![]() |
szukam dobrej szkoły językowej. Chodzi o jęz. angielski czy ktoś może coś polecić?
|
Cytat:
A co do pucharu to wiesz ... ja tam niewiele moge :-p |
Cytat:
|
Cytat:
|
gdzie w krakowie pokazują adamka ?
|
|
Cytat:
|
Mam pytanko do osób dobrze znających angielski, a przede wszystkim dobrze znających i nudzących się:) Generalnie rozumiem 70-80% rzeczy jednak po pewnym czasie wchodzi już programowanie więc chce mieć pewność, że dobrze rozumiem.
Jakby się komuś chciało te kilka filmików: http://www.youtube.com/user/MALighti.../4/47xwFRMYwVo Jestem na etapie nauki tej zabawki, więc każda opcja dodatkowej nauki się przyda :) Przy okazji fajna zabawka, tylko trochę droga :( Odwdzięczę się :) |
Cytat:
|
@podszywacz - już wszystko jasne dla mnie. Dziękuje za odp !.
Szukam W PEŁNI DARMOWEGO KONTA BANKOWEGO z dostępem do neta ? Oprócz ING - bo tam trzeba stówą zapłacić w miesiącu, żeby nie zabrało 7 zł za kartę. co proponujecie ? |
Cytat:
|
Podłączam się do pytania Johnyego. Gdzie jutro w Krakowie w knajpach puszczaja Adamka ?
z gory dzieki |
Cytat:
|
Cytat:
w DeutcheBank konto też jest darmowe, i za kartę się nie płaci jeśli obroty misięczne na karcie (wraz z wypłatami z bankomatu) przekroczą 200 zł (co do kwoty 200 zł nie jestem pewien). W przeciwnym razie oplata za kartę to 5 zł/mies Cytat:
|
Cytat:
|
ja potrzebuje konta na które szła by moja pensja i tzw ' zaskórniaki ' inaczej oszczędności ;p
Takie żeby nic a nic mnie nie kosztowało. Po prostu co miesiąc żebym przelewał tam hajs. Jakieś inne propozycję oprócz BZ WBK i mBanku ? ====== kto jest organizatorem jej koncertu w Polsce ?! http://www.livenation.pl/event/18817...d-tour-tickets szukam i szukam w sieci, ale tylko wyskakuja mi strony z cenami wejsciówek |
Pomyliłem numer pesel podczas wypisywania mandatu. Przelałem pieniądze. Czy moge jakos spradzic czy ten mandat jest zapłacony? Na mandacie jest seria mandatu. może to jakoś pomoże ? Czy mam wpłacac jeszcze raz?
|
Jaka tania drukarka bez czipa?
|
W tym miesiacu skonczyly mi sie umowy i z cyfra + i z cyfrowym polsatem. I mam pytanie. Czy przedluzajac umowe moge liczyc na jakies korzysci ?
|
Cytat:
Najlepiej udaj się do punktu cyfry plus. Ja przedłużałem w czerwcu umowę. Mimo tego, że jestem i abonentem od 2 lat to bardziej opłacało mi się wziąć umowę jako '' nowy abonent'' niż ją przedłużać... |
Zastanawiam się nad HP P1102W. Na allegro są tonery za 75zł. Zastanawiam się czy ta drukarka to dobry wybór przy takich tonerach. http://allegro.pl/toner-h...1790432186.html
Czip jest, więc pada pytanie czy kupując ten zamiennik będę musiał robić coś jeszcze czy w nim jest już "nowy" czip pozwalający drukować aż do całkowitego wykorzystania? Nie znam się na tym, więc nie bijcie. |
Cytat:
|
Gdzie na necie obejrze walke Adamka? może ktoś poratuje linkiem?
|
temat boks na świecie
|
Czy w CK Browarze pokazują transmisje formuły 1? ewentualnie w których pubach można zobaczyć?
|
Cytat:
|
W InterReggio sa kuszetki ??
|
w przypadku gdy bede chcial oddac krew a nie uda mi sie , to dostane swistek do roboty ?
zawsze mi sie udawalo oddac krew ale ostatnio cos mi wyszlo i powiedziala mi lekarka ze musi dodatkowe badania zrobic |
Cytat:
|
tydzien temu w must be the music był taki murzyn i śpiewał Sen o Warszawie Niemena, byłbym wdzięczny jakby mi ktoś podrzucił link do tego występu bo widziałem tylko komentarze a podobno zaśpiewał fenomenalnie
|
Kino domowe SONY BDV-E280 nie widzi mi polskich napisów (txt). Jak sobie z tym poradzić ?
|
Szukam telefonu z klapka. Nie musi być w nim nic specjalnego jeśli chodzi o wyposażenie http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif Ważne, żeby dało sie słuchać w nim muzyki i robić jednocześnie inne rzeczy na nim (np.pisać smsy) http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif Nie musi to być najnowszy model. Z góry dzięki za pomysły http://wislakrakow.com/forum/images/smilies/smile.gif
|
Cytat:
|
Dwie sprawy.
promo - "znikają" mi pliki na lapie ... tzn. wrzucam sobie na pulpit jakies mp3, daję zmień nazwę ect i jak zatwierdze to plik "wyparowuje" ... ale jednak jakby był, bo jak chce drugi raz wkleić to mówi, że już taki jest ... ale nie widze ich. Nigdzie. Pewnie coś w ustawieniach, nie wiem. System win7 home premium. secundo - da się zmienić jakoś w ustawieniach prv na tym durnym FB i jego nowych ustawieniach, żeby znajomi moich znajomych ostaczonych na moich fotach nie mogli ich lubic, komentowac ect? Bo troche to wkurzające ... |
Ja też mam pytanie odnośnie FB. Jest coś takiego jak powiadomienie sms ? Założmy gdy ktoś napisze na mojej tablicy ? Jak tak gdzie to się ustawia ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polecicie/znacie jakiegoś lekarza, z którym można się "dogadać" (chodzi o zwolnienie)? ;)
|
hehe, ledwo sie zaczął rok szkolny a tu już przekręty :D
|
Drugie pytanie dzisiaj. Potrzebuje piosenkę która leci w tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=mb9ojcKSV3g ( dokładne momenty 32 sekunda, 57 )
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl