![]() |
na poczcie przelew może iść nawet 14 dni. lepiej iśc do banku w którym ma rachunek odbiorca - będzie od ręki.
|
Cytat:
|
Cytat:
www.pkp.pl pociąg rodzaju TLK Krk gł -> Wawa Centralna Nie wiedziałem o jaką datę Ci chodzi, więc dałem poniedziałek odj 10:58 przy 14:35 CZAS: 3:37 54,00 zł zł bilet normalny = ulgowy 51 % zniżki, czyli około 21,50 zł w jedną stronę. Jest też pociąg express city, ale cena za bilet II klasy to... 115,50 zł także odpada oczywiście. |
Cytat:
W Inter Regio wychodzi po znizce stdenckiej koło 21 zł (bilet normalny 43 zl z groszami) Cytat:
http://rozklad-pkp.pl/ Proponuje jednak przedzwonic i sie upewnic czy pociag z danej godziny kursuje i ile czasu jedzie do Warszawy. Ostatnio te remonty spowodowaly, ze pociagow bylo troche mniej i troche dluzej jezdzily a raczej nikt tego na stronce niezaktualizowal Najtaniej by było IR. TLK kilka zl drozszy, oboma mozna w nieco ponad 3h lub niecale 4h dojechac do Wawy czy tez spowrotem. Co ciekawe w TLK znizka MAX26 dla osob do 26 roku zycia, po okazaniu dowodu osobistego - nie trzeba byc stydentem, czy uczniem, wystarczy wiek ponizej 26 lat (znizka 26%) W IR znizka "grupowa" (nie wiem jak to sie nazywa), chyba do max 4 osob. Kupuje sie bilety w pakiecie, znizka cos koło 30% na jednym bilecie Praktycznie co godzine jakis pociag jest |
Skąd mogę sciągnąć cały mecz Wisły z ruchem (ten ostatbni) na allgoals usunęli temat...
WISŁAZWE dzieki! |
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1669 http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1670 |
Sklep z dużym wyborem rakiet do tenisa poszukuję. Może ktoś jakiś polecić?
|
Jest na forum ktos pracujacy w Play'u (kosultant albo cos w tym stylu)? Jesli tak prosilbym kontakt priv ;)
|
Jak już polecić jakąś stronę z rozkładem itp to jednak lepsza jest http://www.sitkol.pl/viewpage.php?page_id=9
Na tej podanej post wyżej czasami duże błędy są co do połączeń jak i do ceny przejazdu. |
Gdzie w Krakowie kupie igłe do gramofonu??
|
Właśnie się zorientowałem, że wpisali mi zły numer telefonu na umowie w banku WBK. Można zmienić ten numer przez internet lub infolinie?
|
Potrzebuję kupić normalną MAPĘ LONDYNU. Problem w tym, że wszystkie jakie widziałem pokazują kilkanaście kilometrów centrum. Byłbym zadowolony gdyby te okalające City również objęło (tzn. chociaż tyle co obejmuje metro). POLECI ktoś jakieś wydawnictwo, które mnie usatysfakcjonuje??
|
Cytat:
Możesz pytać w sklepach dla dj-ów, np. na Kochanowskiego ale mogą nie mieć do zwykłego odsłuchu. Mojej OMB 5e nie mieli. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Potrzebuje jak najlepszej jakosci zdjecie oprawy "piłka nożna- spac nie można" Poratuje ktos??
|
Jest na tym forum ktoś kto ma kurs instruktora pływania albo zna taką osobę?? Prosiłbym o PM
|
Mam takie pytanie, posiadam zdjęcie i chciałbym z tego zrobić takie foto puzzle. Gdzie w Krakowie znajdę taki punkt zajmujący się takimi rzeczami i orientacyjnie jaka cena takiej inwestycji. Jaki rozmiar zdjęcia będzie najlepszy, puzzle gdzies 150 - 200.
Edit: Manson33 podziękował za pomoc :) |
Cytat:
http://www.eprezent.com/ Puzzle 192 elementy (42,-PLN) : http://www.eprezent.com/sprzedaz-det...le/puzzle-192/ Na stronie innego oferenta krótka informacja o zdjęciu do puzzli: Cytat:
|
Mam pytanie. Poszukuję grafficiarza , po to aby namalował dla mojej dziewczyny pewną rzecz. Nie wiecie czy są gdzie szukać : ) ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ile trzeba czekać na egzamin teraz na Balickiej, a ile na Koszykarskiej?
|
Gdzie mogę kupić ochraniacze do Kick Boxingu w Krakowie.? Prosze o jakiś link albo adres.! Pozdro
|
do jakich innych instytucji typu "mpo" można uderzać w sprawie pracy ? chodzi mi o wywóz śmieci , segregacja itp..
|
Cytat:
http://www.vangansewinkel.pl/ |
ktoś dorabia przez internet ?
szukam czegoś bo akurat uziemiony jestem a czas bym jakos spożytkował priv_> |
Cytat:
os. Centrum E 15 31-934 Kraków e-mail: [email protected] http://www.daniken.com.pl/gfxf/Image/mapka.gif |
trenuje ktoś jakieś sztuki walki na extreme fitness na Reymonta ?
pw poprosze |
Czy ktoś potrafi mi odpowiedzieć dlaczego filmik z Enscheden gdzie policja nadużywa siły został zablokowany na youtube ? http://www.youtube.com/watch?v=D3OuX...layer_embedded
|
Cytat:
Przez parę lat wrzucono tam 400 filów... |
Chce internet, na karte, 30zl max w miesiacu na doladowania. Glownie do przegladania stron.. mozecie cos polecic ?
|
Cytat:
|
Gdzie w Krakowie moge kupic sprej do pomalowania szablonu w miare przyzwoitej cenie ?
|
Posiada ktoś namiary na wolne domki w górach, na Sylwestra?
|
Mam pytanie dotyczące niedzielnych wyborów. Dziś zostałem zameldowany, tak więc moje nazwisko będzie dopisane do listy w okolicznej komisji?
|
Cytat:
|
Ostatnio na OS leci reklama, a w niej piłkarze jakiejś drużyny po meczu. Wie ktoś może jaką przyśpiewke śpiewają?
|
Przed meczami Wisły na stadionie puszczają pewien utwór - wydaje mi się że to remix jakiejś piosenki z lat 70. albo 80. Nie pamiętam słów, ale mam wrażenie że w refrenie było "shadow" czy coś takiego. Taki męski wielogłos, coś a'la Beatlesi. Potrzebuję koniecznie tytułu i wykonawcy, bo mnie skręca :D
W ogóle, stworzyłby ktoś setlistę muzyki u nas na stadionie, bo cżłowiek tego słucha tyle razy, a nawet nie wie, co to :P |
Dokładnie Watts! Też tak mam że przed meczem czy w przerwie. Kojarzy sie tą piosenke ale nie zna sie tytułu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl