowania druzyny, nie tylko pod wzgledem fizycznym, ale takze taktycznym.


Niestety to co pisalem na poczatku, co mi sie rzucilo w oczy, ze Gula nie oglada rywali, to niestety sie msci teraz. Nie da sie majac przecietna druzyne wygrywac nie rozpracowujac rywala. Kazdy zawodnik powinien miec swojego przeciwnika na boisku rozpisanego od gory do dolu, a tego zwyczajnie nie ma.



Rywale nas rozpracowuja, znaja slabe strony, znaja te mocniejsze i je niiweluja. A nam sie wydaje, ze wyjdziemy na boisko i grajac swoje wygramy mecz. Tak by bylo jakbysmy o dwie klasy przewyzszali rywala umiejetnosciami, a my jestesmy wiele razy slabsi.



Nic Gula nie wyciagnal wnioskow. Ani jesli chodzi o przygotowanie druzyny pod katem fizycznym, ani jesli chodzi o taktyke.

Arkadiusz.Czerepach 13.02.2022 12:43

za to wnioski (z hyballi) wyciagnał Jakub , i stąc taki miękki trener , który napewno w przecietniaków nie tchnie ducha walki

Arronax 13.02.2022 13:06

U nas przez braki w koncepcji, pomyśle gry idp a to raz Yaw odpali (poprzednia runda) a to ktoś poszarpie. Szkoda, że nie np cala ofensywa na raz, tylko pojedyncze krótkie zrywy. No ale taktykę, rozpracowanie idp powinno się stosować pod przeciwnika, i pod własnych piłkarzy, kompromis.
Chyba, ze jesteś drużyną Liderem przez duże L, to wtedy Ty narzucasz styl, grasz swoje.
No ale nam trochę brakuje chyba do tego ;) .

Karherop 13.02.2022 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1577817)
za to wnioski (z hyballi) wyciagnał Jakub , i stąc taki miękki trener , który napewno w przecietniaków nie tchnie ducha walki

Przecież to normalny tryb ekstrasowego trenera - zamordysta lub miły pan i tak na przemian. Kiedyś o tym weszło napisało artykuł. Nie tylko w Wiśle to tak wygląda.

Szkoda że teraz, przez strukturę w sztabie to musi przyjść nie dość że gość z twardą ręką, ale do tego potrafiący działać na tak minowym polu.

Jako że Gula póki co wciąż pracuje to sądzę że dostanie jeszcze szansę z Łęczna, ale tam nie tylko wynik, ale i styl będzie decydował o dalszej współpracy. Ja bym jednak bez względu na wynik dokonał zmian. Pytanie tylko czy Brzęczek czy Sobol

Arronax 13.02.2022 13:58

Tu trzeba impulsu, a Trener Gula raczej go już nie da. Nowe rozdanie, walnąć ręką w stół Panowie od jutra zaczynamy od nowa. Tak się robi jak się zmieni trenera. Trener Gula nie zmieni się nagle o 360 stopni.

SlawekS 13.02.2022 14:08

Nie byłem zwolennikiem zwalniania Guli ale miarka się przebrała.
Tu żadne wzmocnienia w składzie nic nie dadzą, to jak leczenie syfu pudrem.
Stal była słaba i tylko dlatego przegraliśmy jedną bramką.
Żadnego stylu, zero taktyki, piłkarze nie wiedzieli gdzie mają byś, wpadali na siebie, wzajemnie sobie przeszkadzali.
Rozliczanie z gry większości piłkarzy mija się z celem, bo ten sam piłkarz grając tak samo jak grał, przy odpowiedniej taktyce mógłby mieć dwa razy wyższe noty. Oczywiście poza takimi chronicznymi przypadkami jak Skvarka, Kliement czy Młyński którzy potykają się o własne nogi i są po prostu za słabi na eklapę bez względu na trenera i dobór taktyki.
Każdy projekt może nie wypalić i czas by wreszcie zarząd przyznał się do błędu i zrobił natychmiastową zmianę trenera. Każdy się może pomylić ale trwanie w błędzie to sabotaż. Błędy można wybaczyć ale sabotażu nie. Większość z nas to współwłaściciele klubu i z naszym zdaniem zarząd też musi się liczyć. Nawet jeśli jesteśmy mniejszościowymi akcjonariuszami.
Wstyd przed sponsorami, że wykładają kasę na takie pośmiewisko. Bo jesteśmy pośmiewiskiem na tle pozostałych klubów.
Gula na konferencji wreszcie przestał mydlić oczy i przyznał się, że nie ogarnia tego wszystkiego. Zdarza się, ekstraklasa go przerosła - nie jego pierwszego. Dziękujemy za dobre chęci i życzymy sukcesów w przyszłości. W innej lidze z innymi zespołami. Rozdział zamknięty. Nawet mi się nie chce pastwić nad facetem, po ludzku żal mi go.
Czas zrobić nowe otwarcie a czy to będzie Wujo, Stolar, Sobol czy ktokolwiek inny - to mniej istotne. Wazne żeby to był ktoś z jajami.

wislak2214 13.02.2022 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arronax (Post 1577832)
Tu trzeba impulsu, a Trener Gula raczej go już nie da. Nowe rozdanie, walnąć ręką w stół Panowie od jutra zaczynamy od nowa. Tak się robi jak się zmieni trenera. Trener Gula nie zmieni się nagle o 360 stopni.

Chyba ciągle się ZMIENIA O 360 stopni właśnie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl