![]() |
Co się odwlecze, to nie uciecze... Nie można się wiecznie wozić na lipie.
Co do tego, że mecz miał dwa oblicza, powiem tyle, że po prostu w przerwie gracze Udinese dowiedzieli się, że żadnych euro, żadnych Ferrari, to zaczęli grać swoje. Natomiast w pierwszej połowie częściowo dali się wyszumieć "Lechowi". "Lech" w pierwszej części gry nie był tak dobry jak Udine w drugiej. Z przebiegu meczu widać było, że Włosi byli po prostu lepsi, lepsze wyszkolenie techniczne, lepsze przygotowanie fizyczne, dojrzalsza gra i większa odporność psychiczna. |
Prawda jest taka, że Udinese wyszło na pierwszą połowę na lajciku, bo mysleli, że mecz sam się wygra. Wystarczyło trochę pograć pressingiem i Lech nie potrafił skonstruować akcji. Smuda jest prekursorem na skalę światową, bo kazał zawodnikom wrzucać z wolnych na pole karne nawet z połowy boiska. Poza tym wystarczy, że będzie ze 2 - 3 kontuzje u zawodniów z formacji ofensywnych i nie będą mieli kim grać.
|
http://img147.imageshack.us/img147/5783/kikut.jpg
szybka reakcja kibica Lecha na zagrania Kikuta :rotfl: |
A ****a, przestańcie .......ić za przeproszeniem, Udine drużyna jak każda inna, tacy bajeczni technicy to czemu nie grają w Realu czy ManU, poprostu myślał Lech o 1/8, a został z Kikutem;/
|
Już widzę nagłówki na gazecie i onecie.
"Lech jak Milan" :D |
Z włoskiego punktu widzenia
Napiszę na pocieszenie lechitom odwiedzającym nasze forum - sq, skttrbrain i innym - czy wiecie już, że Udinese JEST JEDYNĄ WŁOSKĄ DRUŻYNĄ, która dzisiaj awansowała do 1/8 PUEFA? Sampdoria dostała oklep w Charkowie (2:0 dla Ukraińców), Fiorentina nie zdołała odrobic strat z Ajaksem, a Milan mimo prowadzenia 2:0... zremisował 2:2 z Werderem i odpadł gorszym bilansem bramkowym. Jednym słowem - Giovedi nero per Italia - co się tłumaczy: makaroniarze biora po tyłku! Jutro w gazetach będzie płacz i zgrzytanie zębów :rotfl: Zresztą Udinese z taką grą dostanie łomot od Zenita, jak wczoraj Sporting od Bayernu.
|
Cytat:
|
Wlazł Kikut i sp...ł wszystko. Koniec kropka.
|
muszą wyładować emocje po meczu .. Lechita też człowiek :rotfl:
|
Mimo że jestem kibicem Wisły to szkoda mi Lecha jak zresztą wszystkich polskich drużyn odpadających z pucharów.
Smuda w ogóle nie powinien robić zmian. Wilk może wystarczyć na Ekstraklasę ale rozgrywki międzynarodowe to nie dla niego. Poza tym już w pierwszym meczu grał słabiutko. Zbyt dużo respektu lechici czuli do Asamoah. On ich wielokrotnie ośmieszał. W drugiej połowie zobaczyliśmy że polskie drużyny nie potrafią grać kiedy przeciwnik stosuje agresywny pressing. Dostał Lech dobrą lekcje. |
"Kikut.. rany Boskie jaka strata.."
podsumowanie. |
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gerald_Asamoah http://pl.wikipedia.org/wiki/Asamoah_Gyan Co ciekawe, żaden nie pasuje - jeden gry w Schalke, a drugi w jakimś Stade Rennais :P |
Taktyka Pyr na drugą połowę mistrzowska. Bronić 1-0 gdy rywalowi wystarczy JEDNA bramka. Mistrzostwo.
Podobne frajerstwo odstawiliśmy w Jerozolimie. Z tym, że my mieliśmy w zapasie rewanż. No i te teksty w studio, że chłopaki nie mieli sił i kondycji. W DRUGIM meczu w sezonie. Przynajmniej się w mediach uspokoi. |
Cytat:
|
a Iwański twierdził, jeszcze przed wejściem Kikuta na boisko, że "nie wydaje się, by ten gracz mógł odmienić losy spotkania" :D
|
Udine wygrało doświadczeniem które się nauczyli w serie A, co tu porównywac do naszej ligi
|
Cytat:
Jednak po tylu gorzkich słowach powiem jedno, dzięki Leszki za sporo punktów dla Polski do rankingu. W tym sezonie mamy ładne okrągłe 5 pkt, co cieszy. Gdyby tak było rok w rok byłbym hepi ; ) |
Cytat:
to chyba ten:P |
Cytat:
maaarcin mnie już poprawił :D |
Cytat:
No, to mówiłem, że dawno. Nie będę kłamał, że się martwię tą porażką...balonik pękł i czuję, że Amika już nie będzie taka mocna. |
dla porządku , Udine to 12 -sty !!!! powtarzam 12 -sty zespół ligi włoskiej , a Peszko ? ach gdyby grał Peszko......, kto to jest Peszko? pytam ironicznie bo cały tydzień mendia orgazmowały się Peszką , gdyby grał? a pierwsza połowa Udine to podanie na tacy amice 2,3 bramek , a druga? po prostu zaczęli grać
|
Jakbyśmy byli w Kolumbii to z Kikuta został by tylko kikut :D
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=ZWVmE...eature=related |
Kikut postawil krpke na i ,bo bylo juz raczej po ptokach i tak.Pytam sie po raz 3ci czy nie mielsicie wrazenia ze Pepe strzelil gola reka ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma co sie cieszyć i nie ma co płakać w tym roku pare punktów więcej wpadło dla Polski i to jest na plus.W przyszłym roku dobrze by było gdyby była jeszcze jedna drużyna przynajmniej w grupie Ligi Europejskiej.
|
Cytat:
A żeby wątku nie rozmywać to powiem, że dobra druga połowa i ogólnie się cieszę, bo nie wytrzymałbym kolejnego zbiorowego orgazmu dziennikarzy gdyby Amica weszła dalej. Oby ich to trochę rozbiło przed ligą... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Co za zawiść w tym temacie... dramat. Ja też im nie kibicowałem ale niektóre komentarze to jest żenada. Muszą mieć Lechici niezłą frajdę czytając to forum .
|
Tak dobrze żarło i...zdechło.
Bez cieszącego Nas Wiślaków znęcania się nad wielkopolanami , ich megalomanią , samouwielbieniem na wszystkich frontach zauważam jeden zwyczajowo smutny fakt. Znowu "piłkarska Polska" musiała się jarać wielką batalią rodzimego niby-podobno-potentata z włoskim byle kim . I znowu ,tradycyjne ,takie czy inne baty. I jak znam życie i historię to Zenity(?) w kolejnej rundzie zrobią Włochom "z dupy jesień średniowiecza". U nas pytaniem miesiąca będzie :Kikut WHY?, opowieści o pechu, pretensje i napinki wszystkich do wszystkich. I jak zwykle kac i żal.... |
Cytat:
Turina to POZER Pawełek (wg mnie więc sorry wiślacy) jest dobrym bramkarzem (a przynajmniej lepszym od Turiny) ale ma po prostu pecha i trochę "klopsów" Dla Lecha zostaje liga i PP tak jak dla Wisły. Powodzenia w najbliższym meczu PP - mam nadzieję że wygra lepszy, że nie będzie gry rezerwami. No i.. powodzenia w walce o MP. Jak zawsze - wygra lepszy. |
Ktoś napisał że na pocieszenie Milan też odpadł. Tylko że dla Milanu ten PUEFA to tak jak dla nas PE więc żadne to pocieszenie
|
Oj nie chciałbym byc teraz w skórze Kikuta. Ale jak ku*wa można tak grac, że najpeirw zmaścił akcję przy lini pola karnego przeciwnika, a następnie kiedy dotknął piłkę to wyłożył jak na tacy piłkarzowi Udinesse.
Szkoda że nie awansowali, skupialiby się na pucharach bardziej, co czyniłoby że na ligę byłoby mniej sił ;P Ale i tak damy rady :] |
Cytat:
W swoim imieniu. Jak ktoś wywiesza obrażającą nas flagę w meczu pucharowym, to chyba nie - licząc na naszą sympatię? |
Dla zwolenników teorii spiskowych...
...znalazłem taką ciekawostkę pucharową. Która z naszych drużyn najdalej zaszła?
2002/03 - Wisła (4. runda) 2003/04 - Groclin (3. runda) 2004/05 - Amica z Wronek (faza grupowa) 2005/06 - zapomnijmy o tym sezonie 2006/07 - Wisła (faza grupowa) 2007/08 - Groclin (1. runda) 2008/09 - Amica z Poznania (3. runda) 2009/10 - czy znowu sezon do zapomnienia? Wychodzi, że nasza Wisełka dobrze gra w pucharach raz na 4 lata. W najbliższym sezonie może pójść nam średnio (jak odejdzie Brożek i będziemy bez stadionu), a w sezonie 2010/11 - będzie full wypas, i faza grupowa LM :-) Rozmarzyłem się... Nie bardzo mi się też chce wierzyć, że ekipa z Poznania powtórzy swój sukces za rok czy dwa. Stilic już przebąkiwał o odejściu (czyżby ten Celtic), na Lewandowskiego też znajdzie się kupiec, a Kikut i jeszcze paru to póki co najlepsze wzmocnienie przeciwnika. Ale ze mnie Nostradamus :lol: :rotfl: :-P |
Mówicie że to Udinese przycisnęło od początku 2 połowy , prawdopodobne,tak jak i to że Lech cisnął w pierwszej jak mógł .
W każdym razie zastanawia mnie inna rzecz,może idzie tu o nawyki ,które Włosi mają lepsze w większości elementów .Mianowicie,nie pierwszy raz,Lech jak i Polskie drużyny zaczynają uśpione,w Poznaniu też tak się przejechali . Tam się prawdopodobnie pracuje nad pewnymi elementami, nad intuicyjnymi zachowaniami ,znają siłę nawyku . Cytat:
|
Cytat:
Wiadomo, że mamy kose i kibice naszych drużyn się nienawidzą, tylko, że to jest wątek piłkarski, przynajmniej tak mi się wydawało, a jak chcesz mnie jeszcze do czegoś upoważnić to na pw :lol: |
a czy moge cie upowaznic do tego, abys sie sam zbanowal?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl