Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

wislak_olkusz 06.08.2008 00:42

ale to jest mecz Repra - Juniorzy Maccabi...

AYALA 06.08.2008 09:39

Wągrowiec-Kołobrzeg 1 (1,75)
Podbeskidzie-Warta 1 (1,50)
Tychy-Żagań 1 (1,70)
Wisła awansuje (1,90)
BATE awansuje (1,55)
Tibilisi-PAO mniej 2,5 (1,80)

stawka 5 zł ew. wygrana 106 zł

Tobi1906 06.08.2008 16:27

3 zabawki ode MNie na dzis:

nr1)

D.Tbllisi-Panathinaikos 2:(
Mtk-Fenerbahce 2:)
Petrzalka-Tampere 1:)
Wisła-Beitar 1:)

za 5 zl------->28,40

nr2)

Podbeskidzie-Warta 1:)
Jastrzebie-Odra O 1:)
Sparta P-Sh.Tiraspol 1:)
Wisła-Beitar awans 1:)
D.Zagrzeb-Domzale 1:)

za 3 zl------->22,0

nr3)

Wisła-Beitar (1poł) 1:)
Petrzalka-Tampere 1:)
Partizan-Inter Baku 1 :(
Modrica-Aalborg x :(

za 2 zl------->30,70

WHITE*STAR 06.08.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 579912)
Wągrowiec-Kołobrzeg 1 (1,75)
Podbeskidzie-Warta 1 (1,50)
Tychy-Żagań 1 (1,70)
Wisła awansuje (1,90)
BATE awansuje (1,55)
Tibilisi-PAO mniej 2,5 (1,80)

stawka 5 zł ew. wygrana 106 zł

BATE Ci zawali. Białoruś to jednak nie ten poziom.

AYALA 07.08.2008 00:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 580132)
BATE Ci zawali. Białoruś to jednak nie ten poziom.

akurat BATE trafiłem że awansuje , to samo Wisełke że przejdzie Beitar,Podbeskidzie mi też weszło.Trafiłem też że bedzie poniżej 2,5 gola w meczu Tibilisi z PAO bo był remis 0-0.Niestety przejechałem sie na naszej 2 lidze bo Wągrowiec przegrał 0-4 u siebie a myslałem że po 3 zwycięstwach wygra po raz czwarty.GKS Tychy tez mi nie wszedł bo zremisowali z Czarnymi Żagań 1-1..Na 6 spotkań trafione 4 i to nie były takie kursy za 1,20 tylko większe to uważam że nienajgorzej mi poszło.Oczywiście kasy z tego nie ma żadnej .... buuuuuu
pozdrawiam

Żuczek 07.08.2008 09:19

A mi się wczoraj udało 36 zł wygrać na takim kuponie:

Wisla K. - Beitar Jer. (1)
Rapid W. - Anorthosis F. (1)
Basel - IFK Goeteborg (1)
Jastrzebie - Odra O. (1)
Podbeskidzie - Warta P. (1)

Furbyy 07.08.2008 11:00

Argentyna - WKS 1
Elfsborg - Kalmar 10
Valur - Fylkir 1
Start - Honefoss 1
Haka - TP 47 1
Independiente - Real 2
kurs. 7,20

wislak_olkusz 07.08.2008 11:59

Dzisiaj mi ładnie wlazł singielek na USA z Japonią po kursie 2.60

1q2 07.08.2008 13:34

a ja dalem niezle ciala z tymi Zydami haha - wiecej wiary , tego mi chyba potrzeba + ze byl to no risk i kasa powrocila na konto:)

AYALA 08.08.2008 16:27

Śląsk-Lechia 1 (1,90)
Wisła - Polonia 1 (1,20)
Birmingham-Sheff.Utd. 1 (1,95)
FK Rostov-Novosibirsk 1 (1,30)
Lyon-Touluse 1(1,35)
Sochaux-Grenoble 1(1,85)

Stawka 5 zł ew. wygrana 64 zł

Barthez 08.08.2008 17:53

znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

Tobi1906 09.08.2008 12:55

2 moje zabawki na dzis

nr1)

Motor-Podbeskidzie 2
Fk Moskwa-Tom Tomsk 1
Śląsk-Lechia (1pol) x
Ingolstadt-Hamburger 2
Zilina-Nitra 1

za 2 zl-------->29,50

nr2)

Altach-Rapid 2
Essen-B.Dortmund 2
Bordeaux-Caen 1
Wisła-Polonia (1pol) 1

za 5 zl-------->29,80


Pozdrawiam

luk_1990 10.08.2008 12:29

Dzisiaj obstawiłem Kamerun, Brazylię oraz Argentynę i pomnożyłem to razy dwa.

Teraz daje na Włochy i Holandię i kurs wyszedł 2,55.

Jak mi wejdzie to postawię coś na wieczór też.

Barthez 10.08.2008 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 581850)
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

odpowie ktoś?:P

_bzyku_ 10.08.2008 18:47

Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75

gris 10.08.2008 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 581850)
znacie jakiegoś typera online gdzie nie trzeba przesyłać skanu dowodu ani nie trzeba w żaden sposób oprócz poprzez kliknięcie "mam 18 lat" potwierdzać wieku?:P I najlepiej żeby dało się wpłacać i wypłacać kasę na poczcie:P

Wypłacać kasę można tylko przelewem na własne konto. A skanu dowodu to jeszcze nigdy nie przesyłałem nikomu, a w paru jestem zarejestrowany.

Rozmywaczus Pospolitus 10.08.2008 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barthez (Post 583025)
odpowie ktoś?:P


na 99.9999999999999999999999999999999% nie trzeba wysyłać skanów w BETGUNIE.

Wprawdzie oferta dość kiepska, ale za to fajne kursy.

Furbyy 11.08.2008 00:32

Barcelona - Wisła 2
stawka 5 zł / max. wygrana 75 zł

Rozmywaczus Pospolitus 11.08.2008 01:59

Barcelona - Wisła 2
Stawka: 10/ Ew, wygrana: 220 :)

ARO_SKW 11.08.2008 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 583056)
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75

Ładny kupon, ładna wygrana ;)

Też się pochwale:

Nancy - Lille X
kurs: 2,9zł

Szczurek_PB 11.08.2008 12:17

Lewski S. - BATE Borisov 1
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1
Galatasaray - Steaua B. 1
Aalborg - FBK Kaunas 1
Juventus - Petrzalka 1
St.Liege - Liverpool 2
Twente - Arsenal 2


Co myślicie o tym kuponie?

Rozmywaczus Pospolitus 11.08.2008 12:49

Jestem niemal pewny, że jakiś remis sie napatoczy...

Żuczek 11.08.2008 16:24

Fiorentina - Slavia P. (1)
Galatasaray - Steaua B. (1)
Twente - Arsenal (2)
St. Liege - Liverpool (2)
Manchaster City - Mittdjylland (1)
Deportivo La Coruna - Hajduk (1)
Stawka: 3 zł
Ew. Wygrana: 26,20 zł

Haka - Broendby (2)
Legia - FK Moskwa (2)
Apoel N. - Crvena Zvezda (2)
Stawka: 3 zł
Ew. Wygrana: 33,30 zł

Szczurek_PB 11.08.2008 19:34

Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.

Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67
Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88
Galatasaray - Steaua B. 1 1.70
Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50
Juventus - Petrzalka 1 1.15
Twente - Arsenal 2 1.57
Barcelona - Wisla K. 1 1.13

kurs: 34.14
stawka: 20 zł
zakładana wygrana: 614.50 zł


największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/

konrad1991tsw 12.08.2008 14:03

Co myślicie o postawieniu jutro na Wisełke za 10 zł ? Na STS płacą 14.40 za zwycięstwo Wisły.

_bzyku_ 12.08.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 583056)
Austria-Salzburg-1
Górnik-Ruch-x
Arka-Jaga-x
Lyon-Toulouse-1
Rosenborg-Molde-1
Ako 54.86
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 98.75


No i piknie :)

Preston-Chesterfield-1
Millwal-Northampton-1
Bristol-Peterborough-x do przerwy
Cryatl Palace-Hereford-1
Chester-Leeds-2
Ako 15.29
Stawka 3zł
Ew.Wygr. 41.30


Wszystkie mecze do przerwy
Bournemouth-Cardiff-2
Chester-Leeds-x
Derby-Lincoln-1
Hartlepool-Scunthorpe-1
Milwall-Northamtpon-1
Ako 94.07
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 169.35

Serwatkus 12.08.2008 18:32

Moje typy na jutro (Olimpiada - piłka nożna):
WKS - Australia 1 1,65
Holandia - Japonia 1 1,40
Korea Poł. - Honduras 1 1,65


Zadna z wytypowanych przezemnie drużyn na jedna kolejke przed koncem fazy grupowej nie jest jeszcze pewna awansu, wiec raczej nie odpuszcza meczy. Ewentualnie można asekuracyjnie zagrać systemem 2z3. Co wy na to?

Edit.

Wczorajsze typy okazały się trafne. Szukamy szczęścia dalej:

Juventus Turin - Artmedia Bratislava (0:1) (Handicap) 1 2,00
Partizan Belgrad - Fenerbahce (Typ) 2 1,25

_bzyku_ 13.08.2008 16:11

Argentyna-Serbia-1
WKS-Australia-1
Sheffield-Port Vale-1
Kauniainen-Oulu-x2
Barcelona-Wisła- x do przerwy
Ako 16.36
Stawka 5zł
Ew.Wygr 73.60

.....................

Bran-Marseille-2
Shalke-Atletico-x
Vitoria-Basel-x
Szachtar-Dynamo Z.-1
Spartak-Dynamo.K-1
Ako 53.95
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 97.10

konrad1991tsw 13.08.2008 18:12

Nottingham - Morecambe 1 (1.40)
Zvonareva - Bammer 1 (1.45)

----------------------------------------

Wycombe - Birmingham 2 (1.70)
Partizan - Fenerbahce X2 (1.30)

----------------------------------------

Aalborg - Kaunas 1 (1.50)
St.Liege - Liverpool 2 (1.45)

---------------------------------------

Takie trzy kupony na dziś wymyśliłem :idea:

AYALA 14.08.2008 02:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szczurek_PB (Post 583632)
Dokonałem małego przemeblowania i tak się prezentuje kupon na środę.

Lewski S. - BATE Borisov x2 2.09
Szachtar D. - D.Zagrzeb 1 1.67
Anorthossis - Olympiakos 1x 1.88
Galatasaray - Steaua B. 1 1.70
Aalborg - FBK Kaunas 1 1.50
Juventus - Petrzalka 1 1.15
Twente - Arsenal 2 1.57
Barcelona - Wisla K. 1 1.13

kurs: 34.14
stawka: 20 zł
zakładana wygrana: 614.50 zł


największe wątpliwości mam odnośnie BATE i Anorthossis :/

blisko byłeś tych 6 stówek :-/, tylko Ci jeden meczyk nie wszedł (Galatasaray-Steaua) a tak wszytsko trafiłeś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl