![]() |
Cytat:
|
Cytat:
dziękówa :D |
jaką szkołę jazdy polecacie hucie za rozsądne pieniądze czyli tanio ale żebym się nauczył jeździć:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam, jak dostac sie do Niepolomic z CENTRUM Krakowa?
|
Z centrum... hm.. Koło Galerii Krakowskiej na ul. Bosackiej zdaje sie jest dworzec busów i powinien być również ten do Niepołomic
|
Cytat:
|
gdzie jest w Krakowie autoryzowany salon Orange? potrzebuję ściągnąc sim locka z E52 pilnie. jakiś namiar?
Juz wiem. na Piłsudskiego 22 jakby ktos potrzebował :) |
|
Ma ktoś może z Was wczorajszy Przegląd Sportowy? Swój zostawiłem na stadionie Lechii, a potrzebowałbym adres strony internetowej szkoły reklamującej się w tym numerze oferującej bezpłatne kursy trenerskie w Krakowie :}
|
Odezwie się na priv ktoś kumaty z księgowości / rachunkowości?
Mam pytanie ws wystawiania faktur za usługi, potrzebna osoba kumata by poradziła jakimiś aktami prawnymi itp :) |
LM idzie tylko na N-ce??? czy ogladne jakims kanale na cyfrze??
|
|
Czy dzisiejszy mecz siatkarzy z Czechami będzie w jakimś kanale otwartym?
|
Witam. Ma ktoś bezprzewodowy internet w Play? Albo czy ktoś może coś powiedzieć o intrenecie w tej siec (2mb)? Gdyby można było to proszę na priv , Z góry dzięki
|
Cytat:
|
jaką polecicie elektryczną maszynkę do golenia ?? Wiadomo, żeby dobra i tania :]
|
Na eNce leci o 20:45 multi Liga Mistrzów - czyli zrzut ze wszystkich stadionów na których są mecze.
A na otwartym polascie Inter z Trabzonem leci |
Cytat:
|
Dobre i tanie nie istnieje. Braun:)
|
Ja posiadam Braun Series 1 i nie narzekam
|
był na skwk news o nowych pamiątkach ale nie mogę znaleźć, może ktoś podesłać? dzięki
|
Cytat:
Gdzie polecacie? czy to odpowiednia pora na robienie kursu... za każdą opinie w. dzięki. |
Mam problem z iPodem. Posiadam iPoda Nano 3 generacji. po podpięciu do kompa za pomocą kabla USB pojawił się napis "connected " a pos spodem "Eject before disconnected". Nad tym napisem jest pomarańczowe kółko z czarną wtyczka. Ale nic się nie da zrobić. Nie reaguje na przyciskanie. Za pomocą programu iTunes tez nic sie nie da zrobić bo wogole go na kompie nie wyszukuje! i moje pytanie brzmi WTF? co zrobić?
|
Cytat:
|
Nie wie ktoś skąd można w Krakowie wytrzasnąć (kupić, znaleźć) płaskie kartony (nie chodzi mi o taki sześcienny tylko o taki jak po płaskim TV tylko że nieco większy)?
|
orientuje się ktos czy w Fanatyku dostane replikę koszulki Wisły na ok 130 cm wzrostu? nie musi to byc najnowsza koszulka. Jaka jest mniej wiecej jej cena?
|
Cytat:
|
Kojarzy ktoś ten kawałek, który leci w trakcie przerw technicznych w aktualnie rozgrywanym meczu Polska - Słowacja w siatkówkę?
EDIT: z gatunku techno ten kawałek |
jezdzi ktos w ICARZE ? mozna na priv jakie trzeba spelnic kryteria ,ile pieniedzy na start ,system pracy itp...dziekuje z gory
|
http://www.youtube.com/watch?v=CCsHk...eature=related wie ktos co to za gierka ?? i czy jest na pc . z gory ddzieki
|
fight night round 4 i nie jest na PC
|
wszędzie w Krakowie przegląd techniczny auta 100zł czy gdzieś taniej jest ?
|
Pytanie laika.
Chcę założyć stronę internetową, własną domenę (przykładowo) xxxx.pl . Chce również, by była możliwość zakładania subdomen: wisla.xxxx.pl Potrzebuję wykupić domenę i hosting. Zaglądałem w tym celu na ovh i zauważyłem, że .pl są za 55zł na rok. Czy będę mógł zakładać subdomeny? A hosting, jaki w miarę przyzwoity i tani polecicie? |
Cytat:
A teraz moje pytanie. Mam SE Xperia X8 i potrzebuje wykorzystać go jako modem do laptopa. Znalazłem program Easy Tether Lite i wszystko fajnie śmiga. Strony wczytuje, pliki pobiera :) ale niestety ten program nie pozwala przeglądać stron SSL (https). Tzn. pozwala ale za dodatkową opłatą :( Może zna ktoś z Was jakiś sposób aby to obejść, lub alternatywę - byle darmową? |
OK. Sama domena na ovh za 55zł to rozsądna cena. Znalazłem jednak coś w internecie, że są problemy z subdomenami, chyba, że czegoś nie rozumiem. wisla.xxxx.pl blog.xxxx.pl itp. Zależy mi na tym. Hosting to drugorzędna sprawa teraz.
|
Witam, mam ptanie. Który z 2 laptopów jest lepszy?
Acer 4GB RAM Dwurdzeniowy Intel Core i3 Packard Bell 6GB RAM Jednordzeniowy AMD V160 z kartą dedykowaną? http://allegro.pl/laptop-acer-tm-574...820926638.html http://allegro.pl/graj-packard-bell-...811209355.html |
Cytat:
Ja do Gier bym polecał http://allegro.pl/graj-packard-bell-...811209355.html Lub jeszcze lepsze w necie znajdziesz w tej cenie. |
Wlasnie szukalem dosyc dlugo w necie, nie znalazlem ciekawych ofert do 1400zl... moze Wy cos polecacie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl