Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

doktor granat 25.04.2024 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1621480)
Coś tam sobie w tym Kazachstanie pograł:

https://www.transfermarkt.pl/carlito...spieler/228885

Wątpię, żeby Astana była na poziomie sportowym porównywalnym do I ligi.

Wieczysta cały czas go chce, ale według Karcza on woli Wisłę.

Przepraszam, że się czepiam - 3 niecałe mecze, kontuzja, kontrakt trwa już całe długie półtora miesiąca i mowa o rozwiązaniu. No i oczywiście to Wisła miałaby przygarnąć połamańca. Ludzie nie pozwólcie na to, w Wiśle tylko młode, zdrowe chłopy, a nie stare połamańce z sentymentu.

Stelio 25.04.2024 14:22

Jeśli to prawda, to widzę, że się uczą świetnie na błędach XD może Bashy sie nudzi na rehabilitacjach i chce kogoś znajomego w swoim wieku do pogadania?

Patryko 25.04.2024 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez doktor granat (Post 1621483)
Przepraszam, że się czepiam - 3 niecałe mecze, kontuzja, kontrakt trwa już całe długie półtora miesiąca i mowa o rozwiązaniu. No i oczywiście to Wisła miałaby przygarnąć połamańca. Ludzie nie pozwólcie na to, w Wiśle tylko młode, zdrowe chłopy, a nie stare połamańce z sentymentu.

Sorry, źle zerknąłem, te "dobre" staty są jeszcze z Grecji, ale nadal jest to ten sezon. Wiadomo, że gość jest do prześwietlenia pod kątem zdrowotnym, ale jeśli będzie gotowy do gry, to sportowo nie powinno być źle.

Szneka 25.04.2024 21:12

Z Chrobrego prawy obrońca Zarówny i pomocnik Bartlewicz. Z Resovii lewy obrońca Mikulec. Wg kolegi, który ogląda 1 ligę oni się wyróżniają i pewnie chętnie pograliby w lepszym klubie.

swiety37 26.04.2024 06:53

Widzę, że niektórzy już zapomnieli jak to carLitos od kołyski marzył o grze w warszawce. Pod każdym względem jestem w tym przypadku na NIE. Połamany, Stary, Chorągiewka.

tomasz_19 26.04.2024 08:54

H w D carlitosowi! Niech spierda**

FraMat 26.04.2024 09:05

Widze, że niektórzy zapomnieli jaki był najważniejszy powód odejścia Carlitosa do legii.
Marzenka do dziś się z nich śmieje.

TommyTSW 26.04.2024 09:08

nie ma tu miejsca dla niego, mamy Rodado.ale może na kałuży się znajdzie.

Witalis 26.04.2024 09:18

Normalnie napisałbym, że to pracownik gazety wyrabia wierszówkę, ale obecnie w Wiśle wszystko jest możliwe.

Jagul 26.04.2024 09:37

Trzeba być zdrowo jebniętym, żeby w ogóle rozważać taki temat.

krysztal 26.04.2024 09:48

Hłe,hłe,hłe.....Królewski właśnie prosi Mumie żeby mu potrzymała piwo.

wolfy 26.04.2024 10:31

Ludzie, jaki Carlitos!? My ściągamy piłkarzy z nadwagą bo się zgodzili grać za minimalny kontrakt a wy serio te bzdury rozpatrujecie?

Coś czuję że przy braku awansu niektórzy tutaj przeżyją szok poznawczy :haha:

Szneka 11.05.2024 21:32

Rude Ramirez Omrani Bregu Basha Żyro Sapała Junca Villar Eneko Goku tym panom po sezonie podziękować trzeba.
Duda Krzyżanowski Colley próbować sprzedać.
Baena i Alfaro jeśli zjawi się ktoś chętny to również pożegnać bez żalu.
Budować zespół wokół Carbo Rodado Gogoła i niestety Urygi.
Optymistycznie patrząc że wszystko powyżej się spełni to:
W bramce względny spokój daje Cziczkan. Środek obrony Uryga Łasicki wróci Skrobański do tego kogoś dokupić. Lewa strona Szot i ewentualnie ten Mikulec z Resovii. Na prawej Jaroch i dokupiłbym Zarówny z Chrobrego. Środek pola Carbo Gogół Talar Olejarka tu marzy mi się Bartlewicz z Chrobrego i jeszcze jeden kozak na miarę Carbo. Skrzydła wraca Starzyński i potrzebujemy dwóch zawodników., Król z Motoru Hoti i Młynarczyk z ŁKS .w napadzie Rodado i Sobczak. taki skład na następny sezon bym widział. Uzupełnić to zdolną młodzieżą z rezerw i można grać.

Patryko 11.05.2024 21:37

Człowieku - jeśli nie awansujemy, to w następnym sezonie nie będzie tutaj ani Carbo, ani Rodado.

Szneka 11.05.2024 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1623072)
Człowieku - jeśli nie awansujemy, to w następnym sezonie nie będzie tutaj ani Carbo, ani Rodado.

Mimo wszystko liczę, że oszczędzając na powyższych nazwiskach, będziemy w stanie zatrzymać Rodado i Carbo

wolfy 11.05.2024 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1623072)
Człowieku - jeśli nie awansujemy, to w następnym sezonie nie będzie tutaj ani Carbo, ani Rodado.

Mają ważne kontrakty. Jeśli odejdą, to nie za darmo.

skarabeus 11.05.2024 22:11

S.......a mimo waznych kontraktow. Ile mozna sie kopac ze sciana.

sandomingo 11.05.2024 22:24

Jaki Rodado? Ludzie kochani...
Przed nim 2 ostatnie mecze w Wiśle.
Wisła potrzebuje pilnie pieniążków, żeby mogła realizować eksperymenty Królewskiego.

Karherop 11.05.2024 23:05

Ale jak już do nas wróci ograny Fazlagic, Młyński i Starzynski to zjemy te ligę.

PAWEŁ 12.05.2024 03:51

Ło kierwa a ja myślałem że tych 3 dżentelmenów to myśmy pożegnali bez żalu i już ich nie ma.

Ogryzek 12.05.2024 06:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1623110)
Ło kierwa a ja myślałem że tych 3 dżentelmenów to myśmy pożegnali bez żalu i już ich nie ma.

Żeby się nie okazało że ci panowie z Łeczna awansują do eklapy w tym sezonie a nasze "gwiazdory" zostaną w I lidze :)

wolfy 12.05.2024 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1623111)
Żeby się nie okazało że ci panowie z Łeczna awansują do eklapy w tym sezonie a nasze "gwiazdory" zostaną w I lidze :)

Raczej się nie okaże, a nawet jeśli to wkład Fazlagicia i Starzyńskiego w to byłby nikły.

@PAWEŁ - za trio podpisywaliśmy w Ekstraklasie kontrakty na bogato i na długo. Wypożyczyliśmy tych artystów żeby zaoszczędzić na kontraktach.

Patryko 12.05.2024 11:45

Sprzedaż Rodado, Carbo i Dudy to będzie najprawdopodobniej podstawa do spięcia budżetu na kolejny sezon w I lidze. Też bym ich oczywiście chciał zatrzymać, bo to są gracze, którzy trzymają Wisłę na powierzchni, ale będzie to raczej nierealne w przypadku braku awansu.

azor 12.05.2024 11:55

Musze dopytać - to ile Ty oczekujesz, że dostaniemy za trójkę którą wymieniłeś?

Patryko 12.05.2024 11:56

Myślę, że możemy się zakręcić przy sumie ok. 1 mln euro za całą trójkę.

azor 12.05.2024 12:04

Nawe jeśli jakimś cudem byśmy dostali taką kasę za cała trójkę (w co śmiem wątpić, przede wszystkim ze względu na brak zainteresowania) to to do spięcia dziury nie wystarczy.

skarabeus 12.05.2024 12:17

Skad wiesz, ze nie ma zainteresowania?

azor 12.05.2024 12:26

Nie wiem, wątpię. Rok temu Fernandez z kartą na ręku i lepszymi cyframi nie opędzał się od ofert. Carbo jest piłkarzem jakich setki, więc popracować musi jego menago, a Duda? No właśnie, Duda. Czy jesteś z pełnym przekonaniem w stanie powiedzieć, że ma coś i to materiał na grajka?

skeba 12.05.2024 12:30

Duda w ofensywie nie istnieje. Zawodnik "na alibi"

TIR_DO_SŁUBIC 12.05.2024 12:34

Duda = Polski Oezil

black 12.05.2024 12:50

Ci co nie zostaną z nimi przedłużone kontrakty zostaną zastąpieni nastepną turą emerytów,grubasów,szrotem itd z którymi będziemy walczyć w następnym sezonie o utrzymanie się w 1 lidze i tyle w temacie

Arek95 12.05.2024 14:28

Duda jest jako 8 niezły bo walczy i rozgrywa, ale zgadzam się z opinią że w ofensywie on nie istnieje. Jak stoi na 20 metrze to szuka usilnie podania do kogoś jakby wiedział, że nie dokopie do bramki co potwierdza wykonywanie przez niego rzutów rożnych bo wali je też tak tragicznie że widząc go idącego do narożnika to jest 99,99% pewności że piłka nie doleci do krótkiego słupka lub będzie rozgrywał na krótko...
Na chwilę obecną dla mnie gość musi wiadro lodu, mecz na ławce i niech się obudzi a gra w tym czasie Gogół.

Ogryzek 12.05.2024 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arek95 (Post 1623194)
Duda jest jako 8 niezły bo walczy i rozgrywa, ale zgadzam się z opinią że w ofensywie on nie istnieje. Jak stoi na 20 metrze to szuka usilnie podania do kogoś jakby wiedział, że nie dokopie do bramki co potwierdza wykonywanie przez niego rzutów rożnych bo wali je też tak tragicznie że widząc go idącego do narożnika to jest 99,99% pewności że piłka nie doleci do krótkiego słupka lub będzie rozgrywał na krótko...
Na chwilę obecną dla mnie gość musi wiadro lodu, mecz na ławce i niech się obudzi a gra w tym czasie Gogół.

A po co mu wiadro lodu? Przecież on nie gwiazdorzy tylko walczy i biega... a ze nie jest wirtuozem w ofensywie to inna sprawa. Myśle ze wiadro lodu przydałoby sie tym którzy chcieliby przerzucić odpowiedzialnośc za niepowodzenia w I lidze na młodziezowców a ściągając ją z naszych gwiazd - w tym z naszych stranierosów którzy jako CAŁOŚĆ daja dupy po całosci w lidze.

btw
A to Duda jest kolejnym z piłkarzy którzy steroryzowali trenera Rude ze bije te rozne? Rude nie wie co się dzieje, czy sam go wyznaczył? Podpowiem - inni z Baeoną, Alfaro i innymi wykonuja je jeszcze gorzej. Tylko Junca lepiej... no ale on sie głównie leczy.

Karherop 12.05.2024 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1623175)
Nawe jeśli jakimś cudem byśmy dostali taką kasę za cała trójkę (w co śmiem wątpić, przede wszystkim ze względu na brak zainteresowania) to to do spięcia dziury nie wystarczy.

Zainteresowanie jest wieloma piłkarzami Wisły. Mówił o tym choćby dyrektor Jagielloni które z chęcią by kilku przytulił. PP zrobił kilku piłkarzom naprawdę dobrą reklamę.

Z zawodników ktorzy mają kontrakty i coś sobą prezentują to Duda i Rodado będą się zapewne żegnać z klubem.

Bycie w Wiśle to dla nich strata czasu, chyba że ktoś ich przekona że europejskie puchary coś zmienia. Wtedy odejdą później, tak max w połowie sierpnia, gdy Wisły nie będzie już w pucharach.

Carbo w Wiśle zostanie. Za piłkarzy z taką metryka nikt nam nie zapłaci tyle by Wiśle.oplacaloby się go sprzedawać.

Za Dudę i Rodado to jesteśmy w stanie w sumie może ugrać z 1.2-1.5 mln euro.

viktor56 13.05.2024 10:56

Ja bym chciał w kolejnym sezonie widzieć więcej Gogóła. Widać tam technikę, potencjał ofensywny, może będą z niego ludzie...

Jaroo1 13.05.2024 12:08

Tak. Rozwinie się jak wszyscy inni w Wiśle :D

sandomingo 13.05.2024 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1623244)
Zainteresowanie jest wieloma piłkarzami Wisły. Mówił o tym choćby dyrektor Jagielloni które z chęcią by kilku przytulił. PP zrobił kilku piłkarzom naprawdę dobrą reklamę.
(...)
Za Dudę i Rodado to jesteśmy w stanie w sumie może ugrać z 1.2-1.5 mln euro.

O kim się mówi oprócz Rodado i Dudy?

Bo oczywiście ta dwójka zostanie sprzedana, w końcu potrzeba kasy na kolejny sezon eksperymentalnej zabawy Królewskiego w klub piłkarski, zwanej przez niego samego "procesem" lub "budowaniem podstaw".

Co do kwot - wydaje mi się, że 1,5 mln euro za dwójkę w/w jest do osiągnięcia, nawet na rynku polskim.
Zakładam, że również Colley będzie chciał zmienić środowisko.

Co do składu na przyszły sezon, to piłkarzy z ważnymi kontraktami z Wisłą jest ponad 20:

bramkarze: Raton, Broda, Letkiewicz (młodzieżowiec, pierwszy bramkarz w Wieczystej), Stępak.
obrońcy: Uryga, Jaroch, Łasicki (przedłużą lub już przedłużyli kontrakty), Szot, Krzyżanowski, Skrobański (na wypożyczeniu w Wieczystej)
pomocnicy: Carbo, Alfaro, Baena, Goku, Gogół, Olejarka, trójka z Łęcznej: Młyński, Starzyński, Fazlagic no i nasz ulubieniec Sapała. Do tego Kutwa, Szywacz z rezerw, ten młody Dziedzic z Garbarni, który aktualnie próbuje uratować przed spadkiem CLJ
Tylko w ataku nie ma nikogo ale pewnie Sobczak przedłuży kontrakt a dodatkowo jakieś szrociwo z Hiszpanii zostanie wybrane przez Kiko (tzn. oczywiście miałem na myśli algorytm).

Czyli Rude dostanie skład słabszy niż obecnie a Królewski rozpocznie kolejną kampanię pod hasłem #RazemPoAwans. Szaliki i koszulki są już dostępne w fanszopie:)

krysztal 13.05.2024 12:21

Cały czas mam nadzieję że Rude wykaże się inteligencją i sam stąd s.......i.

Patryko 13.05.2024 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1623286)
Cały czas mam nadzieję że Rude wykaże się inteligencją i sam stąd s.......i.

Po potencjalnej kompromitacji tutaj, pójdzie gdzie? Obawiam się, że jego kariera może zaliczyć taki sam zakręt, jak w przypadku Sobolewskiego. W przypadku Radka to są zdaje się ryby, u niego będzie robienie statystyk w excelu dla jakiegoś prowincjonalnego klubiku z Hiszpanii.

sandomingo 13.05.2024 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1623286)
Cały czas mam nadzieję że Rude wykaże się inteligencją i sam stąd s.......i.

Ale kto go weźmie? Owszem, jest promyk nadziei, że zdobycie Pucharu Polski w CV skusi jaki klub z hiszpańskiej 3 ligi albo inną egzotykę ale jednak Królewski zasypuje go wiadomościami na whatssaupie, więc to może okazać się decydujące.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl