![]() |
Cytat:
|
TS Wisła negocjuje z tajemniczym sponsorem hali
http://www.gazetakrakowska.pl/strona...,id,t.html?t=1 |
Wisła Kraków: stadion wystawiony na sprzedaż. Kto będzie nowym sponsorem?
Gazprom Arena? Fiat Arena Kraków? Który z wielkich koncernów zapłaci 30 mln zł za prawo do nazwy nowego obiektu przy Reymonta? http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...dzie,id,t.html |
Cytat:
|
Jak ulał pasuje BRUK-BET ARENA
|
Akurat oglądam powtórke Bayernu z Interem i wpadła mi jedna rzecz do ucha.
http://www.youtube.com/watch?v=JsaefDJpgQk Fajnie to brzmi. Było takie coś na Legii. przy okazji mogliby wyłączyć tą biesiadę u nas po strzelonej bramce, sam ryk kibiców dużo lepiej brzmi. No jak Comarch wygra.. ;) przecież to byłby strzał w kolano. Zrywane bandy reklamowe, opluwane, bojkoty, wyzwiska, istne tsunami. Ktoś sobie to wyobraża? chyba nawet sam głupek Majchrowski nie.. |
,,Zwycięska firma będzie również miała prawo do reklamowania się na stadionie i na wiszących nad boiskiem telebimach, umieszczania swego logo w przejściach i pierwszeństwa przy zakupie biletów."
Czyli Tele-Fonika jako główny sponsor naszej drużyny nie będzie się reklamować na stadionie tak jak to było na starym stadionie? Teoretycznie jakby Comarch wygrał to jako właściciel stadionu może np. pozwolić Cracovii grać na naszym obiekcie? |
E, dostanie po prostu prawo do reklamy, zarządzać stadionem nie będzie.
Zresztą pomyślmy najpierw, czy znajdzie się jakikolwiek chętny. |
Cytat:
licoo stadion jest miejski, i to miasto decyduje kto gdzie gra. Sponsor będzie miał prawo "tylko" do nazwy np. Alianz Arena. Logo i nazwa firmy będzie widniała na oficjalnych materiałach dotyczących stadionu na reklamach wokól boiska, ale nie spowoduje to, że nikt inny nie będzie mógł się reklamować na naszym obieckie. Po prostu główny sponor będzie miał najatrakcyjniejsze miejsca i pewnie pierwszeństwo we wszystkim. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
telebim
W Lizbonie upchneli nawet 4 loga firm na podobnym do naszego ekranie ( no może ciut większym od naszego )
http://3.bp.blogspot.com/-CYh7M3405l..._interior_.jpg |
P.S. fosy też niczego sobie...
|
Zadałem kiedyś pytanie Ochalikowi na temat nazwy stadionu i odpowiedź była jasna nie ma mowy o żadnej Biedronka/Żabka Arena a tym bardziej Comarch.
A czy mi się zdaje czy u nas czasem też nie miało być fos ?? |
Przecież są fosy u nas.
|
Cytat:
PS. Nawet nam porządnej fosy nie potrafią zrobić :D |
Dajcie spokój, ten stadion w Lizbonie jest skonstruowany, jakby co najmniej się tam przygotowali na ewentualność obrony murawy przed szturmem z trybun :D Ciekawe czy te mosty są zwodzone...
|
Ano dajmy spokój...
Pojemność 50 tys. Koszt budowy - 80 mln euro (= +/- 320 mln zł; tak, wiem, były inne ceny w 2003 r.) i jeszcze ten dach taki krótki... Beznadzieja... Wracając do naszej areny - ciekawe, czy potwierdzą się plotki, że Gazprom już praktycznie klepnięty... |
Nie no, chodziło mi raczej stricte o kwestię fosy. Jeśli chodzi o kwestie współczynnika cena/jakość, to wiadomo, że nasz stadion jest w stanie mało z czym konkurować ;)
|
Az dziwne ze im pozwalają grac na tym stadionie. Rozpędzony zawodnik wpada na bandę tak ze ja przelatuje i spada 2 metry w dół.
|
Dwa metry w dół? na moje oko to jest koło 4 :D Patrz na ambulans :D Co do dachu, w Prtugalii śnieg chyba nie zacina a i deszczów maja chyba mniej niz u nas więc nawet jak pada to wszyscy sie cieszą bo jakieś orzeźwienie jest :)
|
Ktoś się nie orientuje kiedy telebimy wreszcie będą działać.
|
ile wy rzeczy potraficie wywnioskować z jednego zdjęcia. :lol:
przed fosą tam jest na pewno barierka, więc zawodnik nigdzie nie poleci, a dach wcale nie jest aż taki krótki, patrząc na ten wzdłuż boiska po lewej, po drugiej stronie to złudzenie optyczne. |
Cytat:
Ale miejscowi przyznają, że nie było potrzeby na zastosowanie aż tak wielkich fos. Co więcej, prawie nigdy na mecze nie zsuwają mostów, co sprawia, że gdyby ktoś chciał to i tak wejdzie na murawę :) Cytat:
|
Może następny krok to przejęcie Wisły (:
|
Mam nadzieje że konsorcjum Putina w nazwie stadionu to żart.Mam też nadzieje że jeszcze pojawia się fotki z budowy - mimo że ponoć ta jest skończona , nie zdziwilbym się jakby stadion zamknęli dla zdjęć na czas "odbiorów":/ .
p.s.to może jeszcze Władymir Władymirowicz za Cupiała . Sa tacy co by się z tego pewnie cieszyli |
Cytat:
|
A czemu Arena? A nie Stadium, Field, Park, Estadio, Stade, Stadio albo po prostu Stadion? Areny to są cyrkowe :D Mnie się tam Park podoba:>
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl