![]() |
Priorytetem powinno być zatrzymanie Junci, Muli oraz Ikbekeme, żeby zachować kręgosłup drużyny.. Fernandeza i Benito można pożegnać i powinno udać się ich zastąpić oczywiście nie 1/1.
|
Cytat:
|
Wyobraźcie sobie że:
- Kiko odchodzi - Sobolewski zostaje - nasz "dział sportowy" przeprowadza transfery na ten sezon |
No, ale ponoć Sobol Hubert wraca, więc pewnie kolejny do wypożyczenia/odstrzału.
Balta ma szansę na podpisanie tam gdzie teraz grał. Jest jeszcze jeden grajek, z którym nie wiadomo co zrobić :> JB16 Myślicie, że jeszcze pogra? |
tak, pogra w chvja
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zatem uścisk dłoni jednego z udziałowców, proponuje Nowaka i bombonierka. |
Cytat:
|
Może głosowanie Socios w sprawie tej bombonierki?
|
Cytat:
|
Obecny skład wraz z trenerem i jego sztabem (jak pokazywały wyniki z tej rundy) wywalczyłby awans do eklapy. Uważam, że najważniejsze to utrzymanie obecnego składu bo on mimo wszystko daje nadzieje na awans w przyszłym sezonie. Skończmy wreszcie z karuzelą trenersko-zawodniczą... jak my mamy coś budować jak mamy co chwile kosztowną rewolucję w składzie...
Choć po tym co nawyczyniał Sobolewski to oczekiwałbym jakiegoś trenera... zwykłego trenera co wyciąga jakiekolwiek wnioski.... jakiekolwiek... eh... Przy czym, wpierw to chyba potrzebowalibyśmy właścicieli co uczą się na błędach... Ale to raczej, nie w tej bajce... |
Królewicz co pół rundy uczy sie na błedach,ma plan,wie co i jak tylko jakos tak efektów nie ma
kolejny ctrl+v sezon kopania sie po czole w Głogowie i Sosnowcu,na własne życzenie. |
Cytat:
Niestety kibice Wisły są roszczeniowi, my żyjemy czasami Schalke, Parmy itd i nie przyjmujemy do wiadomości że jesteśmy średniakiem teraz 1 ligi |
Cytat:
|
Jakby nie spojrzeć znowu mieliśmy ogromny budżet, tym razem taki którym przerastaliśmy I ligę, a mimo to dostaliśmy w zęby i to 1:4 od Puszczy Niepołomice (sic!).
Mamy 42 kopaczy, z czego pierwsza 11 przerasta I ligę, ale jak przychodzą kontuzje (co jest naturalne i oczywiste) to wchodzi do gry łamaga Cisse, wiecznie kontuzjowany Basha, będący cieniem samego siebie Zyro itd... Dlaczego przy takim budżecie nie mamy drużyny rezerw... aby wiecznie rezerwowi ogrywali się... może jakby się ograli to potem nie było by żenady na boisku.. Nie mieliśmy prawa spaść z eklapy, teraz wszystko było w naszych rękach... Jak pomyśle, że wystarczyło wygrać mecz z Sosnowcem (awansowalibyśmy z drugiego miejsca) to po prostu mnie telepie ze złości! Co dzieje się z Urygom! i naszymi młodymi typu Starzyński, Młyński, Gruszkowski itd... |
42?
Broda Biegański Frątczak Junca Niewiadomski Krzyżanowski Uryga Colley Łasicki Moltenis Tachi Skrobański Szot Jaroch Gruszkowski Plewka Kuba Duda Fernandez Igbekeme Talar Szywacz Cisse Starzyński Młyński Mula Miki Benito Rodado Ondrasek Hugi Balta Fazlagić Sobol Przybyłko to 35. kto jeszcze? |
Cytat:
Jestem ciekawy, czy Alan będzie w ogóle gotowy do gry na początku nowego sezonu - on już od prawie 2 lat nie gra w piłkę, śmiem wątpić, czy jeszcze kiedykolwiek wróci do solidnej formy sportowej. |
"...to 35. kto jeszcze?" Może jeszcze piłkarze wypożyczeni którym płacimy pensje?!
|
Cytat:
|
"Wojciech Urbański przeszedł z Wisły Kraków do Legii Warszawa. Na razie trafił do zespołu rezerw".
Dla mnie to porażka naszego pionu sportowego. Nic nie zaproponować młodemu - nowego kontraktu a następnie wypożyczenia nawet do 2 ligi to dla mnie wstyd! I jeszcze idzie do Legii - hańba... |
Cytat:
Drogi przyjacielu klub ma teraz inne problemy na głowie... |
Kto to jest k***a Wojciech Urbański?
|
Może klub ma inne problemy ale co pomyśli zdolna młodzież z małopolski? Do Wisły mam iść? A po co? Przecież i tak nie dostanę od nich nawet w przyszłości szansy na grę. To lepiej do Leglej choćby i rezerw a nuż widelec się uda. Albo jeszcze gorzej - pójdą na drugą stronę błoń...
|
Cytat:
Jak ktoś chce na serio spróbować pograć w piłkę i dostanie ofertę od bogatszego albo sensownego klubu to będzie sp aż się będzie kurzyło. |
Brak Wiślackiego DNA...
|
Cytat:
|
Ciekawe co teraz z drużyną rezerw?
|
Cytat:
|
Albo młodych co nie mają gdzie pograć a skończyli wiek juniora...
|
1 liga rusza za pięć tygodni,my też za bardzo nie możemy sobie pozwolić na zbyt duża rewolucję,bo inaczej znowu stracimy jesień na zgrywanie i budowanie,musza to odpowiednio wyważyć...
Uryga jeśli nie jest w stanie rozpocząć tego okresu przygotowawczego od początku to jemu podziękować to nie dom spokojnej starości . Pozycja bramkarza musimy szukać , Biegański zatrzymał się w rozwoju a nawet nie wiem czy się nie cofnął. Stoperzy Moltenis zostawić,Łasicki zostawić,ale trzeba szukać trzeciego wysokiego silnego stopera. Jaroch zostawić,on chyba zrobił największy progress . Junca jeśli będzie chciał zostać będę w szoku,ale raczej już go nie zobaczymy,więc trzeba kogoś też na bok obrony. Jeśli Mula i Villar zostaną skrzydła są obstawione,ale trzeba szukać zmienników .Pozycja numer 6 jest dla nas kluczową ,tu trzeba znaleźć pitbulla .10 też trzeba będzie szukac, Fernandez odejdzie napewno.I kogoś do Rodado .Jak dla mnie Żyro , Młyński, Basha, Kuba ,Zdenek ,Plewka Grucha są do odstrzału już teraz. |
Tylko kogo na ich miejsce, bo co lepszy to już inne drużyny pobrały a u na cisza... chyba żałoba
|
Cytat:
|
Sami obcokrajowcy też sukcesu nie gwarantują
|
Cytat:
|
Pierwsze wzmocnienie już jest.....Hubert Sobol wraca. Byle tak dalej...
|
Cytat:
Szrotu mamy pod dostatkiem. Jeszcze kilku patałachów wróci z wypożyczeń. Kogo się da opchnąć/wypożyczyć, z resztą rozwiązać umowę, najgorzej może być z Fazlagiciem i Colleyem, czyli tam gdzie rozstrzał między umiejętnościami a kontraktem jest maksymalny. Żeby nie było tak płaczliwie, to Duda i Szot zrobili jakiś postęp pod koniec sezonu. Na ławkę jak znalazł. Szot zabezpiecza oba boki obrony, nie będzie stanu przedzawałowego że Niewiadomski musi grać albo jakichś eksperymentów. Duda również się trochę ogarnął, byłbym ostrożny z dawaniem go jako pewniaka do pierwszego składu ale może pograć. Na ławkę w pierwszej lidze będą. Ławka też gra. Reszta młodych na czele z Biegańskim raczej out: kogo się da sprzedać, resztę wypożyczyć, niedobitki zostaną w rezerwach/szerokim składzie. Ale Szywacz i Młyński z ławki mogą nas tylko pogrążyć. Talar to sumie dziwna sprawa bo w mało grał, dwie asysty, fajna technika. Broda może na ławkę. |
No właśnie Talar - więcej się po nim spodziewałem. Może za mało miał szans?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl