Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Arked 15.10.2017 09:47

Spokojnie. Jeszcze będą zgrzyty i potknięcia, normalna sprawa. Okazji do wirtualnego wywalenia trenera i ponarzekania na skład etniczny drużyny nie zabraknie.

brylant17 15.10.2017 10:28

Zostało 9 kolejek do przerwy zimowej zagrać przyzwoite mecze z Legią i Amiką, a potem to jakoś będzie w zimie utrzymać skład lub wzmocnić dwoma zawodnikami

wiesniak842 15.10.2017 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1484919)
wiesniak sie utopil z rozpaczy.

Rozumiem, ze Ty za kazdym razem skaczesz do gory ze szczescia po przegranym meczu Wisly?

pepe72 15.10.2017 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1484957)
Spokojnie. Jeszcze będą zgrzyty i potknięcia, normalna sprawa. Okazji do wirtualnego wywalenia trenera i ponarzekania na skład etniczny drużyny nie zabraknie.

Pewnie, że będą ale nie mogłem się powstrzymać.
Bo przez ostatnie kilka stron trzeba było wszystkim kąpanym w gorącej wodzie tłumaczyć, że czasem potrzeba czasu.

Więc teraz może pogadajmy czy i jakie błędy popełnił Kiko zamiast zastanawiać się na kogo go zamienić.

Np. ktoś tu już postulował by była informacja o aktualnym stanie "szpitalnym".

Markus 15.10.2017 11:33

Potwierdza się, że sprawy idą w dobrym kierunku :). W obecnej sytuacji Wisły Ramirez jest odpowiednim trenerem, a strategia pracy i koncepcja na politykę kadrową Junco optymalna i wartościowa. Trzeba cierpliwości i spokoju w podążaniu tą drogą, wtedy będzie coraz lepiej.

wiesniak842 15.10.2017 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1484980)
Pewnie, że będą ale nie mogłem się powstrzymać.
Bo przez ostatnie kilka stron trzeba było wszystkim kąpanym w gorącej wodzie tłumaczyć, że czasem potrzeba czasu.

Więc teraz może pogadajmy czy i jakie błędy popełnił Kiko zamiast zastanawiać się na kogo go zamienić.

Np. ktoś tu już postulował by była informacja o aktualnym stanie "szpitalnym".

Do tej pory Kiko bledy popelnial za kazdym razem takie same. Zle dobieral taktyke pod przeciwnika. Wczoraj w koncu zagralismy tak jak powinnismy grac z druzynami pokroju Slaska. Gracie pilka i dlugo sie przy niej utrzymujecie? Bardzo prosze, zapraszamy, kontra, raz, dwa, bach, bach i brameczka. Tak to wlasnie powinno wygladac ale nie w meczu z ogorkami kopiacymi sie po czole jak Nieciecze, zydki, Plocki(w meczach z nami) czy Korony bo wtedy i gra zle wyglada i wyniki zaleza bardziej od przypadku/szczescia. Niby co zgrali sie nagle w dwa tygodnie??? Jak przyjdzie chujowy mecz i przegramy to co, beda znowu niezgrani??? Taktyka i jej wykonanie. Tylko tyle i az tyle.

PS. Wczoraj zreszta tez super to nie wygladalo. Z przodu ok,w obronie juz gorzej, za duzo sytuacji mial Slask. Dobrze, ze nic nie wykorzystali.

Arkadiusz.Czerepach 15.10.2017 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1484980)
Pewnie, że będą ale nie mogłem się powstrzymać.
Bo przez ostatnie kilka stron trzeba było wszystkim kąpanym w gorącej wodzie tłumaczyć, że czasem potrzeba czasu.

Więc teraz może pogadajmy czy i jakie błędy popełnił Kiko zamiast zastanawiać się na kogo go zamienić.

Np. ktoś tu już postulował by była informacja o aktualnym stanie "szpitalnym".

ja ;)


kolejna sprawa: trzeba sie rozprawic z mitem "lagi do przodu"

widział ktoś wczoraj jakieś lagi ?

bo ja szybkie przegrania przez środek, albo skrzydła w trójkącie , z pierwszego kontaktu może dlatego za szybkie dla forumowych znawców i ten etap w środku pola był dla nich niedostrzegalny ?

Kiko: trzeba wolniej grać ! zamów u Junco nowego Cantoro, do niego niech kieruje piłki Gonzales, jak "nowymauro" po przyjęciu zanim poda ( do boku ) zrobi 2 kółeczka, wtedy wzrośnie procent posiadania piłki ale co ważniejsze Twoi forumowi krytykanci docenią "gre piłką" i piękne dla oka dominowanie w środku pola*

*ironia

Kurz 15.10.2017 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1484984)
Do tej pory Kiko bledy popelnial za kazdym razem takie same. Zle dobieral taktyke pod przeciwnika.

Bo rozumiem, że taktyka rozwiązuje każdy problem, a jej wykonawcy nie mają żadnego znaczenia? Według mnie wyjaśnienie jest inne, albo przynajmniej nie mniej prawdopodobne niż to co piszesz. Czas gra na naszą korzyść. Zawodnicy już trochę okrzepli, zanotowali delikatny lub spory progres formy (jak Llonch), trochę lepiej się rozumieją i od razu widać efekty.

wiesniak842 15.10.2017 11:52

Po nastepnym przegranym meczu (a taki bedzie) co napiszesz? Ze troche gorzej sie rozumieja, ze jednak nie okrzepli, ze dalej czasu potrzeba? Oczywiscie, ze taktyka (i jej wykonanie) rozwiazuje kazdy problem. Nie znaczy to jednoczescie, ze z dobrze dobrana taktyka bedziemy wygrywac kazdy mecz bo Carlitos moze pudlowac, przeciwnikowi moga wyjsc strzaly zycia itp Teraz mamy okres, w ktorym gramy z druzynami, pod ktore wczorajsza taktyka przynosi efekty. Pozniej znowu bedziemy grac z ogorkami i calkiem prawdopodobne, ze bedziemy ogladac nasza kopanine. Pracy przed Kiko jeszcze tak czy siak jest duzo, szczegolnie w obronie.

Snow 15.10.2017 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1484984)
ble ble ble.

Ależ mnie bawią tacy 'eksperci', którym mimo zerowej wiedzy trenerskiej wydaje się, że wiedzą lepiej niż trener i sztab szkoleniowy jakie były założenia na dany mecz, jakie powinny być i co z tego było zrealizowane ;D i to wszystko po oglądnięciu samego meczu w TV / na stadionie.
Nie przyszło ci do glowy, że graliśmy tak bo na tyle było stać naszą drużynę na danym poziomie zgrania i zrozumienia wzajemnego zawodników? Powinieneś, wręcz zachwycać, że i tak nieźle punktowaliśmy w tym okresie. Więc teraz głośno i wyraźnie powtarzaj za mną: DZIEKUJE PAN RAMIREZ.

wiesniak842 15.10.2017 11:59

Przepraszam, ktora ekstraklasowa druzyne trenowales, ze posiadasz niezerowa wiedze trenerska?
Mistrza zdobylismy? Gramy w pucharach? Bo chyba nie probujesz mi powiedziec po jednym naszym meczu, ze Kiko jest taktykiem pokroju Mourinho czy Simeone, panie ekspert? Bo ja, piszac, ze nie jest, opieram sie na meczach Wisly, poczawszy od lutego.

Snow 15.10.2017 12:04

Żeby rozumieć, że drużyna po tak dużej przebudowie potrzebuje czasu by móc obiektywnie ocenić pracę trenera - nie potrzeba fachowej wiedzy. Wystarczy kilka gramów zdrowego rozsądku.

wiesniak842 15.10.2017 12:05

Dlatego za kazdym razem podkreslam, ze na ocene pracy Kiko, mozna sobie pozwolic najwczesniej na koniec rundy zasadniczej, moze nawet i na koniec sezonu a forumowe zwalnianie go przed tym czasem jest czystym przejawem debilizmu;)

PS. Powtarzam tez za kazdym razem, ze nie jest potrzebny zaden mityczny czas bo czas nie wychodzi na boisko, nie ustawia druzyny, nie podpowiada pilkarzom. Potrzeba wiecej pracy.

Kurz 15.10.2017 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1484988)
Po nastepnym przegranym meczu (a taki bedzie) co napiszesz? Ze troche gorzej sie rozumieja, ze jednak nie okrzepli, ze dalej czasu potrzeba? Oczywiscie, ze taktyka (i jej wykonanie) rozwiazuje kazdy problem. Nie znaczy to jednoczescie, ze z dobrze dobrana taktyka bedziemy wygrywac kazdy mecz bo Carlitos moze pudlowac, przeciwnikowi moga wyjsc strzaly zycia itp Teraz mamy okres, w ktorym gramy z druzynami, pod ktore wczorajsza taktyka przynosi efekty. Pracy przed Kiko jeszcze tak czy siak jest duzo, szczegolnie w obronie.

Napiszę, ze być może przeciwnik był lepszy pod każdym względem (nie mamy najmocniejszej kadry w ekstraklasie i nie będziemy faworytem w wielu meczach) albo, że przegraliśmy dlatego, ze nasi obrońcy popełnili za dużo indywidualnych błędów, które, mimo dobrej gry, zdecydowały o naszej porażce albo, że o naszej przegranej zdecydował brak skuteczności albo, że akurat tego dnia zagraliśmy słabo... Opcji jest wiele.

Oczywiście, że nie gramy teraz z murarzami tylko drużynami, które lubią kreować i w pewnym sensie jest nam łatwiej, ale... łatwiej z takimi przeciwnikami jest i Lechowi i Legii i Śląskowi. Taktyka nie rozwiąże problemu w meczu z murarzami, jeśli poszczególnie zawodnicy będą w słabej dyspozycji. Śmiem twierdzić, że to właśnie dyspozycja zawodników, zrozumienie, zgranie były do tej pory głównym problemem, a nie dobór taktyki. I tyle.

fqqs 15.10.2017 12:19

Cieszmy się, że mamy jakąkolwiek stabilizację w tej chwili. Nie pamiętacie już co było rok temu o tej porze? Regularnie punktujemy i pozostajemy w czołówce. Czego chcieć więcej w tej chwili?

Mixu 15.10.2017 12:43

Dyskusje dyskusjami ale oceniać trenera powinniśmy na koniec sezonu. Na razie to zwykłe pieprzenie.

Przypominam że jakby nie zmiana właściciela to Ramireza pewnie by już z nami nie było i byłoby właśnie wdrażanie nowej myśli trenerskiej..czyli wszystko w piz du

ashkeczup 15.10.2017 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1484991)
Żeby rozumieć, że drużyna po tak dużej przebudowie potrzebuje czasu by móc obiektywnie ocenić pracę trenera - nie potrzeba fachowej wiedzy. Wystarczy kilka gramów zdrowego rozsądku.

Czyli, że padaka, którą graliśmy dłuższy czas była całkowicie normalna? Śląsk po takiej samej przebudowie osiągał dobre wyniki, a przede wszystkim nie grał tak, że oczy krwawiły i to chyba o to każdy miał do naszego trenera pretensje.

Po jednym dobrym meczu, który nastąpił po serii tragicznych wychwalacie Kiko pod niebiosa? To kto jest bardziej impulsywny? Krytycy opierający swoją opinię na serii, czy zwolennicy po jednym meczu? Teraz prawdziwy test-Legia i Lech.

X-Ray 15.10.2017 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1484999)
Śląsk po takiej samej przebudowie osiągał dobre wyniki.

Spójrz kiedy dołączyli zawodnicy we Wrocławiu a kiedy u nas. Urban miał więcej jednostek treningowych niż Ramirez z nowymi graczami.

Cytat:

Po jednym dobrym meczu, który nastąpił po serii tragicznych wychwalacie Kiko pod niebiosa?
Kiko nigdy nie był idealny, tak samo jak nigdy nie był "wf-ista" jak to niektórzy wypisywali.

pepe72 15.10.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1484990)
Przepraszam, ktora ekstraklasowa druzyne trenowales, ze posiadasz niezerowa wiedze trenerska?
Mistrza zdobylismy? Gramy w pucharach? Bo chyba nie probujesz mi powiedziec po jednym naszym meczu, ze Kiko jest taktykiem pokroju Mourinho czy Simeone, panie ekspert? Bo ja, piszac, ze nie jest, opieram sie na meczach Wisly, poczawszy od lutego.

Jeszcze nie ale ...
po 12 kolejkach mamy 4 miejsce (w najgorszym razie 5), 2 punkty straty do lidera (w najgorszym razie 5) i tyle samo punktów co trzecia Jaga (w najgorszym razie 2 straty do trzeciego Zagłębia). Jak na nasze możliwości finansowe to wynik jest rewelacyjny. Dziewiąta Sandecja traci 4 punkty.

X-Ray 15.10.2017 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1485001)
Po 12 kolejkach mamy 4 miejsce (w najgorszym razie 5), 2 punkty straty do lidera (w najgorszym razie 5).

Warto dodać, że rok temu na ten moment mieliśmy punktów 11, dwa lata temu 15. To są fakty.

pepe72 15.10.2017 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1484999)
Czyli, że padaka, którą graliśmy dłuższy czas była całkowicie normalna? Śląsk po takiej samej przebudowie osiągał dobre wyniki, a przede wszystkim nie grał tak, że oczy krwawiły i to chyba o to każdy miał do naszego trenera pretensje.

Po jednym dobrym meczu, który nastąpił po serii tragicznych wychwalacie Kiko pod niebiosa? To kto jest bardziej impulsywny? Krytycy opierający swoją opinię na serii, czy zwolennicy po jednym meczu? Teraz prawdziwy test-Legia i Lech.

Patrzę w tabelę, Śląsk na 7, my na 4 (oba się mogę jeszcze w tej kolejce zmienić) i ma do nas 3 punkty straty. Czytam komentarze do meczu zawodowców (weszlo, przegląd sportowy) i wszyscy nas chwalą.
A i jeszcze jak pisałem przed meczem Śląsk nie wygrał na wyjeździe.

I jako kibic raczej wolę się wk...ć 88 minut na meczu i wracać zadowolony ze zwycięstwa niż odwrotnie. Choć oczywiście wolę jak prowadzimy 2:0 w 15 minucie ;)

Kurz 15.10.2017 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1484999)
Czyli, że padaka, którą graliśmy dłuższy czas była całkowicie normalna? Śląsk po takiej samej przebudowie osiągał dobre wyniki, a przede wszystkim nie grał tak, że oczy krwawiły i to chyba o to każdy miał do naszego trenera pretensje.

Co to znaczy po takiej samej przebudowie? Żadna przebudowa nie jest taka sama, nawet, jeśli wymienia się podobną liczbę zawodników. W przypadku Śląska przyszli głównie piłkarze, którzy grali w ekstraklasie, są zaaklimatyzowani i sprawdzeni, znają język i w dodatku tacy, że na żadnego nie moglibyśmy sobie pozwolić. Widzę ogromną różnicę.

wiesniak842 15.10.2017 13:12

Weszlo, przeglad. Zawodowcy???

X-Ray 15.10.2017 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1485004)
W przypadku Śląska przyszli głównie piłkarze, którzy grali w ekstraklasie, są zaaklimatyzowani i sprawdzeni.

Uważaj bo ktoś zaraz odpali, że nie ma czegoś takiego jak aklimatyzacja, bo przecież Neymar strzela od razu w PSG. :lol:

pepe72 15.10.2017 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1485005)
Weszlo, przeglad. Zawodowcy???

Żyją z pisania o piłce w odróżnieniu od forumowiczów ;)

ashkeczup 15.10.2017 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1485004)
Co to znaczy po takiej samej przebudowie? Żadna przebudowa nie jest taka sama, nawet, jeśli wymienia się podobną liczbę zawodników. W przypadku Śląska przyszli głównie piłkarze, którzy grali w ekstraklasie, są zaaklimatyzowani i sprawdzeni, znają język i w dodatku tacy, że na żadnego nie moglibyśmy sobie pozwolić. Widzę ogromną różnicę.

Rzeczywiście, przyszli zawodnicy ograni i sprawdzeni. My natomiast ściągnęliśmy, którzy z założenia mieli przewyższać ligę szczególnie w aspekcie techniki, dlatego też graliśmy lagi w przód.

Pisanie, że poprzednie słabe mecze to nie tylko wina Kiko, bo przecież piłkarze, to oczywiście prawda. Tyle, że podążając tym tokiem myślenia żaden wygrany mecz też nie jest zasługą Kiko. Głupich decyzji w tym sezonie nasz treneiro podjął już ogrom. Oby tylko wyciągał wnioski.


EDIT: Zawodowcem jest też komentator wczorajszego meczu, który czuł oburzenie po słusznie podyktowanym karnym.

czaro 15.10.2017 13:49

Obaj macie rację:

profesjonalny
1. «będący specjalistą w jakiejś dziedzinie»
2. «uprawiany jako zawód»
3. «będący na wysokim poziomie w danej dziedzinie»
4. «spełniający wymagania profesjonalistów»
https://sjp.pwn.pl/sjp/;2508549

Irytuje mnie to wytykanie forumowiczom, że się na czymś nie znają. Jeżeli bredzą jak potłuczeni, albo wyrażają zbyt śmiałe sądy - to ok. Ale w pozostałym zakresie nie jest to ok, bo chyba każdy tu rozumie, że jest to forum kibiców. Dysputę na wyższym poziomie znajdziecie na forum absolwentów szkoły trenerskiej przy PZPN - jeżeli takie istnieje.

____

A odnośnie do Ramireza - czy sprawy idą w dobrym kierunku, przekonamy się w najbliższym miesiącu. Byłoby wspaniale, gdyby trener wyciągnął wnioski ze słabej gry w ostatnim okresie, a zespół przyjął jego rozwiązania. Wówczas będziemy mogli powiedzieć, że gramy dobrze, jak na możliwości trenera i piłkarzy.

Lemoniadowy Joe 15.10.2017 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1485010)

A odnośnie do Ramireza - czy sprawy idą w dobrym kierunku, przekonamy się w najbliższym miesiącu. Byłoby wspaniale, gdyby trener wyciągnął wnioski ze słabej gry w ostatnim okresie, a zespół przyjął jego rozwiązania. Wówczas będziemy mogli powiedzieć, że gramy dobrze, jak na możliwości trenera i piłkarzy.

Słaba gra była prawdopodobnie spowodowana krótkim czasem na ogarniecie rewolucji wiec jakie wnioski miał wyciągnąć.

wiesniak842 15.10.2017 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1485008)
Żyją z pisania o piłce w odróżnieniu od forumowiczów ;)

Pod tym wzgledem pelna zgoda. Nie znaczy to jednak, ze zawsze maja racje, zawsze sa rzetelni i posiadaja wieksza wiedze na jakis temat.
Jak czaro slusznie zauwazyl, to jest forum kibicow. Kazdy ma inne zdanie, kazdy inaczej ocenia. Tymbardziej mnie smiesza posty takie jak snowa czy xraya, ktorzy wypominaja mi to jednym wygranym meczu, ze napisalem cos zlego o Kiko. Idac ich przykladem moglbym teraz zacytowac chyba polowe uzytkownikow ktorzy pisali, ze TS jest zly, ze Szechter czy jak mu tam, bedzie naszym zbawca etc. Dalej uwazam, ze Kiko to slaby trener. Dalej po naszym slabym meczu i slabej grze bede pisal, ze zagralismy slabo i to byl nasz slaby mecz. Jednak na ocene jego pracy w Wisle poczekam do konca sezonu bo wtedy bedzie na to czas.

Kurz 15.10.2017 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1485009)
Tyle, że podążając tym tokiem myślenia żaden wygrany mecz też nie jest zasługą Kiko.

W pewnym sensie tak. Trener na pewno nie odgrywa takiej roli, jak zawodnicy. Nie w trakcie samego przedstawienia. Oczywiście wizja gry, dobranie odpowiednich piłkarzy do tej wizji, przygotowanie mentalne i fizyczne to jak najbardziej jego działka, ale... W tym sezonie akurat pod tym względem trudno oceniać Kiko, ponieważ mamy do czynienia z Wisłą, która jest innym produktem, niż w poprzedniej rundzie. A do rzetelnej oceny potrzeba jednak jakichś punktów odniesienia, skali porównawczej. Zupełnie inną sytuację mielibyśmy, gdyby drużyna się nie zmieniła, niektórzy piłkarze nie postarzeli... Wtedy tak, dałoby się ocenić wkład Kiko i jego ewentualne błędy. Oczywiście, rzetelnie też w takiej sytuacji trzeba ocenić otoczenie, bo świat nie stoi w miejscu, a ekstraklasa nie kręci się wokół Wisły. Zawsze może zdarzyć się tak, iż kilka innych zespołów zrobi więcej od nas, zrobi lepiej. Dlatego trzeba czasu i spokoju, żeby wydać ostateczny werdykt.

czaro 15.10.2017 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1485011)
Słaba gra była prawdopodobnie spowodowana krótkim czasem na ogarniecie rewolucji wiec jakie wnioski miał wyciągnąć.

Ja sobie to tak wyobrażam, że ogarniając rewolucję podejmował decyzje odnośnie do składu, taktyki i treningów, które wówczas nie pomagały (+ oczywiście sytuację utrudniała sama rewolucja). A w ciągu ostatnich dwóch tygodni miał ich wszystkich wokół siebie i mógł z nimi popracować. Mógł, ale oczywiście nie musiał - choć oczywiście pewności nigdy mieć nie można, kiedy operuje się na obserwacjach, zwłaszcza czynionych przez kibica. Śląsk pozwalał nam na więcej, ale mimo wszystko intencjonalnie graliśmy troszeczkę inaczej: było więcej prostopadłych podań, więcej krótkich podań, mniej długich piłek.

Karherop 15.10.2017 19:47

Po 12 kolejkach tego sezonu już wyrównaliśmy nasz bilans z zeszłego sezonu jeśli chodzi o wygrane mecze wyjazdowe (3).
Jak za kilka poprzednich spotkań, należała się bura Ramirezowi, tak za mecz ze Śląskiem należy mu się ocena bardzo dobra. W końcu facet wyciąga wnioski i pokazuje, że może coś z tą drużyną zrobić. Oby tak dalej.

pepe72 16.10.2017 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1485012)
Pod tym wzgledem pelna zgoda. Nie znaczy to jednak, ze zawsze maja racje, zawsze sa rzetelni i posiadaja wieksza wiedze na jakis temat.
Jak czaro slusznie zauwazyl, to jest forum kibicow. Kazdy ma inne zdanie, kazdy inaczej ocenia. Tymbardziej mnie smiesza posty takie jak snowa czy xraya, ktorzy wypominaja mi to jednym wygranym meczu, ze napisalem cos zlego o Kiko. Idac ich przykladem moglbym teraz zacytowac chyba polowe uzytkownikow ktorzy pisali, ze TS jest zly, ze Szechter czy jak mu tam, bedzie naszym zbawca etc. Dalej uwazam, ze Kiko to slaby trener. Dalej po naszym slabym meczu i slabej grze bede pisal, ze zagralismy slabo i to byl nasz slaby mecz. Jednak na ocene jego pracy w Wisle poczekam do konca sezonu bo wtedy bedzie na to czas.

Owszem jest to forum kibiców, tylko jak mocno warsiawskocentryczne Weszło broni Kiko przed kibicami to to jest przegięcie pały.
Być może jedynym plusem operacji "centuś" jest fakt, że nawet jak komuś w zarządzie przeszło przez myśl/klawiaturę, że trener być może się nie nadaje to mu dział finansowy wytłumaczył, że nie ma kasy na takie ekstrawagancje.

swiety37 16.10.2017 07:01

Zerknąłem sobie teraz na terminarz i po meczu w Poznaniu to z ostatnich 7 kolejek w tym roku, 5 meczy gramy u siebie, a pozostałe dwa wyjazdowe to nieciecza i kałuża. Na prawdę obiecująco się to ułożyło.
Powinniśmy u siebie punktować, a do tego brak dalszych wyjazdów pozwala na spokojniejszą pracę :)
Jakby udało się zbliżyć do 40pkt na koniec roku to chyba wyniki mocno by broniły Kiko.

pepe72 16.10.2017 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1485039)
Zerknąłem sobie teraz na terminarz i po meczu w Poznaniu to z ostatnich 7 kolejek w tym roku, 5 meczy gramy u siebie, a pozostałe dwa wyjazdowe to nieciecza i kałuża. Na prawdę obiecująco się to ułożyło.
Powinniśmy u siebie punktować, a do tego brak dalszych wyjazdów pozwala na spokojniejszą pracę :)
Jakby udało się zbliżyć do 40pkt na koniec roku to chyba wyniki mocno by broniły Kiko.

Wyniki broniły Kiko przed meczami w Kielcach

wyar 16.10.2017 10:41

Z cyklu : bezstronna ocena kibica

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1485012)
Dalej uwazam, ze Kiko to slaby trener.

a zaraz potem :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1485012)
Jednak na ocene jego pracy w Wisle poczekam do konca sezonu bo wtedy bedzie na to czas.

:rotfl:

Ja tu miewam kupe smiechu,przepraszam,koledzy kibice...

Matejas_ 16.10.2017 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1485043)
Ja tu miewam kupe smiechu,przepraszam,koledzy kibice...

Jak większość sama przyznaje... nie stroni od alkoholu. A procenty w parze z forum czasami przynoszą niespodzianki :rotfl:

wyar 16.10.2017 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1485044)
Jak większość sama przyznaje... nie stroni od alkoholu. A procenty w parze z forum czasami przynoszą niespodzianki :rotfl:

Masz racje. wlasnie przeczytalem o beznadziejnym Imazie ktory jest slabsza wersja Boguskiego :rotfl:

Jak kazdy ja nie mam wrazenia,ja wiem,ze niektorzy nie dosc ze naduzywaja procentow,to jeszcze ogladaja mecze Wisly na livescorze :rotfl:

A czasami czlowiek liczy na to,ze cos napisza o taktyce Ramireza,o tym zmieszaniu jakie wprowadzal kazac schodzic skrzydlowym w pole karne,co powodowalo panike w Slasku,bo przekazywanie krycia jest wtedy na poziomie Ekstraklapy naprawde ciezkie. Myslalem,ze napisza o rzutach roznych,co do ktorych widac juz rozne pomysly na rozegranie. Ale gdzie tam... Wisla ma grac jak dawniej i basta ! :rotfl:

wiesniak842 16.10.2017 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1485043)
Z cyklu : bezstronna ocena kibica



a zaraz potem :



:rotfl:

Ja tu miewam kupe smiechu,przepraszam,koledzy kibice...

Potrafisz zauwazyc roznice miedzy byciem dobrym, slabym trenerem a ocena jego pracy za dany sezon czy moze jednak za duzo wymagam?? Slaby trener nie moze zajac dobrego miejsca z druzyna??? Dobry trener nie moze zajac slabego miejsca??? Ranieri jakim jest trenerem skoro w jednym sezonie zdobywa mistrza a w nastepnym wywalaja go bo zajmuje miejsce w strefie spadkowej, hmm??? Slowo pisane, widze jest duzym wyzwaniem dla niektorych.

Lemoniadowy Joe 16.10.2017 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1485047)

A czasami czlowiek liczy na to,ze cos napisza o taktyce Ramireza,o tym zmieszaniu jakie wprowadzal kazac schodzic skrzydlowym w pole karne,co powodowalo panike w Slasku,bo przekazywanie krycia jest wtedy na poziomie Ekstraklapy naprawde ciezkie. Myslalem,ze napisza o rzutach roznych,co do ktorych widac juz rozne pomysly na rozegranie. Ale gdzie tam... Wisla ma grac jak dawniej i basta ! :rotfl:

Właśnie ta wymiana skrzydła - napastnicy to było cos nowego w tym meczu Imaz tym występem dał ogromna nadzieje ze możemy miec kolejnego zawodnika obok Carlitosa dość regularnie strzelającego bramki, bez pewności ze tak bedzie ale z nadzieja :).

Carlitos czasowo wiele grał na skrzydle Imaz w ataku Brozek w srodku Arsenic w 1 połowie super wejścia ofensywne .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl