![]() |
oni chcą przeznaczyć ponad 2 klocki dla gości ( swoją drogą bardzo dużo w porównaniu do reszty stadionów) więc dosyć to śmiesznie może wyglądać przy ich fantazji.
Ten bufor może tyle zająć że naszym zostanie G1 (ktoś wklejał kiedyś mapkę że tak to moze wyglądać) a 80% trybuny przeznaczona na sektor i bufor.. owszem powinni dać porządny płot (nie prześwitujący) aż po dach i byłoby po kłopocie. Na Legii nie ma nawet żadnych porządnych zabezpieczeń, i kibice Legii są raptem kilka metrów metrów od sektora gości. Powinno być jak KaSzTaN pisze |
Cytat:
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ybrzezu/44688/ - na arce też sobie bardzo dobrze poradzili z buforem... Ale u nas pewno nic z tego :/ Skoro tych durnych pleksi z C i G nie można ściągnąć to nie ma na co liczyć :/
|
Cytat:
Nigdy nie przejdziemy pewnego progu jak ludzie którzy dbaja o nasze sprawy ,reprezentują nas nie maja krzty honoru |
Cytat:
|
Chyba za pózno zorientowali się że w tym miejscu nie miało być szyb ;)
https://picasaweb.google.com/stadion...18671349269890 Reszta https://picasaweb.google.com/stadion...sY15Marca2011# |
Największym syfem wieje z ostatniego zdjęcia,widać jaką zmorą tego obiektu jest okrąglak.
|
|
damska toaleta, tyle że coś rzeczywiście dziwnie :D hahaha xD
wątpię żeby kobitki sikały tak po prostu obok siebie i nie krępowały się :D |
tam sie myje stopy
|
panowie przecież tam nie ma terakoty wiec i kabin nie ma. Po prostu prace budowlane zakończone!
|
Cytat:
|
Cytat:
CZEGO NIE MA?! Kolego..w Krakowie są flizy, ewentualnie płytki, a nie żadna glazura czy terakota...tak to się u krawaciarzy mówi... |
niektorym bedzie wszystko jedno czy telebimy sa czy ich nie ma...
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1924488116.jpg |
A przepraszam, jak mają wygląda ławki trenerskie?? Mam nadzieje ze nie będą to wiaty autobusowe ;)
|
Cytat:
VIP-owskie pogaduchy przy... kale... |
Powieszenie tak telebimów jest mniej więcej pomysłem tej samej klasy, co ustawienie dwóch snajperów w jednej linii na przeciwko siebie... :)
|
To się nazywa "symetria brutalizmu" z tym się nie dyskutuje.
|
Piękne te szatnie, takie surowe, bez sufitu podwieszanego. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
I w sumie kiedys tez myslalem o podwojnych pleksi, w odleglosci 2-3 metrow od siebie, nie koniecznie za wysokich zeby mecz mozna bylo ogladnac, ochrona co 2-3 rzad, od dolu do gory, i od pleksi pod dach pociagnieta siatka i tyle. Zadnego bufora nie potrzeba. Piacasso: akurat na Zachodniej bedzie tam sektor dla dzinnikarzy od polowy w gore. Ale i tak trzeba wziasc na poprawke ze to z samej gory jest robione. Z Widzewem siedzialem idealnie na srodku trybuny, zaraz powyzej wejscia na sektory, wiec mysle ze to w polowie bylo, i spokojnie sie widzialo telebim, wiec sadze ze moze 1/4 srodkowego sektora nie widzi, i moze kawalki sasiasujacych sektorow u samej gory, czyli jakies 200-300 osob, wiec tragedii nie ma. |
Cytat:
Ale maja jeszcze 40 dni żeby zamontować jakieś drzwi - wkońcu dziś zaczeli odbiory :) |
Nasze wejście reprezentacyjne :D
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...yboxie//45300/ Wizja autora dalej jest mi obca :D |
Znaczy kabiny będą na bank, montowane są później. Kolejny przykład, że budowa nie jest skończona...
Ciekaw jestem czy zamontują nagłośnienie trybuny północnej i południowej. Wschodnia nagłośnienie ma, zachodnia będzie mieć, a trybuny za bramkami na razie zostają bez... Cytat:
|
Cytat:
to sie nazywa brutalizm xD na projekcie to pewnie ladniej wygląda :) przed trybunami będzie tylko asfalt czy będą jakieś ławeczki itp ? (chodzi mi o otoczenie stadionu) |
Cytat:
|
Cytat:
http://magnumsal.republika.pl/images...ka/donica1.jpg |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...kyboxie/45318/
To jest szatnia gości, w północnej części trybuny zachodniej. Niestety to żadne pocieszenie, bo nasza będzie w identycznym standardzie. Te same płytki, brak podwieszanego sufitu. No tylko, że u nas, ta żelbetowa belka podtrzymująca strop przejdzie przez sam środek szatni, a nie jak w szatni gości przy ścianie z drzwiami. Co więcej nie ma możliwości zrobienia sufitów podwieszanych - wysokość pomieszczenia do dolnej krawędzi belki stropowej to 2,3m, doliczając instalacje zostaje około 2m. Bunoza będzie musiał uważać, aby ciągu wentylacyjnego głową nie uszkodzić :lol: |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
http://www.sztuka-architektury.pl/in...?ID_PAGE=16549 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl