Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

rei 08.09.2011 16:54

szukam dobrej szkoły językowej. Chodzi o jęz. angielski czy ktoś może coś polecić?

Żmijka 08.09.2011 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1161329)

Dzięki :) dostałam już całą liste lokali w Brzegu, gdzieś trzeba będzie wdpenąć ;)

A co do pucharu to wiesz ... ja tam niewiele moge :-p

crazykaro 08.09.2011 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1161427)
Mam telewizor i monitor w jednym. Na kompie głos jest ok. Gdy przełączam na telewizor głosu nie ma. Ktos wie co jest nie tak?

A czym łączysz kompa z TV?

Al_29 08.09.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1161500)
A czym łączysz kompa z TV?

Przełączam tylko z PC na TV, bo TV wbudowane jest :D

Johny84.ts 09.09.2011 07:52

gdzie w krakowie pokazują adamka ?

DrewniaQ 09.09.2011 08:48

http://www.cukiernia.krakow.pl/kontakt.htm

:D

crazykaro 09.09.2011 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1161505)
Przełączam tylko z PC na TV, bo TV wbudowane jest :D

Czyli z tego co rozumieme jeden odbiornik służy jako monitor i TV i gdy wyświetla ci sie obrać telewizyjny to nie ma on dźwięku?

pff 09.09.2011 11:35

Mam pytanko do osób dobrze znających angielski, a przede wszystkim dobrze znających i nudzących się:) Generalnie rozumiem 70-80% rzeczy jednak po pewnym czasie wchodzi już programowanie więc chce mieć pewność, że dobrze rozumiem.

Jakby się komuś chciało te kilka filmików:

http://www.youtube.com/user/MALighti.../4/47xwFRMYwVo

Jestem na etapie nauki tej zabawki, więc każda opcja dodatkowej nauki się przyda :) Przy okazji fajna zabawka, tylko trochę droga :(

Odwdzięczę się :)

podszywacz 09.09.2011 11:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161424)
No dobra, to już wszystko jasne - dziękuje za cierpliwość i odpowiedzi ;-)


To teraz co z drugim tv ? Skoro mam na drugim ( starym tv ) mieć analogową, to tylko jeszcze rok czy dwa ?
Bo potem wchodzi obowiązkowy, cyfrowy sygnał i ch.a obejrzę na starym tv.
A nie mam na nim ani wejścia hdmi ani mpeg4.

I co z takim telewizorem wtedy ?

Nie do końca zrozumiałem, masz rozdzielony sygnał z kablówki na dwa telewizory? Gdy do jednego leci sygnał analogowy, drugi leci do dekodera który to zasila drugi telewizor. Jeżeli pierwszy telewizor podłączony jest do analogowej kablówki to nie będzie potrzebna żadna utylizacja telewizora. Utylizacja telewizora bądź zakup przetwornika mpeg4 będzie potrzebna wyłącznie podczas odbioru sygnału naziemnego.

labtec 09.09.2011 12:52

@podszywacz - już wszystko jasne dla mnie. Dziękuje za odp !.



Szukam W PEŁNI DARMOWEGO KONTA BANKOWEGO z dostępem do neta ?

Oprócz ING - bo tam trzeba stówą zapłacić w miesiącu, żeby nie zabrało 7 zł za kartę.



co proponujecie ?

Al_29 09.09.2011 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1161659)
Czyli z tego co rozumieme jeden odbiornik służy jako monitor i TV i gdy wyświetla ci sie obrać telewizyjny to nie ma on dźwięku?

Dokładnie. Na kompie głos jest, a na TV nie.

El'kabat 09.09.2011 14:25

Podłączam się do pytania Johnyego. Gdzie jutro w Krakowie w knajpach puszczaja Adamka ?

z gory dzieki

miodzio 09.09.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1161797)
Podłączam się do pytania Johnyego. Gdzie jutro w Krakowie w knajpach puszczaja Adamka ?

z gory dzieki

W Nawojkowej knajpce na przykład ;]

crazykaro 09.09.2011 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161754)
@podszywacz - już wszystko jasne dla mnie. Dziękuje za odp !.



Szukam W PEŁNI DARMOWEGO KONTA BANKOWEGO z dostępem do neta ?

Oprócz ING - bo tam trzeba stówą zapłacić w miesiącu, żeby nie zabrało 7 zł za kartę.



co proponujecie ?

mBank jest darmowy, karta też jeśli się wykona operacje bezgotówkowe za 100 zł w miesiąc inaczej płaci się 2 zł.mies za karte.
w DeutcheBank konto też jest darmowe, i za kartę się nie płaci jeśli obroty misięczne na karcie (wraz z wypłatami z bankomatu) przekroczą 200 zł (co do kwoty 200 zł nie jestem pewien). W przeciwnym razie oplata za kartę to 5 zł/mies

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Al_29 (Post 1161771)
Dokładnie. Na kompie głos jest, a na TV nie.

Może masz włączony mute czy cos :p A tak na serio to jeśli to nie jest awaria to poszukaj w opcjach dźwiękowych monitora i spróbuj odłączyć wszystkie kable dźwiękowe od komputera. PC masz podłączony do monitora za pomocą JACKA'a 3,5 mm?

amauri1990 09.09.2011 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161754)
@podszywacz - już wszystko jasne dla mnie. Dziękuje za odp !.



Szukam W PEŁNI DARMOWEGO KONTA BANKOWEGO z dostępem do neta ?

Oprócz ING - bo tam trzeba stówą zapłacić w miesiącu, żeby nie zabrało 7 zł za kartę.



co proponujecie ?

Jeżeli nie masz jeszcze 30 to Darmowe E-Konto <30 w Banku Zachodnim WBK. Darmowe przelewy przez internet, karta darmowa jeśli zapłacisz nią JEDEN raz za DOWOLNIE MAŁA kwotę. Jeśli nie użyjesz jej raz w miesiącu to tylko 3 zł. Bankomaty BZ WBK za darmo, Millenium za 1 zł, reszt a za 5 zł.

labtec 09.09.2011 15:49

ja potrzebuje konta na które szła by moja pensja i tzw ' zaskórniaki ' inaczej oszczędności ;p

Takie żeby nic a nic mnie nie kosztowało. Po prostu co miesiąc żebym przelewał tam hajs.

Jakieś inne propozycję oprócz BZ WBK i mBanku ?



======


kto jest organizatorem jej koncertu w Polsce ?!

http://www.livenation.pl/event/18817...d-tour-tickets

szukam i szukam w sieci, ale tylko wyskakuja mi strony z cenami wejsciówek

BRTS39 10.09.2011 10:19

Pomyliłem numer pesel podczas wypisywania mandatu. Przelałem pieniądze. Czy moge jakos spradzic czy ten mandat jest zapłacony? Na mandacie jest seria mandatu. może to jakoś pomoże ? Czy mam wpłacac jeszcze raz?

DrewniaQ 10.09.2011 12:46

Jaka tania drukarka bez czipa?

zidanemarcin 10.09.2011 14:08

W tym miesiacu skonczyly mi sie umowy i z cyfra + i z cyfrowym polsatem. I mam pytanie. Czy przedluzajac umowe moge liczyc na jakies korzysci ?

Marcinnno 10.09.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 1162240)
W tym miesiacu skonczyly mi sie umowy i z cyfra + i z cyfrowym polsatem. I mam pytanie. Czy przedluzajac umowe moge liczyc na jakies korzysci ?


Najlepiej udaj się do punktu cyfry plus. Ja przedłużałem w czerwcu umowę. Mimo tego, że jestem i abonentem od 2 lat to bardziej opłacało mi się wziąć umowę jako '' nowy abonent'' niż ją przedłużać...

DrewniaQ 10.09.2011 16:13

Zastanawiam się nad HP P1102W. Na allegro są tonery za 75zł. Zastanawiam się czy ta drukarka to dobry wybór przy takich tonerach. http://allegro.pl/toner-h...1790432186.html
Czip jest, więc pada pytanie czy kupując ten zamiennik będę musiał robić coś jeszcze czy w nim jest już "nowy" czip pozwalający drukować aż do całkowitego wykorzystania?
Nie znam się na tym, więc nie bijcie.

crazykaro 10.09.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 1162275)
Zastanawiam się nad HP P1102W. Na allegro są tonery za 75zł. Zastanawiam się czy ta drukarka to dobry wybór przy takich tonerach. http://allegro.pl/toner-h...1790432186.html
Czip jest, więc pada pytanie czy kupując ten zamiennik będę musiał robić coś jeszcze czy w nim jest już "nowy" czip pozwalający drukować aż do całkowitego wykorzystania?
Nie znam się na tym, więc nie bijcie.

Ja tam od kilku lat mam HP LaserJet 1020 i bardzo dobrze mi służy. Ostatnio kupowałem zamiennik za 40 zł i żadnych problemów (poza tym że pierwsze wydruki miały szary ślad na końcu strony ale teraz jest OK)

wiśnia 10.09.2011 19:02

Gdzie na necie obejrze walke Adamka? może ktoś poratuje linkiem?

Marcin_fan 10.09.2011 19:05

temat boks na świecie

LuKaS TSW 11.09.2011 09:39

Czy w CK Browarze pokazują transmisje formuły 1? ewentualnie w których pubach można zobaczyć?

crazykaro 11.09.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1162551)
Czy w CK Browarze pokazują transmisje formuły 1? ewentualnie w których pubach można zobaczyć?

zawsze mozna zadzwonic i sie zapytac 429-25-05, 432-16-50, 428-26-50

mic 11.09.2011 18:27

W InterReggio sa kuszetki ??

DominoForza 11.09.2011 18:47

w przypadku gdy bede chcial oddac krew a nie uda mi sie , to dostane swistek do roboty ?
zawsze mi sie udawalo oddac krew ale ostatnio cos mi wyszlo i powiedziala mi lekarka ze musi dodatkowe badania zrobic

LuKaS TSW 11.09.2011 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1162735)
W InterReggio sa kuszetki ??

nie ma,tylko w pociągach obsługiwanych przez spółkę intercity

neq. 11.09.2011 20:27

tydzien temu w must be the music był taki murzyn i śpiewał Sen o Warszawie Niemena, byłbym wdzięczny jakby mi ktoś podrzucił link do tego występu bo widziałem tylko komentarze a podobno zaśpiewał fenomenalnie

TSWalos 11.09.2011 20:36

Kino domowe SONY BDV-E280 nie widzi mi polskich napisów (txt). Jak sobie z tym poradzić ?

anka1906 11.09.2011 20:41

Szukam telefonu z klapka. Nie musi być w nim nic specjalnego jeśli chodzi o wyposażenie http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif Ważne, żeby dało sie słuchać w nim muzyki i robić jednocześnie inne rzeczy na nim (np.pisać smsy) http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif Nie musi to być najnowszy model. Z góry dzięki za pomysły http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif

alterego 11.09.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 1162740)
w przypadku gdy bede chcial oddac krew a nie uda mi sie , to dostane swistek do roboty ?
zawsze mi sie udawalo oddac krew ale ostatnio cos mi wyszlo i powiedziala mi lekarka ze musi dodatkowe badania zrobic

tylko na te godziny kiedy byłeś w stacji krwiodastwa

Żmijka 11.09.2011 23:08

Dwie sprawy.
promo - "znikają" mi pliki na lapie ... tzn. wrzucam sobie na pulpit jakies mp3, daję zmień nazwę ect i jak zatwierdze to plik "wyparowuje" ... ale jednak jakby był, bo jak chce drugi raz wkleić to mówi, że już taki jest ... ale nie widze ich. Nigdzie. Pewnie coś w ustawieniach, nie wiem. System win7 home premium.

secundo - da się zmienić jakoś w ustawieniach prv na tym durnym FB i jego nowych ustawieniach, żeby znajomi moich znajomych ostaczonych na moich fotach nie mogli ich lubic, komentowac ect? Bo troche to wkurzające ...

Marcinnno 12.09.2011 08:21

Ja też mam pytanie odnośnie FB. Jest coś takiego jak powiadomienie sms ? Założmy gdy ktoś napisze na mojej tablicy ? Jak tak gdzie to się ustawia ?

Lemonek 12.09.2011 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161837)

kto jest organizatorem jej koncertu w Polsce ?!

http://www.livenation.pl/event/18817...d-tour-tickets

szukam i szukam w sieci, ale tylko wyskakuja mi strony z cenami wejsciówek

Organizatorem jest po prostu Live Nation :)

Kaan 12.09.2011 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 1162790)
Szukam telefonu z klapka. Nie musi być w nim nic specjalnego jeśli chodzi o wyposażenie :) Ważne, żeby dało sie słuchać w nim muzyki i robić jednocześnie inne rzeczy na nim (np.pisać smsy) :) Nie musi to być najnowszy model. Z góry dzięki za pomysły :)

Motorola Gleam. Wszystko to co chesz oprócz tego, że to stosunkowo nowy model, bez wodotrysków, ale z aparatem, radiem, mp3. Ładny, szczególnie czerwony.

Lacrima 12.09.2011 12:21

Polecicie/znacie jakiegoś lekarza, z którym można się "dogadać" (chodzi o zwolnienie)? ;)

Marcin_fan 12.09.2011 12:33

hehe, ledwo sie zaczął rok szkolny a tu już przekręty :D

Marcinnno 12.09.2011 14:51

Drugie pytanie dzisiaj. Potrzebuje piosenkę która leci w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=mb9ojcKSV3g ( dokładne momenty 32 sekunda, 57 )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl