Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Arturo Qr2nów 26.02.2009 22:47

Co się odwlecze, to nie uciecze... Nie można się wiecznie wozić na lipie.
Co do tego, że mecz miał dwa oblicza, powiem tyle, że po prostu w przerwie gracze Udinese dowiedzieli się, że żadnych euro, żadnych Ferrari, to zaczęli grać swoje. Natomiast w pierwszej połowie częściowo dali się wyszumieć "Lechowi". "Lech" w pierwszej części gry nie był tak dobry jak Udine w drugiej. Z przebiegu meczu widać było, że Włosi byli po prostu lepsi, lepsze wyszkolenie techniczne, lepsze przygotowanie fizyczne, dojrzalsza gra i większa odporność psychiczna.

tormenthor 26.02.2009 22:48

Prawda jest taka, że Udinese wyszło na pierwszą połowę na lajciku, bo mysleli, że mecz sam się wygra. Wystarczyło trochę pograć pressingiem i Lech nie potrafił skonstruować akcji. Smuda jest prekursorem na skalę światową, bo kazał zawodnikom wrzucać z wolnych na pole karne nawet z połowy boiska. Poza tym wystarczy, że będzie ze 2 - 3 kontuzje u zawodniów z formacji ofensywnych i nie będą mieli kim grać.

jaszczur90 26.02.2009 22:49

http://img147.imageshack.us/img147/5783/kikut.jpg

szybka reakcja kibica Lecha na zagrania Kikuta :rotfl:

Zieniu17 26.02.2009 22:54

A ****a, przestańcie .......ić za przeproszeniem, Udine drużyna jak każda inna, tacy bajeczni technicy to czemu nie grają w Realu czy ManU, poprostu myślał Lech o 1/8, a został z Kikutem;/

Krissu 26.02.2009 22:54

Już widzę nagłówki na gazecie i onecie.

"Lech jak Milan"

:D

el Nuero 26.02.2009 22:54

Z włoskiego punktu widzenia
 
Napiszę na pocieszenie lechitom odwiedzającym nasze forum - sq, skttrbrain i innym - czy wiecie już, że Udinese JEST JEDYNĄ WŁOSKĄ DRUŻYNĄ, która dzisiaj awansowała do 1/8 PUEFA? Sampdoria dostała oklep w Charkowie (2:0 dla Ukraińców), Fiorentina nie zdołała odrobic strat z Ajaksem, a Milan mimo prowadzenia 2:0... zremisował 2:2 z Werderem i odpadł gorszym bilansem bramkowym. Jednym słowem - Giovedi nero per Italia - co się tłumaczy: makaroniarze biora po tyłku! Jutro w gazetach będzie płacz i zgrzytanie zębów :rotfl: Zresztą Udinese z taką grą dostanie łomot od Zenita, jak wczoraj Sporting od Bayernu.

ichigo 26.02.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 682792)
W Schalke.... pamiętny tekst Basałaja w TV "Dziękujemy Ci Asamoah", gdy nie trafił do pustej bramki Wisły...:lol:

Tylko, że to był Gerald Asamoah, Niemiec. A ten dzisiejszy to był Kwadwa Asamoah, Ghańczyk, i to znacznie młodszy niż tamten :P

bonawentura 26.02.2009 22:55

Wlazł Kikut i sp...ł wszystko. Koniec kropka.

jaszczur90 26.02.2009 22:55

muszą wyładować emocje po meczu .. Lechita też człowiek :rotfl:

leonardomessi 26.02.2009 22:55

Mimo że jestem kibicem Wisły to szkoda mi Lecha jak zresztą wszystkich polskich drużyn odpadających z pucharów.
Smuda w ogóle nie powinien robić zmian. Wilk może wystarczyć na Ekstraklasę ale rozgrywki międzynarodowe to nie dla niego. Poza tym już w pierwszym meczu grał słabiutko.
Zbyt dużo respektu lechici czuli do Asamoah. On ich wielokrotnie ośmieszał.
W drugiej połowie zobaczyliśmy że polskie drużyny nie potrafią grać kiedy przeciwnik stosuje agresywny pressing. Dostał Lech dobrą lekcje.

medyk 26.02.2009 22:57

"Kikut.. rany Boskie jaka strata.."

podsumowanie.

Elendil 26.02.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci
W Schalke....

chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

luke1906 26.02.2009 22:58

Taktyka Pyr na drugą połowę mistrzowska. Bronić 1-0 gdy rywalowi wystarczy JEDNA bramka. Mistrzostwo.
Podobne frajerstwo odstawiliśmy w Jerozolimie. Z tym, że my mieliśmy w zapasie rewanż.

No i te teksty w studio, że chłopaki nie mieli sił i kondycji. W DRUGIM meczu w sezonie.

Przynajmniej się w mediach uspokoi.

eMTe 26.02.2009 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 682805)
Odwalcie się od Iwańskiego dzięki niemu na meczu nie przysypiam... tak jak to kiedyś było napisane, on kibicuje wszystkim polskim zespołom.

Ale czegoś takiego jak "kontrakcja" to u nikogo innego chyba jeszcze nie słyszałem. Jak to brzmi "pięknie" ; D

fidello 26.02.2009 23:00

a Iwański twierdził, jeszcze przed wejściem Kikuta na boisko, że "nie wydaje się, by ten gracz mógł odmienić losy spotkania" :D

TSNH 26.02.2009 23:02

Udine wygrało doświadczeniem które się nauczyli w serie A, co tu porównywac do naszej ligi

eMTe 26.02.2009 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fidello (Post 682839)
a Iwański twierdził, jeszcze przed wejściem Kikuta na boisko, że "nie wydaje się, by ten gracz mógł odmienić losy spotkania" :D

Po prostu istne proroctwo, ciekawe co na to Nostradamus.

Jednak po tylu gorzkich słowach powiem jedno, dzięki Leszki za sporo punktów dla Polski do rankingu. W tym sezonie mamy ładne okrągłe 5 pkt, co cieszy. Gdyby tak było rok w rok byłbym hepi ; )

trial 26.02.2009 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 682832)
chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kwadwo_Asamoah
to chyba ten:P

Vinci 26.02.2009 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 682832)
chwila chwila - to który Asamoah grał?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah

http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan

Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P

Mój błąd - pomyliłem piłkarzy :) W Niemczech grał Gerald, a w Udine - Kwadwo.

maaarcin mnie już poprawił :D

rafalek 26.02.2009 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 682803)
Panathinaikos - Wisła.


No, to mówiłem, że dawno.

Nie będę kłamał, że się martwię tą porażką...balonik pękł i czuję, że Amika już nie będzie taka mocna.

kerim 26.02.2009 23:11

dla porządku , Udine to 12 -sty !!!! powtarzam 12 -sty zespół ligi włoskiej , a Peszko ? ach gdyby grał Peszko......, kto to jest Peszko? pytam ironicznie bo cały tydzień mendia orgazmowały się Peszką , gdyby grał? a pierwsza połowa Udine to podanie na tacy amice 2,3 bramek , a druga? po prostu zaczęli grać

PasiorWKS 26.02.2009 23:11

Jakbyśmy byli w Kolumbii to z Kikuta został by tylko kikut :D

Mamba 26.02.2009 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 682836)
Ale czegoś takiego jak "kontrakcja" to u nikogo innego chyba jeszcze nie słyszałem. Jak to brzmi "pięknie" ; D

Oj tam :)... Ja tam czekam na takie perełki:
http://www.youtube.com/watch?v=ZWVmE...eature=related

hoho 26.02.2009 23:12

Kikut postawil krpke na i ,bo bylo juz raczej po ptokach i tak.Pytam sie po raz 3ci czy nie mielsicie wrazenia ze Pepe strzelil gola reka ?

jaszczur90 26.02.2009 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim (Post 682848)
dla porządku , Udine to 12 -sty !!!! powtarzam 12 -sty zespół ligi włoskiej , a Peszko ? ach gdyby grał Peszko......, kto to jest Peszko? pytam ironicznie bo cały tydzień mendia orgazmowały się Peszką , gdyby grał? a pierwsza połowa Udine to podanie na tacy amice 2,3 bramek , a druga? po prostu zaczęli grać

a my graliśmy z Tottenhamem.. 20 zespołem Premier League... :-P więc odpuść sobie aż takie komenty... a co się stało wszyscy wiemy..

PasiorWKS 26.02.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 682853)
Kikut postawil krpke na i ,bo bylo juz raczej po ptokach i tak.Pytam sie po raz 3ci czy nie mielsicie wrazenia ze Pepe strzelil gola reka ?

Ja odniosłem takie wrażenie, d tego jeszcze ta gestykulacja Turiny, swoją drogą LEgia ma coś czego nie ma ani lech ani Wisła - bramkarza.

martinius028 26.02.2009 23:16

Nie ma co sie cieszyć i nie ma co płakać w tym roku pare punktów więcej wpadło dla Polski i to jest na plus.W przyszłym roku dobrze by było gdyby była jeszcze jedna drużyna przynajmniej w grupie Ligi Europejskiej.

M89 26.02.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 682797)
http://img147.imageshack.us/img147/5783/kikut.jpg

szybka reakcja kibica Lecha na zagrania Kikuta :rotfl:

Jaszczur sobie niezłego samobója strzelił. :lol:

A żeby wątku nie rozmywać to powiem, że dobra druga połowa i ogólnie się cieszę, bo nie wytrzymałbym kolejnego zbiorowego orgazmu dziennikarzy gdyby Amica weszła dalej. Oby ich to trochę rozbiło przed ligą...

wolfy 26.02.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 682860)
Nie ma co sie cieszyć i nie ma co płakać w tym roku pare punktów więcej wpadło dla Polski i to jest na plus.W przyszłym roku dobrze by było gdyby była jeszcze jedna drużyna przynajmniej w grupie Ligi Europejskiej.

Gdyby utrzymali remis byłoby więcej, ale i tak jest nieźle.

fidello 26.02.2009 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 682855)
a my graliśmy z Tottenhamem.. 20 zespołem Premier League... :-P więc odpuść sobie aż takie komenty... a co się stało wszyscy wiemy..

popieram jaszczura, tym bardziej, że Tottenham grał większą padakę jednak niż Udinese dziś

Coach 26.02.2009 23:23

Co za zawiść w tym temacie... dramat. Ja też im nie kibicowałem ale niektóre komentarze to jest żenada. Muszą mieć Lechici niezłą frajdę czytając to forum .

darotsok73 26.02.2009 23:24

Tak dobrze żarło i...zdechło.

Bez cieszącego Nas Wiślaków znęcania się nad wielkopolanami , ich megalomanią , samouwielbieniem na wszystkich frontach zauważam jeden zwyczajowo smutny fakt.
Znowu "piłkarska Polska" musiała się jarać wielką batalią rodzimego niby-podobno-potentata z włoskim byle kim . I znowu ,tradycyjne ,takie czy inne baty.

I jak znam życie i historię to Zenity(?) w kolejnej rundzie zrobią Włochom "z dupy jesień średniowiecza".
U nas pytaniem miesiąca będzie :Kikut WHY?, opowieści o pechu, pretensje i napinki wszystkich do wszystkich.
I jak zwykle kac i żal....

sq 26.02.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PasiorWKS (Post 682856)
Ja odniosłem takie wrażenie, d tego jeszcze ta gestykulacja Turiny, swoją drogą LEgia ma coś czego nie ma ani lech ani Wisła - bramkarza.

no niestety PasiorWKS ale zgodzę się
Turina to POZER
Pawełek (wg mnie więc sorry wiślacy) jest dobrym bramkarzem (a przynajmniej lepszym od Turiny) ale ma po prostu pecha i trochę "klopsów"

Dla Lecha zostaje liga i PP tak jak dla Wisły.
Powodzenia w najbliższym meczu PP - mam nadzieję że wygra lepszy, że nie będzie gry rezerwami.
No i.. powodzenia w walce o MP.
Jak zawsze - wygra lepszy.

PasiorWKS 26.02.2009 23:25

Ktoś napisał że na pocieszenie Milan też odpadł. Tylko że dla Milanu ten PUEFA to tak jak dla nas PE więc żadne to pocieszenie

Arkas 26.02.2009 23:32

Oj nie chciałbym byc teraz w skórze Kikuta. Ale jak ku*wa można tak grac, że najpeirw zmaścił akcję przy lini pola karnego przeciwnika, a następnie kiedy dotknął piłkę to wyłożył jak na tacy piłkarzowi Udinesse.
Szkoda że nie awansowali, skupialiby się na pucharach bardziej, co czyniłoby że na ligę byłoby mniej sił ;P Ale i tak damy rady :]

wolfy 26.02.2009 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 682868)
Co za zawiść w tym temacie... dramat. Ja też im nie kibicowałem ale niektóre komentarze to jest żenada. Muszą mieć Lechici niezłą frajdę czytając to forum .

Upoważniam Cię do złożenia im kondolencji na ich forum.
W swoim imieniu.

Jak ktoś wywiesza obrażającą nas flagę w meczu pucharowym, to chyba nie - licząc na naszą sympatię?

el Nuero 26.02.2009 23:37

Dla zwolenników teorii spiskowych...
 
...znalazłem taką ciekawostkę pucharową. Która z naszych drużyn najdalej zaszła?
2002/03 - Wisła (4. runda)
2003/04 - Groclin (3. runda)
2004/05 - Amica z Wronek (faza grupowa)
2005/06 - zapomnijmy o tym sezonie

2006/07 - Wisła (faza grupowa)
2007/08 - Groclin (1. runda)
2008/09 - Amica z Poznania (3. runda)
2009/10 - czy znowu sezon do zapomnienia?

Wychodzi, że nasza Wisełka dobrze gra w pucharach raz na 4 lata. W najbliższym sezonie może pójść nam średnio (jak odejdzie Brożek i będziemy bez stadionu), a w sezonie 2010/11 - będzie full wypas, i faza grupowa LM :-) Rozmarzyłem się...

Nie bardzo mi się też chce wierzyć, że ekipa z Poznania powtórzy swój sukces za rok czy dwa. Stilic już przebąkiwał o odejściu (czyżby ten Celtic), na Lewandowskiego też znajdzie się kupiec, a Kikut i jeszcze paru to póki co najlepsze wzmocnienie przeciwnika. Ale ze mnie Nostradamus :lol: :rotfl: :-P

jachting 26.02.2009 23:37

Mówicie że to Udinese przycisnęło od początku 2 połowy , prawdopodobne,tak jak i to że Lech cisnął w pierwszej jak mógł .
W każdym razie zastanawia mnie inna rzecz,może idzie tu o nawyki ,które Włosi mają lepsze w większości elementów .Mianowicie,nie pierwszy raz,Lech jak i Polskie drużyny zaczynają uśpione,w Poznaniu też tak się przejechali . Tam się prawdopodobnie pracuje nad pewnymi elementami, nad intuicyjnymi zachowaniami ,znają siłę nawyku .

Cytat:

I jak znam życie i historię to Zenity(?) w kolejnej rundzie zrobią Włochom "z dupy jesień średniowiecza".
U nas pytaniem miesiąca będzie :Kikut WHY?, opowieści o pechu, pretensje i napinki wszystkich do wszystkich.
I jak zwykle kac i żal....
E tam ,było minęło,przynajmniej dla nas .... I tak zbliżają się dobre lata dla naszej piłki

Coach 26.02.2009 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 682886)
Upoważniam Cię do złożenia im kondolencji na ich forum.
W swoim imieniu.

Jak ktoś wywiesza obrażającą nas flagę w meczu pucharowym, to chyba nie - licząc na naszą sympatię?

Dzięki, na pewno skorzystam z pozwolenia.
Wiadomo, że mamy kose i kibice naszych drużyn się nienawidzą, tylko, że to jest wątek piłkarski, przynajmniej tak mi się wydawało, a jak chcesz mnie jeszcze do czegoś upoważnić to na pw :lol:

tylko_na_kilka_dni 26.02.2009 23:44

a czy moge cie upowaznic do tego, abys sie sam zbanowal?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl