Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

doktor granat 13.05.2024 12:47

Problem w tym, że w 3 lidze hiszpańskiej drużyny, które byłyby skłonne zatrudnić trenera znikąd mogą chcieć płacić znacznie mniej niż łosie z Krakowa. W tej sytuacji raczej zostanie.

emjot 13.05.2024 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1623285)
O kim się mówi oprócz Rodado i Dudy?

Bo oczywiście ta dwójka zostanie sprzedana, w końcu potrzeba kasy na kolejny sezon eksperymentalnej zabawy Królewskiego w klub piłkarski, zwanej przez niego samego "procesem" lub "budowaniem podstaw".

Co do kwot - wydaje mi się, że 1,5 mln euro za dwójkę w/w jest do osiągnięcia, nawet na rynku polskim.
Zakładam, że również Colley będzie chciał zmienić środowisko.

Co do składu na przyszły sezon, to piłkarzy z ważnymi kontraktami z Wisłą jest ponad 20:

bramkarze: Raton, Broda, Letkiewicz (młodzieżowiec, pierwszy bramkarz w Wieczystej), Stępak.
obrońcy: Uryga, Jaroch, Łasicki (przedłużą lub już przedłużyli kontrakty), Szot, Krzyżanowski, Skrobański (na wypożyczeniu w Wieczystej)
pomocnicy: Carbo, Alfaro, Baena, Goku, Gogół, Olejarka, trójka z Łęcznej: Młyński, Starzyński, Fazlagic no i nasz ulubieniec Sapała. Do tego Kutwa, Szywacz z rezerw, ten młody Dziedzic z Garbarni, który aktualnie próbuje uratować przed spadkiem CLJ
Tylko w ataku nie ma nikogo ale pewnie Sobczak przedłuży kontrakt a dodatkowo jakieś szrociwo z Hiszpanii zostanie wybrane przez Kiko (tzn. oczywiście miałem na myśli algorytm).

Czyli Rude dostanie skład słabszy niż obecnie a Królewski rozpocznie kolejną kampanię pod hasłem #RazemPoAwans. Szaliki i koszulki są już dostępne w fanszopie:)

jest szansa że w przyszłym sezonie (jeśli nie wydarzy się cud i nie wejdziemy do baraży a tam jeszcze jeden cud i nie wygramy ich :lol: ) będziemy bronić się przed spadkiem do II ligi...

Stelio 13.05.2024 13:09

Po sezonie odejdą najlepsi/najbardziej obiecujący zawodnicy. W ich miejsce zostaną sprowadzone opcje budżetowe okraszone jakimiś bobami do odbudowy którzy 7 lat temu zaliczyli udany sezon w Szeryfie Tyraspol, gwiazdy polskiej 1 i 2 ligi pokroju Olejarki (pewnie jakiś wynalazek z Resovii albo innego znicza). Jako hit transferowy zostanie ogłoszony jakiś emeryt wracający na stare śmieci pokroju Carlitosa (ale moze wyciągną z kapelusza kogoś innego w stylu Brleka czy Kolara).

Co do jednego wszyscy możemy być pewni. Wisła pod wodza Krolewskiego nie jest nieprzewidywalna oraz również nie stoi w miejscu. Ona się stale zwija. Od 2019 rok w rok osiągamy coraz gorszy sportowy wynik. W tym sezonie klepniemy najgorszy wynik w historii klubu (miejce poniżej 4 na 2 poziomie rozgrywkowym) oraz rekord liczby sezonów spędzonych na zapleczu jednym ciągiem (3).

W przyszłym mysle ze bedziemy jak taka stal rzeszów czy odra opole. Nic specjalnego, nic tragicznego. O utrzymanie raczej jestem spokojny, ale zgodnie z trendem zajmiemy miejsce poniżej 7 (pewnie zakręcimy się koło 10).

Ogryzek 13.05.2024 13:14

Myślę że akurat gwiady typu "Olejarka" to jednak co innego niż gwiazdy typu "Omrani".

Ten pierwszy wiadomo że coś grał w tej Stali Rzeszów zanim do nas przyszedł, w tym sezonie dramat ale przy innym trenerze w nastepnym sezonie moze zacząć znowu grac.

Zreszta to samo moge napisac o Goku - który w tej rundzie zanotował olbrzymi regres a w ostatnich 3 meczach marnował sporo 100. Ale jednak on cos grał i jest szansa że wróci do swojej dyspozycji.

Bardziej się boję takich nieprzygotowanych do fizycznej walki piłkarzy jak Omrani którzy własnie z powodu słabej fizyczności (nadwagi itd) mogę się nie odbudowac na I ligę. A tutaj jednak gra się fizycznie.

leszekpw 13.05.2024 14:20

W tym sezonie z polakow trzymaja poziom tylko Sobczak, Gogół i Duda. Reszta powinna byc pogoniona precz, zwłaszcza Uryga, Łasicki, Jaroch, Szot, Krzyzanowski, Żyro.

sandomingo 13.05.2024 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1623290)
jest szansa że w przyszłym sezonie (jeśli nie wydarzy się cud i nie wejdziemy do baraży a tam jeszcze jeden cud i nie wygramy ich :lol: ) będziemy bronić się przed spadkiem do II ligi...

A mnie się wydaje, że ogarnięty trener robi z tym składem baraże.
Skoro Łęczna czy Motor są w stanie to dlaczego nie?
Trzeba tylko skonczyc z idiotycznym gadaniem, ze to jest skład na ekstraklase tylko grać po pierwszoligowemu.
Bo jednak na jakość, którą pokazala w sobote Lechia potrzeba pieniążków i ich umiejętnego wydania.

emjot 13.05.2024 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1623305)
A mnie się wydaje, że ogarnięty trener robi z tym składem baraże.
Skoro Łęczna czy Motor są w stanie to dlaczego nie?
Trzeba tylko skonczyc z idiotycznym gadaniem, ze to jest skład na ekstraklase tylko grać po pierwszoligowemu.
Bo jednak na jakość, którą pokazala w sobote Lechia potrzeba pieniążków i ich umiejętnego wydania.

ja to wszystko wiem
tylko nie wiem czy wie to prezesuńcio i algorytm od wyboru trenerów
ps. w tym momencie potrzebujemy pierwszoligowych piłkarzy i pierwszoligowego trenera żeby nas stąd wyciągnąć. Wtedy można sobie sprowadzać wagonami Hiszpanów, Włochów czy innych Portugalców
ps. 2 Idealny trener dla nas? Tułacz albo Banasik.

krysztal 13.05.2024 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1623288)
Ale kto go weźmie? Owszem, jest promyk nadziei, że zdobycie Pucharu Polski w CV skusi jaki klub z hiszpańskiej 3 ligi albo inną egzotykę ale jednak Królewski zasypuje go wiadomościami na whatssaupie, więc to może okazać się decydujące.

Mnie nie interesuje kto go weżmie tylko mam nadzieję że zadziała instynkt samozachowawczy i da nogę zanim całkiem zjebie sobie CV.Bo chyba zdajecie sobie sprawę że może być jeszcze gorzej....

Elefant 13.05.2024 19:09

Kto go weźmie ? Frajerów nie brakuje, także na zachodzie.

Jakby, zanim przyszedł do nas, zrobił puchar Kostaryki z drugoligowym zespołem wszyscy by piali z zachwytu.
Byłby głupi jakby nie szukał okazji po takim sukcesie. Zwłaszcza, że za rok sprawa będzie nieświeża a utrzymanie w I lidze po heroicznej walce na nikim nie zrobi wrażenia. No chyba nie wierzy w to, że w Wiśle realizowany jest jakiś projekt piłkarskiej sztucznej inteligencji.


No chyba, że awansuje. Ale to też odejdzie. Do Centrum JPII. Tam ekspert od cudów na pewno znajdzie dobrze płatną pracę.:-D

IncognitoTSW 13.05.2024 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw
W tym sezonie z polakow trzymaja poziom tylko Sobczak, Gogół i Duda. Reszta powinna byc pogoniona precz, zwłaszcza Uryga, Łasicki, Jaroch, Szot, Krzyzanowski, Żyro.


Po pierwsze to "polaków"?


A po drugie co Kacper Duda wnosi do naszej gry?

Patryko 13.05.2024 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1623338)
Po pierwsze to "polaków"?


A po drugie co Kacper Duda wnosi do naszej gry?

PESEL + umiejętności przewyższające Człapałę, który zarabia pewnie z 3-4x tyle, co Kacper. Jako młodzieżowiec nie powoduje zazwyczaj swoją obecnością na boisku, że gramy w 10.

Drozd 13.05.2024 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1623287)
Po potencjalnej kompromitacji tutaj, pójdzie gdzie? Obawiam się, że jego kariera może zaliczyć taki sam zakręt, jak w przypadku Sobolewskiego. W przypadku Radka to są zdaje się ryby, u niego będzie robienie statystyk w excelu dla jakiegoś prowincjonalnego klubiku z Hiszpanii.

Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. :).

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.

Patryko 13.05.2024 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1623340)
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. :).

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.

Kto sabotuje wyniki, żeby zwolnić kogo?

Puchar to zasługa Rude, ~1,4 punktu na mecz w lidze to wina sabotażystów? Pokrętna logika.

Jaroo1 13.05.2024 20:09

Może odwrotnie. Rude sabotuje grę Wisły ale w PP gdzie była większa frekwencja na meczach i przed tv, piłkarze stawili opór i zagrali po swojemu, dzięki temu Wisła wygrała puchar, a w lidze jest nadal sabotowana przez trenera.

Drozd 13.05.2024 20:11

Tak bo w pucharze wszyscy starali się grać na maksa i słuchać trenera, dlatego był efekt.

W lidze zdarzały się zachowania nie dające się wytłumaczyć logicznie. Poza "nie chciało im się". A to że im się nie chciało to nie wina trenera. Trener traktuje piłkarzy jak normalnych sportowców. Motywuje ich daje szansę po błędach, a taki Krzyżanowski miał duży udział przy stracie 7 punktów Wchodzi z Resovią na 20 minut i odpuszcza swojego zawodnika w 95 minucie. Wyłącznie przez olewacką postawę. Wszystko zaczęło się sypać po przerwie na kadrę. Było 3 dni wolnego i niektórym palma odbiła. Co wyprawiał Szot z Motorem. Co pokazał Sobczak z Sosnowcem. Trener jest temu winny? No nie bardzo.

Potrzebny był trener który pokaże jakieś schematy, wyuczy automatyzmów,ale wykonywać muszą to zawodnicy. Puchar pokazał że jak chcą to potrafią. Liga pokazała że nie zawsze chcą.

doktor granat 13.05.2024 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1623340)
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. :).

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.

Tym wykopywanym którzy mają ważne kontrakty to chyba w naturze zapłaci za zerwane umowy. I w ten sam sposób zapłaci nowym dwudziestu ambitnym asom, których sprowadzi. A może postawi na wielce obiecujące okazje za 2 tysiące euro jak Omrani czy Bergu.
Wystarczy już tych manipulacji dla dzieci z przedszkola, lepiej napisz pod czyje dyktando piszesz te bzdury.

Jaroo1 13.05.2024 20:22

Fajnie ten PP zakłamał pariasom obraz rzeczywistości.

Przypominam, Wisła w PP vs Ekstraklasa:

1 wygrana z Piastem
2 remisy:
- z Pogonią po golu w ostatniej sekundzie meczu = fart, że tak się udało strzelić na ostatnią chwilę
- z Widzewem, po golu w ostatnich minutach i błędzie sedziego = fart

W PP zanotowaliśmy na farcie 2 remisy i wygraną, w regulaminowym czasie gry. Czyli typowy wynik Rudego, 1,67 pkt, gdyby nie fart to mogło być nawet średnio 1,0 pkt na mecz.

Drozd 13.05.2024 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1623349)
Tym wykopywanym którzy mają ważne kontrakty to chyba w naturze zapłaci za zerwane umowy. I w ten sam sposób zapłaci nowym dwudziestu ambitnym asom, których sprowadzi. A może postawi na wielce obiecujące okazje za 2 tysiące euro jak Omrani czy Bergu.
Wystarczy już tych manipulacji dla dzieci z przedszkola, lepiej napisz pod czyje dyktando piszesz te bzdury.

Jak jeden z drugim usłyszy, szukaj sobie klubu, albo 3 liga to może wybierze szukanie. Choćby taki Goku. To samo Krzyżanowski, Szot, Jaroch, Vilar, Sapała...


Można sobie tłumaczyć odpuszczanie krycia, spacery po boisku na różne sposoby, moim zdaniem to sabotaż, bo wielu zależy żeby Królewskiemu nie poszło. A wiara w to, że nikt nie będzie robił swoich interesów kosztem Wisły to jest właśnie podejście dziecka z przedszkola.

Patryko 13.05.2024 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1623348)
Tak bo w pucharze wszyscy starali się grać na maksa i słuchać trenera, dlatego był efekt.

W lidze zdarzały się zachowania nie dające się wytłumaczyć logicznie. Poza "nie chciało im się". A to że im się nie chciało to nie wina trenera. Trener traktuje piłkarzy jak normalnych sportowców. Motywuje ich daje szansę po błędach, a taki Krzyżanowski miał duży udział przy stracie 7 punktów Wchodzi z Resovią na 20 minut i odpuszcza swojego zawodnika w 95 minucie. Wyłącznie przez olewacką postawę. Wszystko zaczęło się sypać po przerwie na kadrę. Było 3 dni wolnego i niektórym palma odbiła. Co wyprawiał Szot z Motorem. Co pokazał Sobczak z Sosnowcem. Trener jest temu winny? No nie bardzo.

Potrzebny był trener który pokaże jakieś schematy, wyuczy automatyzmów,ale wykonywać muszą to zawodnicy. Puchar pokazał że jak chcą to potrafią. Liga pokazała że nie zawsze chcą.

Ja tego nie kupuję. Z tej argumentacji wynika, że trener jest ojcem tylko i wyłącznie sukcesów, natomiast porażki są poza jego wpływem. Na pewno problemem są gwiazdy wybierające sobie mecze, w których zabłysną, ale nie powiesz mi, że trener nie ma narzędzi, żeby tych leserów zmusić do wysiłku.

Może problem leży w kontraktach, których podstawa jest dużym % ogólnej sumy wypłacanej zawodnikowi, bez względu na jego formę sportową?

pepe72 13.05.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1623347)
Może odwrotnie. Rude sabotuje grę Wisły ale w PP gdzie była większa frekwencja na meczach i przed tv, piłkarze stawili opór i zagrali po swojemu, dzięki temu Wisła wygrała puchar, a w lidze jest nadal sabotowana przez trenera.

Piłaś nie pisz.
Jak Rude mógłby sabotować grę piłkarzy?
Nie rób z siebie kompletnego kretyna!

Garret 13.05.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1623291)
oraz rekord liczby sezonów spędzonych na zapleczu jednym ciągiem (3).

Byliśmy już 3 sezony z rzędu w niższej klasie rozgrywkowej (sezony 85/86, 86/87, 87/88), więc w razie czego "rekordu" nie będzie (cóż za pocieszenie).

Niestety, ostatnie ileś tam sezonów nas uczy, że wszystko przed nami...

Te wszystkie dywagacje dotyczące "gdzie Rude znajdzie pracę", abstrahując już kompletnie od woli Królewskiego, są absurdalne w świecie, w którym Amica walcząca o MP czy tam puchary obsadza w roli pierwszego trenera Rumaka. Gdzieś, ktoś, kiedyś go zatrudni, sukces w CV mimo wszystko ma i tyle.

krysztal 13.05.2024 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1623340)
Taa wygranie pucharu z pierwszoligowcem to faktycznie kompromitacja. :).

Jeżeli nie załapiemy się do baraży to w 90% nie wina Rude. Tylko chorego klimatu w klubie,gdzie sabotuje się wyniki żeby mieć pretekst do zmian personalnych.

Królewski powinien to wytrzymać i wykopać sabotażystów.

Czyli musiałby wykopać sam siebie.Jest takim bufonem i narcyzem że raczej tego nie zrobi.

krysztal 13.05.2024 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1623352)
Jak jeden z drugim usłyszy, szukaj sobie klubu, albo 3 liga to może wybierze szukanie. Choćby taki Goku. To samo Krzyżanowski, Szot, Jaroch, Vilar, Sapała...


Można sobie tłumaczyć odpuszczanie krycia, spacery po boisku na różne sposoby, moim zdaniem to sabotaż, bo wielu zależy żeby Królewskiemu nie poszło. A wiara w to, że nikt nie będzie robił swoich interesów kosztem Wisły to jest właśnie podejście dziecka z przedszkola.

Pogadaj z kolega Markusem.Zajebał dzisiaj linkami z których wynika że Goku zarabia w Wiśle ponad 800 tyś zł rocznie.W trzeciej lidze za te pieniądze to on zmieni ksywę na Midas.

Jaroo1 13.05.2024 21:22

Pepe mówiący żeby nie robić z siebie kretyna:

Ten sam pepe:
Cytat:

Masz rację, GKS Tychy gra z Łęczną więc któreś z nich punkty straci. Dzięki za poprawę humoru

Czyli nadal wszystko w naszych nogach.
Czyli do końca humorek dopisuje. W lutym co prawda nie awansowaliśmy, nie umiemy wygrac 2 meczów pod rząd ale wszystko w naszych nogach!

PS. Ja to ironizuję i się śmieję z was, bo nic innego na to wasze .......enie głupot nie pozostało.

IncognitoTSW 13.05.2024 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1623339)
PESEL + umiejętności przewyższające Człapałę, który zarabia pewnie z 3-4x tyle, co Kacper. Jako młodzieżowiec nie powoduje zazwyczaj swoją obecnością na boisku, że gramy w 10.

A czy np. Gogół oprócz tych wymienionych wyżej niewątpliwych atutów jak pesel i rzekome lepsze umiejętności niż Sapala nie wnosi też np. bramek?

Drozd 14.05.2024 07:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1623357)
Pogadaj z kolega Markusem.Zajebał dzisiaj linkami z których wynika że Goku zarabia w Wiśle ponad 800 tyś zł rocznie.W trzeciej lidze za te pieniądze to on zmieni ksywę na Midas.

To będzie zarabiał 800 000 w 3 lidze. Bo w 1 tylko psuje powietrze. Z Lechią zmarnował 100 i zawalił bramkę. Reszcie kiedy patrzy jak on biega odechciewa się grać. Chłop jest wiotki jak trzcina na wietrze. Dramat. Z Pogonią 100, zjebał. Z Sosnowcem 100 zjebał. Pytanie kto mu dał 800 000 rocznie, kto jest jego menago.

Drozd 14.05.2024 07:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1623353)
Ja tego nie kupuję. Z tej argumentacji wynika, że trener jest ojcem tylko i wyłącznie sukcesów, natomiast porażki są poza jego wpływem. Na pewno problemem są gwiazdy wybierające sobie mecze, w których zabłysną, ale nie powiesz mi, że trener nie ma narzędzi, żeby tych leserów zmusić do wysiłku.

Może problem leży w kontraktach, których podstawa jest dużym % ogólnej sumy wypłacanej zawodnikowi, bez względu na jego formę sportową?

Tu nie chodzi, czego ojcem jest trener. Tylko o to czy trener ma pojęcie o robocie czy nie. Puchar pokazuje że ma. Pokazuje też że grajki jak zepną dupę to potrafią. Liga pokazuje, że spiąć dupę potrafią od wielkiego dzwonu. To nie jest wina trenera, tylko klimatu w klubie który kształtował się latami. Początkiem, były brednie Królewskiego, że w Wiśle na wyniki przyjdzie czas. to było na początku Skowronka. Jeżeli taki przekaz idzie z góry to nie ma co się dziwić że w szatni jest ciągłe bajo bongo. Przykład Jarocha dzielącego premie jest bardzo wymowny. Ten klimat można zmienić ale nie w kilka miesięcy.

Jakie ma narzędzia? Posadzić na ławie, wysłać do rezerw, co więcej? Przy czym trzeba wygrywać bomu średnią wszyscy liczą. A co jak leserów jest ponad połowa i zaczyna się "przegrajmy jeszcze ze dwa razy to trener poleci i będzie spokój" i do kreciej roboty wysyła się młodych bo ic najłatwiej potem wytłumaczyć. To nie jest takie proste.

Czas kiedy możliwe są jakieś głębsze zmiany teraz się zbliża, zobaczymy co z tego wyniknie. Perspektywa gry w pucharach to dla wielu duży magnes.

skarabeus 14.05.2024 07:43

Drozd,



odpowiem ci kto mu dal 800 000 rocznie - twoj idol krolewski.

Karherop 14.05.2024 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garret (Post 1623355)
Byliśmy już 3 sezony z rzędu w niższej klasie rozgrywkowej (sezony 85/86, 86/87, 87/88), więc w razie czego "rekordu" nie będzie (cóż za pocieszenie).

Niestety, ostatnie ileś tam sezonów nas uczy, że wszystko przed nami...

Te wszystkie dywagacje dotyczące "gdzie Rude znajdzie pracę", abstrahując już kompletnie od woli Królewskiego, są absurdalne w świecie, w którym Amica walcząca o MP czy tam puchary obsadza w roli pierwszego trenera Rumaka. Gdzieś, ktoś, kiedyś go zatrudni, sukces w CV mimo wszystko ma i tyle.

Był tu pol roku, co prawda nie udało się awansować do esa, ale zawsze można zwalić na poprzednika. Puchar w CV na tym etapie już mu daje stempel zwycięzcy, o co nie tak łatwo.
Dodatkowo Marca w Hiszpanii podgrzała temat i rozeszło się to dużym echem. W takich krajach jak Węgry, Bułgaria, kraje bałkańskie. Rude z łatwością znajdzie teraz pracę w najwyższej lidze w kraju zbliżonym do Polski. O cuda i wypromowanie w pucharach jako 1 ligowiec to już dawno nie jest taki magnez dla trenerów, jeśli nie mają mocnych zespołów i przekonania że przejdą chociaż 1 rundę.

Lato będzie bardzo gorące, a ogarnięcie kadry w lecie to dopiero będzie wyzwanie

sandomingo 14.05.2024 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1623378)

Lato będzie bardzo gorące, a ogarnięcie kadry w lecie to dopiero będzie wyzwanie

Lato będzie gorące, w końcu globalne ocieplenie spala naszą planetę.

Co do kadry - tak jak napisałem wyżej, ponad 20 chłopa ma ważne kontrakty z Wisłą, oczywiście odliczając Rodado, Dudę, Ratona czy nawet Colleya.

Karherop 14.05.2024 11:15

Pewnie do kupy to wyjdzie i 25-30. Z samego wypożyczenia wróci z 6 zawodników. Gości z rezerwami też trzeba zarządzic.

I nawet o połowie nie można powiedzieć że się nadaje do tego co mamy grać z aktualnym trenerem.

Dzięki Kiko mamy nawet przedłużonego nie tego bramkarza co trzeba.

Może zróbmy dwie kadry, z czego jedna będzie gotowa na 11 lipca i pierwszy mecz pucharowy, a druga na ligę :>

sandomingo 14.05.2024 11:23

Jeżeli nie wejdziemy do baraży, co jest więcej niż prawdopodobne, to piłkarze rozpoczną urlopy od 27 maja.
Te wakacje "letnie" są zawsze dla nich krótsze, więc 2 tygodnie urlopów jest ok.
Czyli spokojnie 10 czerwca mogą rozpoczynać przygotowania:) Łęczna pewnie nie będzie robić przeszkód, żeby skrócić wypożyczenia naszych trzech muszkieterów. Więc nawet zakładając, że dostaną więcej wolnej z uwagi na ich mecze barażowe to w drugim tygodniu przygotowań kadra już będzie.

Czyli tak naprawdę założenie jest dosyć proste - Ci, którzy zostaną w Wiśle będą kadrą na mecze pucharowe.
Ewentualni nowi dołączą na ligą a raczej jak to bywa ostatnimi czasy, w jej trakcie.

Jaroo1 14.05.2024 16:13

Gramy w kolejnym sezonie na 6 frontach więc kadra musi być szeroka.
- liga
- LE
- Superpuchar
- PP
- rezerwy
- juniorzy

Także przyda się jak najwięcej piłkarzy :D

MaLk 14.05.2024 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1623408)
Gramy w kolejnym sezonie na 6 frontach więc kadra musi być szeroka.
- liga
- LE
- Superpuchar
- PP
- rezerwy
- juniorzy

Także przyda się jak najwięcej piłkarzy :D

Dlatego przed sezonem tradycyjnie ogłosimy odchudzanie kadry, a potem równie tradycyjnie zbudujemy kadrę wypchaną wszystkimi możliwymi "okazjami" po sufit.

Drozd 14.05.2024 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skarabeus (Post 1623374)
Drozd,



odpowiem ci kto mu dal 800 000 rocznie - twoj idol krolewski.

Wcale nie idol. Ale w porównaniu do rodzinki to jednak postęp. A dla tych co uważają, że jaro jest z rodzinką w dobrych relacjach. Czy ktoś widział gratulacje dla Wisły ze strony Błaszczykowskiego? Nie. Bo jaro zabrał mu zabawkę i każdy sukces przeszkadza w jej odebraniu.

Dlatego Królewski jest dla mnie szansą na stworzenie w Wiśle czegoś na normalnych zasadach w zachodnim zdrowym standardzie.

A co do Goku ktoś jarkowi wcisnął, że to taki tańszy Fernandez. Wystarczy posłuchać komentarza Żurawskiego jak komplementuje tą pokrakę, żeby wiedzieć kto go do Wisły zaproponował. Sobol go przyklepał i kasa płynie szerokim strumieniem, a na boisku pożytku nie ma żadnego. Tak to się u nas kręci od lat. Trener do którego nie ma "dojścia" to dramat, dyrektor sportowy który ma zawodników spoza karuzeli to dramat. Prezes który ma własną szaloną wizję, to dramat. A sytuacja kiedy taki układ robi sukces to już całkowita katastrofa. Bo może inni zaczną ich naśladować i skończy się wygodne życie całego środowiska. Oparte na mizerii, olewactwie i układach, dzięki którym raz na jakiś czas każdemu spolegliwemu coś skapnie i ze sportem nie ma to nic wspólnego.

krysztal 14.05.2024 18:49

Biedny Jaro,Żurawski mu wcisnął Goku.Ja .......e Drozd czy ty czytasz co piszesz?Po co nam w takim razie Kiko jak komentatorzy wciskają do Wisły zawodników,trener przyklepuje a dyrektor sportowy zastraszony przytakuje.....

KOALIK 14.05.2024 18:51

Czyli Żurawski wcisnął Goku do Wisły i załatwił mi gwiazdorski kontrakt.

Mocne.

A wg propagandy, są to tani Hiszpanie.

Ciekawe.

Drozd 14.05.2024 20:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1623429)
Biedny Jaro,Żurawski mu wcisnął Goku.Ja .......e Drozd czy ty czytasz co piszesz?Po co nam w takim razie Kiko jak komentatorzy wciskają do Wisły zawodników,trener przyklepuje a dyrektor sportowy zastraszony przytakuje.....

Kto powiedział, że Żurawski? Ja tylko piszę co on opowiada o Goku podczas meczu, że ważny zawodnik, że dobry, że umiejętności, a Goku w tym czasie marnuje setkę za setką i symuluje grę w obronie. Krzyżanowski zaczął kopać się po czole i zawalać punkty, to zaraz pochwalny artykuł się pojawił. To jest kółko wzajemnej adoracji żyjące z układów z klubem. Po kompromitacji z Puszczą była panika, Goku miał liczby, ale nie miał prawa dostać tak wysokiej umowy. Zobacz sobie kto jest jego menago, i ilu ten menago ma zawodników pod sobą. Sobol powiedział że chce Goku, że to drugi Fernandez, zaraz się menago znalazł który wyciągnął kasę. Skoro Żuraw go chwali, to wart każdej kasy...

Jaroo1 14.05.2024 20:44

No dokładnie. Markus .......ący o wielkości Junci, Eneko, Ratona, Villara, Goku czy Baeny to to kółko wzajemnej adoracji i wciskania szrotu Wiśle przez ludzi, którzy mają w tym albo jakieś swoje interesy albo realizują swoje urojenia. I tak to się w Wiśle kręci od lat.

krysztal 14.05.2024 21:59

A ten trener do którego nie ma "dojścia"na dzień dobry chciał do Wisły "połamańca"z którym już chyba współpracował.To przecież w żadnym wypadku nie śmierdziało wałkiem....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl