![]() |
ale to jest mecz Repra - Juniorzy Maccabi...
|
Wągrowiec-Kołobrzeg 1 (1,75)
Podbeskidzie-Warta 1 (1,50) Tychy-Żagań 1 (1,70) Wisła awansuje (1,90) BATE awansuje (1,55) Tibilisi-PAO mniej 2,5 (1,80) stawka 5 zł ew. wygrana 106 zł |
3 zabawki ode MNie na dzis:
nr1) D.Tbllisi-Panathinaikos 2:( Mtk-Fenerbahce 2:) Petrzalka-Tampere 1:) Wisła-Beitar 1:) za 5 zl------->28,40 nr2) Podbeskidzie-Warta 1:) Jastrzebie-Odra O 1:) Sparta P-Sh.Tiraspol 1:) Wisła-Beitar awans 1:) D.Zagrzeb-Domzale 1:) za 3 zl------->22,0 nr3) Wisła-Beitar (1poł) 1:) Petrzalka-Tampere 1:) Partizan-Inter Baku 1 :( Modrica-Aalborg x :( za 2 zl------->30,70 |
Cytat:
|
Cytat:
pozdrawiam |
A mi się wczoraj udało 36 zł wygrać na takim kuponie:
Wisla K. - Beitar Jer. (1) Rapid W. - Anorthosis F. (1) Basel - IFK Goeteborg (1) Jastrzebie - Odra O. (1) Podbeskidzie - Warta P. (1) |
Argentyna - WKS 1
Elfsborg - Kalmar 10 Valur - Fylkir 1 Start - Honefoss 1 Haka - TP 47 1 Independiente - Real 2 kurs. 7,20 |
Dzisiaj mi ładnie wlazł singielek na USA z Japonią po kursie 2.60
|
a ja dalem niezle ciala z tymi Zydami haha - wiecej wiary , tego mi chyba potrzeba + ze byl to no risk i kasa powrocila na konto:)
|
Śląsk-Lechia 1 (1,90)
Wisła - Polonia 1 (1,20) Birmingham-Sheff.Utd. 1 (1,95) FK Rostov-Novosibirsk 1 (1,30) Lyon-Touluse 1(1,35) Sochaux-Grenoble 1(1,85) Stawka 5 zł ew. wygrana 64 zł |
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P
|
2 moje zabawki na dzis
nr1) Motor-Podbeskidzie 2 Fk Moskwa-Tom Tomsk 1 Śląsk-Lechia (1pol) x Ingolstadt-Hamburger 2 Zilina-Nitra 1 za 2 zl-------->29,50 nr2) Altach-Rapid 2 Essen-B.Dortmund 2 Bordeaux-Caen 1 Wisła-Polonia (1pol) 1 za 5 zl-------->29,80 Pozdrawiam |
Dzisiaj obstawiłem Kamerun, Brazylię oraz Argentynę i pomnożyłem to razy dwa.
Teraz daje na Włochy i Holandię i kurs wyszedł 2,55. Jak mi wejdzie to postawię coś na wieczór też. |
Cytat:
|
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x Arka-Jaga-x Lyon-Toulouse-1 Rosenborg-Molde-1 Ako 54.86 Stawka 2zł Ew.Wygr. 98.75 |
Cytat:
|
Cytat:
na 99.9999999999999999999999999999999% nie trzeba wysyłać skanów w BETGUNIE. Wprawdzie oferta dość kiepska, ale za to fajne kursy. |
Barcelona - Wisła 2
stawka 5 zł / max. wygrana 75 zł |
Barcelona - Wisła 2
Stawka: 10/ Ew, wygrana: 220 :) |
Cytat:
Też się pochwale: Nancy - Lille X kurs: 2,9zł |
Lewski S. - BATE Borisov 1
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 Galatasaray - Steaua B. 1 Aalborg - FBK Kaunas 1 Juventus - Petrzalka 1 St.Liege - Liverpool 2 Twente - Arsenal 2 Co myślicie o tym kuponie? |
Jestem niemal pewny, że jakiś remis sie napatoczy...
|
Fiorentina - Slavia P. (1)
Galatasaray - Steaua B. (1) Twente - Arsenal (2) St. Liege - Liverpool (2) Manchaster City - Mittdjylland (1) Deportivo La Coruna - Hajduk (1) Stawka: 3 zł Ew. Wygrana: 26,20 zł Haka - Broendby (2) Legia - FK Moskwa (2) Apoel N. - Crvena Zvezda (2) Stawka: 3 zł Ew. Wygrana: 33,30 zł |
Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.
Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09 Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67 Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88 Galatasaray - Steaua B. 1 1.70 Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50 Juventus - Petrzalka 1 1.15 Twente - Arsenal 2 1.57 Barcelona - Wisla K. 1 1.13 kurs: 34.14 stawka: 20 zł zakładana wygrana: 614.50 zł największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/ |
Co myślicie o postawieniu jutro na Wisełke za 10 zł ? Na STS płacą 14.40 za zwycięstwo Wisły.
|
Cytat:
No i piknie :) Preston-Chesterfield-1 Millwal-Northampton-1 Bristol-Peterborough-x do przerwy Cryatl Palace-Hereford-1 Chester-Leeds-2 Ako 15.29 Stawka 3zł Ew.Wygr. 41.30 Wszystkie mecze do przerwy Bournemouth-Cardiff-2 Chester-Leeds-x Derby-Lincoln-1 Hartlepool-Scunthorpe-1 Milwall-Northamtpon-1 Ako 94.07 Stawka 2zł Ew.Wygr. 169.35 |
Moje typy na jutro (Olimpiada - piłka nożna):
WKS - Australia 1 1,65 Holandia - Japonia 1 1,40 Korea Poł. - Honduras 1 1,65 Zadna z wytypowanych przezemnie drużyn na jedna kolejke przed koncem fazy grupowej nie jest jeszcze pewna awansu, wiec raczej nie odpuszcza meczy. Ewentualnie można asekuracyjnie zagrać systemem 2z3. Co wy na to? Edit. Wczorajsze typy okazały się trafne. Szukamy szczęścia dalej: Juventus Turin - Artmedia Bratislava (0:1) (Handicap) 1 2,00 Partizan Belgrad - Fenerbahce (Typ) 2 1,25 |
Argentyna-Serbia-1
WKS-Australia-1 Sheffield-Port Vale-1 Kauniainen-Oulu-x2 Barcelona-Wisła- x do przerwy Ako 16.36 Stawka 5zł Ew.Wygr 73.60 ..................... Bran-Marseille-2 Shalke-Atletico-x Vitoria-Basel-x Szachtar-Dynamo Z.-1 Spartak-Dynamo.K-1 Ako 53.95 Stawka 2zł Ew.Wygr. 97.10 |
Nottingham - Morecambe 1 (1.40)
Zvonareva - Bammer 1 (1.45) ---------------------------------------- Wycombe - Birmingham 2 (1.70) Partizan - Fenerbahce X2 (1.30) ---------------------------------------- Aalborg - Kaunas 1 (1.50) St.Liege - Liverpool 2 (1.45) --------------------------------------- Takie trzy kupony na dziś wymyśliłem :idea: |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl