Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

miodzio 20.09.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemo (Post 1166961)
Wie ktoś jak zrobić na facebook'u link do swojego konta tak żeby nie było jakichś przypadkowych cyfr tylko np ksywa ? ;)

W ustawieniach gdzieś jest opcja związana z nazwą konta, która będzie własnie zamiast tych cyferek. Tylko że zmienić to możesz tylko raz..

fran23 20.09.2011 19:59

Szukam taniego noclegu w Londynie, oczywiście w związku z meczem Wisły z Fulham. Macie jakieś pomysły, namiary?

Lupo 20.09.2011 22:22

Może spróbuj przez couchsurfing.
http://www.couchsurfing.org

wislacki 21.09.2011 12:25

Mam pytanie co do wyborów - w przyszłym tygodniu wyjeżdżam do innego miasta na studia, będę mieszkał w akademiku. Wobec tego w którym z okręgów będę głosował? Jeżeli chciałbym w miejscowości gdzie mam akademik potrzebuję jakiegoś zaświadczenia z urzędu?

E: ok, dzięki impreza

impreza 21.09.2011 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 1167324)
Mam pytanie co do wyborów - w przyszłym tygodniu wyjeżdżam do innego miasta na studia, będę mieszkał w akademiku. Wobec tego w którym z okręgów będę głosował? Jeżeli chciałbym w miejscowości gdzie mam akademik potrzebuję jakiegoś zaświadczenia z urzędu?

Składasz wniosek w swoim urzędzie gminy, dostajesz od ręki zaświadczenie i z nim idziesz do wyborów gdzie tylko chcesz. Udaj się do urzędu, tam Ci wszystko powiedzą.

Grzegorz z Sanoka 21.09.2011 14:19

Jaki internet polecacie zainstalować na mieszkaniu w Krakowie? Najlepiej w pakiecie z kablówką :)

krycha 21.09.2011 14:27

Orientuje się ktoś czy w Fanatyku są jeszcze dostępne te koszulki adidasa z BG?

rafil 21.09.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 1167403)
Jaki internet polecacie zainstalować na mieszkaniu w Krakowie? Najlepiej w pakiecie z kablówką :)

Najlepiej osiedlowy, ale to też zależy gdzie mieszkasz. Jak bardzo Ci zależy na telewizji to weź ofertę od firmy typu UPC, jak zależy Ci na prędkości neta to bierz osiedlowy.

El'kabat 21.09.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 1167403)
Jaki internet polecacie zainstalować na mieszkaniu w Krakowie? Najlepiej w pakiecie z kablówką :)

Polecam UPC.

Za internet kablówke i telefon płace 150/mc.

Nie wiem czy to dużo/mało w poprownaniu do innych firm ale internet moge smialo polecic bo śmiga szybko.

jurukuru 21.09.2011 17:13

TVN na żywo za darmo, da radę gdzieś oglądać w necie?
Pilne.
edit: dzięki.

Kamil17ABG 21.09.2011 17:42

jurukuru tutaj oglądniesz jednak są limity... Nielimitowaną transmisje ciężko dostać :)
http://weeb.tv/channels

Salamanca 21.09.2011 19:03

Mam wielką prośbę do Wiślackiej braci o pomoc w walce o skrzynkę piwa :)

bez zadnych haczykow , wirusow, rejestracji, tylko kliknięcie - 5 SEKUND

http://skrzynkawojaka.pl/4e79d7576f6c5/ -> pokaż skrzynkę -> WRZUĆ BUTELKĘ

Z góry bardzo dziękuję !!!

didzej132 21.09.2011 19:34

Co mi grozi jeśli mam telefon ma mixa i mam ważność konta do np 10 a doładuję konto 11 . Jak się spóźnię 1 dzień to są jakieś kary za to czy tylko jakieś upomnienie ??

PrzemooTSW 21.09.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1167647)
Co mi grozi jeśli mam telefon ma mixa i mam ważność konta do np 10 a doładuję konto 11 . Jak się spóźnię 1 dzień to są jakieś kary za to czy tylko jakieś upomnienie ??

ja spóźniłem kilka dni i nic nie było
podobno po kilku dłuższych opóźnieniach List itp

Grzegorz z Sanoka 21.09.2011 21:59

A ma ktoś to http://www.vectra.pl/internet/?

Piotson 21.09.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 1167762)

Ja mam.
xxx

crazykaro 21.09.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 1167762)

Najpierw sie dowiedz czy obejmują cie zasięgiem. Różne osiedla - różne kablówki, a w Krakowie chyba nie ma Vectry. Jak nie znajdziesz kablówki próbuj w Netii, w ostatnich latach mieli internet dla studentów w granicach 50 zł/2Mbit

StelmiOriginal 22.09.2011 08:00

Witam, dzis dzien bez samochodu i darmowe MPK za okazaniem dowodu rejestracyjnego. Jesli mam samochod na ojca, to czy moge jezdzic na tym dowodzie dzisiaj za free? Nigdzie nie pisze ze w dowodzie ma byc moje imie, nazwisko sie zgadza...

Jaroo1 22.09.2011 09:14

Mogłby ktos podac pare tytulow ksiazek na temat kibicow/Wisły, typu "Liga Chuliganów", "100 lat w blasku Białej Gwiazdy" itp?

Salamanca 22.09.2011 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1167825)
Witam, dzis dzien bez samochodu i darmowe MPK za okazaniem dowodu rejestracyjnego. Jesli mam samochod na ojca, to czy moge jezdzic na tym dowodzie dzisiaj za free? Nigdzie nie pisze ze w dowodzie ma byc moje imie, nazwisko sie zgadza...

Tak mozesz ... dodatkowo 4 osoby oprocz Ciebie na tym samym dowodzie moga pojechac :D

Prośba do Wiślackiej braci o kliknięcie - bez zadnych haczykow , wirusow, rejestracji, tylko kliknięcie - 5 SEKUND http://skrzynkawojaka.pl/4e79d7576f6c5/ - pokaż skrzynkę - WRZUĆ BUTELKĘ Z góry bardzo dziękuję !

Bąbel 22.09.2011 09:25

Panowie, poleci ktoś jakiś tani hostel w Krakowie, w miarę blisko centrum, okolice Rakowckiej. Z góry dzięki!:)

Marszałek 22.09.2011 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez StelmiOriginal (Post 1167825)
Witam, dzis dzien bez samochodu i darmowe MPK za okazaniem dowodu rejestracyjnego. Jesli mam samochod na ojca, to czy moge jezdzic na tym dowodzie dzisiaj za free? Nigdzie nie pisze ze w dowodzie ma byc moje imie, nazwisko sie zgadza...

Chyba nie możesz, na nie swoim dowodzie,bo podejrzewam,że kanary są na tyle rozgarnięci(zapewne przeszli szkolenie tygodniowe, finansowane przez Unie w ramach projektu masz mózg 2.0),że będą żądali dowodu osobistego aby sprawdzić czy się zgadza w nim to co w dowodzie osobistym.

St@chu 22.09.2011 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1167857)
Chyba nie możesz, na nie swoim dowodzie,bo podejrzewam,że kanary są na tyle rozgarnięci(zapewne przeszli szkolenie tygodniowe, finansowane przez Unie w ramach projektu masz mózg 2.0),że będą żądali dowodu osobistego aby sprawdzić czy się zgadza w nim to co w dowodzie osobistym.

Być może i tak, ale z drugiej strony jak jedziesz na KKM, na której nie masz zdjęcia to o ile jest ważna nikt nie prosi Cię o dowód żeby potwierdzić, że KKM jest faktycznie Twoja... Między przystankiem, a przystankiem zwyczajnie nie ma na to czasu, w efekcie czego można jeździć na karcie taty, brata, babci czy siostry. Wedle uznania.

wiślak 86 22.09.2011 11:18

Sądzę że nie powinno być problemów. zawsze możesz powiedzieć że ojciec wysiał 2 przystanki wcześniej a ty tylko po marchewkę pod halę jedziesz...

Haudrek 22.09.2011 13:38

Szukam dobrego ortopedy w Krakowie przyjmującego prywatnie, polecicie kogoś?

vabanq 22.09.2011 14:08

Nie orientuje się ktos czy jest opcja kupienia biletow na sektor gospodarzy w Enschede w dniu meczu ewentualnie dzien przed ??

T-driver 22.09.2011 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1167857)
Chyba nie możesz, na nie swoim dowodzie,bo podejrzewam,że kanary są na tyle rozgarnięci(zapewne przeszli szkolenie tygodniowe, finansowane przez Unie w ramach projektu masz mózg 2.0),że będą żądali dowodu osobistego aby sprawdzić czy się zgadza w nim to co w dowodzie osobistym.

Spokojnie można na byle jakim dowodzie rejestracyjnym. Z jednej strony kanar nie prosi o dowód odobisty a z drugiej auta często są rejestrowane na np. firmy albo banki - nie musisz się tłumaczyć kanarowi, że to twoje służbowe auto ani gdzie masz leasing.

Marcinnno 22.09.2011 15:33

Mam pytanie odnośnie starego stadionu Lechii Gdańsk przy Traugutta. Widziałem po zdjęciach że nadal stoi czyli on nie będzie rozbierany ? Będzie służył jako oobiekt treningowy ?

StelmiOriginal 22.09.2011 16:07

Witam, akurat kanary mnie sprawdzały dzisiaj. Po prostu wyjalem dowod rej. i pokazalem ze mam i tyle. Bez slow i tlumaczenia ;)

siekierski 22.09.2011 16:29

Nie wiem czy nie za pozno, ale jaka polecacie szkole jezykowa - angielski do matury ;)

LuKaS TSW 22.09.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1168039)
Mam pytanie odnośnie starego stadionu Lechii Gdańsk przy Traugutta. Widziałem po zdjęciach że nadal stoi czyli on nie będzie rozbierany ? Będzie służył jako oobiekt treningowy ?

teraz chyba rugbyści rozgrywają tam swoje mecze.

Mlody19061906 22.09.2011 16:51

Jaki jest hipermarket ( Real, Kaufland, Carrefour, Auchan, Tesco itp) jak najbliżej UR na Balickiej? Ewentualnie najtańszy spożywczy? Z góry dzięki za odp.

fialo 22.09.2011 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mlody19061906 (Post 1168074)
Jaki jest hipermarket ( Real, Kaufland, Carrefour, Auchan, Tesco itp) jak najbliżej UR na Balickiej? Ewentualnie najtańszy spożywczy? Z góry dzięki za odp.

Lewiatan jest na pętli tramwajowej.

Czy ktoś może mi powiedzieć co jest przyczyną odrzucania moich rezerwacji w Ryanair? Kasa na koncie jest, dane się zgadzają w 100%, limity nie są poprzekraczane, a mnie wyrzuca, albo wyskakuje jakiś błąd i to już od kilku dni. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

mlody_ale_wierny 22.09.2011 19:31

Potrzebuję dokładnie wszystkie zmiany pod którymi się podpisujemy, bo nie mogę znaleźć - zmiana ustawy o imprezach masowych. Pilne

koniukrk 22.09.2011 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 1168173)
Potrzebuję dokładnie wszystkie zmiany pod którymi się podpisujemy, bo nie mogę znaleźć - zmiana ustawy o imprezach masowych. Pilne

poszukAJ na tej stronie http://kibicezabezpieczenstwem.pl/

Bąbel 22.09.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1167851)
Panowie, poleci ktoś jakiś tani hostel w Krakowie, w miarę blisko centrum, okolice Rakowckiej. Z góry dzięki!:)

ponawiam pytanko:) może nie być centrum:)

ZwrABG 22.09.2011 20:17

O której dzisiaj losowanie Lotka

WISŁAZWE 22.09.2011 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ZwrABG (Post 1168200)
O której dzisiaj losowanie Lotka

Wg programu 22:15 :)

Marcinnno 23.09.2011 10:30

Panowie gdzie w Krakowie jest skup złomu :) ?

KORDEK2009 23.09.2011 18:38

hejka ,mam takie pytanko ,otóż chodzi mi o tytuł filmu o tematyce II wojny światowej ,kiedyś to oglądałem na Canal+ chyba,,, ,a tematem filmu było spotkanie świty od Hitlera gdzie generałowie decydowali o obozach koncentracyjnych w Polsce,czy o Żydach co z nimi zrobić itp.podpowiedzi proszę na priva,z góry dziękuję


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl