Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

sevenheaven 09.06.2023 18:32

Priorytetem powinno być zatrzymanie Junci, Muli oraz Ikbekeme, żeby zachować kręgosłup drużyny.. Fernandeza i Benito można pożegnać i powinno udać się ich zastąpić oczywiście nie 1/1.

El'kabat 09.06.2023 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1603534)
Priorytetem powinno być zatrzymanie Junci, Muli oraz Ikbekeme, żeby zachować kręgosłup drużyny.. Fernandeza i Benito można pożegnać i powinno udać się ich zastąpić oczywiście nie 1/1.

Żaden z nich u nas nie zostanie na nowy sezon.

wolfy 09.06.2023 18:43

Wyobraźcie sobie że:
- Kiko odchodzi
- Sobolewski zostaje
- nasz "dział sportowy" przeprowadza transfery na ten sezon

FraMat 09.06.2023 19:29

No, ale ponoć Sobol Hubert wraca, więc pewnie kolejny do wypożyczenia/odstrzału.
Balta ma szansę na podpisanie tam gdzie teraz grał.

Jest jeszcze jeden grajek, z którym nie wiadomo co zrobić :>
JB16
Myślicie, że jeszcze pogra?

Arkadiusz.Czerepach 09.06.2023 19:46

tak, pogra w chvja

tedyy 09.06.2023 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1603541)
No, ale ponoć Sobol Hubert wraca, więc pewnie kolejny do wypożyczenia/odstrzału.
Balta ma szansę na podpisanie tam gdzie teraz grał.

Jest jeszcze jeden grajek, z którym nie wiadomo co zrobić :>
JB16
Myślicie, że jeszcze pogra?

Wg mnie dla dobra drużyny w lipcu powinien mieć pożegnalny mecz

nero 09.06.2023 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedyy (Post 1603545)
Wg mnie dla dobra drużyny w lipcu powinien mieć pożegnalny mecz

Uścisk dłoni w połowie czerwca w zupełności wystarczy.

krysztal 09.06.2023 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1603546)
Uścisk dłoni w połowie czerwca w zupełności wystarczy.

Bez jaj.Na bombonierkę to nas chyba jeszcze stać

nero 09.06.2023 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1603549)
Bez jaj.Na bombonierkę to nas chyba jeszcze stać

Masz racje stać nas, a bez bombonierki to jednak byłoby nieprofesjonalnie z naszej strony.
Zatem uścisk dłoni jednego z udziałowców, proponuje Nowaka i bombonierka.

Elendil 09.06.2023 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1603549)
Bez jaj.Na bombonierkę to nas chyba jeszcze stać

O ile złożą się kibice... ;)

FraMat 09.06.2023 21:54

Może głosowanie Socios w sprawie tej bombonierki?

aNouc 09.06.2023 22:02

Cytat:

Mamy za szeroką kadrę. Musimy ją uszczuplić.

W tej chwili mamy do 42 piłkarzy na kontraktach. Słowem: dużo za dużo, bo docelowo ta ścisła kadra powinna liczyć około 25 zawodników.
- Jarosław Królewski | www.instagram.com/wislakrakowsa

kopaczoholik 09.06.2023 22:15

Obecny skład wraz z trenerem i jego sztabem (jak pokazywały wyniki z tej rundy) wywalczyłby awans do eklapy. Uważam, że najważniejsze to utrzymanie obecnego składu bo on mimo wszystko daje nadzieje na awans w przyszłym sezonie. Skończmy wreszcie z karuzelą trenersko-zawodniczą... jak my mamy coś budować jak mamy co chwile kosztowną rewolucję w składzie...

Choć po tym co nawyczyniał Sobolewski to oczekiwałbym jakiegoś trenera... zwykłego trenera co wyciąga jakiekolwiek wnioski.... jakiekolwiek... eh...

Przy czym, wpierw to chyba potrzebowalibyśmy właścicieli co uczą się na błędach... Ale to raczej, nie w tej bajce...

Wojtas 09.06.2023 22:21

Królewicz co pół rundy uczy sie na błedach,ma plan,wie co i jak tylko jakos tak efektów nie ma

kolejny ctrl+v sezon kopania sie po czole w Głogowie i Sosnowcu,na własne życzenie.

kolarz90 09.06.2023 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1603562)
Królewicz co pół rundy uczy sie na błedach,ma plan,wie co i jak tylko jakos tak efektów nie ma

kolejny ctrl+v sezon kopania sie po czole w Głogowie i Sosnowcu,na własne życzenie.

Królewicz nie Królewicz tylko gdyby nie on to byśmy mogli pomarzyć o 1 lidze. Ja tego nie zrozumiem gość wyłożył kilka milionów własnych pieniędzy w zadłużony nierentowny klub żeby go utrzymać powierzchni i dać szansę żeby odzył a nie zaczynał od nowa wystawiając dupę do wierzycieli a kibic Wisły na jej forum co powinien być zorientowany w sytuacji klubu i takie rzeczy pisze. I jak mi odpiszesz że on tylko pożyczył to daj chociaż 10% procent tego na akademię.

Niestety kibice Wisły są roszczeniowi, my żyjemy czasami Schalke, Parmy itd i nie przyjmujemy do wiadomości że jesteśmy średniakiem teraz 1 ligi

doktor granat 10.06.2023 06:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolarz90 (Post 1603566)
Królewicz nie Królewicz tylko gdyby nie on to byśmy mogli pomarzyć o 1 lidze. Ja tego nie zrozumiem gość wyłożył kilka milionów własnych pieniędzy w zadłużony nierentowny klub żeby go utrzymać powierzchni i dać szansę żeby odzył a nie zaczynał od nowa wystawiając dupę do wierzycieli a kibic Wisły na jej forum co powinien być zorientowany w sytuacji klubu i takie rzeczy pisze. I jak mi odpiszesz że on tylko pożyczył to daj chociaż 10% procent tego na akademię.

Niestety kibice Wisły są roszczeniowi, my żyjemy czasami Schalke, Parmy itd i nie przyjmujemy do wiadomości że jesteśmy średniakiem teraz 1 ligi

Gdyby JK&co nie rozp.. od lat kasy na prawo i lewo (np. kadra 42 kopaczy o czym pisze JK sama się zrobiła..) to by nie musiał dokładać. Piknik1906 w którymś temacie wstawił wyliczenia zmiany wielkości długu. Panowie nowi właściciele powiększyli swoim działaniem jego wysokość o 25-30 baniek. Jeśli chodzi np. o moją roszczeniowość to dotyczy ona tylko rozsądnego gospodarowania zdobytymi środkami dzięki czemu biedny JK nie będzie musiał dokładać milionów i pisać o tym dwudziesty raz.

kopaczoholik 10.06.2023 08:11

Jakby nie spojrzeć znowu mieliśmy ogromny budżet, tym razem taki którym przerastaliśmy I ligę, a mimo to dostaliśmy w zęby i to 1:4 od Puszczy Niepołomice (sic!).

Mamy 42 kopaczy, z czego pierwsza 11 przerasta I ligę, ale jak przychodzą kontuzje (co jest naturalne i oczywiste) to wchodzi do gry łamaga Cisse, wiecznie kontuzjowany Basha, będący cieniem samego siebie Zyro itd... Dlaczego przy takim budżecie nie mamy drużyny rezerw... aby wiecznie rezerwowi ogrywali się... może jakby się ograli to potem nie było by żenady na boisku..

Nie mieliśmy prawa spaść z eklapy, teraz wszystko było w naszych rękach...

Jak pomyśle, że wystarczyło wygrać mecz z Sosnowcem (awansowalibyśmy z drugiego miejsca) to po prostu mnie telepie ze złości!

Co dzieje się z Urygom! i naszymi młodymi typu Starzyński, Młyński, Gruszkowski itd...

Szneka 10.06.2023 08:37

42?
Broda Biegański Frątczak
Junca Niewiadomski Krzyżanowski Uryga Colley Łasicki Moltenis Tachi Skrobański Szot Jaroch Gruszkowski Plewka Kuba Duda Fernandez Igbekeme Talar Szywacz Cisse Starzyński Młyński Mula Miki Benito Rodado Ondrasek Hugi Balta Fazlagić Sobol Przybyłko to 35. kto jeszcze?

Patryko 10.06.2023 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kopaczoholik (Post 1603575)
Co dzieje się z Urygom! i naszymi młodymi typu Starzyński, Młyński, Gruszkowski itd...

Niestety wszyscy oni są do odstrzału/wypożyczenia - pożytku nie ma z nich żadnego, dodają tylko kwot w kolumnie "wydatki".

Jestem ciekawy, czy Alan będzie w ogóle gotowy do gry na początku nowego sezonu - on już od prawie 2 lat nie gra w piłkę, śmiem wątpić, czy jeszcze kiedykolwiek wróci do solidnej formy sportowej.

szabla19 10.06.2023 08:47

"...to 35. kto jeszcze?" Może jeszcze piłkarze wypożyczeni którym płacimy pensje?!

doktor granat 10.06.2023 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603578)
"...to 35. kto jeszcze?" Może jeszcze piłkarze wypożyczeni którym płacimy pensje?!

Bo JK pewnie dodał juniorów 16-17 lat, co chwilę na wislaportal jest informacja, że z kimś takim podpisali na 2 czy 3 lata. A może dodał wypożyczonych np. Hoyo, Warczak, Chelmecki itp.

szabla19 10.06.2023 10:38

"Wojciech Urbański przeszedł z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Na razie trafił do zespołu rezerw".
Dla mnie to porażka naszego pionu sportowego. Nic nie zaproponować młodemu - nowego kontraktu a następnie wypożyczenia nawet do 2 ligi to dla mnie wstyd! I jeszcze idzie do Legii - hańba...

AgresywnyChomik 10.06.2023 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603582)
"Wojciech Urbański przeszedł z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Na razie trafił do zespołu rezerw".
Dla mnie to porażka naszego pionu sportowego. Nic nie zaproponować młodemu - nowego kontraktu a następnie wypożyczenia nawet do 2 ligi to dla mnie wstyd! I jeszcze idzie do Legii - hańba...

Tak, hańba, SZABLE w dłoń !

Drogi przyjacielu klub ma teraz inne problemy na głowie...

Patryko 10.06.2023 11:07

Kto to jest k***a Wojciech Urbański?

szabla19 10.06.2023 11:21

Może klub ma inne problemy ale co pomyśli zdolna młodzież z małopolski? Do Wisły mam iść? A po co? Przecież i tak nie dostanę od nich nawet w przyszłości szansy na grę. To lepiej do Leglej choćby i rezerw a nuż widelec się uda. Albo jeszcze gorzej - pójdą na drugą stronę błoń...

doktor granat 10.06.2023 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603585)
Może klub ma inne problemy ale co pomyśli zdolna młodzież z małopolski? Do Wisły mam iść? A po co? Przecież i tak nie dostanę od nich nawet w przyszłości szansy na grę. To lepiej do Leglej choćby i rezerw a nuż widelec się uda. Albo jeszcze gorzej - pójdą na drugą stronę błoń...

A co myśli zdolna młodzież z Małopolski jak widzi, ze od iluś (nastu?) lat żaden młody grajek z pola nie zrobił żadnego progresu i wszyscy są nikim w piłce? Że trenerami są wujki i inni koledzy, którzy ch potrafią? Że zamiast jakiejś sensownej polityki wobec swoich młodych lepiej kupić drogo dziada z Czech albo Jugosławii i coś przy tym przytulić?
Jak ktoś chce na serio spróbować pograć w piłkę i dostanie ofertę od bogatszego albo sensownego klubu to będzie sp aż się będzie kurzyło.

szabla19 10.06.2023 12:16

Brak Wiślackiego DNA...

wolfy 10.06.2023 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603588)
Brak Wiślackiego DNA...

Akurat dno to my ostatnio pogłębiliśmy...

szabla19 10.06.2023 12:29

Ciekawe co teraz z drużyną rezerw?

wolfy 10.06.2023 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603590)
Ciekawe co teraz z drużyną rezerw?

Szrotu Ci u nas dostatek.

szabla19 10.06.2023 13:00

Albo młodych co nie mają gdzie pograć a skończyli wiek juniora...

Cygan82 10.06.2023 13:13

1 liga rusza za pięć tygodni,my też za bardzo nie możemy sobie pozwolić na zbyt duża rewolucję,bo inaczej znowu stracimy jesień na zgrywanie i budowanie,musza to odpowiednio wyważyć...
Uryga jeśli nie jest w stanie rozpocząć tego okresu przygotowawczego od początku to jemu podziękować to nie dom spokojnej starości .
Pozycja bramkarza musimy szukać , Biegański zatrzymał się w rozwoju a nawet nie wiem czy się nie cofnął.
Stoperzy Moltenis zostawić,Łasicki zostawić,ale trzeba szukać trzeciego wysokiego silnego stopera.
Jaroch zostawić,on chyba zrobił największy progress .
Junca jeśli będzie chciał zostać będę w szoku,ale raczej już go nie zobaczymy,więc trzeba kogoś też na bok obrony.
Jeśli Mula i Villar zostaną skrzydła są obstawione,ale trzeba szukać zmienników .Pozycja numer 6 jest dla nas kluczową ,tu trzeba znaleźć pitbulla .10 też trzeba będzie szukac, Fernandez odejdzie napewno.I kogoś do Rodado .Jak dla mnie Żyro , Młyński, Basha, Kuba ,Zdenek ,Plewka Grucha są do odstrzału już teraz.

szabla19 10.06.2023 13:27

Tylko kogo na ich miejsce, bo co lepszy to już inne drużyny pobrały a u na cisza... chyba żałoba

FraMat 10.06.2023 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603594)
Tylko kogo na ich miejsce, bo co lepszy to już inne drużyny pobrały a u na cisza... chyba żałoba

Przecież chyba Kiko nie będzie ściągał nikogo "lepszego" z I czy II ligi typu Wachowiak, czy Młyński?

szabla19 10.06.2023 14:01

Sami obcokrajowcy też sukcesu nie gwarantują

doktor granat 10.06.2023 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cygan82 (Post 1603593)
1 liga rusza za pięć tygodni,my też za bardzo nie możemy sobie pozwolić na zbyt duża rewolucję,bo inaczej znowu stracimy jesień na zgrywanie i budowanie,musza to odpowiednio wyważyć...
Uryga jeśli nie jest w stanie rozpocząć tego okresu przygotowawczego od początku to jemu podziękować to nie dom spokojnej starości .
Pozycja bramkarza musimy szukać , Biegański zatrzymał się w rozwoju a nawet nie wiem czy się nie cofnął.
Stoperzy Moltenis zostawić,Łasicki zostawić,ale trzeba szukać trzeciego wysokiego silnego stopera.
Jaroch zostawić,on chyba zrobił największy progress .
Junca jeśli będzie chciał zostać będę w szoku,ale raczej już go nie zobaczymy,więc trzeba kogoś też na bok obrony.
Jeśli Mula i Villar zostaną skrzydła są obstawione,ale trzeba szukać zmienników .Pozycja numer 6 jest dla nas kluczową ,tu trzeba znaleźć pitbulla .10 też trzeba będzie szukac, Fernandez odejdzie napewno.I kogoś do Rodado .Jak dla mnie Żyro , Młyński, Basha, Kuba ,Zdenek ,Plewka Grucha są do odstrzału już teraz.

Trzeci wysoki stoper (a może się okazać, że pierwszy) tj. Tachi.

wiśnia 10.06.2023 14:39

Pierwsze wzmocnienie już jest.....Hubert Sobol wraca. Byle tak dalej...

wolfy 10.06.2023 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 1603599)
Pierwsze wzmocnienie już jest.....Hubert Sobol wraca. Byle tak dalej...

Jak dobrze pójdzie to zaraz odejdzie. Zresztą - rezerwy są.
Szrotu mamy pod dostatkiem. Jeszcze kilku patałachów wróci z wypożyczeń. Kogo się da opchnąć/wypożyczyć, z resztą rozwiązać umowę, najgorzej może być z Fazlagiciem i Colleyem, czyli tam gdzie rozstrzał między umiejętnościami a kontraktem jest maksymalny.

Żeby nie było tak płaczliwie, to Duda i Szot zrobili jakiś postęp pod koniec sezonu. Na ławkę jak znalazł. Szot zabezpiecza oba boki obrony, nie będzie stanu przedzawałowego że Niewiadomski musi grać albo jakichś eksperymentów. Duda również się trochę ogarnął, byłbym ostrożny z dawaniem go jako pewniaka do pierwszego składu ale może pograć. Na ławkę w pierwszej lidze będą. Ławka też gra.

Reszta młodych na czele z Biegańskim raczej out: kogo się da sprzedać, resztę wypożyczyć, niedobitki zostaną w rezerwach/szerokim składzie. Ale Szywacz i Młyński z ławki mogą nas tylko pogrążyć. Talar to sumie dziwna sprawa bo w mało grał, dwie asysty, fajna technika. Broda może na ławkę.

szabla19 10.06.2023 15:37

No właśnie Talar - więcej się po nim spodziewałem. Może za mało miał szans?

wiśnia 10.06.2023 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szabla19 (Post 1603601)
No właśnie Talar - więcej się po nim spodziewałem. Może za mało miał szans?

szanse to niech dostaje w rezerwach albo na wypożyczeniu my gramy o awans...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl