![]() |
Cytat:
To co w nim widzę to niezła technika, przegląd gry i od czasu do czasu - fantazję. Ale wszystko to strasznie nieuporządkowane. Gdyby trafił na odpowiedniego trenera może coś by z niego było. Albo nie. Same przebłyski to za mało żeby liczyć na grę w drużynie która chce coś osiągnąć. |
I jest też "problem" młodzieżowca.
W sezonie 2023/24 będą nim gracze z rocznika 2003. Z tych co przebywali na boisku w zakończonym sezonie to zostają Duda i Starzyński, czyli praktycznie sam Duda. Może warto poświęcić bramkę i tam wcisnąć młodzika. |
Cytat:
|
Cytat:
4 ligę pewnie udźwigniemy nawet latając dziury gośćmi ze spadów z CLJ i esa. Dopiero 3 liga byłaby jakimś wyzwaniem, żeby chociaz się w niej utrzymać. |
Zainteresowałbym się Mesanoviciem w miejsce Fernandeza, który będzie dostępny za darmo. Dodatkowo ciekawym piłkarzem jest Radwański, ale on zapewne wyląduje gdzieś w ESA.
|
Cytat:
Poza tym żeby to miało sens to musiałoby być dwóch zawodników do rywalizacji. Inaczej młody miałby z automatu pewny plac czy się stoi czy się leży. To już lepiej stworzyć rywalizację na innej pozycji. Z 2003 i młodszych są jeszcze: Stoperzy: Skrobanski, Przybylko, Żylka wracający z Wieczystej, Hoyo (choć ten podobno na sporym zakręcie). Jakbyśmy mieli grać trójka z tyłu to zapewne i Krzyżanowski jako pol-lewy. Poza tym może utrzymają Bartonia. Duda byłby wyborem nr 1. Barton mógłby wchodzić z ławki w przypadku zmiany. |
Cytat:
Zgadzam się że na bramkę potrzebujemy kogoś znacznie lepszego niż Biegański. Jego błędy za wiele nas kosztowały. Gdyby zamiast Colleya w tamtym sezonie grał Skrobański albo Szot to byśmy pewnie awansowali. Murzyn nam 5-6 meczy sam zawalił. Wątpię żeby ktokolwiek inny zrobił taką serię. My tu mówimy o katastrofalnej postawie. |
Skrobański? Przecież on nawet w CLJ zazwyczaj był na ławce...coś się z chłopakiem podziało niedobrego...
Biegański zdecydowanie do zmiany. Ja bym porzucił dumę i poszedł drogą Niepołomic czy Mielca - wypożyczmy kogoś młodego z takiej Legii czy Amiki, oni tam mają takich sporo. |
Moze udałoby się sprowadzić ponownie Mateusza Lisa? sprzedać Biegańskiego póki jest cokolwiek warty..
|
Podasz choć jeden argument, dlaczego Lis miałby chcieć do nas wrócić?
|
Cytat:
Czepiasz się ;) |
a dlaczego miałby nie wrócić? Podobno ma wylądować w 2 lidze tureckiej..
ostatni sezon był rezerwowym w drużynie Ligue1, która spadła z ligi.. nie róbmy z niego Boga futbolu, chociaż na nasze warunki to jest na pewno lepszy niż Biegański |
A dlaczego Broda ma nie grać? Jest dużo lepszym materiałem na bramkarza. Tylko musi mieć porządnego trenera...
|
Cytat:
|
Cytat:
A u nas kibicie padają na kolana przed właścicielami klubu, którzy pożyczają mu dużo mniejsze kwoty na działalność. Do Wisły to wrócić może co najwyżej Mateusz Zając, a nie Lis. |
Cytat:
Nie uwierzę nawet w połowe tej kwoty :) po drugie Southampton spadło z ligii, więc zapewne tak jak u nas większość kontraktów zostanie okrojona nawet 50%. Myślisz, że 2 ligowy klub z Turcji będzie płacił lisowi ponad milion euro rocznie? albo spadkowicz z francji trzymał go na rezerwie za taką pensję? Oczywiście jest to myślenie życzeniowe, ale Lis dobrze się u nas czuł i myślę, że wolałby grać u nas nawet w 1 lidze niż 2 lidze tureckiej. |
Jeszcze raz - dlaczego miałby wybrać .......nik w 1 polskiej lidze, niż 2 ligę turecką, która jest trochę lepszym oknem wystawowym? Pomijając już, że mamy 12 czerwca, wiec pewnie jeszcze sporo ofert wpadnie.
Tylko bez pieprzenia o wislackim dna, kibicach, przywiązaniu do barw blablabla |
Cytat:
A na pewno nie jest materialistą więc hajs nie ma znaczenia :rotfl: |
Cytat:
|
Cytat:
|
poza tym Biegański jest lepszy od Lisa
|
Właśnie dlatego, ze jest lepszy, to go sprzedajemy teraz za miliony monet - opcja oferuj klubom - a w jego miejsce ściągamy Wiślaka z krwi i kości, któremu było dobrze w Krakowie.
|
Cytat:
|
Fabiański>>Biegański>>Szczęsny>>długo, długo nic...>>Lis
Proste. Wnioski wyciągnijcie sami. Albo bierzemy Fabiańskiego albo bez sensu zmieniać na gorsze. |
Cytat:
|
Wniosek jest taki, że jak się nie znasz to się nie wypowiadaj :D
Czerepach, bierz go!!! |
Skorupski,Drągowski,Grabara,Giki to tak na otrzeżwienie ale i w pierwszej lidze są większe kozaki niż Biegański o ekstraklasie już nie wspominając o ekstraklasie
|
Bieganski przestał się rozwijać jak zmienił sie trener bramkarzy.
Za Kowala bronił bardzo dobrze, wrócił Łaciak i zaczął się zjazd.... |
Biegański to największy talent wśród polskich bramkarzy, od czasów Fabiańskiego. Tak tutaj wyczytałem na forum.
|
Z tym trenerem to akurat prawda, pierwszy do wyp*** jest on.. ale na powrót kowala nie ma co liczyć, on chyba teraz w Rakowie pracuje..
|
Cytat:
|
Patrząc z jakim rozmachem działa Miedź Legnica która wciąga najlepsze kąski z rynku można zapytać co robi teraz Wisła? Miedź 13 graczy out, 7 on, a u nas 0/0.
U nas pewnie nikt nawet się nie zainteresował Michalakiem czy Hartherz-em |
Miedź ma kasę a Wisła nie. To spora różnica.
Oczywiście druga sprawa to fakt, że u nas trwa okres zaskoczenia i szoku po braku awansu. |
Nie da się piłkarza out kiedy ma kontrakt i nikt go nie chce, a on nie chce odchodzić bo nikt mu tyle nie zapłaci za pierdzenie w stołek. Takich mamy 30. Dzięki Truskolaskim. Niech teraz Kubuś płaci im kontrakty skoro do gry się nie nadają.
|
Cytat:
Pierwsza liga będzie koszmarnie trudna.. nie zdziwie się jak np. Polonii Warszawa albo Motorze Lubin zamarzy się Ekstraklasa.. mają dużo bogatszych właścicieli od nas. |
Podobnie Stal Rzeszów.
|
Michalik wiadomo - Polak, my celujemy w Hiszpanów.
|
Cytat:
Choć jak powiedział Sapała, woli taka ligę niż ligę drwali. Być może coś w tym jest |
Problem w tym że ci niedrwale jak Ruch, ŁKS czy TBB nas wyprzedzili w lidze a na wiosnę przegraliśmy z LKSem i Ruchem nie pokazujac za wiele, a wygrywaliśmy regularnie z drwalami haha.
Także to tez jest takie gadanie... Wolę taka ligę, wole sraka ligę, wolę grać z Puszczą u siebie na dużym równym boisku, a nie ich kartoflisku, a później przychodzi co do czego i jest w....... od tej Puszczy u siebie 1:4 i jadą z nami te zespoły bardziej techniczne niz "drwalowe". Chyba jedyna recepta dla naszych kopaczy to zacząć zapierdalać a nie się patrzeć na kogoś. |
Cytat:
A, to jak Sapała woli taką ligę to luz. I tak w niej za dużo nie pogra, zakładając nawet że nie pójdzie w tango. Młyński już się wypowiedział? Talent Duda? Może chociaż Biegański coś dorzucił? Na pewno coś w tym jest, w końcu dostają w....... od każdego kto ma choćby szczątkowe pojęcie o grze w obronie. Ja jednak czekam na to co powie Guru - sam Radosław Sobolewski... Tępe dzidy nie wiedzą nawet kiedy się zamknąć. Za jedno cenię Żyro - ma na tyle inteligencji i klasy żeby wiedzieć że po tym sezonie większość kibiców ma głęboko w dupie jego opinię. A on przynajmniej trochę grał... Nie wiem co jest smutniejsze: Ci żałośni parapiłkarze czy kibice którzy przeżywają co te dekle mają do powiedzenia? BTW: na przyszłość wątpliwej jakości przemyślenia tych nieudaczników wpisujcie proszę do działu "Nasi piłkarze...". Wszedłem w nadziei że sprzedali Gruszkowskiego a tutaj co? Przemyślenia Sapały. Nie wiadomo nawet czy na trzeźwo. Dzięki chłopaki, dobrze być na bieżąco. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl